Svobodné rádio

Alternativní stream pro poslech: ZDE

Záložní stream: ZDE

 

V současné době je slovo svoboda skloňované však ve všech pádech. Čím více je však toto slovo používané, tím méně je jeho význam naplňován. Svobody, a to ve všech směrech, ubývá stejnou měrou, jakou je toto slovo zneužíváno. V podstatě slouží jen jako kamufláž. Čím více chce kdokoliv lidskou svobodu potlačit, tím více o ní hovoří. Jde o paradox doby. Lidstvo, a to nejen u nás v republice a v Evropě, ale po celém světě, je zbavováno nejzákladnějších lidských svobod každým dnem, každým nově přijetým zákonem každé země na světě, neboť všechny v současné době přijímané zákony všech zemí světa, jsou směřovány proti lidem, proti jejich svobodě v jakémkoliv směru.

Všude, a to bez rozdílu, jde nejmocnějším tohoto světa o jediné, co nejvíce zbavit lidstvo svobodného rozhodování, zbavit ho svobody myšlení, získávání pravdivých a nezkreslených informací a podle nich směřovat své vlastní rozhodování a směřování. Jde jim o to nahustit co největšímu počtu lidí světa jejich názory, jejich myšlenky, jejich uvažování, aby ti, kdož potom půjdou, jak ovce pod nůž řezníkovi, ještě těm, kteří je tam směřují a vedou, tleskali. A jak vidíme dnes a denně kolem sebe, daří se jim to. Z vlastenců udělají rasisty a xenofoby, z vlastizrádců nadělají držitele různých cen, pravda se stává lží a lež je považována za svatou pravdu. Ano, takto dnes funguje svět, ten svět, který se na popud temných sil již vydal na pouť ke svému sebezničení. Svět a lidé v něm jdou a jsou sami ze sebe nadšeni, jak jsou uvědomělí, chytří a správní. A ty, kteří poukazují na to, že král je vlastně nahý, kamenují slovy jedu, plivají síru a dští plameny nenávisti. Ano, přesně takto je mocnými a temnými silami světa, nazývejme je, jak chceme, iluminatis, NWO, či Bilderberg, veden svět do vlastní záhuby.

Je zde však ještě dost lidí, kteří nezapomněli pocit sounáležitosti s rodnou zemí, kteří ještě vědí, co to vlastně je vlastenectví, kteří chápou rozdíl mezi ním a bohapustým nacionalismem, kterým se snaží mocipáni pravé vlastenectví očernit. Ještě zde jsou lidé, kteří chtějí své spoluobčany pravdivě, a to skutečně v pravém smyslu tohoto slova, pravdivě informovat o všem, co se děje u nás i ve světě. A ještě je zde, naštěstí, mnoho lidí, kteří tato pravdivá slova chtějí poslouchat.

A právě pro ně, pro vás, vážení posluchači, toto naprosto Svobodné rádio vzniklo a je tady pro vás. Nikdy, opravdu nikdy se nestane fiat alternativou, jako jiná média, která mají ve svém názvu též ono vznosné slovo svoboda, a přesto zavádějí své posluchače ze správné a rovné cesty změny, někam na vedlejší stezky, kde se ztratí ve spleti podružností a pozání. Svobodné rádio ze své přímé a rovné cesty nikdy nesejde, stejně tak, jako lidé, kteří za ním stojí, nikdy nesešli z cesty pravdy, skutečné pravdy a nikoliv té sluníčkářské a všelijak pokroucené.

Svobodné rádio vysílá svobodně pro svobodné lidi a nikdy tomu nebude jinak.


571 Responses to Svobodné rádio

 1. Dobrý den, dovolil jsem si vytvořit leták na podporu Svobodného rádia a webové stránky, kde si může leták každý stáhnout, vytisknout a šířit… http://edice-precti-a-posli-dal.webnode.cz
  (Nemám prostředky na vytisknutí většího množství, ale kdyby měl někdo možnost letáky vytisknout ve velkém – ofsetem, tak je klidně roznesu do schránek po celém Brně.)

 2. Avatar ista pravda
  ista pravda says:

  Jak dlouho se necháme ještě dojit jako ti hloupí Ukrouši?
  ZDE: https://tinyurl.com/y7ox5njh

 3. Avatar SiM
  SiM says:

  Dnes kolem 20.35 volal maník ze severu čech a prej „svobodní od nás (asi SPD dle jeho náklonnosti k této straně) kopírují program“. To mě rozesmálo:-) Svobodní mají konzistentní názory od založení 2009, kdežto SPD byla založena 2013. Kdo koho teda kopíruje:-) Hezký večer

  • Avatar Martin Dukát
   Martin Dukát says:

   Strana Svobodných nemá žádné sociální cítění, proto neni volitelná..

   • Avatar SiM
    SiM says:

    Narážel jsem na argumentaci volajícího, který bohužel nevěděl fakt, který jsem prvně psal. Nijak jeho názory respektuji.
    O sociálním cítění řeč nebyla, spíš bych uvedl, že stana která hraje city to má u lidí dobré:-) Hezký den.