Svobodné rádio

Alternativní stream pro poslech: ZDE

Záložní stream: ZDE

 

V současné době je slovo svoboda skloňované však ve všech pádech. Čím více je však toto slovo používané, tím méně je jeho význam naplňován. Svobody, a to ve všech směrech, ubývá stejnou měrou, jakou je toto slovo zneužíváno. V podstatě slouží jen jako kamufláž. Čím více chce kdokoliv lidskou svobodu potlačit, tím více o ní hovoří. Jde o paradox doby. Lidstvo, a to nejen u nás v republice a v Evropě, ale po celém světě, je zbavováno nejzákladnějších lidských svobod každým dnem, každým nově přijetým zákonem každé země na světě, neboť všechny v současné době přijímané zákony všech zemí světa, jsou směřovány proti lidem, proti jejich svobodě v jakémkoliv směru.

Všude, a to bez rozdílu, jde nejmocnějším tohoto světa o jediné, co nejvíce zbavit lidstvo svobodného rozhodování, zbavit ho svobody myšlení, získávání pravdivých a nezkreslených informací a podle nich směřovat své vlastní rozhodování a směřování. Jde jim o to nahustit co největšímu počtu lidí světa jejich názory, jejich myšlenky, jejich uvažování, aby ti, kdož potom půjdou, jak ovce pod nůž řezníkovi, ještě těm, kteří je tam směřují a vedou, tleskali. A jak vidíme dnes a denně kolem sebe, daří se jim to. Z vlastenců udělají rasisty a xenofoby, z vlastizrádců nadělají držitele různých cen, pravda se stává lží a lež je považována za svatou pravdu. Ano, takto dnes funguje svět, ten svět, který se na popud temných sil již vydal na pouť ke svému sebezničení. Svět a lidé v něm jdou a jsou sami ze sebe nadšeni, jak jsou uvědomělí, chytří a správní. A ty, kteří poukazují na to, že král je vlastně nahý, kamenují slovy jedu, plivají síru a dští plameny nenávisti. Ano, přesně takto je mocnými a temnými silami světa, nazývejme je, jak chceme, iluminatis, NWO, či Bilderberg, veden svět do vlastní záhuby.

Je zde však ještě dost lidí, kteří nezapomněli pocit sounáležitosti s rodnou zemí, kteří ještě vědí, co to vlastně je vlastenectví, kteří chápou rozdíl mezi ním a bohapustým nacionalismem, kterým se snaží mocipáni pravé vlastenectví očernit. Ještě zde jsou lidé, kteří chtějí své spoluobčany pravdivě, a to skutečně v pravém smyslu tohoto slova, pravdivě informovat o všem, co se děje u nás i ve světě. A ještě je zde, naštěstí, mnoho lidí, kteří tato pravdivá slova chtějí poslouchat.

A právě pro ně, pro vás, vážení posluchači, toto naprosto Svobodné rádio vzniklo a je tady pro vás. Nikdy, opravdu nikdy se nestane fiat alternativou, jako jiná média, která mají ve svém názvu též ono vznosné slovo svoboda, a přesto zavádějí své posluchače ze správné a rovné cesty změny, někam na vedlejší stezky, kde se ztratí ve spleti podružností a pozání. Svobodné rádio ze své přímé a rovné cesty nikdy nesejde, stejně tak, jako lidé, kteří za ním stojí, nikdy nesešli z cesty pravdy, skutečné pravdy a nikoliv té sluníčkářské a všelijak pokroucené.

Svobodné rádio vysílá svobodně pro svobodné lidi a nikdy tomu nebude jinak.


579 Responses to Svobodné rádio

 1. Avatar Michal HB
  Michal HB says:

  Dovolím si sem do diskuze přidat pár odkazů na průzkumy volebních preferencí. Zároveň je to i reakce na včerejší pořad s panem Fialou za SPD, kde padlo, že SPD má vyšší preference, než 12-15%. Podívejte se, popřípadě sdílejte adresy serverů, ať se projeví více lidí, ať je to ještě více objektivní. U průzkumu z Novinky.cz nelze hlasovat, tento průzkum už skončil, ale ostatní stále běží.

  https://www.ihlas.cz/komu-date-hlas-v-pristich-volbach-2015/
  http://predvolebnipruzkum.cz/
  http://volby-do-poslanecke-snemovny.cz/vysledky-a-statistika_83.html#statist
  https://nejhorsi.cz/reakce/v/cervenec
  https://plus.google.com/+KBVCZ/posts/Yuqxq92jm4u

 2. Avatar Marian K.
  Marian K. says:

  p. VK bych chtěl vzkázaz, že “ lupénka “ není nakažlivé onemocnění !!! A do bazénu je u nás vstup povolen. Pravdou zůstává, že při extremním postižení se sami pacienti koupalištím vyhýbají.Ze zřejmých důvodů. Takže poprosím nešířit zbytečně nepravdivé informace . Děkuji. M.K.

 3. Avatar Miroslav k.
  Miroslav k. says:

  Ted jestě k prezidentským volbám.Je třeba volit M. Zemana.Sice dělá kiksy a z některých jeho názorů mi vstávají vlasy třeba poplatky v nemocnici. ODS a ANO hadr ale je alespon národovec a nepustí sem migranty.Horáček a Drahoš jsou vítači to nebrat.Ti by nám to tady zaplevelili těmi přičmoudlými netáhly že by se náš stát nedoplatil.Jak jsem již psal mají schváleno 21000Kč na měsíc a osobu a ještě se jim platí bydlení a energie.O tom se nám ani nesnilo a bez práce.Mě se např nikdy nesnilo ani o takové výplatě jelikož jsem jako mnoho dalších pracoval u soukromníků velmi v úvozovkách štědrých kteří než by přidali zaměstnanci 100Kc za 5 let tak si raději koupili o 3litry nafty více do svého súv.Ale to jen bokem. Nedopustte aby sem nějací Horáčci tahali statisíce lidí co jsou i zadarmo drazí.At si jich užijí v Německu a neobštastnují s nimi i nás.

 4. Avatar Miroslav k.
  Miroslav k. says:

  Je to pravda lidé si neuvědomuji že tyto volby jsou o budoucnosti národa.Eu se nám ráda postará o konečnou.Zaplevelení nemakavými nevzdělanými a nemocemi prolezlými špinavci a ztráta suverenity s pádem sociálního systému se blíží.Vyplácením 21000Kč statisícům migrantů a zároven placení jejich bydlenínemůže tento stát utáhnout.Pan Babiš pro tohle zvedl ruku.Za pár let nám pak bude vykládat že stát nemá na důchody a budeme muset dělat do 80let.Což už dnes říká jeho ministr financí pan.Pilný.Babiš tohle vše bude prosazovat protože je z EU propojen byznysem.Babiš není alternativa.Nevím jak si to lidé mohou myslet a jaký mají proto důvod.Je to tipický politik a byznysman dnešní doby.On zvysoka kálí na lidi on jen potřebuje jejich hlasy.Je stejný jako ODS CSSD KDU TOP 09 ODA STAN.Pokud vyhraje volby klidně se s těmito stranami spojí bude li to potřebovat a to i s kalouskem.Však si ve skutečnosti velmi dobře rozumí.Navenek jen hrají divadlo s názvem Kašpárku uteč!Jediná alternativa dnes je SPD.To může přinest změnu ale od Babiše ji nečekejte.Pokud bude chtít zachovat byznys tak se musí klanět Merkelové uřvanému trpaslíkovi Macronovi a dalším.On prostě ani jinak nemůže.Kdo to nechápe a bude ho volit tak záhy bude velmi rozčarován.Je mi líto.

 5. Avatar Marian K.
  Marian K. says:

  Co se týče p. Babiše, právě dnes jsem se dnes jednomu “ přesvědčenému voliči Babiše “ snažil vysvětlit , že ta pravá volba je p. Okamura a SPD. Vtip je v tom, že ti lidé ač jsou tzv.přesvědčení / a ty ploché argumenty bych Vám přál slyšet / vůbec neví, co má SPD v programové nabídce. NIC ! Ale neví nic ani o Babišovi. Jemn to, že “ tady začal dělat pořádek “ a že Sobotka na něho udělal podraz. Toť vše. A toto je stav části současné populace. Ale už je zaděláno. Prezident Zeman skrze své anální alpinisty z řad starostů stačí rozsévat mezi tyto neinformované , sémě Babišových preferencí. Je to tak. Je to chyba jako hora, ale stát se opravdu může, že se to Babišovi podaří. To je problémn. Anebo se s lidem této malé země hraje naprosto sprostá, vysoká politická hra , která ovšem nadělá v této zemi naprostou destrukci. Už teď je chaos . Co by na to řekl p. VK ? Děkuji. M.

 6. Avatar Hlavacek
  Hlavacek says:

  Dobry den pane Kapale, kdyz jste toho pana Babise tak dobre proustroval tak ho muzu volit.Jinak Vas rad posloucham

 7. Avatar Marian K.
  Marian K. says:

  K p. Babišovi. Vplit ho už nikdy nebudeme. Ruce klesly po tom všem , co jsme se o něm, nejen od Vás dozvěděli.Ale Zeman mu dělá kampaŇ. To jste snad zaznamenal.Nenápadně , leč přece. Tam je dohoda jistá. Co říkáte ?

 8. Avatar aktualita
  aktualita says:

  Dobrý den
  Nepřemýšleli ste pozvat do pořadu Antonína Baudyše ml. ? Z diskuzí na Aeronetu, kam p. Baudyš občas zavítá pod jeho vlastním jménem vidím, že je celkem dobře orientovaný v situaci.
  Mohl by to být zajímavý pořad.

 9. Dobrý den, dovolil jsem si vytvořit leták na podporu Svobodného rádia a webové stránky, kde si může leták každý stáhnout, vytisknout a šířit… http://edice-precti-a-posli-dal.webnode.cz
  (Nemám prostředky na vytisknutí většího množství, ale kdyby měl někdo možnost letáky vytisknout ve velkém – ofsetem, tak je klidně roznesu do schránek po celém Brně.)

 10. Avatar ista pravda
  ista pravda says:

  Jak dlouho se necháme ještě dojit jako ti hloupí Ukrouši?
  ZDE: https://tinyurl.com/y7ox5njh

 11. Avatar SiM
  SiM says:

  Dnes kolem 20.35 volal maník ze severu čech a prej „svobodní od nás (asi SPD dle jeho náklonnosti k této straně) kopírují program“. To mě rozesmálo:-) Svobodní mají konzistentní názory od založení 2009, kdežto SPD byla založena 2013. Kdo koho teda kopíruje:-) Hezký večer

  • Avatar Martin Dukát
   Martin Dukát says:

   Strana Svobodných nemá žádné sociální cítění, proto neni volitelná..

   • Avatar SiM
    SiM says:

    Narážel jsem na argumentaci volajícího, který bohužel nevěděl fakt, který jsem prvně psal. Nijak jeho názory respektuji.
    O sociálním cítění řeč nebyla, spíš bych uvedl, že stana která hraje city to má u lidí dobré:-) Hezký den.