Svobodné rádio

Alternativní stream pro poslech: ZDE

Záložní stream: ZDE

 

V současné době je slovo svoboda skloňované však ve všech pádech. Čím více je však toto slovo používané, tím méně je jeho význam naplňován. Svobody, a to ve všech směrech, ubývá stejnou měrou, jakou je toto slovo zneužíváno. V podstatě slouží jen jako kamufláž. Čím více chce kdokoliv lidskou svobodu potlačit, tím více o ní hovoří. Jde o paradox doby. Lidstvo, a to nejen u nás v republice a v Evropě, ale po celém světě, je zbavováno nejzákladnějších lidských svobod každým dnem, každým nově přijetým zákonem každé země na světě, neboť všechny v současné době přijímané zákony všech zemí světa, jsou směřovány proti lidem, proti jejich svobodě v jakémkoliv směru.

Všude, a to bez rozdílu, jde nejmocnějším tohoto světa o jediné, co nejvíce zbavit lidstvo svobodného rozhodování, zbavit ho svobody myšlení, získávání pravdivých a nezkreslených informací a podle nich směřovat své vlastní rozhodování a směřování. Jde jim o to nahustit co největšímu počtu lidí světa jejich názory, jejich myšlenky, jejich uvažování, aby ti, kdož potom půjdou, jak ovce pod nůž řezníkovi, ještě těm, kteří je tam směřují a vedou, tleskali. A jak vidíme dnes a denně kolem sebe, daří se jim to. Z vlastenců udělají rasisty a xenofoby, z vlastizrádců nadělají držitele různých cen, pravda se stává lží a lež je považována za svatou pravdu. Ano, takto dnes funguje svět, ten svět, který se na popud temných sil již vydal na pouť ke svému sebezničení. Svět a lidé v něm jdou a jsou sami ze sebe nadšeni, jak jsou uvědomělí, chytří a správní. A ty, kteří poukazují na to, že král je vlastně nahý, kamenují slovy jedu, plivají síru a dští plameny nenávisti. Ano, přesně takto je mocnými a temnými silami světa, nazývejme je, jak chceme, iluminatis, NWO, či Bilderberg, veden svět do vlastní záhuby.

Je zde však ještě dost lidí, kteří nezapomněli pocit sounáležitosti s rodnou zemí, kteří ještě vědí, co to vlastně je vlastenectví, kteří chápou rozdíl mezi ním a bohapustým nacionalismem, kterým se snaží mocipáni pravé vlastenectví očernit. Ještě zde jsou lidé, kteří chtějí své spoluobčany pravdivě, a to skutečně v pravém smyslu tohoto slova, pravdivě informovat o všem, co se děje u nás i ve světě. A ještě je zde, naštěstí, mnoho lidí, kteří tato pravdivá slova chtějí poslouchat.

A právě pro ně, pro vás, vážení posluchači, toto naprosto Svobodné rádio vzniklo a je tady pro vás. Nikdy, opravdu nikdy se nestane fiat alternativou, jako jiná média, která mají ve svém názvu též ono vznosné slovo svoboda, a přesto zavádějí své posluchače ze správné a rovné cesty změny, někam na vedlejší stezky, kde se ztratí ve spleti podružností a pozání. Svobodné rádio ze své přímé a rovné cesty nikdy nesejde, stejně tak, jako lidé, kteří za ním stojí, nikdy nesešli z cesty pravdy, skutečné pravdy a nikoliv té sluníčkářské a všelijak pokroucené.

Svobodné rádio vysílá svobodně pro svobodné lidi a nikdy tomu nebude jinak.


554 Responses to Svobodné rádio

 1. Avatar Branislav Trnkócy
  Branislav Trnkócy says:

  Zdravím Vás. Z různých důvodů poslouchám pořady s panem VK z archivu. Z neznámého důvodu jsou prakticky všechny tyto archivované pořady ke konci oříznuté, zkrácené. U jiných pořadů to nemám vyzkoušené. Tím pádem jsou tyto archivy prakticky nepoužitelné.
  Je zde možnost kompletní záznam pořadu stáhnout z http://www.uloz.to, což dělám, ale tím přicházíte o page rank a vše co s tím souvisí. Můžete se, prosím, podívat, v čem je zmiňovaný problém?

  Děkuji, Branislav Trnkócy

  • Avatar Martin Dukát
   Martin Dukát says:

   Dobrý den,

   žádný záznam pořadu s panem VK nebyl nikdy zkrácen…. Martin Dukát

 2. Avatar Jan Toman
  Jan Toman says:

  Malý dodatek pro nezasvěceného proč to co patří p. Hlávkovi píši zde ono totiž na tom hlávkově „SVOBODNÉM VYSÍLAČI“ tak svobodno není neb co tam napíšete tak vám dobrá duše svého rádia p.Hlávka cenzuruje a kdy si stěžujete tak vám prostě s úsměvem jemu vlastním napíše, že hlouposti padají prostě do spamu a je to…
  Jste naštvaní, rozčilení a vlastně bezmocní – ano tento pán vás může dohnat k pocitu bezmoci, ustřihne hovor, nepustí vás ke slovu, aby přímo kaskadérským kouskem řeči z vás udělal naprostého hlupáka.
  Prostě SVOBODNÝ VYSÍLAČ jak má být a pro to píši zde neb kdybych toto napsal panu Hlávkovi rovnalo by se to psaní do komína. Za zveřejnění děkuji zde lidem ve SVOBODNÉM RÁDIU, že mohu upozornit na jednoho FIAT ATERNATIVCE a hlavně pozor !!!!
  Ano na tyto prašivce mohli by nám totiž v nadcházejících volbách svou propagandou poničit svými nepravdivými výroky další život v naší milované zemi.
  Alternativa jak vidět má opravdu rozličné tváře lidé rozpoznávejte !!!

 3. Avatar Jan Toman
  Jan Toman says:

  Spirituální vysílání p.Hlávky na Svobodném vysílači CZ.
  Aneb nikdo nemá pravdu pouze já a hlavně nechoďte k volbám.
  Tak toto se nám jako posluchačům snažil namluvit prochladlý p.Hlávka v jeho žumpě dne 23.3.2017 od 17:04 – 19:00 Hod.
  Pomne-li drzost samotného pána tvrdit že k volbám se chodit nemá a pomneme – li že den před tím že telefonujícího pána do pořadu konspirace z USA sprostě při telefonování ustřihl (je možno nahlédnou do archivu SVCS zde http://www.svobodny-vysilac.cz/?p=11031 v minutě 1,39:50) a přihlédneme- li k vysílání ze dne 23.3.2016 kde v pořadu interakce v akci, kdy nám p.Hlávka přislíbil vysvětlit co před cca 24 hodinami říkal tak se opět nic nekonalo k volbám prostě nechodit zaznělo a hotovo.
  Závěrem bych chtěl poděkovat zdejšímu svobodnému rádiu za vše co pro lid děláte.
  Jan Toman Česká Skalice

 4. Avatar J.T.
  J.T. says:

  Pravda nastala a já musím s politováním konstatovat že máme v ČR jedno rádio co se nezříká pravdy a tím je vaše rádio SVOBODNÉ RÁDIO to druhé co vede pan Hlávka od konkurence si to opravdu zmrvil tím že hlásá lidu této země aby NEŠLI K VOLBÁM což se rovná položení hlavy na špalek.
  O to více by jste mněli vy burcovat proti takovýmto nepřátelským vlivům aby lid náhodou nepojal nesmysly vyřčenými onou FIAT ALTERNATIVOU v podání SVOBODNÉHO RÁDIA a osobně onoho pana Hlávky z Plzně.
  Věřím že takovéto parazity společně porazíme ve volbách a proto znovu apeluji šiřte myšlenky že volby jsou nutné a je nutné volit ty strany které si to zaslouží jinak bude s naším národem opravdu konec.
  Jan Toman Česká Skalice

 5. Byla tu řeč o šíření informací všemožnými prostředky včetně letáků, zde je pokus, alespoň pro inspiraci: Leták 2xA4 Rusko chce válku.pdf se snaží zjednodušeně vysvětlit, kdo chce válku, proč a co s tím dělat. Shledáte-li to vhodným, šiřte!
  poslisoubor.cz/…/…
  nebo
  nahrajsoubor.cz/…/

 6. Avatar john
  john says:

  Tak toto vážení stojí opravdu za poslech – 10.3.2017 23:33 (7/8) Ondřej Kundra: Putinovi agenti., link na stránku : http://hledani.rozhlas.cz/?query=putinovi+agenti&offset=0&porad=^%22Radiokniha%22$

 7. Avatar Marian K.
  Marian K. says:

  Dobrý den. Prakticky se vším , co tady dnes p. Okamuro říkáte souhlasím. Trochu bych Vás poopravil o počátku “ fámy “ případné koalice s Babišem a Ano. Sám jste televiznímu reportérovi po posledních volbáích na jeho dotaz o případné koalici , řekl že připadá v ůvahu ANO. Tak to bylo. Ale nevadí. Mně osobně by to velmi ovlivnilo u parlkamentních voleb. Jinak ale máte pravdu. Je to tady katastrofa. Už ve všem. Zajímá mne však jedno. Zrušíte v případě úspěchu ten “ šmírácký nesmysl “ EET ? Děkuji za odpověď.

  • Avatar SITRA AHRA
   SITRA AHRA says:

   Ano, pane Kapale/ pani Procházková, bol to Štefánik ktorý uviedol Masaryka a Beneša do tých “vyšších vrstiev”; treba si však uvedomiť, že keby neboli všetci traja slobodomurári vysokého stupňa zasvätenia a keby sa nebola Benešova žena Hana vyspala s francúzskym predsedom vlády a minister zahraničia, menom Aristide Briand (1862-1932), ktorý dokonca v roku 1926 obdržal Nobelovu cenu, nikdy by asi nebolo Československej republiky.
   Nábytok – spálňu, v ktorej sa táto súlož odohrala, je možné vidieť na barokovom zámku v Táboře-Měšicích.

   A čo sa týka Štefánikovej smrti, boli svedkovia, ktorí obsluhovali ten kanón, z ktorého san a lietadlo strieľalo – to lietadlo bolo zostrelené.

  • Avatar SITRA AHRA
   SITRA AHRA says:

   Zdravím, k vášej relácii 10,3,2017:
   Minimálna mzda je obrovský, nechutný žart a nikdo z nej nemôže vyžiť, nezáležiac na tom, či žije na Slovensku, alebo v ktorejkoľvek inej krajine.
   Tieto zamestnania sú pre školopvinné deti, ktoré stále žijú doma a ktoré chcú mať nejaké “drobné” na weekend. To nie je súdené pre tých, ktorí sa pokúšajú “zarobiť na svoje živobytie”; a predsa mnohí sú povďační, že majú tieto bezcenné zamestnania, pretože väčšina toho, čo zvyklo byť “dobré zamestnania”, viac neexistujú, boli zrušené a tovary všemožných druhov, väčšinou podradných kvalít, sa dovážajú zo zahraničia. Nikdy nebolo viac ľudí nezamestnaných – dokonca ani počas “Veľkej Depresie” rokov 1929-1930.
   Mnoho prívržencov tzv. NEW AGE (Nový Vek), hovoria, že je ‘dosť peňazí pre každého’. Samozrejme nechcú povedať pravdu, že to, čo myslia “peniaze”, je v obehu len pár miliónov. Vezmúc do úvahy pár ‘nových’ milionárov, mnoho peňazí je už mimo krajiny, mnoho ‘uviazaných’ v rôznych ilegálnych biznisoch (drogy a iné) a stále mnoho schovaných doma v madracoch, atď., čo necháva len pár Eur na žijúcu osbu, alebo trochu viac, ak chcete počítať len dospelých.
   Teda NIE JE dosť peňazí pre každého. Čoho je doť, sú “kredity” (pôžičky) a množstvo tých je neobmedzené.
   Ovšem v demokraciách to ani inak nie je možné, o čom málokdo vie, lebo málokdo premýšľa a o to ľahšie naletí na sľuby a demagogiu politikom.

 8. Avatar Helena
  Helena says:

  Dobrý deň pán Kapal.
  Reagujem na reláciu s pánom VK o úniku radiácie.
  Ako sa má chrániť človek, ktorý má vyoperovanú štítnu žľazu?
  Pre neho je iodid draselný už zbytočný?
  Ďakujem za odpoveď i za vašu prácu.

 9. Avatar Eva
  Eva says:

  Poslouchám pana Humla, a je tedy naprosto neuvěřitelné, jak tvrdí, že mu není nic známo o tom jak jsou ubytováváni azylanti v Havířově! Všichni kdo čtou různé zprávy o tom už dávno vědí a člen Bezpečnostního výboru tvrdí, že o tom neví!!!???? To už můžete uveřejnit rozhovor s běžným občanem ČR!

 10. Avatar Míra Vopršálek
  Míra Vopršálek says:

  Dobrý den, můžete mi prosím sdělit, jaké zdroje byly použity ke zpracování zajímavého pořadu o New Age? Děkuji a přeji hezký den.

  • Avatar Martin Dukát
   Martin Dukát says:

   Zdroje: zahraniční servery

   • Avatar Míra Vopršálek
    Míra Vopršálek says:

    Zahraniční servery? Já bych ale rád slyšel jména těch vševědoucích lidí, kteří staví každé netradiční náboženství na úroveň sekty. Aspoň mi řekněte, zda jde o křesťana, abychom si ujasnili odkud fouká vítr.

 11. Avatar Posluchač
  Posluchač says:

  Slovenka spalující korán: Do pořadu s panem VK volal posluchač, který uvedl, že viděl video již dříve (před měsícem či dvěma) a bez vlajky Slovenska. Zde je video https://www.youtube.com/watch?v=TiOKWKOm-rc vloženo na youtube dne 27.12.2016 a vlajka na něm je. Má-li někdo video bez vlajky s ověřitelnou časovou verifikací, dejte mi sem odkaz.

  K manipulaci na idnes.cz: O manipulaci bych nemluvil. Zde http://zpravy.idnes.cz/slovensko-nahravka-niceni-koran-vyhrozovani-muslimove-pj8-/zahranicni.aspx?c=A170217_163143_zahranicni_ale je screen z videa na youtube.com. Nenašel jsem nic mimo. Screen je akorát pořízen v čase, kdy aktérka zakrývá symbol na slovenské vlajce. Možná jen náhoda, možná záměr. Možná podprahový screen. Ale kdo zná vůbec ruskou vlajku? Takže i zde jsem zdravě skeptický k informacím, které zazněly v pořadu v tomto konkrétním bodě.

 12. Avatar D.J.Ornen
  D.J.Ornen says:

  Dobrý den.
  Zdravím do studia jak p.Kapala a p.Soňu kteří nazývají věci pravým jménem a v neposlední řadě vedoucího technického zajištění celého Svobodného Rádia p.Martina Dukáta.
  Nedávno se do vašeho rádia navážela jistá sekta a tak jsem se zaměřil na monitorování jejich stránek a to ze několika vícero důvodů je však tristní že poslední záznam na tomto fóru je od Martina Böhma a to :
  14.01.2017, 11:17 https://forum.sebesdileni.cz tito kačeři s vámi chtějí soupeřit a toto umírající fórum a umírající sekta a její přihlouplí sektisté?
  Vyhrožování možnými trestními oznámeními je více než úsměvné oni sami jsou však na hraně žalovatelnosti což si ve své hlouposti asi neuvědomují.
  Přeji Vám mnoho zdraví a vitality do nového roku.
  D.J. Ornen

 13. Avatar Ladislav B.
  Ladislav B. says:

  Čemu se divíte pane J.H. je nad míru jasné že tento Böhm bude asi toho z buzerantských hodnot spolupracovník a již neví jak na p. Kapala, kdyby se raději staral o svůj program na sříhání videa již je na tento program podáno oznámení, tak že onen pán bude mít více starostí než-li si dovede vůbec představit.

  • Avatar SITRA AHRA
   SITRA AHRA says:

   Tesla je firma ktora vyraba elektricke auta, lithium potrbuju na vyrrobu baterii do tych aut

 14. Avatar J.H.
  J.H. says:

  A DEHONESTACE p.Kapala nabývá další rychlost ,

  Příspěvek od Martin Böhm » 10.01.2017, 17:45
  Vzhledem k tomu, že je toto téma opět příznivci rádia sledováno, přikládám sem tímto odkaz na oněch 38 otázek s citací mailu odeslaného na e-mailové adresy rádia vlad.kapal@email.cz a studio-kladno@svobodne-radio.cz dnes v 11:45 hodin a uvidíme, co a zda vůbec nám na to odpoví:
  Hezký den, pane Kapale,

  s kolegy navrhujeme samostatný pořad u Vás s námi, tak jako uskutečňujete pořady s jinými lidmi a uskupeními, do kterého byste si Vy připravil otázky na nás, co by na Hnutí Zeitgeist, a my si připravili otázky na Vás, co by na investigativního novináře. Co říkáte, můžeme se na tom spolu domluvit? Věřím, že takový pořad bude jen obohacující pro obě strany.

  Děkuji předem za odpověď.

  Odkaz na otázky ZDE, které jsme chtěli položit včera, ale položili pouze jednu, na kterou mně pan Kapal ani neodpověděl (nesdělil zdroj jeho informace, prý „to našel na internetu”, ale nepamatuje si kde konkrétně) a kolegu Michala dokonce nenechal položit otázku ani tu jednu. Než mě odpojí nebo se se mnou nedobrovolně rozloučí, jsem čekal až tak kolem třetí otázky; že ale neodpoví ani na jednu, tak zde se přiznám, že mne překvapil. Nečekal jsem, že nebude mít argument ani na jednu jednoduchou.

  Nicméně na, podle jeho slov v pořadu, „našem” Svobodném vysílači CS bude samozřejmě následovat reakce.
  „Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí.”; „Člověk přesvědčuje o nemožnosti čehokoli ostatní pouze do té doby, dokud s hotovou věcí nepřijde někdo, kdo to nevěděl.” Již se nechcete podílet na drancování zdrojů a devastaci naší planety? Pomozte nám. TZM
  Qestament
  VIP uživatel

  • Citovat
  Příspěvekod Qestament » 10.01.2017, 18:10
  Čemu se divíš? Co čekáš od člověka, kterej chodí po nocích vožralej po ulicích, huláká jak na lesy a močí na bezdomovce…
  Není nic horšího, než srážka s blbcem, kterých je v naší společnosti vzhledem k neustále narůstající pohodlnosti, a tedy i debilizaci, lidí více než požehnaně…
  Martin Böhm
  Administrátor

  • Citovat
  Příspěvekod Martin Böhm » 10.01.2017, 18:17
  To zní zajímavě. Máš nějaké foto, nahrávku, záznam, nějaký jiný důkaz?

 15. Avatar J.H.
  J.H. says:

  Dobrý den p. Kapal a kolektive S.R.
  Včera jste to těm Zeitgeist zase nandal, tímto děkuji za včerejší pořad : Studio Beta – ŽIVĚ – Co je to Zeitgeist?
  Výborné a pan Martin Böhm si ani neškrtl s jeho 38 otázkami správně jste ho usadil že má nárok na jednu otázku a zodpověděl jste ji brilantně jen tak dále, ostatně zde si můžete přečíst ty hromady výkalů co na vaši hlavu tato sekta hrne hnána strachem z vaší pravdy.
  https://forum.sebesdileni.cz/viewtopic.php?f=11&t=238&start=15
  Děkuji za vysílání a to všem ze S.R. a zdraví přeje J.H.

 16. Avatar aktualita
  aktualita says:

  Švédsko přestává zvládat migraci, narůstá kriminalita i strach místních lidí, říká Janouchová

  9. 1. | Multikulturalismus byl pro Švédsko velmi dobrý, země byla drsná a nudná, bylo to jako koření, když jídlo ale přesolíte, tak ta sůl v tom jídle není dobrá, říká Češka žijící dlouhodobě ve Švédsku Kateřina Janouchová a dodává, že země přestává masivní migraci zvládat. Ve Švédsku podle jejích slov roste kriminalita, mnoho migrantů nemá pasy a úmyslně se vydává za děti, aby získali lepší sociální dávky. Řada migrantů prý naletěla pašerákům, kteří jim slibovali nesplnitelné. V zemi mají existovat místa, kde dochází k častým střetům mezi policisty a migranty. Řada policistů chce údajně opustit práci, a někteří Švédové chtějí dokonce odejít ze země.
  https://video.aktualne.cz/dvtv/svedsko-prestava-zvladat-migraci-narusta-kriminalita-i-strac/r~0ab6755ad5de11e681020025900fea04/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

 17. Avatar albatros
  albatros says:

  Iděs už začal dělat Robejškovi reklamu a lidi pod článkem jásají, že je načase vymést TOPku a ODS. Pokud to finančně pokryje Penta, tak budeme mít po příštích volbách dalšího globalistu ve vládě.
  http://video.idnes.cz/?idVideo=V161206_140515_zpravodaj_krr&c=A161205_135606_domaci_jkk

 18. Avatar Gulliv
  Gulliv says:

  Co dodat nad částkou 34042,-Kč mi srdíčko poskakuje radostí a vidím, že opravdu ta pravá pravda získává mít na vrch a těch lživých pravd a lásek jimiž jsem již pře-zmanipulovaný. Jak vidno pravda je jen jedna. Moc Vám děkuji že jste jen tak dále a díky p.Kapale a kolektive S.R.!!!

 19. Avatar zazrakem
  zazrakem says:

  POZOR Nejaka paraziticka fasisticka luza se snazi přiživit na vasem radiu https://www.youtube.com/watch?v=vDhzxdLf8B8

  • Avatar Kapal
   Kapal says:

   Není mým zvykem se vyjadřovat do jakýchkoliv diskuzí, ale v tomto případě musím udělat výjimku. Na falešném profilu našeho rádia na youtube se již podruhé objevila podvodná nahrávka. Důvodem je poškodit skvělou spolupráci Svobodného rádia se šéfredaktorem Aeronetu.cz panem VK, protože společné velice úspěšné pořady nedají spát deprivantu, který neunesl fakt, že jsme se s ním museli pro jeho naprostou neschopnost a pro jeho pomlouvačnou kampaň proti nám, rozloučit. Minulý podvodně sestříhaný pořad na falešném profilu i tento je pouze snahou o vražení klínu mezi nás a pana VK. Tomu, kdo se tímto ubohým způsobem snaží našemu rádiu škodit, to však není nic platné. Jenom to ukazuje na jeho ubohost, mstivost a záštiplnost. Tohoto člověka, který vytvořil jak falešný profil rádia a dává na něj tyto výblitky, je mi líto. Je totiž vždy politováníhodné, když se nula snaží vyniknout, a pokud se to nule nepodaří, škodí, jak jen může. Je proto nutné na tento falešný profil nechodit, a pokud se tam opět cokoliv objeví, kontaktovat nás. Zde, na stránkách Svobodného rádia jsou uvedeny maily, pište nebo volejte na mé uvedené číslo do studia Beta, rád vám všem podám vysvětlení. A jen tak na okraj, studio Beta a Kladno mají dohromady šest plně profesionálních mikrofonů, takže je naprosto vyloučeno, že bychom někdy museli vysílat umělým počítačovým hlasem, jaký je v tomto falešném fake. Všichni, kdož již celý rok naše rádio poslouchají vědí, že se nikdy nestalo a nikdy nestane, že bychom museli sáhnout k umělému hlasu počítače, jaký je například v programu PC pro slepce. Nám mikrofony vždy fungují.
   Vladimír Kapal

 20. Avatar Pozor na 17. listopad
  Pozor na 17. listopad says:

  S vysokou pravděpodobností se chystá provokace toho nejtvrdšího zrna aneb další student Šmíd. Informace mi přišla z relevantních zdrojů. Jestli tam někdo dete, dejte na sebe pozor a všechno důkladně natáčejte na kameru.

 21. Avatar Jan H.
  Jan H. says:

  Dne 7.10.1952 se narodil Vladimír Putin.

  Vše nejlepší k narozeninám Vladimire Vladimiroviči, vše nejlepší pro Vás, Vaši rodinu a Vaši zem. Sílu medvěda, sibiřské zdraví a dlouhověkost horala, pro pokračování toho co děláte !!!

 22. Avatar Name S
  Name S says:

  Zdravím všechny lidi dobré vůle.
  Tak mi dnes dorazili ty hlasovací listiny a našel jsem tam jen jeden v té zlodějské smetánce co se tam nabízí . Okamura bude zaručeně jedinou možnou volbou.
  Ono dnes to již není o nějakém snění ale o realitě a to kdo mne uchrání před těmi záměrně importovanými čmoudy sem do Evropy (o sebe strach nemám, jsem již 25 let členem střeleckého klubu) ale, vynakládám další a to nebýt tohoto nepořádku tak by byly zbytečné částky na vyzbrojování a zbrojních průkazů . Vyzbrojení celé mé rodiny pokládám za nynější situace za stěžejní .
  Děkuji celému kolektivu SR za pravdivé informace které ostatně korespondují i z ostatními nezávislými zdroji, S.O.

 23. Avatar Morozova N.
  Morozova N. says:

  Dobrý den p.Dukát doporučuji Vám i posluchačům si poslechnout tyto sprosté žvásty kde p.Dvořák z rádia „PLUS“ já je vnímám jako rádio FLUS, diskutuje s panem superstar Ting Tang-Jandou http://www.rozhlas.cz/plus/zaznamy/#/2016-09-13/17 v čase od 17:10 a stojí to opravdu za to.

 24. Avatar Nataša
  Nataša says:

  Vždyť vůbec nekoresponduje, to co tam hraje s programem!!!

 25. Avatar Akr
  Akr says:

  Seniorce se udělalo nevolno, mladík ji odvezl domů a okradl !!!!!

  Chybí těm mladým morálka a nějaká ta výchova ! To za komančů vyřešili vojnou a potom prací ! A takové poflakování tento systém měl vyřešen ! Z dětí se stali chlapi a otcové rodin ! A dnes ? Škoda mluvit !

  Příležitost dělá zloděje ! A v tomto případě to platí 2x ! Je z něho hyena, která se musí zastydět při pohledu co je to za člověka !!

 26. Avatar Akr
  Akr says:

  Muslimové chtějí dobýt Evropu a vymýtit křesťanství, řekl rakouský kardinál…..

  Konečně po dlouhé době slyším Pravdu a ta je jenom jedna ! Pan kardinál Vás všechny zrádci právě poslal do (_!_)

 27. Avatar Akr
  Akr says:

  Poslanec Stupčuk se přiznal, že boural opilý. Po nehodě tvrdil, že neřídil

  vezměte si kolik se schválilo zákonů zákonodárci a byli vyloženě ožralý při hlasování! Kážou pít vodu ale sami mají ty své držky v kalužích chlastu !
  Kolem oběda bych jim dal namátkově dýchnout a bez náhrady platu posílat domů ! Ve sněmovně by nakonec nikdo nebyl ale věděli bychom,že za nás nerozhodují ožralové !

  • Avatar Roman Peléšek
   Roman Peléšek says:

   Dobrý den studio a dobrý den pane okamuro:Strany co nám vládnú sú už jen lútky a dle mého by měly byt rozpuštěné a zakázané všecky strany které nám 20 rokú vládly, stejně jako byla DS co na to říkáte vy?

 28. Avatar Akr
  Akr says:

  Státní zaměstnanci, lékaři, sestřičky. Všem přidáme, rozhodla vláda …………….

  Nůžky se rozevírají i když si lékaři a hlavně sestřičky zaslouží peníze, to je bezesporu ale myslím si vládo kocourkovského typu,že tu máte i jiné spoluobčany co si zaslouží za svou práci důstojné žití v banánové republice ! Nemyslíte ? Až tu budou údajně sociálně slabí uprchlíci, kolikpak těm dáte aby jste jim zavřeli ústa ?

  Jen mi prosím řekněte ! Proč se tato republika musela od roku 89 tolik zadlužit ! Hlavně mi neříkejte ,že tu vše od pádu komunismu bylo zničené a vy jste museli např. postavit nové metro a nebo králikárny aby tu lidi mohli žít ! Jen si přiznejte ,že se tu kradlo v období od 89 až do roku 2015 tunelem Blankou apod. opencard atd. a privatizace Ježka a Klause ! pane Sobotko nebyl jste tehdy ministrem financí,který má podíl na zadlužení této země !! Byl to mi stačí ! Patříte mezi ty zloděje také s Kalouskem apod.!

 29. Avatar Dalibpr
  Dalibpr says:

  Ve Vidnavě u Jeseníku je již ubytováno 600 přistěhovalců. Ano 600, pěkně nenápadně, utajeně. Já se ptám, víte o tom? Kdy tam byli dopraveni a kým? Kdo dal k tomu svolení a kdo to organizoval? Z jakých zemí jsou? Takových míst, kam jsou v naší zemi tajně umístování tito přistěhovalci je několik.

 30. Avatar Jirka
  Jirka says:

  Ve Vašich pořadech se neustále opakují technické problémy s telefony diváků, (nehledě na kokrhání a jiné nepatřičné zvuky). Jinde, např. na Slobodném vysielači takové problémy nemají. Proč se s nimi neporadíte neporadíte, jak to dělají a místo toho se stále jen snažíte organizovat volající.

  • Avatar Martin Dukát
   Martin Dukát says:

   Dobrý den,

   nikdo Vás nenutí poslouchat naše vysílání…. Pokud se Vám naše vysílání nelíbí poslouchejte něco jiného. Apropo příspíváte?

   • Avatar Jirka
    Jirka says:

    Pane Dukáte, nikdo mě nenutí Vaše vysílání poslouchat, ale to neznamená, že po několika letech činnosti by se Vaše rádio nemohlo vyrovnat s dětskými nemocemi, zvláště když často a rád sám připomínáte, že posloucháme přední alternativní rádio. A proč se ptáte na přispívání? Znamená to, že ve Vašem, „svobodném rádiu“, kdo nepřispívá nemá právo vyjádřit svůj názor?

    • Avatar Martin Dukát
     Martin Dukát says:

     Vážený pane, chcete mi snad napsat, že jste nemohl svobodně projevit váš názor? Svobodu jste dostal tak co? Nelíbí se Vám, jak vysíláme… Dostal jste radu jak s tím naložit… Dále vyšlo najevo že nepřispíváte ale chtěl byste přitom co nejlepší kvalitu vysílání…. Já se ptám jakým právem??? Právem člověka, který naše vysílání roky sleduje ale nepřispívá… Dobře, pak si ale nestěžujte

 31. Avatar Pozorný čitatel ČT
  Pozorný čitatel ČT says:

  Máme zde další perlu z továrny naší dezinformační ČT24 a možná i evropských svlékacích hodnot p. Jandy.

  VÁŠ NÁZOR

  Plánujete si pořídit zbraň, nebo zbrojní průkaz?
  http://www.ceskatelevize.cz/porady/1096898594-udalosti-komentare/

  Co dodat jen že jsem nikdy neplánoval, ale díky těmto jejich zprávám asi začnu plánovat.

  • Avatar Pozorný čitatel ČT
   Pozorný čitatel ČT says:

   Malá připomínka k ČT24 která nás zde vlastně vyzívá k přímému prušení
   § 279
   Nedovolené ozbrojování
   (1) Kdo bez povolení vyrobí, sobě nebo jinému opatří nebo přechovává střelnou zbraň nebo její hlavní části nebo díly nebo ve větším množství střelivo nebo zakázaný doplněk zbraně, bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta, zákazem činnosti nebo propadnutím věci nebo jiné majetkové hodnoty.
   (2) Stejně bude potrestán,
   kdo uvede do střelbyschopného stavu znehodnocenou zbraň nebo na ní provede konstrukční změny směřující k jejímu uvedení do střelbyschopného stavu nebo na zbrani provede konstrukční změny směřující ke zvýšení její účinnosti, nebo
   kdo padělá, pozmění, zahlazuje nebo odstraňuje jedinečné označení střelné zbraně, které umožňuje její identifikaci.
   (3) Kdo bez povolení
   a) vyrobí, sobě nebo jinému opatří nebo přechovává výbušninu v množství větším než malém, zbraň hromadně účinnou nebo součástky, jichž je k užití takové zbraně nezbytně třeba, nebo
   b) hromadí, vyrábí nebo sobě nebo jinému opatřuje zbraně nebo ve značném množství střelivo,
   bude potrestán odnětím svobody na šest měsíců až pět let.
   (4) Odnětím svobody na dvě léta až osm let bude pachatel potrestán,
   a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 3 jako člen organizované skupiny,
   b) spáchá-li takový čin ve větším rozsahu, nebo
   c) spáchá-li takový čin za stavu ohrožení státu nebo za válečného stavu.

   Asi tyto nesmysly píší samí Jandové a Kundrové.

 32. Avatar Pozorný čitatel
  Pozorný čitatel says:

  Podívejte se co tato novinářská chátra z ČT24 si dovolí napsat na námi placené internetové stránky ČT, toto už je opravdu vrchol !!!

  VÁŠ NÁZOR
  Souhlasíte s výrokem Vysokého komisaře OSN, že prezident Zeman je populista?

  http://www.ceskatelevize.cz/porady/1096898594-udalosti-komentare/

 33. Avatar Lovecký ohař
  Lovecký ohař says:

  TAK ZNOVA KDYŽ NEČTETE AKR !!!
  Vážený pane AKR čemu se neustále divíte? Naše země je předurčena zámořským státem a její vedoucími „elitami“ nového světového řádu k tomu aby se zde plenilo a bylo vytlačováno původní obyvatelstvo a nasunováni sem negři, islamisti z jejich vypleňovací vírou a negramotů z celého jihu planety zvláště ti černí kteří jim budou postačovat, aby na ně dřeli. Mimo jiné v jejich blbých představách RF musí odevzdat všechny nerosné suroviny, aby toto panstvo nového světového řádu bylo dobře zásobeno. Pro to jsou vyvolávány umělé války a nepokoje viz. Ukrajina, Náh.Krabach , atd atd. Hlavně se vše mele okolo RF aby smyčka co nejlépe zapadla… Pro to se plení nasunují sem tzv. uprchlíci a zdejší sluníčka a hlupáci jim tom pomáhají avšak i na zrádce co to nepochybně ví a podporují tuto zhoubu našeho národa pod všemožnými sliby tak na ně též dojde a žel bohu aniž to tuší.

 34. Avatar Akr
  Akr says:

  Žijeme v pekle ! !!!
  Nabývám dojmu,že země je to pomyslné peklo ! Kterého se každý bojí a bál ! Viděl tady někdo spasitele a nebo boha tzv. ochránce všeho živého a spravedlivého ? Neviděl, jen se k němu modlíte ale on Vás bohužel neslyší, protože opravdu v tom pekle jsme všichni až po uši ! Proto tu jsou války zabíjení a nespravedlnost a nepoznané jak vůbec ta lidská populace vznikla !

 35. Avatar Akr
  Akr says:

  Do penze v 65 letech. Koalice se nakonec dohodla

  V 65 ? No vida a děkuji Vám.
  Tak to jsem měl strach ,že bych šel v 60 ! Kdo by tu práci taky dělal ,že ? Vy to páni posranci jistě nebudete a mladí už vůbec ne ! V 65 letech mi tam pošlete alespoň rakev ! Soustruh vedle nalevo v tu dobu asi budu na kolenou vybírat špony a nade mnou inženýr od makrely ! S pozdravem umělci !

  • Avatar Lovecký ohař
   Lovecký ohař says:

   Chci vidět ty řidiče autobusů, strojvůdce lokomotiv jak zabíjejí tisíce lidí. Jasné hlasovat v parlamentu čili zvedat ruku jde i do 100 – let (příkladem je tan blb co dělá Kalouskovi méďu) ale šlověk co poctivě pracuje 45 – let a více je na konci sil a pokud toto jim nedojde je to opravdu na občanské nepokoje.

   • Avatar Martin Dukát
    Martin Dukát says:

    Upozornění pro přispěvatele do diskuze:

    Jakékoliv uražlivé příspěvky na adresu našeho rádia NEBUDOU ZVEŘEJNĚNY….. Takže vyplody pana (petr.tee@centrum.cz) a dalších nemá smysl sem vkládat. Diskuze je moderovaná.

 36. Avatar Akr
  Akr says:

  jelikož uprchlíci pochází ze zemí kde údajně je válka ,tak já ve své zemi se považuji též za uprchlíka! Jelikož nemíním se spolupodílet na zničení naší země ! Německo stejně jako dnes napadá členské státy ! Přesně jako tomu bylo za II. světové války začalo to Polskem a končilo díky tomu nakopání do zádele od Rusů ! Německo je největší hrozbou v moderní Evropě ! Vše tu chtějí zničit a opravdu nastolit svojí prohranou nadvládu ! Hitler musí Angelu přímo milovat !

 37. Avatar Akr
  Akr says:

  Dohoda EU s Tureckem přesměrovala běžence k nám. Pomozte, žádá Egypt

  Na co a proč pomáhat ? Teroristům ??? Angela neví z minulosti lidstva,že když se stěhovali národy a nebo dokonce kmeny, byla válka mezi znepřátelenými rody ? To, jako opravdu chcete aby se tento mor rozšířil na pouliční boje v EU a dokonce ve válku samotnou ? Na tomto se nehodlám podílet !!!!!!!!!!!!! A Makrelu co nejdříve nakopejte do patřičných míst (_!_) potřebuje to jak k.o.z.a drbání !!!

 38. Avatar Akr
  Akr says:

  Stát plánuje dát na integraci 6000 uprchlíků přes půl miliardy korun

  Jste se všichni už doslova pomátli ? A nemělo by to být naopak ? Že uprchlíci svojí prací vydělají našemu státu více než půl miliardy ? To jim chcete házet pečené kuřata přímo do (_!_) ?

  • Avatar Lovecký ohař
   Lovecký ohař says:

   Vážený pane AKR čemu se neustále divíte? Naše země je předurčena zámořským státem a její vedoucími „elitami“ nového světového řádu k tomu aby se zde plenilo a bylo vytlačováno původní obyvatelstvo a nasunováni sem negři, islamisti z jejich vypleňovací vírou a negramotů z celého jihu planety zvláště ti černí kteří jim budou postačovat, aby na ně dřeli. Mimo jiné v jejich blbých představách RF musí odevzdat všechny nerosné suroviny, aby toto panstvo nového světového řádu bylo dobře zásobeno. Pro to jsou vyvolávány umělé války a nepokoje viz. Ukrajina, Náh.Krabach , atd atd. Hlavně se vše mele okolo RF aby smyčka co nejlépe zapadla… Pro to se plení nasunují sem tzv. uprchlíci a zdejší sluníčka a hlupáci jim tom pomáhají avšak i na zrádce co to nepochybně ví a podporují tuto zhoubu našeho národa pod všemožnými sliby tak na ně též dojde a žel bohu aniž to tuší.

 39. Avatar Akr
  Akr says:

  Plot na maďarské hranici převaděče nezastaví, v noci zvednou celý sloup i s pletivem !!!!!!!!!!!

  Jako voják musím říci, že Merkelová je zrádkyně na svém lidu a na lidech v EU ! Není možné někoho vpouštět na své území aniž bychom věděli něco o jeho totožnosti ! Veškerá práva ona porušila a ještě se tu prochází svobodně ? Děláte všichni jako byste měli 7 životů ! Na pomoc si můžeme vzít Úmluvu o právním postavení uprchlíků z roku 1951 Existují však také důvody, pro které může být cizinci odmítnuto udělení azylu, odepřen vstup na území za účelem poskytnutí dočasné ochrany nebo přiznání statusu uprchlíka. Mezi ně patří zejména, že dotyčný spáchal zločin proti míru, válečný zločin, zločin proti lidskosti ve smyslu definic mezinárodního práva nebo nepolitický zločin, který svou podstatou odpovídá trestnému činu, u něhož horní hranice trestní sazby odnětí svobody převyšuje deset let. Případně též skutečnost, že existují důvodné obavy, že by dotyčná osoba mohla ohrozit bezpečnost České republiky.

  existují důvodné obavy, že by dotyčná osoba mohla ohrozit bezpečnost České republiky.Kdo mi zaručí,že ty obavy jsou dnes na místě právoplatné !!!!!

 40. Avatar Akr
  Akr says:

  Do důchodu až v 72 letech? ČSSD se hádá s ANO o stanovení stropu

  Řekněte rovnou, že na důchody se už věkem nedostaneme, protože padneme hubou na zem u soustruhu ! Takže až v 60 letech nás vyhází ze zaměstnání, tak půjdeme na úřady práce.Máte to dobře promyšlené ! Na úřadu nám dají 4 000 Kč ale důchod by měli dát 12 000 Kč. Tak mladí co tomu říkáte ? Máte slibnou budoucnost před sebou ! Skončíme v karavanech před lesy , to bude realita za odvedenou práci v ČR!!

 41. Avatar posluchac
  posluchac says:

  K vysílání studia Lípa a pana Bartoka- velmi se přimlouvám k nošení bílých triček nebot to bude působit pozitivně…A dále,blog paní Bostlové je velmi zajímavý co se některých informací českých satanských špiček,například https://petrabostlova.wordpress.com/2016/08/21/dopis-prezidenta-ruske-federace-vladimira-vladimirovice-putina-poslancum-evropskeho-parlamentu/ nebo https://petrabostlova.wordpress.com/2016/08/08/stihani-satanisty-neni-zadna-virtualni-realita-nybrz-tvrda-skutecnost/- je to vlastenka bojující svým způsobem..vůbec by nebylo od věci ji pozvat do vysílání…

 42. Avatar Akr
  Akr says:

  Od návštěvy Merkelové jsme čekali víc, shodli se politici …. pitomci !!!

  A co byste od ní čekali ? Jak vidíte politička to není,političku zní dělají masmédia !!! Řekla pouze ,že na přerozdělování trvá a ukázala Vám svou řiť (_!_)
  Tak nevím co ty naši posranci řeší !!! Mysleli ,že je bude chválit a dávat jim odměny v podobě trafik ???

 43. Avatar albatros
  albatros says:

  „Co když dohoda s Tureckem padne? Berlínský plán B počítá s kvótami“
  Německá vláda považuje za možné, že dohoda mezi EU a Tureckem ohledně uprchlíků ztroskotá. Pracuje proto na „plánu B“, který vrací do hry kvóty pro jednotlivé země.
  Podle časopisu Der Spiegel to vyplývá z interního dokumentu německého ministerstva financí, které se problematikou migrace zabývá proto, že uprchlická vlna má dopady na státní rozpočet.
  https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/412672-co-kdyz-dohoda-s-tureckem-padne-berlinsky-plan-b-pocita-s-kvotami.html

 44. Avatar Lubor S.
  Lubor S. says:

  Tento zrádný systém a jeho poskoci je to nejhorší co mohlo tuto zemi po roce 1989 potkat, je mi zle od žaludku a níže dodávám.
  http://www.ceskatelevize.cz/porady/1096898594-udalosti-komentare/
  VÁŠ NÁZOR
  Cítíte vliv ruské propagandy v ČR?

  Cítím a to silně vliv americké propagandy, která nás vede přímo do jaderného konfliktu!!! Jinak děkuji za pozornost přátelé ze SR, poslouchám pouze vás a někdy i Doležala u konkurence ale ČT a jejich poskoci mi již dva roky nesmí ani na oči.
  Vám nezbývá SVOBODNÉ RÁDIO než slušně poděkovat za vlasteneckou činnost.

 45. Avatar Akr
  Akr says:

  Zdevastované Aleppo. Záběry dětí vytažených z trosek budí emoce……………………

  A co perský záliv ? Když tam USA vtrhlo sesadit Husajna ? Tam civilisté neumírali ? Zase nějaká opravdu sluníčkářská propaganda ! Proč tu máme uprchlíky, kteří by měli vzít zbraň a bránit svojí zem ? A to dítě co tam sedí není tady ? Tady jste sluníčkáři zaspali, když pouštíte do EU lidi co pomoc nepotřebují protože se umějí ochránit ! Ale děti jako tohle tam necháte !!! Jděte všichni do (_!_) a nehrajte si tady na srdcaře a sluníčka !
  Když je válka s terorismem ,tak bohužel to odnesou i civilisté a děti! A nebo je tady nějaký odborník ,že by bombardoval jen IS a podporovatele USA a jeho střely by se vyhýbaly civilistům ? Jen se všichni vraťte 3 roky nazpátek co USA šířilo za zprávy ! A koho uvedli do války a proč se tam dnes bojuje! Tak prosím zveřejňujte fakta co kdo za co může ! Nebýt Rusů,tak IS je dnes rozlezlý po celém Blízkém Východě !!!!!!

 46. Avatar Akr
  Akr says:

  Klaus kritizuje kontroly na Hradě. Nikdy bych to nedopustil, vzkazuje Zemanovi

  A co jako byste chtěli ? Že teroristi dosáhli všeho a dojdou si s časovaným batůžkem až na Hrad ? Prostě tento svět už nebude bezpečný ! Díky některým lidem a politikům ! Zvykejte si na jiný život a nezapomeňte žijete dnes na vlastní nebezpečí nejen ve své zemi! I pan Klaus by na to neměl zapomínat!!! Aby někde něco neprásklo a on by odpověděl hmmm to jsem tady nečekal ! Hmmmmm…………….. Jako ostatní sluníčkáři ,že ?
  Hrad se zachoval správně ! A kontroly brzo budou všude ! Před nádražím budeme jednou procházet přes turnikety a nejenom tam! Až budou zaměstnáni noví inženýři bude ostraha i při vstupu do zaměstnání ! Prostě je už vše vkelu ! Je to snad sluníčkářům už jasné ????? děkuji ! Naučte se žít na vlastní nebezpečí díky makrele !

  • Avatar Jan Žižka
   Jan Žižka says:

   Přesně Akr.
   Jako stádo vedené ZRÁDCI,jsme už vPRDELI.
   Měli jste volit raději ŽIŽKU.

 47. Avatar INFORMACE PRO VÁS
  INFORMACE PRO VÁS says:

  Vážení přátelé,
  vzhledem k tomu, že jsem od neděle 14.8. pod vlivem utišujících léků proti bolesti (po fyzickém napadení), pondělní Studio REPORT nejsem schopen odvysílat.
  Děkuji Vám za pochopení CNTV

 48. Avatar Akr
  Akr says:

  Merkelová navštíví Českou zem !!!!!!

  Navštíví nás Makrela ! !!!!
  Sobotka celý se už klepe, kolik mu řekne éček za jednoho uprchlíka ! Brzo Němci uzavřou hranice a budou je posílat k nám ! Bábu merkel by to chtělo vypískat a hnát sv.in.sk.ým krokem ze země ČESKÉ !!

 49. Avatar Jan Klimeš
  Jan Klimeš says:

  Dobrý den, svobodné rádio. Už před několika měsíci jsem složil burcující písničku, jejíž text přečetl pan Ortek ve svém vysílání a vyjádřil se, že až jí nahraji, odvysílá ji. Od té doby jsem písničku v podobě mp3 posílal již několikrát i do vašeho studia. Zatím jsem od vás žádnou odpověď nedostal, takže nevím, jestli se vám písnička nelíbí nebo se vám zdá nevhodná nebo jste emailovou zprávu nečetli. Nevím, známým se líbila. Myslím, že by mohla také jako některé jiné písničky vyburcovat alespoň část lidí z letargie. Všechny vaše pořady pravidelně poslouchám a snažím se šířit povědomost o vašem vysílání. Děkuji vám za vaši práci, kterou s tím máte. Končím posledním veršem z mé zmíněné písničky: Čerstvý vítr zavane, stop islámu Slované. Jan Klimeš

  • Avatar Martin Dukát
   Martin Dukát says:

   Dobrý den,

   vaší skladbu budeme rádi hrát.. Uslyšíte jí dnes v hudebním mixu mezi 12- 13 hodinou… Pokud máte další skladby zašlete je….

   Martin Dukát

   Studio Kladno

 50. Avatar Akr
  Akr says:

  Německo přitvrdilo, policie zahájila razii proti podezřelým imámům

  Milé Německo do II. světové války jste uvrhli celý svět ! Kde jste dostali přes.dr.ku od Ruska ! Do III. světové zase zatahujete Evropu ? Jděte laskavě do (_!_) s makrelou včele a vezměte si tam sebou i USA !!!

 51. Avatar Akr
  Akr says:

  ANO 28,5
  ANO v průzkumu výrazně vede, ODS dotahuje komunisty

  ANO 28,5

  ČSSD 16
  KSČM 10,5

  Tak tomuhle bych už věřil Sobotkova plachetnice se potápí pod tlakem makrely s kterou se chtěl b.bec kamarádit !
  Příští VOLBY volme
  ANO má nejlepšího ministra financí bohužel trubky po 27 letech ! Učte se !! Říkával Lenin !!
  KSČM je to strana ,která myslí na ty co jsou a přijdou !!!
  Strana přímé demokracie Okamura jim všem těm ODS a TOP nakope (_!_) za dobu co tady nadělali 27 let v (_!_) !! Zbytek pol. stran pošlete na smetiště dějin !! Děkuji

 52. Avatar Akr
  Akr says:

  U popelnice v Mombase našla miminko. Nechte si ho, řekli jí

  Pohádka na dobrou noc ušita ze sluníčkářské dílny !
  „Tak si chlapečka odnesla domů a stala se ve svých 60 letech zase mámou. A protože jí před rokem nedaleko místa, kde chlapečka našla, zemřel její dospělý syn, má pocit, že to celé není jen náhoda,“ A jméno mu nedala plaváček ale popelníček

  A dobrou noc ….

 53. Avatar Akr
  Akr says:

  Islámský stát buduje v Evropě síť zabijáků, tvrdí zadržený německý džihádista

  Holland a Bába Merkel jsou jejich kmotři !

 54. Avatar VÍTEJME
  VÍTEJME says:

  Lékaři a Inženýři k nám do Evropy míří.
  youtube.com/watch?v=Puiaz5on-5s

 55. Avatar albatros
  albatros says:

  Izraelští vojáci čelí nové hrozbě – pokémonům

  Izraelská armáda varovala vojáky před novou hrozbou: populární hrou Pokémon Go. Armáda uvedla, že svým jednotkám z bezpečnostních důvodů zakázala hrát hru na izraelských vojenských základnách. V nařízení vojáky varovala, že hra aktivuje kameru a GPS polohu v telefonu, což by mohlo vést k úniku citlivých informací, jako je umístění základny či její fotografie, uvedla agentura AP.
  https://www.novinky.cz/internet-a-pc/hry-a-herni-systemy/410952-izraelsti-vojaci-celi-nove-hrozbe-pokemonum.html

  Takhle se provádí průzkum. Pošlete obyčejný lidi pro pokémona a přitom zmapujete požadovanou oblast.

 56. Avatar ivan
  ivan says:

  na fejsu som čítal príspevok, kde Merkelová už netrvá na kvotach a prerozdelovaniu uprchlíkov a že kto to robí ten sa strapnuje.
  Prosím informujte Sobotku nech sa už neztrapnuje. Dakujem.

 57. Avatar Gulliver
  Gulliver says:

  Miluji pana Sobotku a jeho OKD miluji to že přidá 100,- Kč důchodcům / měsíčně na konec co by jste nechtěli jsme jen plebst a musí nám to stačit a ne přemýšlet.
  Ovce volte pana ČSSD !!! a jejich odnože ODS,TOP, KDU atd.

 58. Avatar Ejakulace myšlenek
  Ejakulace myšlenek says:

  ZDROJ NIVINKY CZ :

  Potřebujeme ejakulaci myšlenek

  Minulost pornoherce připomenul zástupci ředitele sdružení Evropské hodnoty Jakubu Jandovi v souvislosti s poslední zprávou organizace, že Zeman je trojským koněm Ruska, když přebírá postoje a názory Kremlu.

  „Jakub Janda před kamerou vydatně onanoval jako pornoherec a díky tomu je pro mě osobou nedůvěryhodnou. Zastávám názor, že potřebujeme ejakulaci myšlenek a ne spermatu,“ řekla hlava státu.

  Janda se k natočení jednoho pornovidea pro gaye na začátku roku v médiích přiznal.

 59. Avatar Akr
  Akr says:

  Zeman odmítl politiku otevřené náruče pro migranty. S Merkelovou nesouhlasí

  Souhlasím s panem prezidentem ! Ale teď by ho měli následovat další politici !Jinak se nic nezmění a budeme čekat ,kdy nás zasáhne teroristický útok ! Útok na naší daň státu už zasáhli ! Kde budou postávat a žadonit o soc. dávky ! Tenhle stát to položí finančně a budeme za nedlouho rozvrácená zem! Jenže Sobotka vyčkává co kdyby se přerozdělovali Ečka s uprchlíky, to by byla pro Sobotku malá domů, že ?! Uzavřít hranice s Německem a vyhlásit potencionální země začínajícího terorismu ! To by si potom merkel drbala hlavu ! Jenže my nemáme politiky :((

 60. Avatar Gulliver
  Gulliver says:

  Think-tank „Evropské hodnoty – Jakuba Jandy“ a zde zhlédněte POZOR 18+ (tinyurl.com/zntsgp2 ) jak možné že toto individuum si dovolí útočit na našeho prezidenta. V této zemi je opravdu něco špatně. Jinak zdravím SR a děkuji za vaše příkladné vysílání pravdy.

 61. Avatar Akr
  Akr says:

  Bavorský premiér odmítl Merkelové heslo Zvládneme to

  Zvládneme to ! Ona v bezpečí s ochrankou ! A normální lidi budou umírat jen díky tomu,že ona nikdy neuzná,že udělala chybu ! V tomhle pochybil i Hitler když šel na RUSA ! A chybuje i ona , vtom jsem si jist na stopro !!

 62. Avatar Akr
  Akr says:

  Zničíme tuto zemi, budete trpět, hlásal útočník z francouzského kostela na videu

  Jak ten svět je hloupý ! Merkelová a Holland veřejně propagují terorismus, když je sem zvou bez kontrol ! To snad nikomu nedochází,že je to od nich cílené ?? Takhle se chovají zodpovědní politici ? Vždyť si s námi hrají a dívají se jak lidi obchází strach bez vládní pomoci a bezp. sil! Dokud celá Evropa nepovstane jako jeden muž a neodstraní je od koryt, udělají to pomalu oni za nás ! U toho koryta se sejde muslim a křesťan, následky Vám nemusím popisovat ! Je za 5min dvanáct pro Evropu !

 63. Avatar Jana Straková
  Jana Straková says:

  Minulým týdnem se stává z Evropy bojiště jak odpoví naši zodpovědní politici? Prozatím jsem zaznamenala včera, že mají přijmout bandu o 80-ti čmoudech z Turecka na ČRO-Plus avšak dnes ke mně dorazila další zpráva z webů a to v mainstreamových stránkách o dalších 10-ti čmoudech importovaných z Turecka to si dělají z nás opravdu legraci? Ano vím nedělají si legraci chtějí nás jen zničit naše rodiny, náš stát, naši pokročilou kulturu a nás všechny co zde po léta pokojně žijeme a to v zájmu především cizí mocnosti za mořem! Čeští lidé povstaňte než bude opravdu pozdě. Lide naší země i když nyní máme zrádce v našem vedení země, nic netrvá věčně a i nynější zrádci jako v dějinách našeho národa zde nejsou na vždy a u koryt!
  Ono vám nestačí co se děje za našimi hranicemi jen kousek od naší vlasti politici styďte se!!!

 64. Avatar Akr
  Akr says:

  KOMENTÁŘ: Jsme prý ve válce. Ale s kým? – Jiří Pehe

  pane Pehe já bych řekl ,že jsme ve válce ze západem ! To USA nás zatáhla do války a proto se asi ptáte s kým tedy bojujeme ! To západ Merkelová,Hollande a Obambáma podporují terorismus a celý svět vystavili k vraždění a teroru! Tzv. teď bojujeme proti multikulti ! Jak se nám to daří jistě víte sám !!!

 65. Avatar albatros
  albatros says:

  Co se týká ukončení působení pana Doležala na SR, tak můj názor je takový, že pan Doležal se rozhodl pokračovat pouze na Svč z důvodu toho, že tam může více rozvinout jeho spirituální a ezoterická témata. Tudíž si nemyslím, že jde o něco osobního ze strany pana Doležala, ale prostě Svč je mu výběrem témat a způsobem diskuze bližší než SR.
  Další věc je ta, že pan Hlávka přistoupil na požadavek pana Doležala šířit jeho pořady i obrazovým způsobem. Tudíž podle mého názoru se jedná hlavně o čistě pragmatické důvody spíše než nějaké pomluvy na pana Kapala. Pokud pan Doležal bude mít náladu se vrátit na SR, tak bych tuto možnost nevylučoval.

 66. Avatar Akr
  Akr says:

  Šla jsem za střelcem, abych mohla lidi varovat, popsala Češka útok v Mnichově

  No vida a teď se podívejte jak Makrela nelhala .Jak se přestáváme nudit v té zestárlé EU co musí živit svojí ekonomikou post fašistické Německo z II. svět.války ! Jak z mekáče udělají dnešní ikonu pozorovatelského místa střelců ! Chtěl bych jen na okraj říci hn.sní lidé vedou hn.snou společnost do záhuby ! Nicneděláním všem těmto uchylům jen pomáháme k zániku civilizace ! Tady nastává koucorkov potažmo planeta opic, která je brzkou realitou !!

 67. Avatar Akr
  Akr says:

  Morálka a psychotesty: Získat v Německu legálně zbraň není hračka, píše Guardian

  Získat v Německu legálně zbraň není hračka !
  A to je dost velký problém !Člověk zůstává v té divočině osamocen bez pomoci svého majetku a svého života a své rodiny ! Dnes když vidím kriminalizující Bulhary a Rumuny naší českou zem, tak je mi skoro do breku proč a kdo má zájem tuhle zem zničit příchodem sociálních a nepřizpůsobivých lidí do našich měst ! Naše zem je pro ně ráj na zemi ! Chlast násilí a znásilňovaní jest jejich priorita! Chovají se tady opravdu královsky ! Děkujeme naše vládo co jsi byla zvolena a děkujeme Vám poslanci ,že ve slibu co jste složili jste si jen otřeli svou (_!_) o nás co jsme Vás volili ! Příště V.la ze sebe už neudělám ! Sobotko !

 68. Avatar Johanka
  Johanka says:

  Co bude s pořadem s panem Doležalem?

 69. Avatar albatros
  albatros says:

  Kavárenský povaleči si dali tu práci a sestavili audiomontáž o ukončení spolupráce s panem VK. Asi jim za tu námahu stojíte, takže gratuluji k dobré práci a pokračujte.
  https://www.youtube.com/watch?v=Xs7Vx7cu0vQ

 70. Dobrý den, kdy chcete něco mluvit o národním pokladu republiky tak si přečtěte knihu Stanislava Motla Kam zmizel zlatý poklad republiky? a nastudujte další vývoj v ČNB a nevykládejte dezinformace.

 71. Avatar Akr
  Akr says:

  Vrah z Nice se roky léčil u psychologa. Šel z něj strach, řekla sousedka

  Belgie, Francie a Německo ! Státy co prosazují multikulti ! To je jako přijít do ZOO k pavilonu opic a přemlouvat je ať se chovají civilizovaně ! A to vše zastřešuje USA toť demokratická země ,která po staletí tam měla problém jak nastolit demokracii za cenu vraždění a donucovacích prostředků ! Potom se nedivme ,že multikulti útočí a mstí se, že jsme jim vzali svobodu ze ZOO – muslimského světu !

 72. Avatar albatros
  albatros says:

  Čína chce poroučet větru, dešti. Dá stamilióny za chemickou úpravu počasí
  Čína plánuje investovat dalších 199 miliónů jüanů (724 miliónů Kč) do umělých úprav počasí, které mají zabránit suchům a omezit dopady přírodních katastrof. Podle agentury Reuters o tom ve čtvrtek informovalo ministerstvo financí. Peníze dostane zvláštní čínský Úřad pro úpravu počasí, který se snaží chemicky modifikovat podmínky v atmosféře a například pro umělé vytváření dešťových oblaků používá jodid stříbrný.
  https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/409210-cina-chce-poroucet-vetru-desti-da-stamiliony-za-chemickou-upravu-pocasi.html

  Čínská verze chemtrails.

  • Avatar Gusta
   Gusta says:

   Zajímavé vy specialisto že se zajímavé o Čínu když na vás práškují zde a to denně letadla chemrails. Působíte na mne jako neinformovaný hlupák a nebo z dílny záškodníků a poskoků EU která poslušě papouškuje co jim USA naordinuje co EU-USA komise nařídí.
   Vzhůru proti míru a vstříc jaderné válce která snad i Vás možná probudí.

 73. Avatar P.Novák
  P.Novák says:

  Toto by jste v zájmu občanů ČR měli převzít do vysílání ! Zde jdou rivality a různé animozity v zájmu celku národa snad stranou http://www.svobodny-vysilac.cz/?p=7416
  Věřím že se přes pana Hlávku přenesete a pořad uvedete či snad by bylo lépe zízkat onoho pana k vám do vysílání když to dopadá, a to si přiznejte s tím Doležalem více než bledě.
  Pan Koller by ne jen že nahradil duchovního spiritualistu Doležala ba co on by jej daleko předčil.
  Věřím že se nad mým návrhem snad i pozastavíte na víc bych se divil, že by jste se sami nesnažili pana Kollera kontaktovat.
  Zatím mi nezbývá než popřát SR vše nejlepší do dalšího vysílání a posílám příspěvek.
  Novák.

 74. Avatar Akr
  Akr says:

  Ruské strategické bombardéry zničily tábor radikálů Islámského státu u syrské Palmýry

  Tak si říkám nebýt RUSKA v boji proti IS !! Kde bychom dnes byli ??? v (_!_) ? Odpověď správná ! Děkuji…

 75. Avatar Akr
  Akr says:

  Itálii čeká dvacet ztracených let, varuje měnový fond

  Víte, ono světu nehrozí žádná katastrofa ! Žádná válka jen je potřeba aby někdo řekl tomu západu, USA prosím ať nestrká ten prolhaný nos do Evropy ! Světu by se lépe žilo kdyby fungovalo něco jako RVHP ! Nepotřebujeme dotace v této době je každá zem soběstačná ! EU je pouze pod válečná hrozba, která má pouze jen jednoho nepřítele Rusko ! A já se ptám ! Co Vám tak ti Rusové dělají, že si o ně otíráte ty své (_!_) Buďte rádi ,že Vás osvobodilo Evropo dnes a dnešní generace by jste byli za otroky III. říše !

 76. Avatar Akr
  Akr says:

  Itálii čeká dvacet ztracených let, varuje měnový fond

  To tam vládnou zajisté komunisté že ?
  A nebo korupčníci a pijavice daňových oslíků jako je po celé EU roseto !!

 77. Avatar Akr
  Akr says:

  Odchod jednoho šéfa útvar nepoloží, tvrdí Mazánek o reorganizaci policie

  Reorganizace napomůže všechny korupční skandály od roku 89 vymazat z historie ČR ! Proto si všimněte, že pan Klaus, Topol,Íčko, a Kalousek a další neprotestují, jakoby neexistovali ! Zde vznikla tichá dohoda ! Nikdo neví jestli ČSSD by mělo znovu ministerstvo a přímo nasazeného Schovance co má hroší kůži ! Tak čest všem podvodům v ČR ! Schovanec udělal medvědí službu !

 78. Avatar jogin
  jogin says:

  Dobrý den,přepošlite prosím studiu Lípa,paní je výborná, měla by vědět… https://petrabostlova.wordpress.com/2013/07/04/snazivy-jakub-666-sobek-bloger-co-vydrzi-sotva-par-dnu/

 79. Avatar Akr
  Akr says:

  Běženců ve Středozemním moři neubývá, u Sicílie jich za jediný den vyzvedli 4500

  Nevidím tam malé děti ! Vidím pouze rozmnožovače nemocí a evropské populace na pozvání Makrely! Až tohle zvěrstvo se dostane do měst ! Nastane znásilňovaní žen za bílého dne ! Přestáváme se nudit Evropo, přijeli se množit a nastolit muslimský svět!

 80. Avatar Akr
  Akr says:

  Američané chtějí po Česku souhlas s přelety obřích špionážních dronů !!!!!

  Dokud je nepustíme a okolní státy také, zachráníme mír v Evropě!

 81. Avatar aninevim1111
  aninevim1111 says:

  Prosím žiji v jiné zemi daleko od ČR vlastně na druhé sraně země ovšem
  to co vidím a sleduji ze zpráv o vaší polocii ce mi zdá že u vás je vše vlastně již prakticky vyprodáno jak politici tak i plicie. Po pravdě se mi zdá že ČR již není.

 82. Avatar Akr
  Akr says:

  Vyšetřovací komisi už teď moc nevěřím, řekl končící Šlachta

  Schovanec moc dobře věděl komu reorganizace pomůže a rozpracované kauzy politických zlodějů už nikdo nikdy neobnoví ! Budou chybět spisy a důkazy ! Ty si bere pan Šlachta sebou jak kostlivce ve skříni a vůbec mu to nezávidím ! Ono, kdyby v těch kauzách nebyl náš Sobotka co by jako ministr financí zpronevěřil a nejvíce zadlužil naší zem ono kdyby ten náš Slávek nebyl zapleten do OKD a jiných kauz, tak pan Šlachta by stále mohl dělat svojí funkci se svým týmem ! Teď se někdo postaral ,že tento stát bude brzo policejním státem ! Všechny kauzy budou končit na jednom stole a pod stolem bude koš a vedle úplatkářské obálky ! ČSSD obnovuje korupci pro největší mafiány v naší politice ! Tak se Vám to přeci povedlo ! Dostat se ke kormidlu a očistit ČSSD a jiné od korupčních afér ! A soudy a jejich spisy ? Když je nikdo nebude vyšetřovat,tak je taky nikdo ze soudců nebude tahat z rukávu ! Reorganizace byla největší chybou ve spravedlnosti této zemi !

 83. Avatar Akr
  Akr says:

  Členové Ztohoven přišli k soudu v kostýmech. Soudkyně je prý podjatá, protože ji jmenoval prezident

  Já Vám nevím mám z těchto umělců b.bý pocit ! Něco jako ne umělci něčeho, čehož oni pokládají za umění ! Obléci jak vidím ve stylu nějakých obrozenců a jejich vizáž mě připadá ,že umění vlastně svoje ani nemají a jen se inspirují myšlenkami umění né svému vlastní ! Takže jsou to duševní chudáci ! Ale máme svět sluníčkářů a tyhle zařazuji do sektoru (_!_) národa !

 84. Avatar Akr
  Akr says:

  KOMENTÁŘ: Držme si klobouky, s brexitem pojedeme z kopce – Jiří Pehe

  Já Vám nevím ale připadá mi ,že tyto články vycházejí na objednávku od některých co rádi kují pikle ! Mají pošpinit Brexit a udělat z Britů hlupáky ?! Vím,že teď bude snaha Brity od EU pošpinit jakoukoliv cestou ! Jak tou hospodářskou, tak tou mediální ! Ale až začne Anglie obchodovat s Ruskem a Čínou potom dostane EU tzv. úder z milosti ! A EU si o to svou politikou koleduje !!! Na věčné časy s námi a ne jinak se ozývá z té demokratické unie !!! Hrozný !!!

 85. Avatar Akr
  Akr says:

  Na sport půjde příští rok šest miliard korun, rozhodla vláda !!!

  Sobotka podepsal malou domů !!!!!!!!!!!!!!!!

 86. Avatar Akr
  Akr says:

  Rusko zápolí s falšovanými potravinami. Dovoz z Evropy ale odmítá

  Britové teď mohou dovážet do Ruska své produkty a my zase na ně budeme koukat s prstem v nosu !! Mléko vyléváme do polí a čekáme co nám doveze EU společenství bratří v triku ! Merkelová Hollande a Obama !

  Včera se mi líbil jeden koment. jednoho Brita! Řekl : Oslavujeme ,že jsme dokázali se osvobodit od pí Merkelové ! Teď je pouze Vaše ! Naše už není ,tak si jí v té Evropě tam laskavě nechte ! A měl a má pravdu ! To jen Sobotka neví jestli ten prst má v nose a nebo když lže v TV tak ho má zřejmě v (_!_)

 87. Avatar Jaroslav Steiden
  Jaroslav Steiden says:

  koment: Martin Dukát 20.6.2016 at 2:18
  Dobrý den, – jaký program byste si představoval na neděli večer?
  ——————————————————————————————-
  Inspirace ze Slovenska

  Jistě se najde přirozený lidový bavič.
  Chce to prostě alespoň občas odlehčit obsah satirou atd

  Na panské – SV/Sk
  https://slobodnyvysielac.sk/relacie/na-panske/

  • Avatar Jarek
   Jarek says:

   RE: Jaroslav Steiden VY SI OPRAVDU MYSLÍTE ŽE JE ZDE NA SATIRU opravdu ta nejlepší doba? Váš přízpěvek mi připomíná onu dobu kdy legendární TIANIC šel ke dnu a palubě se s radosí tancovalo, avšak jak známo všichni víme jak tento cirkus dopadl a nechci se dožít podobného cirkusu na mých dětech známých a všeh lidech co mám rád a i co vlastně ani neznám a proto budu vždy na sráži podléhat takovým bláhobymyslným lidem jako vy NIKDY N E B U D U ! ! !

 88. Prosím Vás,
  kampak se podělo Servisní studio Prostějov????

  • Avatar Martin Dukát
   Martin Dukát says:

   Dobrý den,

   kolega má nyní hodně práce, nicméně v dohledné době pro Vás posluchače udělá zas nějaký pořad

   • Avatar Martin Dukát
    Martin Dukát says:

    Dobrý den,

    pravě naopak, z naší historie si musíme připomínat a brát z ní sílu. Pokud jde zařazení nějakého humoru i to je po historii možné

 89. Avatar Akr
  Akr says:

  Sobotka o jednání bezpečnostního výboru Sněmovny: Blížíme se banánové republice !!!!!

  Nechci nikoho přemlouvat ale pamatujme si ! ČSSD + STOP 09 + ODS + KDU-ČSL ! Pokud se této zemi a voličům podaří tyhle strany nevolit, tak Vám zaručuji ,že až po 27 letech svobody-nesvobody zjistíte ,že to jde i bez nich a teprv se tato zem bude opravdu lépe mít ! Tyto politické strany jsou pijavice daňových oslíků v ČR ! Ale trvalo nám to hodně let co ?

 90. Avatar Akr
  Akr says:

  O2 bude odstřihávat uživatele od internetu. Ostatní operátoři změny nechystají !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Tato změna u 02 nastane od 15.7.2016 donutí nás aby jsme platili více než dodnes ! Za služby ,když mám plný internet je stejně tak pomalý a stránky se načítají stejně jako v omezeném internetu ! Zase podvod na českých oslících !

 91. Avatar FF.Dostál
  FF.Dostál says:

  Nic proti hystorii ale pane Kapale – vysíláno dnes 19.06.2016 HOD 19: 10 ale nemyslíte si opravdu že potřeba zámířit vysílání úplně jiným směrem?

  • Avatar Martin Dukát
   Martin Dukát says:

   Dobrý den,

   jaký program byste si představoval na neděli večer?

   • Avatar Jarek
    Jarek says:

    Věřte co se mne třeba týče tak jakýkoli program jen né hystorii v tom má pan FF asi pravdu nač se zabývat hystorií když nám hoří koudele u zadků teť a nyní! Onu hystorii si ponechme na klidnější léta a neděle tedy pokud se jich dočkáme…

 92. Avatar Akr
  Akr says:

  Inspekce prověří, jestli Babiš neměl interní informace ÚOOZ………………………. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  pane Babiš ono nechce udělat restart této vlády ale restart a zákaz politiků co jsou politici v ČR 20 a více let ! Mají za tu dobu vazby na veškeré státní instituce, které ovládají ! Pokud se nepodaří tyhle dát mimo hru a to je ČSSD+STOP 09+ ODS a KDU-ČSL, Tak korupce a podvody tu budou stále v této zemi ! Tyhle strany jsou v ČR nevolitelné milí voliči a to mi věřte! Za každé vlády nějak bude ale hůř už přeci být nemůže ! Ba naopak tihle nás umějí ždímat po dobu 27 let a důchodcům dávat 40 Kč ! Volte prosím nové vznikající politické strany !

 93. Avatar F.K.
  F.K. says:

  Nový 71-minutový film britských aktivistů za vystoupení Velké Británie z EU ukazuje, jakou diktaturou Evropská unie skutečně je a proč milióny Britů budou hlasovat za odchod z EU. Film Brexit vystupuje proti obrovské propagandě, která se ve Velké Británii šíří na podporu setrvání. CZ – TITULKY.
  uloz.to/xiKJdWQS/brexit-the-movie-cz-sub-avi

 94. Avatar Vzpurný
  Vzpurný says:

  Dobrý den vážení z rádia SR. Byl bych potěšen kdyby p.Kapal reagoval na ten vrchol propagandistických a uplakaných lží, které jsem dnes sledoval dnes 12.06.2016 v otázkách Václava Moravce na ČT kde vystupovali do krve vystrašení protagonisté v diskusi co že ten Babiš díky jejich rozložení UOOZ na ně kuje. Jak krysy chycené do klece pěli tito páni (nebudu jmenovat vše je dohádatelné na ČT) již neví kudy kam aby ten Babiš i když má na hlavě máslo též je nedostal tam kam patří oni však mají toho másla asi na hlavách celé hroudy a k tomu všemu se bojí nekorumpovatelného elitního policisty který když tuhle čeládku která se ho chce zbavit, aby náhodou nehledal ty pravé zločince tak takovéto člověka se policie raději zbaví nebo reorganizuje a tak tento pán raději ke konci měsíce končí než s nimi hrát tu jejich lživou písničku. Myslím že je toto je zajímavé téma je a ještě parně bude.
  Apeluji a prosím p.Kapala o jeho stanovisko k dané problematice dekuji K.Vzpurný, Rýmařov.

 95. Avatar Akr
  Akr says:

  Fico v Praze: Unie je nesrozumitelná. Pak do funkcí nastupují blázni a poloblázni !!!

  A má pravdu !!

  Za RVHP jsme byli soběstační a měli jsme průmysl a hlavně své zemědělství ! Dnes máme Brusel, kvóty a nesmyslné tohle můžeš a tohle nesmíš ! Jsem pro V4 a odtržení od EU, která byla udělána aby Evropa poslouchala jednotně co vyplodí bruselští bezmozci! Jsem pro obchodování z Ruskem a Čínou a jsem aby se naše země vzpamatovala ve své soběstačnosti a znovu dala práci lidem co je bavila, živila a měla smysl do života!

 96. Avatar Jakub Gernar
  Jakub Gernar says:

  Za minulého režimu STB vedla proti tehdejším kritikům akci pod názvem asanace.
  Dnes jsme malinko dále a máme zde akci čistý stůl.
  Zajímavé jak jsou tyto režimy shodné nikdy s lidem, ale vždy proti obyčejnému občanovi, zašlapat zničit umlčet.

 97. Avatar Akr
  Akr says:

  Členové Islámského státu prchají ze syrského Manbidže i s rodinami !!!!!

  USA, která zavlekla skoro celý svět proti IS, musí být sama bez sebe z úspěchů v boji terorismu Ruska !! Samozřejmě to co zavinili už nikdo nikdy nedá tak, aby bylo bezpečno ve světě ! Takže si pamatujte Obama a Merkelová, zapíšou se do dějin smrti nevinných lidí na hodně dlouhá léta! Tzv. naše děti je budou nenávidět !
  Rusko vlastně porazí IS a vyžene ze Sýrie ale oslavovat se bude USA jako tomu bylo v 1945 ! Jsme nevděční co se týče osvoboditelů !!

 98. Avatar Cudujuci sa
  Cudujuci sa says:

  Tazko sa pocuvaju vase blaboly o volbach. Povedali ste, ze na miestnej urovni sa nedaju manipulovat, lebo su tam zastupcovia jednotlivych politickych stran. Oni su vsak i na vyssich urovniach, teda v meste, okrese i v centrale. Navyse, kazda poriadna politicka strana si organizuje paralelne scitavanie, t.j. jej zastupcovia v miestnych volebnych komisiach podavaju hlasenie vyssie. Teda kazda strana este pred vyhlasenim oficialnych vysledkov plus minus vie asi ako dopadla. Dalej su vysledky jednotlivych komisii dostupne na stranke statistickeho uradu, kde si kazdy moze skontrolovat vysledky az do urovne miestnej volebnej komisii. Teda po uzatvoreni volieb, je manipulacia nemozna. Najviac manipulacii sa robi kupou hlasu pri hlasovani vyuzivajuc na to i sofistikovane metody. Teda, nebojte sa manipulacie po scitani. Je dobre, aby kazda strana mala v miestnej volebnej komisii zastupcu a nemusi sa obavat o zmanipulovanie svojich ziskanych hlasov.

 99. Avatar Akr
  Akr says:

  Volby prezidenta 2003
  Tak jsem včera zaslechl.že pan Topolánek sesmolil knížku aby se s z toho neposral a já bych řekl, že je zadělanej až za ušima ! Prý se tam zmiňuje o manipulaci při volbách 2003. pane Topolánek vy si z nás děláte (_!_) ? Přeci to byl Váš kamarád Íčko viz video https://www.youtube.com/watch?v=H4q7Tp55IFg

 100. Avatar Ferry G.
  Ferry G. says:

  Zdravím do Svobodného rádia, jak paní Soňu tak pana Kapala a v neposlední řadě pána bez něj by toto rádio po technické stránce nikdy nevysílalo a tím je pan Dukát.
  Proč píši, je to tím že cítím vysílání vám to budou ze všech stran ničit a znemožňovat a chci apelovat aby jste i při náznaku začali ŘVÁT JAKO BY VÁS NA NOŽE BRALI neb pokud se budou tyto pokusy tutlat budete časem v tichosti umlčeni, to je můj názor a vy si s ním naložte podle svého svědomí a vědomí a i když vím že si neděláte žádné naděje neb smyčka se utahuje je třeba se na toto předem připravit!

  • Avatar Pavel Petrolín
   Pavel Petrolín says:

   Bohužel, akce Čistý stůl jede na plné obrátky. Na mainstreamu jsem už narazil na dehonestační fotky pana Kapala, na kterých je zachycen při práci na zahrádce nebo manipulační fotomontáž jeho vítání amerických obrněnců při jejich průjezdu republikou.

   • Avatar Jakub Gernar
    Jakub Gernar says:

    Za práci na zahrádce se pan Kapal nemusí stydět, to spíše ti troubové co z tohoto dělají senzaci a o průjezdu těch plechovek pan Kapal též barvitě informoval tak že vítání v jeho případě mi připadá propagandou pro slabomyslné a neznalé věci a hlupáky shrnuto pro tzv. sluníčkáře , více k tomuto není co dodat.

 101. Avatar Akr
  Akr says:

  Snímek utopeného kojence šokoval !!!!!!!!!!

  https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/405134-snimek-utopeneho-kojence-sokoval.html

  To dítě se utopilo díky USA a sluníčkářům a jeho smrt nese i makrela ! Kdyby je sem nezvala to dítě by žilo !!

 102. Avatar H.J.
  H.J. says:

  Dopis na Svobodný vysílač.
  Dobrý den pane Hlávko jmenuji se Hanka Jurková, zdravím ne že bych 100% příznivcem Kapala, ale mluví pravdu a vy se osobně bojíte čeho, že se spíše modlíte a hledáte kdejaké nesmysly v hlouposti které nikoho nezajímajících a místo toho mlčíte věcech které opravdu štve 97% procent obyvatel ČR? Děláte to schválně nebo vás někdo tučně platí za ty bludy co vysíláte? Odpovězte a ne vytáčkami přímo na vytáčky máme jiné „mistry“ na lži vám nikdo není zvědavý. Děkuji za odpověď a na vědomí posílám i na Svobodné rádio aby bylo vše bez podezírání z nekorektnosti.
  Děkuji Hana.

 103. Avatar Akr
  Akr says:

  Má pravdu ! Ale nikdo to nechce slyšet !!

  https://www.youtube.com/watch?v=WxB8o_nDjTg&feature=youtu.be

 104. Avatar Jan Kounický
  Jan Kounický says:

  Chápu vás ve všem a že to máte vy a pan VK těžké, žádná podpora od státu. Na druhé straně vidíme miliardové placení výpalného lživým ČT + ČrO, prostě řízená likvidace svobody slova v ČR.

 105. Avatar Akr
  Akr says:

  Chovanec má v Bruselu dál odmítat kvóty pro uprchlíky…….!!!!!!!!!!!!!!!

  „Tady sami vidíte ,že v EU a v zemích jako je Německo,Francie,Belgie a Anglie jsou vlastizrádní činitelé co potřebují vytvořit si nadvládu na ostatních zemí jako je Česko,Slovensko a Maďarsko !Takže, V Bruselu se bude také řešit otázka bezvízového styku pro Turky. To je podvod ,který nemá obdoby, jelikož s Turky budou chodit i teroristi všech zemí,které si znepřátelila USA a oni teď nám tady budou pomalu a jistě tlouct do těch dutých hlav Islám ! Kdo z toho má prospěch jsou to právě zrádci Evropy a ty dnes na sebe poukazují! Do jisté doby to byli právě Sobotka a Schovanec. A já se ptám proč tak změnili své tvrzení na kvóty ?! Odpověď je jednoduchá, byla tu dohoda o 89 000 uprchlíků ,že přijme Kocourkov Česko a za jednoho uprchlíka měli inkasovat 6 000 éček naše vlastizrádná vláda! Jenže jak je vidět EU a Stárnoucí makrela nemají tyto peníze !! Proto tam jede Schovanec vyjednat jiné podmínky kolik,že tedy bude inkasovat vlastizrádná vláda za jednoho ko.omrda ??! S pozdravem hezkého dne !“

  USA se ujmula role ochránce demokracie na celém světě ! A kde jsou tihle ochránci ,když mají své základny v Německu a tam se znásilňují ženy každým dnem ? Jen se už o tom přestalo psát ! ve Francii se stěhují lidé z okrajových měst a přenechávají domy a byty + majetky těmto uprchlíkům ! ve Švédsku to je jak přes kopírák ! Já jen mohu říci ,že tohle je průser pro EU už na hodně let dopředu a tohle bude problém 10-15 let, kdy evropan si už zvykne na to ,že sem tam bude někde uříznutá hlava a nebo něco vyletí do povětří a nebo někoho násilím znásilní včetně vašich dětí! Je potřeba za těch 15 let nezapomenou na ty co vaše děti a rodiny tomu byli vystaveny jen kvůli penězům ! Protože je jen pravda jedna ! Peníze hýbou světem a tihle jako je Schovanec to nedělají, že mají dobré srdce a na pravém místě ! Oni jen koukají co z toho kápne !

 106. Avatar Sokrat
  Sokrat says:

  Studio Beta – ŽIVĚ – S Joe Doležalem z LA o posledních událostech..
  Prosím o osvětlení, proč na SV tato relace jde 120 minut a zde pouze 60 minut.
  Děkuji, píši za více lidí tedy za celou naši kancelář.

 107. Avatar Akr
  Akr says:

  Vláda vyhlásila podnikatelům válku, prohlásila TOP 09 a sestavila Seznam nesvobody…..!

  Pane Kalousku jste demagog ! Od jakživ bylo,že daňovým ovcím stát musí vzít svobodu aby byl řád a pořádek v té zemi ! Vy chcete populisticky všechno zrušit a tím si získat podnikatelské hlasy a některých daňových ovcí ! Milí pane všeho neznalého, to i kdybyste udělal i např.ve snu, vrátíte tuto zem do let 90 do Orlických vražd a výpalného, jelikož při jakékoliv svobodě podnikatelů nastavíte, že si každý bude za chleba účtovat svojí cenu a podobné produkty! V tomto případě konkurence zmizí na dně a ekonomiku pošlete do kopru ! pane Kalousku škodil jste tu hodně let a sám víte, že nemůžete rozumět všemu tzv. jste pouhý Všeználek ! Prosím jste v opozici, tak prosím šoupejte nohama a pouze se dívejte, že i bez Vás naše ekonomika roste a jsme i schopni Váš způsobený státní dluh splácet ! Nejlépe by pro Vás bylo nechlastat a sám odejít na smetiště dějin za spícím Kájou !! Děkuji Vám !

 108. Avatar Lenka
  Lenka says:

  Dnes jsem poslouchala diskuzi s panem Vackem o Velké dohodě.Konečně vznikla věc,která má smysl a opravdu oddělí ty,kterým jde o koryto a ty,kterým jde o budoucnost naší země.
  Co se týká SPD a pana Okamury,nevěřím tomu,že Velkou dohodu podepíše i když bych si to přála.Sama jsem byla přímým svědkem toho,kdy řekl,že má poslední možnost jak se prosadit ve volbách a že s amatéry do voleb nepůjde.Snad opravdu odhodí své VELKÉ EGO a zamyslí se nad tím,co je správné.

 109. Avatar KOMENT
  KOMENT says:

  Dobrý den na stránkách pana Orteka se nemohu vyjádřit veřejně neboť jsem to tam nikde nenašel otevřenou diskusi, proto vítám zdejší demokratickou diskusi a musím vám poděkovat za možnost vyjádřit své dojmy ze sobotního přímého přenosu demonstrace a to jak vašeho tak tentokrát obrazového a to díky p. Ortekovi při sledování jsem nabýval dojmu, že jeho profesionalita by v mnohém předčila i tu naší neslavnou ČT která nás stojí miliardy ke všemu za samé lži. Děkuji za možnost se k tomuto zcela demokraticky na vaší stránce vyjádřit jste vzorem té pravé demokracie a na naší demokratury.

 110. Avatar albatros
  albatros says:

  Dobrý den, v jednom z vysílání SR padla informace o tom, že i Maďaři sou slované a pan Kapal tvrdil, že ne, že sou to ugrofini.
  Situace se má tak, že před maďarským vpádem na „maďarském“ území existovaly slovanské kmeny, které v té době žili na obrovských rozlohách téměř celé Evropy. Toto území bylo tudíž slovanské a existovaly tam slovanské kmeny. Ty byly tímto vojenským vpádem přiřazeny pod maďarskou vládu a tato invaze ačkoliv přinesla maďarský jazyk nedokázala rozředit slovanskou genetiku. Celá ta invaze se nakonec rozplynula a zbyla jen jako jazyk a nějaké to ugrofinské DNA mezi dnešními „Maďary“.
  Jinak řečeno, Maďaři sou slované, kteří mluví nepůvodním ugrofinským jazykem a v jejich genetice mají nějaké zbytkové znaky maďarské DNA.
  Cituji:
  Výsledky vyšetrení DNA(DNK) u maďarských občanov boli také šokujúce, že vyvolali „zemetrasenie“ predovšetkým v Maďarsku, ale i v ďalších krajinách.Niekoľko renomovaných laboratórií v USA zopakovalo veľkoplošnú genetickú štúdiu na území Maďarska a dospeli k rovnako šokujúcim výsledkom. Záver týchto štúdií potvrdil nálezy prof. Cavalliho-Sforzu: „len s ťažkosťami možno nájsť nejaké stopy ugorských (staromaďarských) génov v súčasnej populácii Maďarov.“ V pomerne krátkom čase si laboratórne techniky modernej genetiky osvojili odborníci v mnohých krajinách. Nelenili ani v Budapešti a čoskoro aj maďarskí genetici uskutočnili rozbor DNA svojich spoluobčanov. Výsledky ich sklamali, lebo museli priznať, že mitochondriálne gény pochádzajúce z ugorských (staromaďarských) génov sa vyskytujú len u menej ako v 5% súčasnej maďarskej populácie. Maďarskí genetici svojimi výsledkami potvrdili aj ďalší nález prof. Cavalliho-Sforzu, a to, že absolútna väčšina populácie Maďarskej republiky nie je etnicky maďarská, ale je prevažne slovanská.

  Ten pán co vám tam volal i ohledně tohoto je sečtělý člověk a ví věci, které nejsou běžně známé.

 111. Avatar Ondřej Dvořák
  Ondřej Dvořák says:

  Kdo chce vědět, kam to směřuje, ať se podívá na USA. Multikulturní plutokracie (vláda peněz) kombinovaná s policejním státem.

 112. Avatar Ondřej Dvořák
  Ondřej Dvořák says:

  Muslimové ve Velké Británii …. „You are jealous we are taking over.“ … „Žárlíte, že to tu přebíráme… “

  Domácí obyvatelstvo tam sedí v koutku a neví co maj dělat s tou záplavou. Neskončí to dobře…

  https://www.youtube.com/watch?v=fA6XcyXsxXU

 113. Avatar Ondřej Dvořák
  Ondřej Dvořák says:

  Angličani se nadobro zbláznili. Natahali si tam špínu a kozla zahradníkem udělali.

 114. Avatar Akr
  Akr says:

  Zeman nařkl ČT, že je hlásnou troubou TOP 09. Nechce svobodu slova, kontruje Kalousek !!!!!!!

  ČT, a veřejnoprávní televize ?? Tady si někdo dělá (_!_) !!
  Jak a proč má být tahle zaprodaná televize být veřejnoprávní ,když se na ní dívá minimum lidí už jen díky jejich informací ve světě a plných lží !! Proč tu není zákon aby veřejnoprávní televize mohly být např. Nova ? Prima ? TV Barandov ? Proč by se toho nemohly zhostit tyto televize,které mají své zpravodajské informace ?? Proč musíme stále poslouchat lži z ČT, které jsou na objednávku ? Tohle je totalita,která zůstala díky poslancům u kořeněna po 89tém v neobjektivní české televizi !? A to musíme ještě ze zákona platit !!!!

 115. Avatar Jaroslav Rudný
  Jaroslav Rudný says:

  Citace z konkurenčního rádia SVCS „ Za tento měsíc jste zatím přispěli 28% z částky nutné pro provoz SVCS“ směšné !!! Ten Hlávka se buď zbláznil, nebo ubral ze svých 30. tisíc na 20.tisíc a spíše lže jako naše média, avšak lidé mají moc dobrý přehled o tom co je možné a nemožné a kdo lže a kdo mluví pravdu vy čarodějové ze Svobodného vysílače (SVCS).

 116. Avatar Akr
  Akr says:

  Evidence tržeb více peněz na daních nevyždímá, míní bývalý šéf berňáku

  Spoluzakladatel daňové Kobry se držel do dnešního dne hesla ! Nedráždit hada bosou nohou !!
  Samozřejmě ,že EET jde o větší výběr daní ale jde i o to aby podnikatel odváděl daně a podnikal v ČR poctivě !! Nejde o nic víc jen pouze o nákup zboží a prodej zboží ! Kdo podniká poctivě má klidný spánek a EET se nebojí ! Jenže se všichni drželi Kalouskova hesla, kraď my krademe taky ! Ale nesmí ti na to nikdo přijít !!!! EET zařídí ,že podobné Kalouskoviny jsou minulostí a patří na smetiště jako on sám !!

  • Avatar Trabant
   Trabant says:

   Bývalého ministra financí také nemusím, ale tím slavným EET stejně více nevyberou na Pepu z PHA nikdy nevyzrají, ostatně uvidíte časem jen se zvedne nezaměstnanost .

  • Avatar Jakub
   Jakub says:

   Akr – to je absolutni nesmysl. EET nikdy z principu nemuze zaridit vetsi vyber dani. To spolehlive zaridi jen nizsi mira zdaneni, moment, kdy lide prestanou byt motivovani kratit dane. BTW, pokud chcete vedet, jaky podil sede ekonomiky se toci v tom, co podle Vas vyresi EET, tak Vam doporucuji si najit celkem srozumitelnou zpravu Nejvyssiho kontrolniho uradu, kde je celkem dobre zduvodnen a odhadnut podil sede ekonomiky mezi malymi a strednimi OSVC a firmami. Je to naprosta marginalie, velke penize se ztraci uplne jinde a jinak… Zejmena v dotacich, coz je shodou okolnosti vec, ktera udelala z predkladatele zakona o EET miliardare :-) Divim se, ze Vam ty souvislosti nedochazi, copak je to tak nejasne?

 117. Avatar Jaroslav Rudný
  Jaroslav Rudný says:

  Ten kdo má strach posílat peníze přes složenku je úplně jedno jaké jméno a adresu tam napíšete to nikoho nezajímá hlavní je příjemce. Tak že ať si banky prověřují co chtějí takto to zůstanete naprosto v anonymitě. Zdar.

 118. Avatar Akr
  Akr says:

  Sněmovna zpřísnila zákon o zbraních. Kterou svobodu vezmete příště? zlobí se opozice……

  Schovanec tu vytváří Policejní stát a jednou si vzpomenete, že bohužel mám pravdu !!
  Pokud bude mít policie podezření, že je některý držitel zbraně nebezpečný, bude moci zadržet legálně drženou zbraň přímo u něj doma. Ale daří se mu to pomalu co ???

  ČSSD je už jiná !! Zapomeňte co bylo !! Trochu, Vám zrní nasypou ale příští volby jak se dostanou k moci si to vezmou i z úroky ! Dnes si už připravují žitnou půdu !!!!!!!!!!!

  • Avatar Vladimír Kapal
   Vladimír Kapal says:

   Máte pravdu, tento zákon jde přesně v intencích NWO, která na EU požaduje odzbrojit lid v Evropě. Tento zákon přišel z Evropské komise s tím, že musí být přijat, jak to nařizuje Lisabonská smlouva a Mastrichtská dohoda. Jde o to, aby byli lidé vůči imigrantům bezbranní. Svinstvo nejvyššího řádu.

 119. Avatar Akr
  Akr says:

  Občan versus politik a politické strany !

  Koho volit ?????

  Občan volič je zaměstnavatel téhle líné politické lůzy a politik už si to uvědomte je zaměstnanec co má hájit předvolební sliby !!!!!! A tak se po staletí vůbec neděje a je to obráceně ! Jen před volbami Vám dají asi 5 min pocit ,že jsme jejich zaměstnavatelé ! Po volbách se zavrtají do lavic a vesele chrochtají !Přesně jak to dokazuje Nedělka,Kalousek,Dienst-beer,Belobrada,Schovanec a další lůzy !

 120. Avatar Akr
  Akr says:

  Sobotka domluví ministrům: Účast na interpelacích je bídná…….

  Bude prý usilovat o to, aby se účast ministrů ve Sněmovně zlepšila. kecy,kecy a kecy ! Lži a slibovaní to by Vám šlo pane Nedělko ! Beztak jak jste se přátelil s Makrelou jste nám to pěkně zavařil na dlouhá léta dopředu!!! USA uprchlíky nechce a za chvíli nebude chtít ani jednoho evropana ! Chtěla jen z EU udělat popelnici světa a destabilizovat ji v její suverenitě a to se jim podařilo! Myslíte Vy nohsledi USA ,že až jednou snad bude po všem si USA na své území někoho vpustí jako doposud ? Ani jednoho Evropana a když tak Vás prolustrují, že na Vás zbude jen opasek z gatí ! !! Takže za tenhle EU marast poděkujte největšímu škůdci USA co prosazuje svojí demokracii válkami a vraždami !!!

 121. Avatar Akr
  Akr says:

  Evropská komise kývla na zrušení víz pro Turky a odpustky za uprchlíky
  Ten počítá s možným vykoupením členských zemí z kvót částkou 250 000 eur (6,75 miliónu korun) za jednoho odmítnutého žadatele.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Teroristi se nám musí smát co že je to za kocourkov ta EU :)))) Vůbec by uprchlíci nemuseli být problém jen je sem nezvat ! Děkujeme ti USA ono se ti to povedlo dostat evropskou unii na kolena ! A teď je potřeba střežit RUSA pod záminkou ,že oni jsou agresoři !!!!!

  • Avatar Klára
   Klára says:

   Tento velký bor*el na kolečkách jménem EU si vlastně podřezává sám větev pod zadkem. Jak asi budou volit v Anglii když si přečtou takové nesmysly např. ( vykoupením členských zemí z kvót částkou 250 000 eur ) to by museli být na hlavu padlí aby v této zhovadilé organizaci i na dále setrvávali.

 122. Avatar Akr
  Akr says:

  CIA zveřejní tajnou kapitolu o vyšetřování útoků 11. září………

  Vidíte sami příznivci USA jak se jim podařilo Vás vtáhnout do své hry ! Kdo podle Vás ohrožuje Evropu a celý svět ? Kdo vojensky provokuje Rusko skoro na jejich hranicích ? Kdo má zájem vézt války po celém světě a nastolovat svojí demokracii ?? Kdo vycvičil teroristy a Bin Ládina a podporuje teroristy do dnešního dne ? Až na tohle jednou přijdete bude asi pozdě ! Rusko okupovalo Českou republiku JEN Z DŮVODU POZVÁNÍ !Nepřijeli co osvobodili ve II. světové sami okupovat a na to nezapomeňte ! V roce 1968 kdy USA se už usídlilo vojensky v Německu začínala epocha studené války a vlastně trvá díky Vám dodnes !Kdyby USA nestrkali do všeho ten svůj líný pyšný nos co teď předvádí např. Obama, byl by na této zemi klid a mír ! Ale USA nad Bankrotem a živa s fin.půjček Číny se dnes chová jako ten největší agresor a má za sebou spousty mrtvých ! A věřím nebýt Číny už tu máme díky USA III. světovou ! USA je promne až na některý,líná přežraná a zadlužená zem !

 123. Avatar Normen z UUKKSS
  Normen z UUKKSS says:

  Pro nezůčastně jse zdejší rádio se před několika měsíci rozloučilo s projektem Svobodný vysílač CZ pozor nezaměnit za Slobodný vyseelač.SK neb onen „Svobodný vysílač CZ“ naplňuje všechny konfigurace FIAT alternativy. Vážený pan nějaký snad Hlávka má být z Plzně má pořady aby úspěšně odfiltrovával názory které zde na Svobodmém rádiu jde normálně vyslovit či i polemizovat. No vida a hned se ledy hnuly pan Hlávka díky své prorežimní politice se nám propadl tak že zdejší Svobodné rádio převzalo iniciativu a předstiho mistra Hlávku hned o cca 30%. Je vidět že česká přemýšlivá populace jsi i s takovými nastrčenými pány Hlávky umí výborně poradit.

 124. Avatar Akr
  Akr says:

  Armáda utrácí za zbraně miliardy v cizině, ne doma…………….

  Zrušme armádu ! Vůbec jí nepotřebujeme a i když jí máme, stojí nás miliardy z rozpočtu ! Tady je nějaký závazek státní dluh ! Přes hranice se procházejí teroristi a my kupujeme letadla a obrněné vozy ! Prosím Vás k čemu to je ? Abychom se mohli zúčastňovat vojenských cvičení ??? Je to k smíchu ! Dnes máme 28 tanků z toho dva jsou pojízdné, no a vidíte jsou na hranicích ?? Nejsou !!

 125. Avatar Akr
  Akr says:

  Zákaz kouření se nemá týkat elektronických cigaret

  Zákon je to asi dobrý, protože nekuřáky nebude otravovat kuřák ale bude jimi porušován ! Neumím si představit,že číšník bude volat městskou,že mu tam někdo kouří,než přijedou stihne dvě vykouřit ! Měli se pouze udělat pauzy kdy se nebude kouřit ! od 10:00-14:00během oběda zákaz a od 17:00 do 22 hod během večeří .Samozřejmě povinností každé restaurace zapnutá klimatizace (odvětrávání)

 126. debyli z bisky

 127. Avatar Bubák H.
  Bubák H. says:

  DALŠÍ SPECIALITKA JE TOTO :
  Warning: Cannot modify header information – headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/115908/virtual/www/wp-content/plugins/wp-slimstat/wp-slimstat.php:1) in /data/web/virtuals/115908/virtual/www/wp-includes/pluggable.php on line 1207

 128. Avatar Bubák H.
  Bubák H. says:

  var_

  Tento komentář je patrně duplicitní; možná jste ho již jednou odeslali?

  TO SE ONĚVUJE PO KAŽDÉ !!!! + TO ( var_ )

 129. Avatar Bubák H.
  Bubák H. says:

  Dobrý den p.Dukát teda co vám ty stránky Svobného rádia od včerejška dělají je s podivem. Pokud jste něco neopravoval či nepředělával tak vám to asi nějaké hovado hacklo a mnoho lidí se sem k vám nemůže zatím dostat.

 130. Avatar Akr
  Akr says:

  Na Lesbu se schyluje k další vzpouře, migranti nechtějí zpět do Turecka……..

  Na Lesbu se schyluje k další vzpouře, migranti nechtějí zpět do Turecka !!! Tady vidím pro GENERACI 21 další cestovní výlet ! Stačí se přejmenovat na ZDEGENERACE 21 za podpory Schovance a ubožáka co nemá své gule Bohúše a můžete to sem valit pod tlakem ! Má vesničková Czechia v podobě přemalovaných kravínů může zase začít !!! Jen jim proboha vysvětlete, ať všude říkají ,že jsou křestané !!

  Od nepaměti se národy stěhovali a kočovali ale taky i bránili ! V tomto případě je potřeba se bránit ! těmto uprchlíkům nic nehrozí a přejde rok a jejich služby budou vítány v jejich zemi ! Přeci Makrelo není možné nasávat do EU samého inženýra a doktora ! To je přeci krádež a obchod s bílím masem !

 131. Avatar Akr
  Akr says:

  Na Lesbu se schyluje k další vzpouře, migranti nechtějí zpět do Turecka………………

  Na Lesbu se schyluje k další vzpouře, migranti nechtějí zpět do Turecka !!! Tady vidím pro GENERACI 21 další cestovní výlet ! Stačí se přejmenovat na ZDEGENERACE 21 za podpory Schovance a ubožáka co nemá své gule Bohúše a můžete to sem valit pod tlakem ! Má vesničková Czechia v podobě přemalovaných kravínů může zase začít !!! Jen jim proboha vysvětlete, ať všude říkají ,že jsou křestané !!

  Od nepaměti se národy stěhovali a kočovali ale taky i bránili ! V tomto případě je potřeba se bránit ! těmto uprchlíkům nic nehrozí a přejde rok a jejich služby budou vítány v jejich zemi ! Přeci Makrelo není možné nasávat do EU samého inženýra a doktora ! To je přeci krádež a obchod s bílím masem !

 132. Avatar Nohýl
  Nohýl says:

  Dobrý den prosím otázka. Byli koncertu ORTELU a jaký byl ? Určitě jste byli jste juknout máte to doma jinak na netu je spousta videa Ortel -Kladno 23.4.2016 … třeba zde https://www.youtube.com/watch?v=dp0h6n0mk0I … Zdravím a čekám kvalitní zhodnocení od pana Kapala.

  • Avatar Vladimír Kapal
   Vladimír Kapal says:

   Zdravím, pane Nohýle. Na koncertu Ortelu 23.4. jsme nebyli. Měli jsme totiž živé vysílání. Dostali jsme pouze informaci, že na polovině Kladna vypadl elektrický proud, takže přijeli hasiči s mobilní elektrocentrálou a koncert po přerušení pokračoval za pomoci elektriky od hasičů. Výpadek elektriky byl zaviněn proniknutím vody při hustém dešti do nějakého transormátoru. Oprava trvala déle, ale koncert Tomáše Ortela byl zdárně dokončen. Sál byl opět přeplněn, přes 450 lidí, i to svědčí o oblíbenosti vlastenecké kapely a skvělých textů Tomáše. Budeme se opět snažit přilákat Tomáše Ortela do studia, aby si s ním mohla Soňa Zikmundová popovídat. Posluchači by byli včas informováni.

 133. Avatar Bubák H.
  Bubák H. says:

  Po druhé ke stejné otázce vida jak znám Hlávku tak nasadil zase těch svých 30.000,- a máme z toho do dnes 17.400,- Kč no to nedožene ani kdyby se poxxxx a zde na S.R. jak čtu mají již 21.445,- !!! je vidět že strašit lidi ne jen tím co řeknou že jsou za to odpovědni jak činní Hlávka ve svých stupidních upoutávkách ke všemu mlžit o výšce peněz mu začíná nést opravdu trpké ovoce a je to dobře fiat alternativy je potřeba bedlivě sledovat a upozorňovat na tyto neřády a vlastizrádce.

 134. Avatar Jan S.
  Jan S. says:

  Nic proti vaší práci pane Dukát je záslužná a potřebná, ale zde se zřetelně ukázalo když lid byl dychtivý po informacích pana VK a dění okolo ARONETU že, by jste měl s tím nahráváním do archivu něco udělat. Vždyť nebýt toho neznámého co nahrává Svobodné rádio a Slobodný vysielač na TUBU mimochodem (díky bohu že nenahrává fiata Hlávku) když lidé přijdou o čerstvé záznamy a jak se říká kdo rychle dává dvakrát dává. Rád vaše rádio poslouchám a i na něho přispívám, ale tento postřeh jsem si nemohl nechat pro sebe. Děkuji vám za vaše co pro Český národ děláte.

  • Avatar Martin Dukát
   Martin Dukát says:

   Dobrý den,

   V současné době nemůže zaručit, okamžité vložení odvysílaného pořadu do archivu. NA SV Sk je také odvysílání pořad až druhý den v archivu.

  • Avatar Vladimír Kapal
   Vladimír Kapal says:

   Pro pana Jana S. Tým Svobodného rádia se snaží, jak to jen jde, ale je nás velmi málo. Proto, prosím, omluvte občasné zpoždění. Hledáme neustále spolupracovnky, dobrovolníky a vlastence, kteří by nám pomohli s technickou správou rádia. Pokud o někom zdatném počítačovém nadšenci, vlastenci a dobrém Čechovi víte, dejte nám vědět. Opravdu nelze vše stíhat, věřte, že pracujeme všichni minimálně 12 hodin denně, víc to nelze.

 135. Avatar Pavel
  Pavel says:

  Dobrý den!

  Nemohu nikde najít záznam ze včerejšího vysílání s panem VK a mám jednu připomínku k internetovým stránkám.

  Ty pokud člověk otevře spustí a ještě velice hlasitě, což je velmi nepříjemné! Velmi to také vadí při prohlížení Vašich stránek.

  Prosím zvažte tuto skutečnost!

 136. Avatar Halča
  Halča says:

  Prosím vás tímto aby jste urychleně dali včerejšího pana VK k vám do archivu na TUBĚ to jako zázrakem není a zveřejnění za 3 dny je již na nic. Velmi vám za to budu vděčná a děkuji HH.

  • Avatar Martin Dukát
   Martin Dukát says:

   Dobrý den,

   pokud nemůžete najít záznam do archivu je to tím, že nebyl zatím do archivu vložen. Nic Vám nebrání nám pomáhat s úpravou záznamů do archivu. Chcete snad ten lepší svět tak proč nepřiložit ruku k dílu?

   Pokud se jedná o hlasitost, byla provedena optimalizace, pokud Vám vadí, že rádio hraje automaticky, tak s tím nebudeme nic dělat, jelikož to většině posluchačů vyhovuje (mnozí si totiž to rádio neumí spustit)

   • Avatar albatros
    albatros says:

    Pane Dukáte, nezlobte se na mě, ale dát záznam pořadu do vašeho archívu ihned po skončení pořadu snad nemůže být nějaký velký problém. Dobrovolník z archívu youtube zálohuje téměř ihned denně několik pořadů z několika rádií a to je odkázaný pouze na posluchačský stream. Vy máte k dispozici váš vlastní záznam a trvá vám někdy i několik dní než ho do archívu nahrajete.
    Uvědomte si, že online vysílání neposlouchá zdaleka tolik lidí, kolik si ho poslechne postupem času z archívu.

    • Avatar Martin Dukát
     Martin Dukát says:

     Dobrý večer,

     myslím že nejste bohužel obeznámená s technickou náročností vysílání a následnou úpravou záznamu…

   • Avatar Pavel
    Pavel says:

    Jestli je situace takto kritická (i když se pozastavuji nad tím, že na Svobodném vysielači nebo v Českém rozhlase tyto problémy nemají) ať si to klidně hraje na hlavní stránce. Ale, proč mi to má hrát, když se potřebuji podívat jen na program nebo do diskuse a proč se to má spouštět pořád dokola při procházení archivu!

    Inu slovy klasika: To tedy ti soudruzi v NDR úplně nevychytali!

    • Avatar Martin Dukát
     Martin Dukát says:

     Pokud jde o automatické spouštění rádia nic na tom měnit nebudeme, a nejsme soudruzi z NDR.

 137. Avatar Bubák H.
  Bubák H. says:

  No vida jak znám Hlávku tak nasadil zase těch svých 30.000,- a máme z toho do dnes 17.100,- Kč no to nedožene ani kdyby se po….skočil a zde jak čtu mají již 21.060.- Kč a tak si říkám že by opravdu ta lež měla krátké nohy a vítězila pravda? Pozor neplést s pravdou a láskou té již bylo až až.

 138. Avatar Jerry
  Jerry says:

  K dnešnímu datu a tj. 19.4. 2015 je na vašem účtu 20.010,- Kč a k tomu vám gratuluji je vidět že lid umí rozpoznat různé fiat alternativy a vás Svobodné Rádio co vysíláte pravdu. Prosím tímto i p.Dukáta aby otočil ony příspěvky tak aby v tom nebyl nynější nepořádek a vrátil to do původního nastavení. Děkuji.

 139. Avatar albatros
  albatros says:

  Doktoři a inženýři z Paříže už pracují a obohacují místní kulturu.
  https://www.youtube.com/watch?v=0xNGI-kFj8o

 140. Avatar Akr
  Akr says:

  Blíží se volby. Strany testují, jestli snížení daně naláká voliče !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  ČSSD+ODS+STOP09+KDU-ČSL JSOU NEVOLITELNÁ !
  Sobotka+Fiala+Kalousek+Bělobrádek !
  Snad se už volič poučil a nebude volit zmiňované kreatury !

  Tohle jsou pánové co slibují ale potom si s Vámi vytřou (_!_)

 141. Avatar Akr
  Akr says:

  Mladíci, kteří měli pět hodin hromadně znásilňovat opilou dívku, stanuli v Británii před soudem

  Server Daily Mail již loni uvedl, že se jedná o syrské migranty a dům, kde k násilí mělo dojít, jim byl přidělen.!!!!!! Když mladíci skončili, vydala se údajně znásilněná dívka směrem ke dveřím, v přízemí se jí ale měl zmocnit další muž a znovu ji znásilnit. Další útočník pak měl čekat v chodbě, popadnout ji a zatáhnout do koupelny. Tomu už se ale dívka prý ubránila pěstmi a údery hlavou do čela.

 142. Avatar Jan
  Jan says:

  Píši sem neboť na SVOBODNÉM VYSÍLAČI jsi toto veřejné prezentování svého názoru nemohu domoci pan Hlávka čte a pustí jen co je mu milé… Pan Hlávka nám píše dnes na svém webu (Za tento měsíc jste zatím přispěli 38% z částky nutné pro provoz SVCS). Tak že pane Hlávka vaše imaginární částka nutná pro provoz SVCS nikoho nezajímá jasné proč, neprezentujete tuto částku tak jako zde to dělá transparentní SVOBODNÉ RÁDIO? To si myslíte, že vaši posluchači jsou opravdu jen hlupáci? Nejsou a pro to také hromadně přecházejí sem na S.R. Prostě vy za vaši pochybnou práci nezasluhujete ani 5% z vaší imaginární vámi určené a utajované částky, je mi z vás opravdu špatně. Děkuji všem za chvilku pozornosti. Jan Jančák , Brno.

  • Avatar Martin Dukát
   Martin Dukát says:

   Dobrý večer,

   děkujeme za váš věcný a kultivovaný názor.

   S pozdravem

   Martin Dukát

   • Avatar Jan
    Jan says:

    Dobrý večer pane Dukát, nemáte zač na názor je možno vždy reagovat i negativně o to více já vám děkuji za možnost se zde necenzurovaně vyslovit na S.R. Jan Jančák , Brno.

 143. Avatar Akr
  Akr says:

  V boji o stamilióny pro Altnera může mít ČSSD jasno už v květnu !!!!!!!!!!!!!!!

  To může být ještě pěkná kauza :) Co když někdo někdy řekl ,že takto podojí ČSSD a vyvede miliony legální cestou ? Vždyť vtom našem kocourkově je už přeci všechno možný :)

 144. Avatar Akr
  Akr says:

  Českem v květnu znovu projede konvoj americké armády, tentokrát bude větší

  Jsem zvědav až ke konci května tu pojedou USA vojenské transportéry a já je budu vítat Ruskou vlajkou,to máte jako při návštěvě Čínského prezidenta a Kalousek mával jak o život tou tibetskou ! To ,že se tu bude projíždět USA vojensky razantně protestuji !! Opět je tu nátlak moci !!

  • Avatar Jerry
   Jerry says:

   Toto není špatný nápad : jednu Ruskou vlajku do každé rodiny za okno !!! Rozměr ponechám na vaší úvaze :-)

 145. Avatar Kamila
  Kamila says:

  Dobrý den, prosím poraďte jak hledat v archivu.
  Chtěla jsem dceři pustit Váš cyklus o Husovi, ale mimo dílu o hus. zbraních jsem pod heslem Hus nic nenašla.
  Dtto historie od kupce Sáma do RU.
  To by jsme si i stáhli, pan Kapal se moc pěkně poslouchá.
  Ale měl by méně kouřit! :)
  Děkuji.

  • Avatar Jerry
   Jerry says:

   Paní Kamilo vše najdete zde:—- https://www.youtube.com/user/archivSV/videos —- zdejší archiv je na dvě věci…

   • Avatar Martin Dukát
    Martin Dukát says:

    Váženy pane, náš archiv NENI NA DVĚ VĚCI!!! Je v něm vše, co bylo vytvořeno na Svobodném rádiu. Na rozdíl od rádia kde byla dříve naše působnost!!! Kam se nadávají pořady jako Interakce v akci… Protože tam zazní názory, jež se panu zakladateli nehodí do krámu!!! Pokud jde o „velikány našich dějin, tak zde je najdete komplet: http://svobodne-radio.cz/?s=Velik%C3%A1n%C3%AD . Pokud jde o pořad o Janu Husovi ten v našem archivu neni, jelikož nebyl vytvořen na Svobodném rádiu. Nicméně ho pani Janě rád zašlu.

    Z vašeho příspěvku je vidět že si vůbec nevažíte naší práce, prostě konzumujete a když se Vám něco nelíbí tak jen kritizujete… Urážíte druhé, a proto takové vaše komentáře již nebudou zvěřejňovány !!!! Tady neni „žumpa.“ Nehledě na to vaše e-mail adresa je falešná. (Nexistuje)

 146. Avatar Akr
  Akr says:

  Devět Iráčanů má letenky, prodali majetek, ale do Česka už nemohou ???????????????

  Devět Iráčanů prodali majetek ?? Kolikpak lidí tady v ČR muselo prodat majetek aby se uživilo ? Dokonce na sebe vyhlašují osobní bankroty ! Neuronil by někdo slzu, třeba některý sluníčkář ? A potom se dozvíme o Panama Papers ! Iráčany sem dostala převaděčská mafie GENERACE 21 ,tak ať se o ně postarají ale na své náklady ! Ze státu už ani korunu !!!
  GENERACE 21 A SLUNÍČKÁŘI vemte si je prosím k sobě domů !!!! Děkuji

 147. Avatar Johan
  Johan says:

  Toto je ukázka jak hluvoce USA klesly : https://www.youtube.com/watch?v=sgqUzilHh1I

 148. Avatar Akr
  Akr says:

  Policie si zvala demonstranty proti Zemanovi, nakonec navrhla potrestat příznivce prezidenta !!!!!

  Věřte mi co tady napíšu ! pan Chovanec i když na to nevypadá má sklony k totalitě a z této země vytváří policejní stát ! Proto volič musí ČSSD poslat ke dnu ! Není možné dnes tolerovat policejní praktiky a podvody na občanech v ČR !Tohle je opravdu aby Sobotka s Chovancem rezignovali !

 149. Avatar Akr
  Akr says:

  Muslimští studenti ve švýcarské škole už nemusí podávat ruku učitelkám

  Pociťuji ,že Evropa se rozděluje na komunitu muslimskou a křesťanskou a v tomto byl Hitler gentleman ,když věděl ,že úspěchem bude jedna pouze jedna rasa ! (je to kruté ale z jeho pohledu na dnešní svět pravdivé ) Tohle společenství muslim + křesťan, dojde k válce v EU zanedlouho a nezabrání tomu žádná vláda na světě, jelikož infekce sluničkářů je metastáze a chamtivost po penězích ! A to bude náš konec, protože peníze jsou dnes cennější než lidský život ! Apropoo muslimové v mešitách říkají ,že Evropa je jejich a že Evropana špinavého vepře vyženou ! Je tu nějaký muslim aby mi to mohl potvrdit ? Děkuji, jelikož vaše víra je taky hodna gentlemanů !Jen co je pravda ! Pokud jsou chlapci v EU a nejenom oni, měli by ctít naše zákony a ne ,že EU jim poleze do jejich (_!_) ích !

 150. Avatar Akr
  Akr says:

  Generace 21: Iráčtí uprchlíci nás podrazili, ale chápeme je

  Generace 21 jsou pouze vyčůránci,kteří přišli na jednu věc ! Jako neziskovka sluníčkářská se dali na převaděče za státní peníze ! A pozor, dělají to legálně a výmluvy ,že uprchlíci se rozhodli jinak za ně dokonce neberou zodpovědnost jsou opravdu výmluvy podvodníků! BINGO, který policejní útvar se ujme tohoto případu ? Už měli být za mřížemi a GENERACE 21 zrušena !!!

 151. Avatar INTV Informačná vojna
  INTV Informačná vojna says:

  Noro začial vysílať H U T Á .
  https://www.youtube.com/watch?v=ZFsErIjV344

 152. Avatar SAKR
  SAKR says:

  Výborně pane Dukát za tuto písničku a zvláště její zveřejnění v době kdy nám vracejí němci zpět ty chudáky migranty co se jim naše domy zdají jako natřené kravíny zase jste zabodoval bravo. Zde je odkaz na písničku na tubě … https://www.youtube.com/watch?v=k2oapPmyzCk

 153. Avatar SAKR
  SAKR says:

  GRATULUJI TÍMTO K NAŠEMU ano K NAŠEMU RÁDIU částka 20.657,- Kč je opravdu za III. měsíc docela slušná a na to co nyní vybírá váš no asi kolega napsat je nesmysl tedy vysílatel Hlávka je to více než dobré vyznamenání a uznání posluchačů vašemu vysílači. Prostě děkujeme vám za vaše vysílání.

 154. Avatar Akr
  Akr says:

  Turečtí pohraničníci po syrských uprchlících střílejí, umírají i děti

  Něco je na tomhle západním světě prohnilého ! Že mi nebudete tvrdit ,že do nich nařídili střílet soudruzi a nebo dokonce Rusko ! Děkuji, snad každý má 5 pohromadě aby přemýšlel, že sluníčkáři ! Ve 14 hod Vám přiletí máma lidstva ! Vzbuďte Kalouska po opici, aby náhodou ještě neměl Tibetskou vlajku ! Já mám jen obavu aby tato zpráva ( Turečtí pohraničníci po syrských uprchlících střílejí, umírají i děti )neměla za účel vzbudit soucit u lidí a neměla je EU začít vítat s otevřenou náručí ! Taktice ze západu já totiž už nevěřím ani pozdrav ! A máma Merkel dnes k tomu jistě něco řekne ! Dnes se projeví ti pravý zrádci českého národa !

 155. Avatar Akr
  Akr says:

  Rusko je hrozbou pro všechny, prohlásil britský ministr zahraničí !!!!!

  Ten svět díky těmto trotlům jde opravdu do záhuby ! Kde byla tahle chytrá hlava při osvobození Palmýry ? My Evropané buďme rádi ,že je tam Putin, jelikož být tam jiný prezident tohle by vracel odvetou a dost ráznou ! Politici a tito jako je ten dement Philip Hammond nás dovedou opravdu ke III. světové ! Jenže je to dnešní doba a může za to volič ! Volí sluníčkáře a dementy s prominutím ! Až svět ovládne jen blbec kam to dojde ?

 156. Avatar Jiří
  Jiří says:

  No nic nestačili jste odpovědět, nedá se nic dělat…

 157. Avatar Jiří
  Jiří says:

  Vážený pane Kapale prosím Vás nebylo by možné těch 100 rozdrobených semonstrací spojit v jednu byť třeba pořádnou jednu za měsíc neboť tyto piďi demonstrace jsou ale vy víte na co že ostatně jste jak poslouchám dost chytrý tak co vám tyto agendy posílají umraněte a oznamujte jednu demonstraci za měsíc ale masovou tak aby byla slyšet i za hranicemi ČR .

 158. Avatar Jiří
  Jiří says:

  Dobrý den celému kolektivu SR, zvláště bych se obrátil na pana Kapala a požádal o jeho vyjádřením co říká masmediální žumpě která vede bezprecedentní kampaň proti návštěvě čínského prezidenta v ČR tzv. weby raději opomíjím ale ČRO a ČT se nedá poslouchat aniž by se člověku nedělalo z té hnusné propagandy špatně a až opravdu na zvracení. Děkuji za vaši glosu p.Kapal, všem na Svobodném rádiu přeji jen tak dále a zůstávám s pozdravem.

 159. Avatar Akr
  Akr says:

  ON-LINE: Čínský prezident v Praze

  Nelijme si čistého vína ! Kde by byla USA bez Číny ! USA nad bankrotem si půjčuje od Číny a nebýt Číny západní soudruzi,tak už je válka po celém světě ! Jenže je potřeba se zajímat o fakta a to hodně bolí víc než zašpinit vlajku a zhanobit celý národ Číny !

 160. Avatar Akr
  Akr says:

  31.Března přijede do Prahy Vyuzená Makrela aby lobovala za teroristy a chce nám vnutit myšlenku ,že to zvládneme ! Tímto prosím všechny aby se zúčastnili demonstrace a rázně jí řekli,že tu nechceme válku a multi-kulti ! Dejme jí najevo,že nejsme ovce jedné staré dementní dámy co si hraje na mámu lidstva !
  http://svobodne-radio.cz/

  https://www.youtube.com/watch?v=QRVWBe_nUWQ

 161. Avatar Akr
  Akr says:

  pane Chovanče !!!! Děláte z této země policejní stát !!!!!!!

  Svoboda slova je v této zemi minulostí a vrací se do roku 89 !
  Díky Vám !!!!

  ČSSD je nevolitelná strana pro příští volby !!!!! Nebudu podporovat násilí a to jste právě předvedli !

  http://video.idnes.cz/?c=A160326_145831_domaci_jj&idVideo=V160326_183122_zpravodaj_mad

 162. Avatar Zdenek
  Zdenek says:

  Je sobota kolem půlnoci,Svobodný vysílač vysílá a Kapal mlčí.Doufám že se nějaký záznam na nezávislé televizi

  • Avatar Martin Dukát
   Martin Dukát says:

   Dobrý den, ze strany Národní demokracie nebyl zájem o přenos na Svobodném rádiu .. Událostem z demonstrace se věnoval včerejší pořad po 19 hodině 2016-03-26 – Studio Kladno a st Beta – Čerstvé informace o policejním zásahu na demonstraci v Praze ke stažení zde: http://svobodne-radio.cz/2016-03-26-studio-kladno-a-st-beta-cerstve-informace-o-policejnim-zasahu-na-demonstraci-v-praze/ Ptejte se se pana Bartoše proč nereagoval na nabídky ohledně přímého přenosu. Ono je kolem toho třeba lecos domluvit. Takže neni pravda že by pan Kapal mlčel.. Nehledě na to dnes bude u nás vysílaná předtočená reportáž z demonstrace z Tapinradia od 19 hodin. Takže poslouchejte

 163. Avatar dědek
  dědek says:

  Chtěl jsem navštívit vaše FB stránky, bohužel tam na mě přes půl stránky ječela výzva ( KTERÁ NEŠLA VYPNOUT ), abych se přihlásil nebo registroval, .

  FB nemám a ani nehodám mít ze z cela praktického důvodu a sdělovat údaje o sobě taktéž ne.

  Takže co teď s tím?

  Je to na vás, jak tento problém vyřešíte, dokud ta polovina otravné stránky nepujde vypnout/schovat tak se zatím bez vašich stránek obejdu, tak jako to dělám i jinde.

  Je to škoda pro vás.

  • Avatar Martin Dukát
   Martin Dukát says:

   Dobrý den,

   pokud chcete navštívit naše FB stránky tak je dobré mít registraci na Facebooku Službu Facebook neposkytujeme !!!

 164. nejlip to rekl ten deda ve videu co bylo online , to musite po strechach, ja jsem klempir :]

  • Avatar mira fefr
   mira fefr says:

   A s tema cikanama mate pravdu, ti budou prvni co se za nas zacnou rvat, sice asi jen o davky, ale ja jim fandim. Cechacky zvedne jak uz jste rikali asi prvni smrt cecha. A navic pokud se vymeni cela nase politika, politici si porad nepripousti ze neni na zemi kam zdrhnout, nastvani lide si je stejne najdou, nebo pirati z karibiku. Pardon za spamm

 165. Avatar Akr
  Akr says:

  Nechtěl do vězení, tak se čtyři roky vydával za příbuzného. Dostal občanku i řidičák
  Pražští policisté dopadli čtyřicetiletého muže, který žil čtyři roky……..

  Tak a teď je to jako s čapím hnízdem !
  On požádal a úředník vydal aniž by měl vykonat svojí funkci a zjistit o tom uchazeči identifikaci !Kriminalisté tak budou nyní zjišťovat i to, zda nepochybili úředníci

  To samé pan Babiš požádal a pan Kalousek schválil aniž by vykonal ze své funkce další opatření a zjištění na co žádá tu dotaci ! Kriminalisté také budou zjišťovat i to, zda nepochybil Kraďousek ???????

 166. Avatar Akr
  Akr says:

  Ještě k čapímu hnízdu a proč volit jaké politické strany !!!!

  Podvodník je pan Kalousek, když dotace schvaloval právě ON na čapí hnízdo ! A propoo kolik ještě schválil ten STOP 09 dotací v této zemi ? V rozporu se zákonem ? Už prosím všichni pochopte ,že pan Babiš požádal a bylo mu vyhověno ! Ptejte se kdo to schválil a pokud schválil měl by být zavřený Kalousek za zpronevěru dotací! Ten chlap kde byl, byly jen dluhy a to nemluvím o státních !!!

  A proč volit ANO ? Má silného ministra financí ale špatného ministra obrany, Jenže taková byla povolební dohoda s Nědelkou a velkou Bradou s KDU ! Osobně věřím ,že příští volby s panem Okamurou bude jiný ministr obrany a všechno bude po 26 letech k lepším zítřkům a proto : !!!!

  V této zemi se rýsuje velká koalice !
  ANO+SPD a KSČM

  ODS a STOP 09 se možná sloučí v jednu hromadu hnoje !
  ČSSD a KDU-ČSL je pro další léta nevolitelná !!!

 167. Avatar Represe začínají.
  Represe začínají. says:

  Adam Bartoš (ND) zatčen přímo při projevu na dnešní demonstraci na Václavském náměstí!
  Publikováno 26. 3. 2016
  Exkluzivní video od FB skupiny Hej, Občané!, prosíme při sdílení o uvedení zdroje viz níže. Zásah byl předem připraven, projev se nesl v duchu předešlých projevů A.Bartoše,tentokrát ale policie měla své rozkazy a čekala, kdy bude moci zasáhnout.
  https://www.youtube.com/watch?v=C8yYFCOcevg

 168. Avatar Jan Nový
  Jan Nový says:

  Dobrý den.
  Vzhledem k velké sledovanost pana Doležala by mne a patrně mnoho posluchačů zajímalo, co v ČR pan Doležal řeší jaké kauzy či rodinné věci. Samozřejmě že by stačilo alespoň naznačit cíl jeho cesty nikoho nezajímají detaily, ale rámcově vzhledem k jeho popularitě by nebylo na škodu sdělit jeho věrným posluchačům, takto to má celé takové nahořklou příchuť. Děkuji.

  • Avatar ASDF
   ASDF says:

   Děkuji za váš názor či zvědavos, ale též by mne zajímalo co zde pan Doležal dělá samozžemně pouze jak píšete pouze okrajově. Nikoho nezajímá co pán dělá soukromně ale vzhledem k jeho již nyní dost velké mediální popularitě by se okrajově mohl zmínit.

 169. Avatar Akr
  Akr says:

  Belgičanům došla trpělivost a budou demonstrovat 2.dubna 2016 aby země všechny muslimy deportovala odkud přišli ! To je velká výzva aby i my jsme se tady probudili ! pane Chovanče a Sobotko !! Jsem zvědav jestli se to objeví v médiích !!

  • Avatar Jaguar
   Jaguar says:

   Chovanče a Sobotko !! ??? Poslouchají jak Hurvínek a Spejbl jsou na stelných nitkách jen tlumočí co jim napíší poradci, nenechte se vysmát vy jsi myslíte že tito pánové jsou pány svých rozhodnutí ? Nejsou a to žádném případě to by se chovali jako maďar Orbán !!!

 170. Avatar Akr
  Akr says:

  Náskok ANO na ČSSD se zvýšil, pohoršily si KDU-ČSL a TOP 09

  Češi dost dobře vědí ,koho potřebujeme jako za ministra financí a kdo to s námi myslí dobře ! Stop 09 to není ani ODS a už vůbec ne KDU-ČSL a Sobotka svojí politikou ČSSD potopil do problémů migrace, jelikož nemá svůj názor ! Takže zbývá ANO+SPD a KSČM . To jsou strany ,které ČR po 26 letech rozkrádaní potřebuje !

 171. Avatar Akr
  Akr says:

  Šedesát obětí teroru v Bruselu bojuje o život, čtyři jsou v kómatu………………

  Dva teroristi a podívejte kolik je mrtvých a kolik zraněných !Svíčky to je to už poslední co by tady nemělo být a kondolence! Slova musíme bojovat říkají zrádci národů,jelikož sami vědí ,že proti teroristům se nedá dnes bojovat ! Policie v ulicích a vojáci už měli tady být dávno,když tady byla první uprchlická vlna ! Když terorista bude chtít někde zaútočit tak budeme mít ztráty i v těchto bezpečnostních složkách,které se prochází po ulicích ! Vojáci měli být na hranicích a policie v ulicích potom pochopím nějaký smysl pomoci nevinným Evropanům ! Chovanec a presidium české policie to prostě nezvládá jako to nezvládají další země ! Bojí se jít na hranice,tím by šli proti rozhodnutí Vyuzené Makrely ! S EU je konec ! To je teprve začátek :( Až se probudí spící teroristické buňky může to všechno přijít za rok za dva a nebo déle! To ti naši ochránci s křížkem po funusu se nachodí ještě hodně kilometrů v ulicích! Pane Chovanec procházet se po ulicích to je to poslední co jste pro tuto zem mohl udělat ! Styďte se a na hranicích máte stále welcome !

 172. Avatar Pavel H.
  Pavel H. says:

  V pořadu Štrasburské memorandum z 22.3. jsem zaslechl otázku „od čeho chtějí odvrátit pozornost ?“ dle mého názoru je to jednoduché, jde mimo jiné o odvedení pozornosti od TTIP a TISA a vyvolání strachu mezi lidmi proto, aby si lid a země EU nechali dobrovolně natáhnout na svá území vojska NATO (USA). Pak přijde ratifikace již evropskou komisí podepsaná smlouva TTIP a ta vojska zde budou mít úkol zajistit a dohlédnout na prosazení této smlouvy a stejně tak smlouvy TISA. A pak to přijde a všichni skončíme podle slov klasika KK, „ne my neklečíme na kolenou, my ryjeme držkou v zemi.“

 173. Avatar Akr
  Akr says:

  Belgie zná útočníky z letiště. Jde o hledané bratry !!!!!!!!
  Merkelová to nějak přešla ve znění ,že se to může stávat ale ,že musíme bojovat ! Co je to prosím za kydy jak bojovat když máme holé ruce ? To samé Sobotka s Chovancem a Za-dolárek to samé neuvěřitelné kydy ! Německo celou Evropu vtáhlo ve II.světové do války a teď nás znovu dostaly do války ! Německo a USA je zlo pro lidstvo ! Sobotka ještě tomu nasadí korunu a řekne ,že nemá zprávy o tom ,že by nám hrozilo stejné nebezpečí ! On je fakt padlej na hlavu, v Bruselu jim taky řekli ,že uskuteční atentát na nevinné lidi ? Volte ANO+SPD a KSČM !!!

 174. Avatar Jan Smutný
  Jan Smutný says:

  Podívejte se co nám námi placená ČT nabízí za otázky. ČT je kvalitní na měnění tváří kabátů a v disciplině přejít na jiné téma jsou přímo rychlíci, ale je vidět že čtou i zdejší stránky jinak by ten prvotní blábol .—-Zaměstnali byste uprchlíky ve své firmě?—-prostě tak bleskově nezmizel normální čas je tam ne 8 hodin ale i 5 dní!!! Zrádcovská ČT bude jednou souzena i s jejími zaměstnanci lide pamatuj na ně.

 175. Avatar Jan Smutný
  Jan Smutný says:

  Podívejte se co nám námi placená ČT nabízí za otázky. … http://www.ceskatelevize.cz/porady/1096898594-udalosti-komentare/…. Není již na čase je vyházet z jejich postů a nastolit právo lidu? Jak může vůbec někdo takto formulovat takovouto otázku? …..VÁŠ NÁZOR
  Zaměstnali byste uprchlíky ve své firmě? …. Z mne ne nezaměstnali zaměstnejte si je v ČT pitomci !!!!

 176. Avatar Milan
  Milan says:

  Jak vidno táhnout rádio ve třech je pěkná šichta a bude docházet čím dále tím více k nahrazování živého vysílání reprízami či převzatými pořady, chce to nabrat lidi p.Kapal či pane Dukát ty cca dvě hodiny denně živého vysílání to nespasí. Vezměte si příklad z Hlávky ten tam nechá celé dny tlachat nesmysly nějakými trouby a výhodný čas si ztáhne na sebe aby bylo slyšet jeho moudra to je šachista že… Ale dost píši jen to co je vám za jisté známo a vy asi podle mé skromné úvahy si nechcete nechat zaplevelit vysílání což i kvituji, je třeba sehnat lidi podobného smýšlení jako vy či já ale to bude fuška ne, že by tací nebyli ale ještě je donutit vysílat že. No nic vezměte mé zamyšlení jako zamyšlení se nad pravdou a děkuji za přečtení na víc vám posílám i menší obnos a hlavně někoho přijměte uvidíte že si to nějak i samo sedne.

 177. Avatar J.Holý
  J.Holý says:

  CITUJI : Jednou sem poslouchal svčs, kde volal nějaký pán označujíce se za bývalého státního pracovníka, který má přístup k citlivým informacím. Tvrdil, že probíhá monitoring cca 1000 osob a když si ten seznam četl, tak pan Hlávka mezi nimi nebyl. Pan Hlávka se pousmál a ironicky dodal, že asi mají pravdu ti co ho označují jako fiat. Kon citátu… TOTO JE MI VELICE DOBŘE ZNÁMO A VÍM KDO HLÁVKA JE PROSTĚ a i onen pán jež tam dosti často diskutuje prostě pan Hlávka je prostě NASTRČENÝ PANÁK CO STRHÁVÁ LID POD SEBE A MANIPULEJE S NÍM MIMOCHODEM JSEM TO SLYĚL TÉŽ a onen pán s dítětem na klíně tam volává dosti často…Pro mne tato zcéna a její protagonisté svobodného vysílače zcela jasná a ke všemu i průhledná.

 178. Avatar albatros
  albatros says:

  Co se týká p. Hlávky a jeho projektu svčs, tak problém vidím v tom, že pan Hlávka má velmi dogmatické myšlení. Vidí svět skrze svoje vytvořené pravdy a každý, kdo je nějakým způsobem zpochybní, tak je mu okamžitě skočeno do řeči anebo je vypnut s tím, že ještě nic nepochopil. SR a pan Kapal je tak častým terčem, protože je nejhlasitějším odpůrcem těchto dogmat. Já s těmito dogmaty nesouhlasím a nevím jestli pan Hlávka záměrně lže nebo jen neví, že politika, volby a demonstrace vliv mají, protože to jasně vidíme v Rusku, Maďarsku a Polsku, kde lídři těchto zemí na základě podpory svého lidu REÁLNĚ mění svět.
  Přitom paradoxem je to, že v „soutěži“ o nejlepší řešení situace má pan Hlávka stejné a spíše větší možnosti v tom, jak přitáhnout „obyčejného“ člověka na svoji stranu. Nikdo mu v tom nebrání.

  Můj názor na změnu myšlenkového toku je takový, že pokud se na vás řítí náklaďák a vy si sednete na zadek, začnete meditovat a snažíte se o změnu myšlenkového toku toho náklaďáku, tak asi moc dobře nedopadnete. Jinak řečeno, lidé, kteří sledují alternativní média už dávno svoje myšlení změnili a prokoukli matrix. Jenže je jim to prd platné, protože na 1 probuzeného člověka připadá tisíc blbců, kteří o nějaké změny svého myšlenkového toku opravdu nestojí a většinou ani nechápou co se jim snažíte vysvětlit.
  Ezoterická teorie o tom, jak se jednoho dne lidstvo probudí podle efektu sté opice ani nehodlám komentovat.
  Co se týká řešení této otrokářské společnosti, tak ano vědomosti jsou síla. Ale musí jich být použito pragmaticky, tak aby co nejširší okruh společnosti jich byl schopen pochopit. Pravda je totiž taková, že většině opravdu stačí práce, jídlo, sex a zábava a na to ostatní prostě kašlou a řeší to, až když jim bubák vleze do baráku.

  • Avatar J.Holý.
   J.Holý. says:

   Zlatá slova nelze než s vaším hodnocením p. Hlávky souhlasit. Jediné co zdejšímu rádiu bych vytkl je ta skutečnost, že pan Kapal, co by moderátor se nedávno s Vlkem nepohodl ohledně EU a tím se zbytečně připravil o velmi kvalitního a bystrého hosta, který na slovenském svobodném vysílači trhá rekordy poslechovosti. A nyní se obracím na p.Kapala s prosbou zda li by nebylo dobré přehodnotit tehdejší animozitu a nějak se i ze zapřením s p. Vlkem (majitelem portálu Vlk bloguje) domluvit, je tato vaše bývalé nedorozumění na škodu ne jen vám, ale bohužel hlavně nám posluchačům. Jsem zvědavý zda-li toto mé prohlášení uveřejníte rád vás poslouchám, ale toto je zcela zbytečná kaňka na vašem jinak výborném rádiu.

   • Avatar J.Holý.
    J.Holý. says:

    Ještě mi dovolte faktický dodatek zde je inkriminovaný pořad ( SV CS 30. 10. 2015 Pohledem Vlka…… https://www.youtube.com/watch?v=6dxU6R1n_wk ) Myslím, že žádné tak obrovské fopá co by zamezilo dalším pořadům s panem Vlkem se prostě nekonalo pouze rozdílné názory obou pánů na EU. Ač podporuji 100% názor pana Kapala znovu apeluji na vaše rádio aby jste zvážili pokračování vysílání s panem Vlkem, bylo by to vůči nám vašim posluchačům vstřícné gesto a utvrzení ve vysokém mínění o vašem rádiu. Děkuji jménem posluchačů Svobodného rádia.

   • Avatar josef
    josef says:

    SVCS již delší dobu neposlouchám a to z dúvodů již zde uvedených. Uvedu zde však jeden příklad manipulace s posluchači a nepravdivém tvrzerní p. Ponerta o tzv. „Knize lidu“, čemuž p. Hlávka tak fandí, jako jedinému možnému způsobu, jak dospět ke všeobecnému závaznému referendu. V některém úvodním pořadu o tomto tématu pan se Ponert vyjádřil v tom smyslu, že v případě sehnání určitého počtu podpisů má příslib pana presidenta o nějaké záštitě projenávání návrhu zákona o referendu s účastí politických stran za účasti televize ve Vladislavském sálu pražského hradu. Toto je však pouze zbožné přání pana Ponerta a pana Hlávky, který tomu snad i věří. Zde je odkaz na dotaz pana Ponerta panu presidentovi. Podívejte se, je to od 15té minuty.
    https://www.youtube.com/watch?v=K2mS90DVsgc
    Navíc, a to mě opravdu překvapilo, pan president v minulím týdnu při vystoupení ve sněmovně vyzval poslance k podpoře zákona o referendu ( paskvil Dienstbiera). Dojde-li k schválení tohoto paskvilu, dojde k zabetonování tohoto problému, vlk se nažral a koza zůstala celá.

    • Avatar J.Holý
     J.Holý says:

     Pane josef, tzv. projekt p.Ponerta tzv. „Kniha lidu“ je nesmysl a hloupost šířený tzv. fiat alternativou v převlečení Svobodného vysílače CS a domnívám se že je toto vše šířeno z vyšších pater a institucí.

     • Avatar albatros
      albatros says:

      Jednou sem poslouchal svčs, kde volal nějaký pán označujíce se za bývalého státního pracovníka, který má přístup k citlivým informacím. Tvrdil, že probíhá monitoring cca 1000 osob a když si ten seznam četl, tak pan Hlávka mezi nimi nebyl. Pan Hlávka se pousmál a ironicky dodal, že asi mají pravdu ti co ho označují jako fiat.
      Nemusí to být nic, jen informační šum anebo to něco být může 😉

   • Avatar albatros
    albatros says:

    No tak co se týká pana Vlka, tak je to asi otázka názoru, protože já tohoto pána velmi nemusim. On sice dobře převypráví mainstreamová fakta a čísla, která si lze oficiální cestou dohledat, ale to je asi tak vše.
    Jeho názory na EU, na vládu a na panevropanství obecně sou takové, že nedokážu pochopit, jak může takový pán mít svoji relaci na svobodném vysílači SK, dříve pod Noro Lichtnerem „centrum slovenského odboje“.

    Shrnovat fakta, která jsou odrazem zla pocházejícího ze struktur NWO a PODPOROVAT tyto struktury jako je EU atd. je natolik schizofrenní postoj, že tento pán se sám totálně diskvalifikuje.

    Boris Koroni po odchodu Nora Lichtnera zavedl SVSK na více méně mainstreamový vysílač typu parlamentní listy. Taková umírněná opozice.

    • Avatar J.Holý.
     J.Holý. says:

     Pane albatros, vše je možné a nic se nevylučuje, ale je mi divné pokud Vlk je tzv. mainstreamový host rádia SVSK, je však velmi zarážející jakou sledovanost jeho pořad „Hodina Vlka“ má a to hlavně u českých posluchačů.

     • Avatar albatros
      albatros says:

      To máte pravdu a dodávám bohužel :( Nechápu jak někdo může obhajovat sluhy NWO a být naštván na to co dělají, to mě opravdu hlava nebere. To je snad jasné, že dělají to co dělají a je jasné proč to dělají.

      To, že pan Vlk absolutně odmítá tzv. konspirační teorie je sice jeho právo, ale realitu a faktičnost těchto teorií si každý, kdo má ten zájem může ověřit i na oficiálních portálech internetu. Jinak řečeno, pan Vlk SELEKTUJE svoje „fakta“ podle toho, jak se mu to hodí.

      Pokud mu to posluchači žerou, protože na ně chrlí data a čísla a vypadá to věrohodně, je to o to smutnější, že si této manipulace z jeho strany nevšimli. Selekce fakt je totiž jednou z forem manipulace.

 179. Avatar Vladimír Kapal
  Vladimír Kapal says:

  Velice si vážím, a vždy jsem si vážil, pana Wericha. Když jsem četl grafomanské expozé Pavla Hlávky, maně mi na mysli vytanula slova tohoto moudrého člověk. Jan Wrich jednou řekl: „Hádáte-li se s blbcem déle, nežli dvě minuty, hádají se dva blbci“ Toť vše, co bych tomu nešťastnému človíčkovi vzkázal.
  Vladimír Kapal

 180. Avatar J.Holý.
  J.Holý. says:

  https://www.facebook.com/pavelh14/posts/10204573276012003:0

  K tomuto nelze nic a snad ani nemá cenu něco dodávat, já poslouchám a to bez náznaku nějaké beznaděje p. Kapala se všemi jeho příspěvky, až na světlé výjimky musím souhlasit a též jsem své finanční příspěvky přesunul na S.R. raději poslouchám suchou pravdu než výmysly nějakých fiat alternativ.

 181. Avatar Převzato od JINUD...
  Převzato od JINUD... says:

  ZDROJ : https://www.facebook.com/pavelh14/posts/10204573276012003:0

  Pavel Hlávka commented on a link.
  Yesterday at 6:15am •
  Byl jsem upozorněn na tento článek jako zakladatel Svobodného vysílače CS a jeden z jeho redaktorů plzeňského studia. Musím k tomu tedy napsat pár věcí, abych určité nesravnalosti uvedl na pravou míru.
  1) Pan Suchý správně uvádí, že onen pesimistický a v mnohém a pro mnohé kontroverzní pořad byl odvysílán na Svobodném rádiu, což je nový subjekt, který vznikl odtržením se od projektu Svobodného vysílače CS loni v půlce listopadu. Je velmi důležité nespojovat Svobodné rádio a Svobodný vysílač CS právě v tomto ohledu a v kontextu onoho pořadu, neboť právě z důvodu, že bývalé studio Kladno SVCS (rodina p.Kapal, pí.Zikmundová a její syn M.Dukát) se cítilo jako nejlepší a nejposlouchanější, neboť se zaměřovalo (zajisté dle svého vnitřního přesvědčení) právě na pořady obdobného pesimistického zaměření a s hosty, kteří sice jsou známí a atraktivní (p.Okamura, p.VK ale i ostatní občanští aktivisté) a díky tomu mělo velkou sledovanost, ale jak pan Suchý v tomto článku napsal, působí to jen na lidi stejného zaměření a poznání, kteří nemají zájem nic řešit, ale zaměřují se jen na předhozené důsledku a mají pocit, že dělají něco pro změnu systému, který současně nenávidí. Myslí si, že naštvanost a agrese je řešení…..
  …abych pokročil ale dále.
  2) Stále více je zřejmé (i mnohým, kteří pomluvy p.Kapala na mne, jako na zakladatele Svobodného vysílače CS, kterého byli jako studio Kladno součástí skoro 1a 1/2 roku, neprokoukli ihned a kteří již prozřeli a píší mne mailové omluvy, že těm pomluvám uvěřili) že při rozdělení a odchodu studia Kladno zs SV vzali tenkrát s sebou (při jejich plánovaném a zároveň skoro zákeřném odtržení se od Svobodného vysílače CS a založení si vlastního rádia (což evidentně plánovali potají kolem 3měsíců a zároveň jsem byl ujišťován, že to tak není, i když již to bylo nad slunce jasné)) i všechny své hosty, ale též STYL, který byl (jak se nyní stále častěji ukazuje) opravdu evidentě nesourodý s duchem Svobodného vysílače CS, ale který byl tenkrát brán, jako jejich svobodná vůle takto na SVCS vystupovat. Osobně mne to vůbec nevadilo (i když jsem byl samozřejmně napaden, že ano a že právě proto musí odejít) a bral jsem to jako vhodné doplnění základní myšlenky Svobodného vysílače CS – a to především nabízet různá řešení, jak se z této současné nemilé situace dostat.
  Vy, kteří posloucháte Svobodný vysílač CS (velmi často to lidi mate a zaměňují ho za Svobodné rádio) mi jistě dáte za pravdu, že na SVobodném vysílači CS se již výhradně mluví ve stylu, že nic není ztraceno a že řešení existuje mnoho a je jen na jednotlivcích, kteří tvoří celek a národ, zda dojdou k poznání, že to opravdu ztracené není a že jsou to oni a a jejich přijatá zodpovědnost, které bez jakýchkoliv pochyb logicky musí celou situaci vyřešit tak, aby dále nebyla většina manipulována malou menšinou, která právě (jak to začíná být stále zřejmější) opravdu zneužívá zabedněnost té většiny a úspěšně ji zatahuje do procesu stále větší frustrace a beznaděje.
  Jak se nyní jasně ukázalo, stalo se to, čeho jsem se upřímně obával. A to toho, že kladenské studio pod vedením p.Kapala a v jeho rádoby profesionální novinářské nabubřelosti a touze po slávě, co největší sledovanosti a tím asi i po penězích (proč jinak by ho tak extrémně zajímala poslouchanost rádia) se „utrhlo ze řetězu“ původní myšlenky SVCS a začalo jít svou cestou, která se ale v konečném důsledku nijak neliší od praktik, které používají z jasně vymezených důvodů i všechna mainstreamová média a často i některé alternativní weby.
  Asi by bylo třeba vše řádně analyzovat a jít po příčnách a ještě lépe po úmyslu konkrétních subjektů, ale úmysl samozřejmě nikdo nepřizná. Tak bychom se mohli zase jen dohadovat na názorech – a to mne již dávno (v době, kdy domnělá demokracie ráda umožňuje každému Joudovi se do krve hádat o „jeho“ názoru, který mu předtím programově donutí přijmout za svůj a tím se mezi s sebou totálně rozhádat) fakt nebaví.
  Chtěl jsem tímto jasně dát na vědomí všem, kteří se chtějí ve svém poznání a změně svého myšlenkového toku někam dále posunout a nepřejímat jen úmyslně zkreslená fakta a nechat si vnucovat názory „našich“ manipulátorů ať v ČT, nebo i paradoxně na některých alternativách, aby věděli, že na Svobodném vysílači CS se s tímto budou setkávat jen výjimečně – také nejsme zdaleka dokonalí, ale nikdy nepřekrucujeme a nemanipulujeme úmyslně – i když v žádném případě nemohu tvrdit, že na Svobodném rádiu to dělají úmyslně. Rozdíl bude patrně v tom, že p.Kapal – jako šéf SR – se nechal již několikrát slyšet, že je dost starý a zkušený na to, aby jakkoliv měnil svůj zaručeně správný názor!!!
  A co je již dávno známo o NÁZORU, možná většina z vás ví, neboť jinak by nikdy nemohli zplodit tak vynikající diskuzi pod ještě lepším článkem p.Suchého!
  Děkuji
  za http://www.svobodny-vysilac.cz
  P.Hlávka – zakladatel a koordinátor projektu na povzbuzení národa pomocí nabídky řešení, které si tvoříte sami se svým novým poznáním.

  • Avatar Převzato od JINUD...
   Převzato od JINUD... says:

   K tomuto nelze nic a snad ani nemá cenu něco dodávat, já poslouchám a to bez náznaku nějaké beznaděje p. Kapala se všemi jeho příspěvky, až na světlé výjimky musím souhlasit a též jsem své příspěvky přesunul na S.R. raději poslouchám suchou pravdu než výmysly nějakých fiat alternativ. J.Holý.

 182. Avatar Lenka
  Lenka says:

  dodatek:
  Biskupové v pořadu vysvětlovali, že svět byl stvořen Bohem, byli stvořeni dokonalí lidé. Satan, démoni a lidé se odvrátili od Boha, ztratili nesmrtelnost. Lidé a země se dostali pod moc Satana. Bůh toto dočasně připustil, aby se prokázalo, zda dokáží žít a starat se o zemi bez jeho vedení. Dnes už vidíme, že nedokáží. Stvořitel, který zná své dílo, zná duchovní tvory a lidi, věděl, kam to vše dojde. Slíbil, že v pravý čas zasáhne, odstraní zlo a obnoví na zemi ráj, lidé dospějí k dokonalosti a nesmrtelnosti, svůj záměr neopustil. Boží zásah a události, které mu budou předcházet, jsou stěžejní myšlenkou protknutou celou biblí. Stejně tak výkupní oběť Krista, který zemřel, aby nás vykoupil z Adamova hříchu. Den božího zásahu zná jen Bůh a je již stanoven.
  Pokud biskupové tvrdí, že lidé bojem proti zlu mohou odvrátit události, o kterých Bůh lidi ujistil, že určitě nastanou, jsou jejich tvrzení správná? Pokud biskupové tvrdí, že zlo nebude poraženo božím zásahem, ale lidmi, je jejich tvrzení správné? Nepopírají tím myšlenku bible, všemohoucnost Boha, věrohodnost jeho slova, potřebu výkupní oběti Krista (kterého poslal Bůh), Bohem slíbené boží království a svět bez smrti?
  Člověk události, o kterých mluví bible neodvrátí. Stejně jako Noe neodvrátil potopu. Ale jako tehdy Noe, lidé mohou přežít, nemusí stát na straně zla, ketré bude odstraněno. Stejně jako Noe, který mnoho let stavěl dle pokynů Boha archu a musel vyvinout úsilí, nemůžeme být dnes pasivní a nechat svou záchranu na jen Bohu. Naopak, náš „boj“ a aktivita jsou klíčové. Pokud biskupové vybízejí lidi k boji, který porazí satanské zlo, mýlí lidi. Jsou jako vojevůdce, který posílá vojsko v bitvě na špatné bojiště se špatnými zbraněmi. Vojáci nejen, že nemohou zvítězit, ale ani přežít.
  Ráda bych, kdyby se k tomuto biskupové vyjádřili zde v diskuzi, nebo v dalším pořadu. Děkuji SR.

  • Avatar albatros
   albatros says:

   Myslim, že to zbytečně moc řešíte. Já bych to řekl asi tak, každý ať v rámci svých lidských schopností dělá to co je v jeho silách. Jestli to bude anebo nebude stačit teprve uvidíme.

 183. Avatar Ludmila
  Ludmila says:

  Dobrý deň, reagujem na p. Lenku, myslím, že v tej krátkosti času nepochopila otca biskupa. Ak by sme zrozumeli situácii v ktorej žijeme, tak by sme čo najskôr na čele s biskupmi, vládnymi predstaviteľmi začali robiť pokánie – ozajstné a tak oddialiť, zmierniť, úplne zničiť to zlo, ktoré je pre nás pripravené. Poznám otcov min. 25 rokov a nepochybujem, že sa v niečom mýlia. Kiežby tak žila táto apostatická cirkevná hierarchia, tak to by sa diali veci. Ďakujem nebeskému Otcovi, že mi dal spoznať proroka.

 184. Avatar Akr
  Akr says:

  ČSSD natahuje Babiše na skřipec

  Jaká je skutečnost a jak jsou lidi oblbováni.
  V roce 2007 převedl K.Schwarzenberg jako ministr a člen vlády svoji soukromou firmu (IČ:47017392) na firmu s.r.o. (IČ:45023930), kde je téměř 100 % vlastníkem (99,82%).
  Po celou dobu ministrování ovládal tuto firmu a TOP09 či ČSSD to nikterak nevadilo. Není žádné tajemství, že si tak chudý šlechtic Schwarzenberg dopomohl ke 150.000.000 Kč dotací ze státního rozpočtu, čili z našich daní. Proto ta podpora a vděčnost Kalouskovi, který by o tom mohl vyprávět.

 185. Avatar Lenka
  Lenka says:

  K pořadu s byzanstkými biskupy. Pánové mluvili vesměs pěkně, ovšem v jednom se fatálně mýlí. Vůbec nechápou možnosti lidí a to, jak se mohou lidé v dnešní době postavit zlu, jaké je naše místo v tom, co se odehrává. Přitom nám to bůh řekl prostřednictvím bible Tvrdí, že lidé mohou odvrátit události o kterých bible řříká, že jistě nastanou. Za celé lidské dějiny se nestalo, že by se nevyplnilo, co bůh řekl, že udělá a co lidem slíbil.Nevím,odkud biskupové berou tu odvahu zpochybňovat boží slovo a mýlit v tomto lidi.

  • Avatar juvenda
   juvenda says:

   Moc prosím , paní Lenko, tak nám povězte, jaké jsou to ty možnosti dnešních lidí, jakou máme možnost postavit se zlu a jaké je to naše místo v tom, co se ve světě reálném a hlavně duchovním odehrává. Myslím, že páni biskupové vůbec nezpochybňovali slovo boží, natož aby usilovali o něčí pomýlení! Ba naopak, v nekonečném marasmu a hnusu dnešních dnů, kdy nám zoufale chybí pokora, vzájemná úcta, všeobjímající lidská láska a schopnost pokání… kdo chtěl, tak při besedě uviděl jasný maják neochvějné víry, pevný orientační bod na obzoru, alfu a omegu svého životního běhu, měřítko skutečných lidských hodnot – hvězdu Ježíše Krista! Já všem účastníkům této besedy mockrát z celého srdce děkuji, samozřejmě můj dík patří také panu Kapalovi za jeho snahu a obětování se.

 186. Avatar Pavel H.
  Pavel H. says:

  jen doplnění k TTIP https://www.youtube.com/watch?v=bxG3ycPiCr0 – čas 1:30:55

 187. Dobrý den Svobodné rádio,
  nedávno jsem slyšel diskusi s panem Peterem Staňkem (ekonom ze Slovenska). V diskusi se zmínil o TTIP ve smyslu, že již byla podepsána a že se čeká na ratifikaci jednotlivých členských zemí EU (patrně ve vhodnou dobu, kdy lidé budou řešit jiné aktuálnější téma). Chtěl bych se zeptat zda o tom víte něco více Vy, pan VK, či jiní vážení hosté, kteří k tomuto mají blíže. Posílám i link na video na youtube čas 12:10 https://www.youtube.com/watch?v=BlmRIISjPNE

  děkuji za reakci

 188. Avatar Akr
  Akr says:

  Jdeme s dělem na komára, kritizovala senátorka EET

  v 21.století a my nemáme stále v ekonomice,že co si koupím nedostanu doklad o prodeji ??? Ptám se proč ??? To si jako všichni myslíte,že se ekonomika povede stále z ruky do ruky ? Proč na benzínkách tzv. EET Vám odjakživa nevadí ale při zaplacení 3 piv a guláše ANO ?? A nebo je stále těch víc co si myslí ,že stát je dojná MILKA ?? Tohle nemůže pan Kalousek s kousnout a ODS,končí jim daňový ráj ,kde se chovali jak sloni v porcelánu od roku 89 !!!!

 189. Avatar Akr
  Akr says:

  Rusové se stahují ze Sýrie, odlétla první letadla !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Už si prosím noshledi USA uvědomte ,že Rusko nemá zájem osvobozovat Evropu ! Dejte si otázku proč by to měli dělat? Když se k nim všichni a celá EU staví zády a uvalujete sankce ? To by museli být padlý na hlavu s prominutím ! Takže vytáhnout USA vlaječky a vykřikovat welcome USA jsme v tom zase jenom s Vámi ! Co nám taky zbývá ! ŽE ???

 190. Avatar Tirak
  Tirak says:

  Posloucham tu, co na nás chysta NWO a chce se mi zvracet. Tohle nemohl vymyslet člověk, ale totální zrůda. A mám obavu, že Hitler byl slabý čajíček protio tomuto…
  Fakt si necháme do nekonečna s…t na hlavu?

 191. Avatar Akr
  Akr says:

  Německo spustilo web pro sexuální výchovu běženců

  Adolfe, ještě se jednou dočkáš, že ti přiznají tvojí myšlenku !
  Čistou rasu pro celou Evropu !!

 192. Avatar Akr
  Akr says:

  Německo spustilo web pro sexuální výchovu běženců !
  Tak to si dělají (_!_) ?
  Takže opravdu začíná ten ten nejhorší scénář znásilnit celou EU ! Zadělat na haranty a být živeny ! kdo to bude dělat a kdo na ně bude makat ? Ta vyuzená makrela se opravdu zbláznila a ti další co jí lezou do (_!_) se opravdu zbláznili ! Já bych si přál abych neměl pravdu a třeba za tři roky si sám nafackoval ,že jsem nebyl takový sluníčkář ale ono to nepřijde a bojím se jedné věci ! Fackovat nás opravdu budou !

 193. Avatar Jan.S.
  Jan.S. says:

  Dobrý den, jak jistě víte uskutečnili se v SK volby myslím, že to v geopolitické situaci dost znamená, zvláště pak ve vztahu k Vyšehrádské smlouvě. Buďte prosím aktuální, tím nic nezkazíte naši velikáni v podání p.Kapala jsou též inspirativní ale žijme prosím přítomností. Děkuji za pochopení Honza.

 194. Avatar Král Karel
  Král Karel says:

  Mladí lidé hlaste se do domobrany. To mě fakt pobavilo.

  Jenom hlupák by to udělal. Moc koukáte na televizi. Zvedněte se ze židlí a jděte se podívat do terénu.

 195. Avatar Janoš
  Janoš says:

  Chalani Noro se nám vrátil slováci ďakujme bohu : https://www.youtube.com/results?sp=CAI%253D&q=informa%C4%8Dn%C3%A1+vojna

 196. Avatar Jiří
  Jiří says:

  Jakousi generální zkouškou na stažení bolševismu z oběhu byl v Českosloven-
  sku tzv. obrodný proces na jaře 1968, jehož vůdcem byl Žid Eduard Goldstücker.
  Židé, kteří koncipovali rok 1968, E. Goldstücker, J. Pelikán, L. Vaculík, J. Kohout,
  J. Hájek, I. Klíma, O. Šik, A. J. Liehm, E. Löbl, O. Černík, J. Procházka, V. Šilhán,
  F. Kriegl atd., pokud se toho dožili, byli rovněž mezi iniciátory převzetí moci v
  roce 1989. Revize komunismu v Československu v roce 1968 měla usnadnit po-
  stupnou anexi území Československa „Západem“ a dospět tak k podobným stavům
  jako nyní po roce 1989. Tomuto plánu KGB však v SSSR odporovala skupina eu-
  roasijců, kteří byli v „opozici“ vůči KSSS a KGB a byli soustředěni kolem GRU –
  vojenské zpravodajské služby. GRU byla proti plánu KGB na revizi idejí, progra-
  mu a personálního řízení KSČ v ČSSR. Maršál Ogarkov, který řídil generální štáb
  armády SSSR, se spolu s maršálem Grečkem proti plánu postavili a zahájili oku-
  paci Československa proti vůli KGB.
  xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
  Po přečtení odkazu nám dojde proč sem jdou muslimové – za tím stojí židovské banky a Evropa je řízená židovským bratrstvem,které již ovládlo i římskokatolickou církev.Je potřeba otevřít co nejvíce oči,kdo nás řídi.

 197. Avatar Jiří
  Jiří says:

  http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Pani_a_otroci_20_stoleti_Svetova_zidovska_konspirace.pdf
  Základní mystifikací je tvrzení, že 17. 11. 1989 došlo v Československu k spon-
  tánní revoluci obyvatelstva proti vládě KSČ. Tento politický převrat byl připravo-
  ván přibližně od června 1988, přičemž situace k němu byly vypracovány už od pro-
  věrek v KSČ 1969-70 a poté založením Charty 77. Pečlivě naplánované převraty
  proběhly ve všech státech synchronizovaně v průběhu sedmi měsíců. K tomu účelu
  se navázala kooperace mezi KGB a CIA, jejichž společné komise převraty řídily
  a schvalovaly personální sestavy nových vlád. Jejich spolupráci koordinovaly vy-
  brané vládní orgány obou zemí (SSSR a USA). Charta 77 byla po fingovaném pře-
  vratu předurčena k převzetí veškeré moci. Její personální jádro, vybrané zednář-
  ským vedením v Basileji, se skládalo výlučně ze židovských a zednářských rodin.
  Byly to především rodiny Havlových, Dienstbierových, Šabatových, Němcových,
  Paloušových, Hromádkových, Rumlových, Marvanových, Šternových, atd.

 198. Avatar Malý
  Malý says:

  Pane Kapal s tou svobodou co se týče zdejších příspěvků bych na vašem místě byl opatrnější. Uveřejňujete jen názory jež vám pochlebují opačné názory cenzurujete tak jako tento soudobý režim si nemáte co vyčítat. Tím nechvi říci že s vámi nesympatizuji ba na opak ale tato dvojakost je vám na závadu holt škoda vaše rádio vaše rozhodnutí. Karel Malý – Ml. Boleslav.

  • Avatar K.N.
   K.N. says:

   Zde máte p. Malý malou ukázku v podání Nora Lichtnera bývalého hlavního majitele SVSK a p. Huďa kteří se spolupodílejí na nové IN-TV jak má vypadat nezávislá žurnalistika, NETŘEBA NIC DODÁVAT a to je pouze začátek tak totiž má vypadat – (http://www.intv.sk/aplay/3) .

   • Avatar Martin Dukát
    Martin Dukát says:

    Dobrý den,

    my také s panem Huděm a panem Lichtnerem spolupracujeme a uslyšíte je v dohledné době opět exkluzivně na Svobodném rádiu.

  • Avatar Martin Dukát
   Martin Dukát says:

   „Každé medium má právo nezveřejňovat sprosté, urážející příspěvky, jejich pisatelé nehodlají diskutovat, nýbrž pouze dehonestovat. Spoustě lidem totiž „ležíme v žaludku“. Z tohoto důvodu nejsou tudíž takovéto příspěvky zveřejňovány. Prioritou je práce celého kolektivu pro zajištění vysílání, což je pochopitelné. Děkujeme za vaši nabídku, třeba ji budete moci využít. Konstruktivní a slušné příspěvky nemažeme. Předseda Spolku Svobodné rádio Soňa Zikmundová“

 199. Dobrý den, vážený pane Gustave. Rádio U pramene je rádiem parazitem a majitel parazitoval na ostatních rádiích, ze kterých vykrádal jejich autorské pořady. Svobodné rádio z.s. nikdy nemělo s rádiem U pramene nic společného. Nedošlo z jeho strany k žádnné žádosti o dovolení vysílat naše pořady, nikdy ze stranny tohoto parazita nedošlo dle příslušných zákonů, zejména zákona na ochranu autorských práv, k žádosti o vyrovnání, prostě nic, jenom naše pořady tento vysílatel kradl, čímž se dopuštěl trestých činů. Po poradě s právníky jsem mu toto stanovisko Svobodného rádia z.s. zaslal. Od té doby přestal naše pořady krást. Takže pane Gustave, Svobodné rádio nikdy nebylo součástí rádia U pramene a nikdy pro něj pořady nevysílalo, takže jsme z něho ani odejít nemohli. Všechny naše autorské pořady můžete sledovat na našich streamech či na našem archivu. Majitel rádia U pramene jen finančně zneužíval vás, posluchače, když požadoval vaše příspěvky za pořady, které prachsprostě kradl. A to se netýká pouze Svobodého rádia, ale i všech ostatních, všimnněte si, prosím, že toto rádio nemá ani jediný vlastní autorský pořad. Nemá na to zřejmě, tak krade a vydělává na vás, jeho posluchačích. Aby se vyhnul eventuelnímu trestnímu stíhání za porušování zákona, naše pořady přestal tento parazit vysílat. Tudíž jsme z tohoto parazitujícího rádia odejít nemohli, jelikož jsme tam nikdy nebyli. Co se týče našeho odchodu ze Svobodného vysílače, přečtěte si prosím, odůvodnění mé a Soni Zikmundové na těchto stránkách. Domnívám, se, že po přečtení vám bude naprosto jasné, proč se tak stalo. Doufám, že po tomto vysvětlení budete naším posluchačem, protože podle mnoha politiků a veřejně známých osobností, je Svobodné rádio z.s. jediným internetovým rádiem v ČR, kde se říká pravda a příležitost u nás dostanou všichni, kdo o to projeví zájem. Přeji vám mnoho hezkých chvil u poslechu našeho opravdu Svobodného rádia.
  Vladimír Kapal

 200. Avatar Gustav
  Gustav says:

  Dobrý den, jak to, že na Rádiu U Pramene úplně zmizel celý archív Vašeho studia a jakto, že najednou Rádio U Pramene přestalo vysílat pořady Vašeho studia ??? Něco se děje ? Znamená to konec Vašeho studia ? Bude archív pořadů Vašeho studia na Rádiu U Pramene obnoven ? Jste se s Rádiem U Pramene rozešli stejně jako před tím s panem Hlávkou ? Moc tomu nerozumím. Gustav

  • Avatar Martin Dukát
   Martin Dukát says:

   Dobrý den, rádio „U pramene“ upravovalo naše pořady, vybíralo za ně peníze. A vysílalo je bez našeho souhlasu. Pokud je bude chtít i nadále poslouchat tak na našich stránkách: http://www.svobodne-radio.cz . S rádiem „U pramene“ nemáme nic společného

 201. Prosím o informaci – na stránkce ARCHIV Svobodné rádio nemohu najít záznamy pořadů po datu 31.1.2016. Máte je uveřejněny i záznamy pořadů odvysílaných po 1.2.2016 a já mám problém je najít, nebo nejsou zatím ke stažení a k poslechu přístupny?
  Předem děkuji za odpověď.

 202. Avatar O očkování
  O očkování says:

  Takže speciálně pro pana VK, Anite Petek o očkování: https://www.youtube.com/watch?v=qYZsfTPKRlw

 203. Avatar Soukup
  Soukup says:

  Dobrý den vaše rádio je jednou z nejlepších poboček rádia u pramene, děkuji za vaši práci příspěvek jsem již poslal na adresu vašeho zastřešujíciho rádia u pramene.

  • Avatar Martin Dukát
   Martin Dukát says:

   Vladimír Kapal
   Svobodnérádio
   vkapal@centrum.cz
   185.51.248.247
   Odesláno: 19.2.2016 @ 17:20

   V poslední době se množí na mém mailu dotazy čtenářů, zdali je rádio U pramene naše, protože posluchači by rádi poslali finanční příspěvek právě Svobodnému rádiu. Již jsem uváděl, že rádio U pramene je parazitující vysílání, neboť nemá za prvé vlastní tvorbu a za druhé nemá souhlas s vysíláním našich pořadů. Tím, že odstraňuje z našich pořadů, ukradených z archívu Svobodného rádia, hudbu, porušuje, a to hned dvojnásobně, ustanovení zákona o autorských právech. Nemá pravděpodobně ani uhrazené poplatky OSA. Po poradě s právníky jsem tomuto parazitu poslal zprávu, že pokud bude i nadále vysílat naše pořady, čímž bude porušovat zákon o našich autorských právech a na zákkladě našich pořadů požadovat od posluchačů finanční příspěvky, budeme postupovat soudní cestou. Bude podáno trestní oznámení na porušování našich autorských práv a nezákonné obohacování vybíráním polatků na základě našich pořadů. Vladimír Kapal, Spolek Svobodné rádio z.s.

 204. Avatar Michal
  Michal says:

  Dobrý večer ! Vaše studio svobodného rádia Rádia U Pramene je naprosto perfektní, poslouchám a těším se na další zařazené pořady. Doufám, že Vám penízky chodí. Hodně zdaru celému rádiu U Pramene včetně všech jeho studií. Ahoj Michal.

  • Avatar Martin Dukát
   Martin Dukát says:

   Dobrý večer, s rádiem „U pramene“ nemáme nic společného, jen krade naše pořady.A vybírají za to ještě peníze !! Pokud nás chcete podpořit tak pouze pomocí účtu a PayPal brány na našich stránkách: http://www.svobodne-radio.cz

 205. Avatar Libor
  Libor says:

  Dobrý den p.Dukát to že si vaší práce a to bez pochyby vážím je nad slunce jasné. avšak proč nezveřejníte tento záznam v archivu to je pro vás takový velký oříšek udělat stream na https://voscast.com/ oříšek nebyl ale dát pár Mb do archivu je páce nad vaše možnosti neb to nechci slyšet jenom já ale jak mám podněty i více posluchačů, avšak pokud vám blaho posluchačů leží na mysli a o tom nepochybuji bude to v archivu doufám co nejdříve vystaveno. Děkuji za vaši práci a těším se na váš archiv. Ostatně přeci to není tajné aby, jste to v archivu neprezentoval. Ještě jednou děkuji a zůstávám s vřelým pozdravem.

  • Avatar Martin Dukát
   Martin Dukát says:

   Dobrý den, archiv bude v dohledné době, nicméně nejedná se jen o pár MB. Dále, adresy streamu se na stránkách zveřejňovat nebudou, aby se neohrozil chod vysílání. (bylo to oznámeno v živém vysílání s panem Nigrinem 2. 3. 2016). Kdo chce adresu streamu pro své HW internetové rádio. Ať si napíše ze své validní email adresy na email adresy redakce SR. Rovněž se nebudou zveřejňovat jakékoliv: Jízlivé, urážlivé příspěvky v diskuzi (včetně tykání v příspěvcích) viz toto:

   „Každé medium má právo nezveřejňovat sprosté, urážející příspěvky, jejich pisatelé nehodlají diskutovat, nýbrž pouze dehonestovat. Spoustě lidem totiž „ležíme v žaludku“. Z tohoto důvodu nejsou tudíž takovéto příspěvky zveřejňovány. Prioritou je práce celého kolektivu pro zajištění vysílání, což je pochopitelné. Děkujeme za vaši nabídku, třeba ji budete moci využít. Konstruktivní a slušné příspěvky nemažeme. Předseda Spolku Svobodné rádio Soňa Zikmundová“

   Prostě kdo se neumí slušně chovat nemá u nás prostor. Pokud chcete lepší svět vážení posluchači začněte u sebe a chovejte se slušně. Na sprosté a urážlivé, jízlivé příspěvky Vám tady neni nikdo zvědavý a proto nebudou zveřejněny….

 206. Avatar Libor
  Libor says:

  Pane Kapal dobrý den, prosím ale kde máte tem archiv s tím Obrtelem jak jste nás včera odkazoval v pořadu v archivu ano? Archiv mimochodem tam to končí 31. 01. 2016 a od té doby ani čárka, ticho a vy posíláte posluchače pro debatu z Obrtelem který se vysílal 23. 02. 2016 do archivu, toto je do slova úděsné. Nezapomeňte tento demokratický příspěvek demokraticky zcenzurovat.

  • Avatar Martin Dukát
   Martin Dukát says:

   Dobrý den, hluboce si važíme toho, že ve všech svých příspěvcích dávate najevo to jak hluboce si vážíte naší práce a proto Vám pana Obrtela zasíláme.

 207. Avatar Petr Strnad
  Petr Strnad says:

  Thomas Barnett, poradce bývalého amerického ministra obrany Donalda Rumsfelda .Konečným cílem je homogenizace všech států na zeměkouli. Toho musí být dosaženo smíšením ras s cílem vznikem světlé hnědé rasy v Evropě. Proto musí Evropa přijmout ročně 1,5 milionu přistěhovalců z třetího světa. Výsledkem tak bude vznik populace s průměrným IQ 90, lidí, kteří budou příliš hloupí na to, aby chápali, ale dost inteligentní, aby pracovali.“

 208. Avatar Akr
  Akr says:

  Václav Havel ! Jak to bylo doopravdy ?
  https://www.youtube.com/watch?v=iCOFp_Jt1S8

 209. Avatar Akr
  Akr says:

  Většina pachatelů sexuálních útoků v Kolíně nad Rýnem vyvázne bez trestu !!!!

  Prosím všechny slušné lidi,nevolte ve volbách zrádce českého národa !!
  No vida, demokracie je taková jaká se zrovna komu hodí ! Obtěžovaným ženám byla vzata ale kozomrdům dána ! Nepociťujete diskriminaci a potlačení svoboda slova v EU ? Já ANO a je potřeba vyslovit tomuto společenství DEMISI a nebo ve volbách zodpovědněji volit !

 210. Avatar Akr
  Akr says:

  Dnes mají takovou drzost lhát i za bílého dne ! Totiž vědí,že český ovčan nic neudělá a bude tlouct raději doma do klávesnice ! Proto jsou tyhle diskuze aby lidi seděli doma a nešli na náměstí cinkat klíči ,které jim ještě zbyly ! Prostě jim to vrátit ve volbách to je jediný den,kdy je můžeme nakopat do (_!_)
  http://www.novinky.cz/domaci/395556-chovanec-se-myli-v-cesku-probehly-mnohem-vetsi-demonstrace-nez-letos.html

 211. Avatar Akr
  Akr says:

  Ve všem hledej peníze ! USA a vpád do Sýrie jen za vidinou černého zlata ! Uprchlíky bez kontrol v pouštět do Evropy je jen časovaná bomba ! Většina z nich už dnes jsou vyzbrojena noži a jinými bodnými zbraněmi! Myslíte ,že Sobotka to dělá,že mu uronilo srdce nad těmito mladými muži bez dětí manželek a rodičů ? Ne!! Je to jen pouhá vidina jak se dostat k dalšímu rytu peněz a neziskovky to samé ! Jen se podívejte na dnešní sluníčkáře jejich vizáž a co vlastně dodnes dělají,jak se živí! Jsou živeni státem, jsou to takové pijavice z daňových peněz,že jim je jedno co bude generace 21 stát lidských životů v Evropě!

 212. Avatar Už dost
  Už dost says:

  No jak to zde tak čtu ta Pampeliška bude asi z toho zlodějského rádia U PRDELE pardon U PRAMENE a nezbývá než věřit že p.Kapal žalobu na tento paskvil U PRAMENE podá a vyhraje s patřičným odškodněním apropo, pánové zvažovali jste, že to může i být nějaká vyšší hra aby vám odčerpali finance? Dnes se již neštítí ničeho! Mnoho zdaru a posílám příspěvek na provoz.

  • Avatar Jarda.S.
   Jarda.S. says:

   Vážený pane „Už dost“ máte pravdu vše v této zemi záměrně vytunelované nic není nemožné a bohu žel to rádio U PRDELE může být i nějakou zpravodajskou hříčkou jak odlákat posluchače tedy jejich dobrovolné příspěvky mimo Svobodné rádio a tím jej ničit a zničit na to konto i já posílám SR příspěvek. Už bylo dost těch parazitů a lží z ČT a ČRo. Dámy a pánové posílejte na konto SR penízky jedině zde máte informace bez předžvýkávání různými ambasádami.

 213. Avatar Akr
  Akr says:

  Dnešním dnem začíná zákon nad ,kterým ani ministr dopravy neví ! Tento komentář je převzat ale je pravdivý ! Od soboty musejí chodci nosit reflexní prvky, jinak hrozí pokuta !! Odpověď zněla Zase ostuda! Ministr dopravy neví kde je pravá a levá ruka? Když už předvádí a pózuje pro BESIP na hlavní fotce, tak si ji měl dát správně na pravou ruku! Neví že se chodí po levé straně a pravá je v silnici? Tady je opět vidět že ministrem se může stát v Česku opravdu každý nekultivovaný člověk !
  http://www.novinky.cz/domaci/395379-od-soboty-museji-chodci-nosit-reflexni-prvky-jinak-hrozi-pokuta.html

 214. V poslední době se množí na mém mailu dotazy čtenářů, zdali je rádio U pramene naše, protože posluchači by rádi poslali finanční příspěvek právě Svobodnému rádiu. Již jsem uváděl, že rádio U pramene je parazitující vysílání, neboť nemá za prvé vlastní tvorbu a za druhé nemá souhlas s vysíláním našich pořadů. Tím, že odstraňuje z našich pořadů, ukradených z archívu Svobodného rádia, hudbu, porušuje, a to hned dvojnásobně, ustanovení zákona o autorských právech. Nemá pravděpodobně ani uhrazené poplatky OSA. Po poradě s právníky jsem tomuto parazitu poslal zprávu, že pokud bude i nadále vysílat naše pořady, čímž bude porušovat zákon o našich autorských právech a na zákkladě našich pořadů požadovat od posluchačů finanční příspěvky, budeme postupovat soudní cestou. Bude podáno trestní oznámení na porušování našich autorských práv a nezákonné obohacování vybíráním polatků na základě našich pořadů. Vladimír Kapal, Spolek Svobodné rádio z.s.

 215. Avatar Pampeliška
  Pampeliška says:

  Chci Vám poděkovat za Vaše úžasné vysílání z Vašeho studia pro Rádio U Pramene. Jen co mi přijdou penízky, hned Vám na rozvoj celého Rádia U Pramene něco pošlu. Máte můj velikánský obdiv, za to co a jak děláte. Rádio u Pramene tady moc chybělo a jsem ráda, že jsem na něj narazila a teď jsem již denní posluchačkou. Přeji hezký den !

  • Avatar Martin Dukát
   Martin Dukát says:

   Dobrý den, s rádiem „U pramene“ nemáme nic společného, jen kradou naše pořady. A vybíraj za to peníze. (z těch peněz nic nemáme) Takže pokud nás chcete podpořit tak pošlete peníze pouze na číslo účtu které je uvedeno na našich internetových stránkách: http://www.svobodne-radio.cz Děkujeme

   • Avatar Pampeliška
    Pampeliška says:

    To není možné ! Myslela jsem si, že spadáte pod Rádio U Pramene a že spolu spolupracujete, takže ty pořady, které tvoří pan Kapal nepatří Rádiu u Pramene, ikdyž to vysílají ? A ten účet na stránkách Rádia U Pramene není Váš ?

    • Avatar Martin Dukát
     Martin Dukát says:

     Je to možné, účet uvedený na stránkách rádia „U pramene“ opravdu neni náš. Pořady které tvoří pan Kapal tvoří pouze pro Svobodné rádio S rádiem „U pramene“ nemáme nic společného.

 216. Avatar Co na to...
  Co na to... says:

  Občanům můžeme – (váhání moderátora) – poradit pane Kapal aby se začali „modlit“ ono tato země jiného ani nestihne žel bohu.

 217. Avatar Akr
  Akr says:

  Věřte mi a nebo nevěřte ale za nitky tahá USA ! Tohle se jim moc hodí, EU mít na kolenou a ono se jim to daří a podařilo ! Do USA budeme jezdit jako do země,která jediná bude čistá od terorismu ! To jim poroste ekonomika co ? A pozor ! Jen tak nějakého evropana si tam nepustí ! Jo EU pálilo dobré bydlo ! Děkujeme ti Makrelo (Německo )zaprodané od II. světové války ! Škoda ,že RUS to nedotáhl dokonce a přistoupil na demarkační linii!

 218. Avatar Patrik
  Patrik says:

  Dobry den,
  Super relacia neviete my nahodou preposlat nazvy odohratych piesni z relacii s Norom a Lubomna na ted.suton@gmail.com
  Dakujem

 219. Avatar Ľubomír Delina
  Ľubomír Delina says:

  Dobrý večer.
  Pán Lichtner, budete mať vaše relácie archivované? Ak mi nebude vyhovovať vysielací čas, budem si to môcť pozrieť neskôr?
  Ďakujem.

 220. Avatar roman ovšak
  roman ovšak says:

  Česka vláda podporuje terorismus,posila zbraně kurdům a potom nakupuje nove samopaly,plati vykupne a lžou kam se podivaji.ČT lže od rana do večera a ještě za to musíme platit,je to hnus.

  Fandim vašemu radiu,ale mam obavy aby vas nevypli.
  děkuji

 221. Avatar Ľubomír Delina
  Ľubomír Delina says:

  Dobrý deň. Počúval som reláciu „Studio Beta – ŽIVĚ – Policejní zvůle při demonstracích“.
  Pán moderátor alebo ako vás mám osloviť. Nehnevajte sa na mňa, ale to čo ste prehlasovali na konci programu VÁM NEVERÍM. Vyznelo to ako také krčmové mávanie šabľou.
  Rodič, ktorý miluje svoje dieťa, ho za žiadnu cenu nenechá napospas násilníkom alebo dokonca vrahom. Kto to tvrdí, v skutočnosti nemá ku svojemu dieťaťu citový vzťah.
  Obetovať seba je normálne. Obetovať niekoho, koho môžeme zachrániť, je ospravedlniteľné len v prípade ak to zachráni viac iných ľudí. Aj to je diskutabilné. Bez ohľadu na to žiadny skutočný rodič nenechá len tak obetovať svoje dieťa. Kvôli peniazom už vôbec nie.
  Držím palce vám aj celému rádiu aby sa vám podarilo otvárať oči čo najviac ľuďom.

 222. Avatar Akr
  Akr says:

  Jak je to možné !?! Vždyť Merkelová prohlásila,že nevěří tomu aby se sem někdo dostával po moři a tak ohrožoval svůj život aby ho tady záhy ukončil teroristickým útokem ! Nesčetněkrát to zopakovala a sklidila aplaus na celé bruselské scéně ! Vidíte Makrelo je to možný a pan Sobotka Vám to žere i z navijákem a na to na všechno Vás sem chce pozvat na jaře, aby jste údajně přesvědčila ovce českého národa ,že to zvládneme taky ! Pane Sobotko a Makrelo jděte do (_!_) Už Vás bylo dost !! Demise zachrání český národ !

  http://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/394364-turecko-zadrzelo-na-syrske-hranici-34-lidi-s-vybusninami-a-opasky-sebevrazednych-utocniku.html

 223. Avatar Eman z Jevan
  Eman z Jevan says:

  Zdravím posluchače a zvláště moderátory tohoto projektu a díky že jste se odtrhli od těch pánbíčkářů a hledačů nesmyslů tedy SVCS kde je vše jasné po poslechnutí že je to ta fiat alternativa jen prý nedemonstrovat s tím nic nedosáhneme jenom budeme podpisovat atd. no najatí trubci nechci napsat bl.ci ale škoda slov. Pro vás pane Dukát mám pro vás písničku a představte si, že po vás OSA nemůže chtít ani káču a lidem se bude líbit (youtube.com/watch?v=HuSf1UcFRq0 – nebo – http://rutube.ru/video/a5441b56382ffc2e6e3863166bb8a617/?ref=search ) tak že pokud víte, jak v což doufám těším se na její uvedení na vašich vlnách a zdravím celý kolektiv a děkuji za to, co děláte.

 224. Avatar Akr
  Akr says:

  Vládo ČR a podělaná EU ! Je potřeba jednat ! Okupanti se sem hrnou bez kontrolor a bude velký dusno tohle ustát v míru ! Většina se sem přišla mstít a utíká ze své rodné země bez boje ! Tohle Evropan nikdy neudělal a bojoval za své rodiny a za svou zem,dokud neudělal Evropu Evropou ! Cožpak Vám všem nedochází,že oni si přišli pro naše majetky a zabavit Evropu ! Všimněte si jak se chovají na Evropana než by mu byly vděčni za pomoc ! Je to jen otázkou času až jejich mentalita vyjde najevo,potom už bude pozdě i pro sluníčkáře !
  http://newobserveronline.com/austria-24-hours-20100-invaders/

 225. Avatar Akr
  Akr says:

  DEMISE !!!!!!!
  Merkelová a další politici jsou zrádci společenství EU ! Je potřeba vystoupit z EU a požadovat odstoupení Sobotky ! Jediné východisko je DEMISE vlády, poté nastoupí úřednická vláda nad ,kterou bude pan prezident a ten naší zem nezaprodá ! Je to jediná možnost jak si zachovat suverenitu státu !!

 226. Avatar Akr
  Akr says:

  Tohle video Vám ukáže pravdu !

  https://www.youtube.com/watch?v=Tm_ITlqggrI

 227. Avatar Akr
  Akr says:

  Tak nějak mi to něco připomíná akorát ,že nemají té bílé helmy.Jen bych chtěl poděkovat demonstrujícím,že bojují za svá práva a za svou zem a mám nemilou informaci.Všechny státy EU se budou snažit bojkotovat a zakazovat další dění a zveřejňování migrace teroristů do EU,jelikož letos přijde největší vlna kobylek ! Bohužel už je to tak, začít přemýšlet o domobranách a jak je vidět policie stojí a bude hájit to co se právě dnes děje třeba v Německu ! Terorismus a znásilňovaní nevinných žen! Makrela je nazvala plodnicí vzrůstu ekonomiky ,jelikož prý Evropa vymírala! Nepřipomíná vám to ,tak nějak někoho ? Chybí jen ten fousek pod nosem ! Domobranou docílíme pořádku svých měst !
  http://www.novinky.cz/domaci/394031-v-praze-protestovaly-tisice-lidi-proti-islamu-a-migraci-doslo-i-na-potycky.html

 228. Avatar Akr
  Akr says:

  ZIKA §

  Další vir aby se země nepřelidňovala ! Zvláštní,že jiné druhy zvířat si neprochází tolik virů aby pozastavili jejich rozmnožování ! Jo, globalizace si říká o svou daň přátelé ! Tohle je světová politika a my jsme jen pouhé ovce národů !

  • Avatar Štefan Petrucha
   Štefan Petrucha says:

   Nešírte tu poplašné správy! Ešte stále je čas začať sa správať rozumne. Výkriky hrôzy k rozumnému správaniu nepatria. 😉

   Takéto príhody nie sú len kvôli nejakým prišelcom, ale sprevádzajú ľudstvo, odkedy prepadlo sebectvu. Na pripomenutie odporúčam Olympic, Černá kronika.

   Kto sa stane svedkom podobnej udalosti, má na výber. Môže v strachu stiahnuť chvost, tváriť sa, že sa ho to netýka, všetko nafilmovať a hodiť na net ako mediálnu bombu, alebo môže pomôcť napadnutému proti presile. Od začiatku je jasné, že votrelci spolupracujú, že si pomáhajú. Nastavujú nám zrkadlo. Ak sa nenaučíme pomáhať si aj my, máme po vtákoch. Ak nevyjdeme z bunkrov svojho sebectva, majú plné právo vyhubiť nás.

 229. Avatar Jarda
  Jarda says:

  Dobrý večer,

  poslouchám velice zajímavý rozhovor s panem VK. Poslouchám i další pořady, informace, kter éjsou jen u vás.

  Chci jen upozornit na příští pořad paní Jílkové s tématem imigrace, vystoupení z EU aj. s účastí pana Okamury. !

  • Avatar Jakub Janský
   Jakub Janský says:

   Kruté konstatování. Vážený pane Jardo tlachy o vystoupení z EU či NATO jsou hloupé tlachy na toto se zde musí změnit režim tak jako v Polsku. Pokud tento fakt nebude do blízké budoucnosti naplněn a ovce zůstanou ovcemi a po té pán bůh s námi.

 230. Avatar -rd-
  -rd- says:

  Dobrý den, měl bych poznámku k poslednímu pořadu s p. Ortekem. Zde p. Kapal mluví o tom, že Svobodné rádio bylo kritizováno posluchači za to, že p. Okamura v pořadu 13.1. lže, a Svobodné rádio nemůže za to, co pozvaní hosté v rádiu říkají. Připadalo mi to tak, jako by p. Okamura skutečně v tomto pořadu nemluvil pravdu o hlasování p. Fiedlera ohledně referenda. Poslouchal jsem pořad živě i ze záznamu, a p. Okamura zde říká, že p. Fieldler hlasoval „jednou pro, a jednou se zdržel“. Což zcela odpovídá skutečnosti. Tak moc nerozumím tomu, v čem spočívalo to „lhaní“ p. Okamury.

 231. Avatar Andnor
  Andnor says:

  Zdravím Vás, páteční vysílání s panem VK bylo zajímavé ano, ale proč o těchto věcech nemohu dovědět z ČT co si platím, proč si hrají tito hlupáci po 26 letech zase na humanisty a zakrývají pravdu proč???
  To bude každých 25 – 30 let převrat? Dnes by byl převrat více než na místě ale kdy tyto půtky zmizí ví vůbec co stojí celé lidstvo hádání a zbrojení, má vůbec někdo představu co z každého rohlíku co sníme jde na zbytečné zbrojení? Děkuji. A.N.

 232. Avatar Staxp
  Staxp says:

  Dobý den pane Nový,
  rád Vám uvřejním to co tu požadujete, ale prosím ono se to netýtká 337 komentářů, ale o několik desítek méně. což jsou roboti. A ti mají bohužel stejný text v aj, ale ten nemá cenu uveřejňovat, za to se omlouváme. Pakliže vás bude zajímat zbytek tak vám ho rád zašlu na email.

  S přáním hezkého dne Vrtílka

 233. Avatar Sanda
  Sanda says:

  Dnes proběhl tiskem hrůzný nesmysl …Slovenská generální prokuratura řeší Ficovy výroky o muslimech… může pan Kapal k tomuto hrůznému výroku něco říci???? JE MI TOTIŽ NA ZVRACENÍ ČI BLITÍ Z NAŠÍ INFORMAČNĚ USAcké ZLOČINONECKÉ ČELÁDKY děkuji.

 234. Avatar Pravda vítězí
  Pravda vítězí says:

  Sledujte co s námi dělá vláda USA a naše vlády s ní spolapracující.
  Proč toto vnímá jen málo lidí? Ano pro to že jsme masírováni ČT a ČR a zloději ve zbytečných zdejších státních a i v EU funkcích placenými z USA !!!! http://www.youtube.com/watch?v=MafNfnUfU8Y

 235. Avatar Jan Nový
  Jan Nový says:

  Dobrý den,
  vážený pane Dukáte, tedy sevismene S. R. vysvětlete lidem, že do dnešního dne bylo odesláno na tento chat 337 komentářů a vy jich zde máte 225, kam jste zakázal či odklonil oněch více jak cca 112 komentářů a hlavně co vám toto bezprecedentní počínání přináší? Dejme tomu že já například bych s onimi hlupáky rád diskutoval a vy mi bráníte na S. R. ve svobodné volbě se s těmito škůdci osobně vyrovnat a i možná je napravit. Nemažte zase tento příspěvek, ale reagujte na něj, a co více nebraňte se ve Svobodném rádiu svobodným myšlenkám.

  • Vážený pane Nový,

   na váš poslední příspěvek reaguji takto: každé medium má právo nezveřejňovat sprosté, urážející příspěvky, jejich pisatelé nehodlají diskutovat, nýbrž pouze dehonestovat. Spoustě lidem totiž „ležíme v žaludku“. Z tohoto důvodu nejsou tudíž takovéto příspěvky zveřejňovány. Prioritou je práce celého kolektivu pro zajištění vysílání, což je pochopitelné. Děkujeme za vaši nabídku, třeba ji budete moci využít. Konstruktivní a slušné příspěvky nemažeme.
   Předseda Spolku Svobodné rádio

   Soňa Zikmundová

 236. Avatar Jan Nový
  Jan Nový says:

  Pro pana Kamila zde najdete vše je archovováno cca 1.hodinu po odvysílání a to pravidelně.
  https://www.youtube.com/user/archivSV/videos

 237. Avatar Kamil
  Kamil says:

  Dobrý večer,
  kde prosím mohu najít v archivu pořad Velikáni našich dějin?
  Už nebude odkaz do archivu jako dříve, po kliknutí na proběhlý pořad v programu-kalendáři?
  Děkuji

 238. Avatar Ivan
  Ivan says:

  Něco pro zasmání v nelehkých chvílích. — https://tinyurl.com/zcv9msd —  a mnoho dalších úspěchu S.R.

 239. Avatar Katie
  Katie says:

  Dobrý den celému Kladenskému studiu! :)

  Musím Vás moc pochválit, jste skvělí! Jak se říká všechno zlé, je k něčemu dobré a oddělení se od Svobodného vysílače Vám moc prospělo. Vaše pořady jsou svěží a zajímavé. Témata, hosté, názory jsou obohacující. Všichni máte moc příjemné hlasy, takže poslech je lahoda. Musím moc poděkovat panu Kapalovi, který luxusně předčítá, moc dobře se to poslouchá. Taky mu chci vzkázat, že i když někteří lidé na něj posílají hnusné poznámky a komentáře, vůbec by se tím neměl trápit. Já si ho ( a Vás všech) za práci, kterou odvádíte nesmírně vážím. Přidávám se k pisateli Sonyx, Svobodný vysílač začíná vyznívat jako fiat alternativa a pan Hlávka je naprosto otravný, jak v pořadech hosty nenechá mluvit, mluví hlavně sám a dokola opakuje, jak ten, kdo s ním nesouhlasí, nedosáhl poznání. A lidé na demonstracích jsou řvouni bez poznání. No nevím, jak bychom podle jeho poznání nakonec dopadli.
  Každopádně jenom nepíši a posílám i příspěvek na provoz studia, také jsem jej navedla jako trvalý příkaz. Děkuji Vám mnohokrát! Katie

 240. Avatar Neström
  Neström says:

  Martin Böhm
  NÁS ZNOVU A ZNOVU OBOHACUJE ČTĚTE:
  Příspěvek od Martin Böhm » 06.01.2016, 19:18 Sobotkovy hacknuté maily: Soudruzi se radí, jak zmasírovat mínění národa. Jak umožnit premiérovi otevřít dveře migrantům – a nevyvolat revoluci. Jsme prý tupci. Spiknutí a velezrada v přímém přenosu?
  Co si o tématu myslíte vy? (https://forum.sebesdileni.cz/viewtopic.php?f=49&t=250&sid=5d9505ab05a40a6e4885da2894fa8823) – – – –
  Jistý pan Martin Böhm bude patrně novým premiérem či jejich posluhovačem avšak, pokud tyto lidi nezadržíme a nedostanou přes prsty pak píší nesmysly šíří nepravdy a píší bláboly. Jinak vše je zde pane Böhm …http://www.white-media.info/hax.html… a to bez vašeho hloupého a zbytečného komentáře.

  • Avatar Adolf
   Adolf says:

   Panu Martinu Böhmovy spíše vyhovuje pozice muže v pozadí (stejně tak to dělá s SVCS).

 241. Avatar Sonyx
  Sonyx says:

  Už jste se někdo zamyslel na tím že SVCS není nahráván zde : https://www.youtube.com/user/archivSV/videos — a proč ??? Ale je tam naháván SVSK + zdejší Svobodné Rádio a to již o něčem začíná vypovídat lidé sledujte i zdánlivě nepodstatné skutečnosti. Zdejším lidem SR věřím SVSK tak na 50% a SVCS – Hlávky je podle mne nasazené rádio tzv. fiat alternativa.

 242. Avatar albatros
  albatros says:

  Vážení, doporučuji zařadit aktuální pořad na Sobotkovy emaily. Je to naprosto šílené a to nad čím alternativa 2 roky spekuluje, tam je černé na bílém jako oficiálně navržená strategie postupu vůči normálním občanům ČR.
  http://goo.gl/f8knsj

  • Avatar Staxp
   Staxp says:

   Dobrý den,

   dnes k tomuto tématu budeme mít zajímavý článek

   Martin Dukát

 243. Avatar Oleg
  Oleg says:

  Ukrajiny. Sláva Ježíši Kristu. Je zapotřebí Jaké reformy představit katolickou církev za spásu. Děkuju.

 244. Avatar Name-s
  Name-s says:

  Zdravím lidi vyšel lidé nové CD od ORTEL hledejte – sem napsat linky by bylo šíření nelegálního obsahu a OSA by sai smlsla dejte do vyhledavače TOMAS ORTEL-ZUSTAN-MYM-DOMOVEM vše se najde samo…

 245. Avatar Lucie
  Lucie says:

  Ten pan Böhm co napíše na svůj hustě navštěvovaný kecálek je poravdu síla. Navštívila jsem prohlédla a vidím že je to chudáček. Nemá cenu se s tím zabývat.

 246. Avatar Rakce
  Rakce says:

  K věci chemtrails R.F. již dávno ví že nás zde USA práškuje a pan prezident Putin to zakázal na svém území když poznal co to je aby, uchovel svůj lid bez ohrožení to se dočtete když hledáte na netu a bez potíží. Pravdu hlásejte i dále držím palce.

 247. Avatar Lomský.J.
  Lomský.J. says:

  Pan Martin Böhm má neustálý problém, milý Martin Böhme je potřeba se urgentně léčit a ne neustále šmírovat na Svobodném Rádiu kde Vás má většina posluchačů plné zuby.
  —————————————————————————————
  Příspěvek od Martin Böhm » 04.01.2016, 10:02 V diskusi Svobodného rádia to žije, jsme sledováni. Evidentně za onu pouhou „otravnou bzučící mouchu“ nebudeme…

  Zařadíme trochu interakce.
  Vážení čtenáři,
  chcete odpověď na něco, na cokoli, co ve zdejších vláknech, na tuto tématiku, prozatím nezaznělo? Není Vám něco, cokoli, jasné? Jelikož se dosud nikdo odjinud na nic nezeptal, lze předpokládat, že není o čem psát, jelikož vše, co bylo třeba prokázat, prokázané bylo a na zbytek z protistrany neexistují žádná podložení. Pokud by se přecijen cokoli objevilo, věcný dotaz položte formou odpovědi přímo sem, budeme se Vám věnovat, přičemž žádné dotazy = vše je všem jasné a není co více řešit.
  —————————————————————————
  Z mého pohledu vám dobrá rada na závěr pane Böhm tímto těch 900,- Kč od vás a těch dvou přispěvatelů tedy celkem 3. slovy TŘI asi nevymůžete leda, že by jste sáhl do kapsy a zaplatil to opět v té vaší trojici 900 : 3 = 300,- no vzhledem k oblibě vašeho fora to ani jinak nemůže dopadnout… Hezké přemýšlení.
  Dále vám doporučím tento článek kde se ptá jistá žena na vašem „foru“ ZDE : https://forum.sebesdileni.cz/viewtopic.php?f=47&t=248&sid=a11943ff83856d50412185ecf54172b4 — a to na vaše zaměření.

 248. Avatar Jan Dobeš
  Jan Dobeš says:

  Pan Martin Böhm má neustálý problém, milý Martin Böhme je potřeba se urgentně léčit a ne neustále šmírovat na Svobodném Rádiu kde Vás má většina posluchačů plné zuby.
  —————————————————————————————
  Příspěvek od Martin Böhm » 04.01.2016, 10:02 V diskusi Svobodného rádia to žije, jsme sledováni. Evidentně za onu pouhou „otravnou bzučící mouchu“ nebudeme…
  3.1.2016 at 12:39
  Opětovně ryje a ryje napsal:
  Zdroj : viewtopic.php?f=73&t=238
  Martin Böhm
  Administrátor
  Avatar uživatele
  Citovat
  Příspěvek od Martin Böhm » 02.01.2016, 23:32
  Nalezena (asi) nová stránka s prohlášením Vladimíra Kapala a Soni Zikmundové o odchodu ze SVCS aneb další (nové) vyvrácení nepravdy. Evidentně, vzhledem k výše zveřejněným faktům – screenům apod., již nemá význam zapírat, tak se nahrávka vrátila alias nové popření slov o nevyjadřování se…
  Vladímír Kapal napsal:
  V našem vysílání se o našem bývalé působišti nikdy nevyjadřujeme…
  http://www.svobodne-radio.cz/2015/12/02 … u-ze-svcs/
  Zařadíme trochu interakce.
  Vážení čtenáři,
  chcete odpověď na něco, na cokoli, co ve zdejších vláknech, na tuto tématiku, prozatím nezaznělo? Není Vám něco, cokoli, jasné? Jelikož se dosud nikdo odjinud na nic nezeptal, lze předpokládat, že není o čem psát, jelikož vše, co bylo třeba prokázat, prokázané bylo a na zbytek z protistrany neexistují žádná podložení. Pokud by se přecijen cokoli objevilo, věcný dotaz položte formou odpovědi přímo sem, budeme se Vám věnovat, přičemž žádné dotazy = vše je všem jasné a není co více řešit.
  —————————————————————————————————————
  Dobrá rada na závěr pane Böhm tímto těch 900,- Kč na chod „fora“ od vás a těch dvou přispěvatelů tedy celkem 3. slovy TŘI asi nevymůžete leda, že by jste sáhl do kapsy a zaplatil to opět v té vaší trojici 900 : 3 = 300,- no vzhledem k oblibě vašeho fora to ani jinak nemůže dopadnout… Hezké přemýšlení.

 249. Avatar return
  return says:

  Jedním z cílů Listopadu 1989 bylo vystoupení z Varšavské smlouvy …

  Varšavská smlouva měla být zrušena, rovněž tak i NATO. Demilitarizace celého světa a neutralita republiky, to byl program Listopadu 1989. Splněn byl jen částečně. Varšavská smlouva byla rozpuštěna, ale republika se nestala neutrální. Někteří naši politici začali šilhat po NATO, přestože mnozí z nás v tu dobu si ještě dobře pamatovali na slova prezidenta V. Havla, že již nikdy do žádného vojenského paktu nevstoupíme. Ale přesto jsme se na to chystali.

  Když jsme před vstupem ČR do NATO požadovali vypsání referenda o této otázce, říkali nám, že o bezpečnostních otázkách státu se nerozhoduje v referendech. Není to záležitostí občanů, ale řady odborníků.

  A tak jsme vstoupili do NATO, i když většina obyvatel byla zřejmě proti. Z Havla se stal horlivý natista. Když americké i jiné bombardéry ničily Srbsko, blýsknul se před světem termínem „humanitární bombardování“, na které však doplatilo svým životem asi 2000 Srbů, včetně dětí. Pan „humanista“ měl z ostudy kabát! Vůbec mu to však nevadilo. Snad mu to ani nedošlo.

  Dnes jsme v NATO a požadujeme, aby NATO bylo jen obranným paktem, nikoliv agresivním, a tentokrát nám zase říkají, že jsme povinni jednat v souladu s programovými cíli NATO, se svými závazky, které jsme „dobrovolně“ na sebe vzali, a proto o těchto otázkách je každá diskuse zcela zbytečná. Kdo se jí snaží otevřít, je pokládán téměř za nepřítele. Již si snad nikdo ani nevzpomene, že jsme kdysi požadovali zrušení i NATO. Jeho současná existence je v rozporu s našim Listopadovým programem z roku 1989. Ale pro současnou „politickou elitu“ je Listopad 1989 již předaleko. Před pány z Bruselu a NATO stojí tito „naši reprezentanti“ v pozoru, či v hlubokém předklonu. Slyší jen na rozkazy nadřízených mezinárodních velitelů a hlas lidu, který kdysi byl s plnou vážností považován za hlas Boží, k nim nedolehne. A pokud náhodou ano, pak mají sto a jeden důvod, proč vše udělat, bez ohledu na naše národní a státní zájmy, zcela jinak. A výsledek? Máme republiku, která není fakticky naše a také nám neříká pane. Je-li západní Evropa mírným protektorátem USA, jak to tvrdí Brzezinski, a dodává, že jím se stává stále více i střední Evropa, pak naše vztahy jsou velmi složité. Jsme také protektorátem USA a současně „mírným“ protektorátem Německa, někteří mluví o tom, že se fakticky stáváme německou kolonii. Ať je to již tak nebo onak, v každém případě můžeme sice o suverenitě republiky hodně mluvit, nábožně ji vzývat, ale ve skutečnosti je pro nás nedostatkovým zbožím. Na téma demokracie můžeme skládat celé referáty, chválit se, jak jsme demokratičtí, ale zase ve skutečnosti náš lid je malým pánem na to, aby sám sobě mohl vládnout. Na to jsou bohužel jiní. Především protektoři či mezinárodní korporace. Těm také naši zástupci skládají své účty, ne lidu, nejsou přeci populisty. Existující výjimky jen potvrzují pravidlo.

  A NATO nás dnes táhne k válce, aniž bychom ji chtěli. Ostatně tak tomu bylo v době těsně před první i druhou světovou válkou. Určité mocenské elity si vyhradily právo na rozhodování o otázkách války a míru. Lid, který je nositelem moci ve státě, jak říká ještě naše ústava, jim však do toho nesměl a nesmí mluvit. Musí jen jednat vlastenecky! O tom, co je takové jednání, rozhoduje pár desítek papalášů. A tak demokracie, o níž tak neustále mluvíme vzletnými slovy, přestává v otázkách života a smrti milionů lidí fungovat.

  Ukradli nám právo rozhodovat sami o sobě, o budoucnosti své i našich dětí. Žijí v domnění, že tak tomu i bude nadále. Ale mýlí se! O budoucnosti lidstva nemůže a nesmí rozhodovat několik desítek nabubřených panáků, ale lid sám, a to bezprostředně! Otázky války a míru musí opět patřit do výlučné kompetence a pravomoci lidu, který o nich bude vždy rozhodovat přímo v referendu, a to v referendu imperativním! Nelze jinak! Naši zástupci ve své velké většině nás již dávno nezastupují. Musíme proto rozhodovat o otázkách války a míru sami bezprostředně a hlavně … bez nich. Výsledek imperativního referenda musí být závazný pro všechny ústavní orgány republiky, které jej nebudou moci nijak měnit, ale jen provádět. Proto nezbytně nutně a urychleně potřebujeme přijetí ústavního zákona o referendu.
  //////// http://www.ceskenarodnilisty.cz/clanky/jedni-m-z-ci-lu-listopadu-1989-bylo-vystoupeni-z-vars-avske-smlouvy-a-jiz-nikdy-do-z-a-dne-ho-vojens.html

  • Avatar Štefan Petrucha
   Štefan Petrucha says:

   Keď už ľudia VYZERAJÚ ako ľudia, majú sa snažiť aj BYŤ ľuďmi. Keby sa úprimne snažili byť ľuďmi, nepotrebovali by žiadne pakty, únie, štáty, vlády, zákony ani referendá.

 250. Avatar Opětovně ryje a ryje...
  Opětovně ryje a ryje... says:

  Zdroj : https://forum.sebesdileni.cz/viewtopic.php?f=73&t=238&sid=c7f3e656740431c05eb064937bbb8316

  Martin Böhm
  Administrátor
  Avatar uživatele
  Citovat
  Příspěvek od Martin Böhm » 02.01.2016, 23:32
  Nalezena (asi) nová stránka s prohlášením Vladimíra Kapala a Soni Zikmundové o odchodu ze SVCS aneb další (nové) vyvrácení nepravdy. Evidentně, vzhledem k výše zveřejněným faktům – screenům apod., již nemá význam zapírat, tak se nahrávka vrátila alias nové popření slov o nevyjadřování se…

  Vladímír Kapal napsal:
  V našem vysílání se o našem bývalé působišti nikdy nevyjadřujeme…
  http://www.svobodne-radio.cz/2015/12/02/2015-11-13-studio-kladno-prohlaseni-vladimira-kapala-a-soni-zikmundove-o-odchodu-ze-svcs/

 251. Avatar Vladimír Kapal
  Vladimír Kapal says:

  Svobodné rádio přeje všem lidem dobré vůle do roku 2016 moc a moc zdraví, neboť bez něj bychom nepřežili, moc a moc štěstí, protože bez něj bychom měli všichni život mnohem těžší a moc a moc pevných nervů, jinak bychom se v tom příštím roce zřejmě dost trápili. Krátce, přejeme všem do nového roku, jen to nejlepší.

 252. Avatar Suchý J
  Suchý J says:

  Prosím zveřejněte můj předešlý příspěvek, je dobré psát a číst a to vždy pravdu !!!

 253. Avatar Suchý J
  Suchý J says:

  Na SVCS mají napsáno „Silvestr z Plzně jako v loni…že by přišel i Donutil?“ s tím to tam kulíšci i kdyby přišel vytrhli co k tomu napsat, hlavně že přijde sem p.DOLEŽAL z USA chudáčci už neví co by vymysleli mají již jen sekty čarodějnice a okultisty, prostě přehlídka tupců a tmářů je onen SVCS. Vám vše hezké do nového roku a ať vysílá ve stejném duchu a razanci jako doposud a ať všem vám slouží zdraví a vlastně zkráceno ať žije SVOBODNÉ RÁDIO. Díky za vše a těším se na vaše zprávy v novém roce. Ahoj :-) :-) :-) .

 254. Archív relacii Svobodného rádia aj na Youtube…
  Svobodné rádio 27.12.2015
  Studio Kladno – rozhovor s Pavlem Matějkou
  https://youtu.be/_3ttVMP3IGg

  Svobodné rádio 27.12.2015
  Studio Beta – Povánoční zamyšlení
  https://youtu.be/CCdAHnPQSlk

  Svobodné rádio 27.12.2015
  Studio Beta – Velikáni našich dějin – Sámo
  https://youtu.be/G6NgLHyqzfg

  Svobodné rádio 27.12.2015
  Studio Kladno – Zprávy – Čte Soňa Zikmundová
  https://youtu.be/NGp8xkcDLoA

 255. Avatar Méďa
  Méďa says:

  Pan Kapal má zase pravdu nelze než souhlasit a zvláště stať o Polsku děkuji za potvrzení i mé úvahy na tyto zprávy. Vlastně celé zamyšlení dnešního vysílání bylo perfektní. Pan Kapal má přehled a ví jak kladívkem udeřit na hřebíček nezbývá mi než li poblahopřát a napsat jediné slůvko .Děkuji.

 256. Avatar František Jandera
  František Jandera says:

  Pane Martine Böhme, píši sem protože vím že to zde monitorujete tak aby bylo jasno jsem majitel a podnikatel s příjmy přesahující vaše prosté myšlení a na vás se osobně důkladně zaměřím. Již jsem pověřil mé právníky aby proti vám a vašemu spolku podnikli veškeré právní kroky a s největší možném nasazení a po 1.1.2016 vás žalovali. Budete se točit v právních kličkách a hodinách strávených u předvolání. Není možné takovýto marast co vy a vaše organizace zosobňujete nechat bez povšimnutí české justice. Přeji hezké dny u soudních sporů, kam patrně i ze zákona ač je mi líto budou přizváni jak páni jak ze SVCZ tak páni z SR k důkaznímu jednání.

 257. Krásný, klidný a bohatý dnešní nadílkový Štědrý večer přeje všem posluchačům osazenstvo Svobodného rádia. Užijte si pohodové Vánoce a nenechejte se znechutit hlupáky, kterým vadíme jak my, vaše rádio, tak vy, naši posluchači. Dnes, na Štědrý večer buďme všichni jen spokojeni, šťastni a vděčni těm, které milujeme, a kteří milují nás. Krásné Vánoce všem lidem dobré vůle

 258. Avatar Mária
  Mária says:

  Dobrý deň

  V archíve som nenašla reláciu o Chazaroch zo dňa 23.11.2015.

  Ďakujem

  • Madam naučte se hledat, zde to máte ale jak píši naučte se prostě používat PC — youtube.com/watch?v=KcIhzXk0Fmk —- A PROSÍM ZADAT do příkazového řádku BEZ POMLČEK :-) .

 259. Avatar Jirka
  Jirka says:

  No pane Kapale, co tak poslouchám ty vaše řeči a čtu texty pana Bohma tak teď už vím, že jste secsakra chabej ptáček. Jen píšete ty svoje nepodložený a uřvaný kraviny a pan Bohm přesně a na všechno reaguje. Doslovně a do písmene. Teda jestli je mu 30 tak to je teda mezi vámi opravdu rozdíl. Jděte do sporu a totálně se zničte se vy pitomče. Všechno doložený na jednom místě a co máte vy? Nic. jenom ty svoje kecy. A on je ředitel advokátní kanceláře, to teda musí bejt blbec za dvě minuty 😀 http://www.martinbohm.cz

  • Milý Jirko „secsakra chabej ptáček“ budeš ty avšak co čekat za hnus ve 2:24 ráno a na víc Kapal má vše určitě dobře jak právně tak i daňově ošetřeno. Přeci nebude takovým trollům jako ty a tví kmoši z http://www.zeitgeistmovement.cz zavdávat možnost jej kriminalizovat. Hezké vánoce trollíku.

   • Avatar Jirka
    Jirka says:

    Za zaprvá nemám s Zeitgeist nic společnýho a nevím co to sem pleteš, za další neřeším žýdný daně nebo šetření a taky nevím co to sem pleteš a za další bych spíš čekal nějakou odpověď a ne řeči nějakýho přiblbla. Zdejší diskuze odpovídají úrovni rádia, neníli vyliž pravda. Jaký rádio, takoví posluchači 😀 Vem si prášek.

    • Avatar CO dodat
     CO dodat says:

     snad jen jedno a to táhni v prdel hajzle to snad vystihuje vše. HNOJI a odpade lidské společnosti.

     • Avatar Jirka
      Jirka says:

      Jo to máš pravdu to vystihuje vše. 😀

     • Avatar Jarek H
      Jarek H says:

      Prostě jsi Jirko dostal co sis zasloužil nic více nic méně, a to je dobře.

 260. Pane Suchý, hluboce se Vám omlouvám, podle poslední řádky jsem se domníval, že se chcete na odvokátku obracet Vy. Moje chyba a doufám, že mou omluvu přijmete. A teď ještě pár slov k pomluvám panna Bohma. Rekapitulace: Dne 13. 11. 2015 jsme se Soňou Zikmundovou prohlásili, že odcházíme ze Svobodného vysílače. Důvody jsme uvedli. Jelikož Soňa Zikmundová vývoj ve SVCS předpokládala podle přijímaných opatření proti studiu Kladno, v předstihu zakoupila doménu již v létě, a to aniž bychom měli v úmyslu odcházet, prostě proto, aby ji nekoupil někdo jiný. Vývoj situace nás k odchodu přiměl. Dne 25.11.2015 se konala ustanovující schůze spolku Svobodné rádio, o čemž byl pořízen, přesně ve znění příslušných zákonů, zápis. Poté jsme pracovali na založení spolku, ten, kdo jej nyní zakládal ví, jak náročné to je. Například Sdružení výtvarníků ČR muselo na patřičný soud čtyřikrát s doplňujícími informacemi a nakonec stejně oslovili advokátní kancelář, tak je to složité. Dne 7. 12. 2015 jsme předali žádost příslušnnému soudu. Dne 14. 12. zasedal Městský soud v Praze a naší žádost bez připomínek svým usnesením přijal. Toto usnesení jsme od soudu obdrželi dnes, tedy 22.12.2015. a to včetně přiděleného IČ. Zároveň soud oznámil, že bez připomínek přijal i náš návrh na způsob účetnictví. Dle příšlušného paragrafu Občanského zákoníku začal Spolek Svobodné rádio zs fungovat dnem ustanovující schůze, tedy dnem 25. 11. 2015. Tím, že soud spolek uzal bez připomíek, máme právo za název spolku psát onu zkratku zs, což znamená zapsaný spolek. Pokud by se pan Bohm obracel na odvokátku, radil bych mu, aby se jí zeptal, co by ho mohlo čekat, pokud by své pomluvy o Svobodném rádiu zs dále šířil. Jsme totiž rozhodnuti v takovém případě se obrátit na orgány činné v trestním řízení. V našem vysílání se o našem bývalé působišti nikdy nevyjadřujeme, byli jsme tam rádi a moc nás mrzelo, jak to vše nakonec dopadlo, ale na našem odchodu má vinu právě pan Bohm, který již dne 31.8.2015 na svých stránkách napsal, že udělá vše pro to, abychom ze SVCS vypadli, a to jsme v době našeho odchodu netušili. Pan Bohm není vysílatelem, SVCS nemá žádnou právní subjektivitu, tudíž jeho vyjádření nejsou vůbec validní. Pane Suchý, ještě jednou se Vám opravdu ze srdce omlouvám, bylo to mé pochybení a doufám, že budete Svobodnému rádiu zs i nadále příznivě nakloněn.

  • Vážený pane Kapal ne třeba se omlouvat já jsem pobral i to že jste to asi nepochopil, avšak děkuji za omluvu a přeji vám pevné zdraví a mnoho sil do boje s Hlávkou, který jak vidno na vás posílá hlupáčky z zeitgeistmovement.cz a ti zde provádějí různé okopávání vašeho rádia. Děkuji za vše a jsme s vámi.

 261. Avatar Upozornění !!!
  Upozornění !!! says:

  CITACE :

  Martin Böhm
  Administrátor

  Citovat

  Příspěvekod Martin Böhm » 19.12.2015, 17:17
  Dodán screen o stavu konta Svobodného rádia k dnešnímu dni, tedy 19.12.2015.

  Zdroj : http://forum.sebesdileni.cz/viewtopic.php?f=32&t=229

 262. Avatar Jirka
  Jirka says:

  Pan Kapal je mistr jak si z přátel a podporovatelů dělat nepřátele, gratuluji pane Kapale.

 263. Avatar Suchý J.
  Suchý J. says:

  Zdravím a prosím o rázné zaujetí stanoviska k těmto pomluvám uváděmým panem nějakým záhadným panem B. Děkuji.
  —–od Martin Böhm » 14.12.2015, 21:37
  Když si tak znovu čtu Váš příspěvek, myslím, že je potřeba nenechat jisté věci jen tak být a připomenout si další principy a souvislosti, o kterých zejména pan Vladimír Kapal často hovoří. Tedy například o tom, že on sám jedná jen v rámci platných zákonů a pravidel. Takže se nyní zaměříme na toto.
  Jaromir68 napsal:Jedna věc mne ale velmi zajímá. Když už tedy má někdo web a podniká, jeho povinností je podle zákona mít na webu adresu svého sídla a ič. Kor, když vybírá peníze, což zveřejňuje na webu. Tady se tedy porušuje několik zákonů. Opravdu se divím, že existují lidé, kteří si myslí, že je zákon nemine.

  Takže se na to zeptáme naší advokátky.

  K nalezení zde : https://forum.sebesdileni.cz/viewtopic.php?f=73&t=207&hilit=migrace+redaktor%C5%AF&start=15

  • Od pana Böhma to sedí. Sám se podílí na vsílání Svobodného vysílače, který nemá žádné právní opodstatnění a od posluchačů peníze vybírá též. Peníze honí přes jakousi obchodní firmu, která nemá s vysíláním rádia nic společného. I to byl jeden z důvodů, proč jsme odešli. A k panu Suchému. Víme o něm, že je jeden z zeitgeisťáků, proti kterým jsme vystupovali a proti těmto oblbujícím myšlenkám budeme vystupovat i nadále. Takže, vážený, spíše nevážený pane Suchý. Svobodné rádio založilo neziskový spolek. Přesně v intencích zákona. Splnili jsme všechna zákonná ustanovení, žádost osobně odvezli příslušnému soudu. Podle znění zákona má rejstříkový soud povinost do pěti dnů od zaregistrovaného podání žádosti o zapsání spolku oznámit žadatelům všechna pochybení a zákkonu odporující podklady. Žádost byla podána, oproti potvrzení na kopii žádosti dne 7. prosince 2015. Do pěti dnů, tak jak zní zákon, jsme nedostali žádné vyrzumění soudu, že by bylo něco v nepořádku. Rejstříkový soud má, opět dle znění přísušného zákona, právo zapsat neziskový spolek do třiceti dnů. Zákon dále uvádí, že po uplynutí této lhůty má právo spolek používat značku Svobodné rádio ZS. Je to z důvodu zahlcenosti soudu. Jakmile přijdou na uvedenou adresu potvrzené doklady, a opakuji, že to může být i později, nežli zní zákon, obdržíme IČ a DIČ. Teprve poté můžeme na oficiální stránky Svobodného rádia tyto informace uvést. Takže takto zní zákon. Podle znění tohoto zákona lze u neziskového spolku vybírat sponzorské dary na činnost spolku a opět dle znění příslušného zákona lze vybrané prostředky použít buď na uhrazení objednaných prací pro spolek, například tvorbu webových stránek, nebo na nákup techniky, ale také, pokud výše sponzorských darů dovolí, na úhradu členům spolku za vynaloženou práci. Spolek musí vést ze zákona účetnictví a ze všech vybraných příspěvků – sponzorských darů, musí odvést přísušnou daň. Každý, byť jen minimálně inteligentní člověk ví, že existují nejen povinné účetní doklady, termíny na odvod daní, ale i tak zvané účetní období. Spolek Svobodné rádio toto vše plní. A jen pro vás, pane Suchý, z příspěvků vybraných od lidí, kteří nás dobrovolně a rádi poslouchají, nemám ani já, ani Soňa Zikmundová ani korunu. A nejen to, oba dva do projektu Svobodné rádio investuje své vlastní peníze. U mne to dnes již činí
   15.000 Kč. Od vás, pane Suchý nic nepřijde, toho jsme si vědomi, ani by nás od vás příspěvky netěšily, vy totiž neumíte nic, než štvát, urážet a dehonestovat snahy jiných. Je mi vás líto, musíte být hrozně nešťastný člověk.

   • Avatar Suchý J.
    Suchý J. says:

    Pane Kapal patrně jste mi neporozuměl toto nebyla výtka ode mne ale výzva na Vás aby, jste se adekvátně začali bránit a ne na mne neadekvátně reagovat a ne se nechat sami pomlouvat. Já stojím samozřejmě za vámi, ale je potřeba vědět a hlavně se bránit nepodloženým nařčením. Děkuji za jasnou odpověď, Suchý.

    • Avatar Soňa Zikmundová
     Soňa Zikmundová says:

     Vážený pane Suchý, jako předseda Spolku Svobodné rádio se vyjádřím k Vámi uveřeněné informaci. My, se nemusíme bránit, neboť veškeré pomluvy nás mohou nechat naprosto klidnými. Zdokladovaná podpora projektu Svobodného rádia, za kterou jsme Vám, milí posluchači, velmi vděčni, v částkách, které máte možnost kontrolovat na stránkách SR, bude standardně daněna dle zákona. Odchod ze SV byl navíc velmi kladně kvitován naší daňovou poradkyní, kterou jsem před časem právě doporučila výše jmenovanému vysílači. Celý kolektiv našeho rádia, podotýkám, že se jedná o zapálené a pozitivně naladěné lidi, se bude snažit o co nejvíce přínosných informací tak, abychom Vám pomáhali vytvářet kritické myšlení, což by měla být ze zákona povinost veřejnoprávních médií, ale i další pořady pro vaše obohacení, zajímavou hudbu, neboť i zde máme vše ošetřené smlouvami, atd.
     Jen malou perličkou je, že propagátorům nemonetárního systému Zeitgeist nejvíce leží v žaludku právě peníze.
     Doufám, že společně s námi a panem Doležalem z LA oslavíte Silvestra a následně i statut Spolek Svobodné rádio, z.s.

   • Avatar Jan Holý
    Jan Holý says:

    Dobrý večer p.Kapal vy jste pánovi odpověděl tipem štěkahijícího psa místo aby jste pochopil podstatu věci.

 264. Avatar Otázka pre Vítka
  Otázka pre Vítka says:

  teraz počúvam rozhovor s VK,prosím nemohol by to Vítek moderovať stále ? Má k VK väčšiu empatiu, neskáče mu do reči, viac fit otázky proste s Vítkom to je mazec ! Ďakujem

  • Vážený pane,

   Mockrát Vám děkuju, Vaše slova mě dávají motivaci k další práci. Empatie je proto, že vím, že oba kopeme za stejné barvy, pokud by pan VK působil na opačném názorovém spektru, jsem si jist, že by animozita, antagonismus a antipatie byly o to očividnější:).

   Hezký den

 265. Avatar Jan B.D.
  Jan B.D. says:

  Hezký večer,
  zdravím celý koletiv rádia. Dříve jsem velmi poslouchal slovenský SV, hlavně Nora Lichtnera a Lubomíra Huďa. To byl fenomén. Potom český SV s Pavlem Hlávkou, ze kterého jsem někdy ,,rostl“, občas se to nedalo poslouchat. Velmi vám děkuji za letní pořad o panu Urmínském, prostě tvrdá fakta proti zbožným přáním. Zeitgeistu moc nevěřím, panu Vlkovi také ne atd….Fandím oběma vysílačům, budu platit oba. Každý projekt má své začátečnické bolístky, to je jasné. Držím vám palce, přeji chladnou hlavu, dobré hosty, spokojené posluchače, vymírající troly :-). Mějte se…..Jan B.D.

 266. Avatar K.K.
  K.K. says:

  Poslouchat Svobodné rádio je fakt velká sranda. Nejlepší je, když tam náhodou Kapal nebo ten Vítek směřuje k nějaké myšlence – bývá to málokdy, ale bývá – tak právě v ten okamžik mu ten s tou přezdívkou kopějka nebo dukát ? , jo myslím, že je to dukát, tak ten mu skočí uprostřed věty s tím, že tam má hovor a , že ho tam přidá a tím úplně zhroutí tu rozvíjející Kapalovu či Vítkovu myšlenku a celé to tím utne. To se tu pak smějeme, jak umí dukát vždy v ten pravý čas vstoupit do vysílání. A ten hovor se často nedaří spojit a tak dukát zahlásí: z technických důvodů se hovor nepodařil spojit, tak pánové pokračujte v diskusi….., u čeho jsme to skončili ? No tak dáme písničku …..ale to už tady doma ležíme smíchy na zemi.

  • Avatar Pepe Little
   Pepe Little says:

   Odporúčam p . Dukátovi nechať dohovoriť hostí v rámci myšlienky a potom riešiť telefonát lebo je to fakt vopruz ked im skočí do reči a nedokončia čo riešia.

 267. Avatar Jiří
  Jiří says:

  Vážení, proč nejsou v archivu další pořady. poslední je z 11.12. Děkuji.

 268. Avatar Jan Holý
  Jan Holý says:

  Tak tady je všechno ještě v pořádku ale poslechněte si na SVCS studio Rokycany tak to je nářez to je opravdu vysílání pro pitomce a modlíčkáře z celé ČR. Zde jestli někoho kritizujete tak jste asi neslyšeli ČT24 či onen SVCS je to stejné nechutně hnusní zaváděči lidí k jiným problémům než k věcem co jsou důležité. Svobodné rádio jde přímo za jadérkem věci a toho si vážím a děkuji.

  • Avatar albatros
   albatros says:

   Občas si SVCS poslechnu, ale oni jsou opravdu zaměřeni jiným směrem a jejich návrhy jsou často dětsky naivní. Jestli si myslíte, že Rokycany jsou nářez, tak si poslechněte Chvátala nebo Petera, oba přes studio Plzeň. Tomu říkám mazec. Ale právo na to mají, na druhý straně ostatní mají právo posoudit nakolik jsou relevantní.
   Na druhý straně SR nemá personální základnu a slovenský vysílač po odchodu Nora Lichtnera a Huďa sklouzl do kafrání u kafíčka a ztratil svůj alternativní náboj. Tam kde je slovenský vysílač nyní by za normálních okolností měl být mainstream, což není špatně, ale pro alternativní fajnšmekry to je málo :(

   Možná by SR mohl zkusit navázat komunikaci s Huděm a dalšími alternativci.

 269. Avatar Dodge
  Dodge says:

  Rozjíždíte se dobře ! Nenechte se odradit žvanili.

 270. Avatar Jirka
  Jirka says:

  Ano nejsem nadšen a to ani omylem …

 271. Avatar Jiří
  Jiří says:

  Váženi pámové tak za vlastizradu je trest smrti.Tak vrátit socialistickej zákonik tak tam bylo rozkrádani majetku v soc vlastnicstvi.Ano poznal jsem jak p.Matějku tak i jirku černojorského,také myslim že z p.Sládka nejni nadšen

 272. Avatar FAKTA
  FAKTA says:

  pardon omlouvám se NEBYL JSEM CENZUROVÁN velká omluva !!!

  • Vážený pane fakta,

   Ano, zcela správně, Vy jste konstatoval Vaše fakta, my zase naše. Rádio nás neuživí, pracujeme, a musíme někdy i spát, tato činnost je Vám jistě také známa. Tedy až nás bude více než 4, budeme vysílat třeba i 8. den v týdnu s velkou radostí popř. ext. spolupracovníci, kteří si mohou pořady předtočit, a my jim je v dohodnutém čase odvysíláme, čili není potřeba mít fyzicky studio, čímž se minimalizují náklady. Nevím, jaká frekvence vysílání byla na SVSK v jejich počátcích, je nutné to také porovnat pro objektivitu. Nesouhlasím s tvrzením zrdcadla negativních reakcí. Příkladem jste Vy s destruktivní formou komunikace „vy chudáci“, nebo další emočně nevyrovnaný jedinec s podrážděnými, popudlivými a cinicky ironizujícími reakcemi, to všechno jsou symptomy trollingu. Věci lze formulovat slušně a nekonfliktně. Pokud si někteří zvolí opačnou cestu, musí vydýchat, když i my budeme používat tytéž zbraně, a jejich ego to evidentně neunese. Demokracie je jen pro slušné. Hájit se není třeba, každý si obrázek udělá podle výše napsaného. Výsadou demokracie je, že pokud se mi něco/někdo nelíbí, přepnu kanál, vyberu jiný lokál, kde líp hrajou:). To je ta krása rozmanitosti výběru svobody.

   hezký den a speciálně 4. adventní neděli

 273. Avatar FAKTA
  FAKTA says:

  TAK JSTE MNE ZASE DEMOKRATICKY ZCENZUROVALI ať žije demča vy chudáci ale pravda je jen jedna pokud nezačnete makat jako tem Koroni i o nedělích tak vám ty prachy nenaskáčí a cezurujte mne dál, tím jenom pobavíte a prý svobodné rádio při tom Vám nikdo nenedává jen konstatuji FAKTA :-)

 274. Avatar FAKTA
  FAKTA says:

  PROČ nevysíláte, ale v neděli kdy lidé rádi poslouchají mají jen a pouze ČT nebo NOVU či neozastávající ve lhaní Primu. Víte jak jsi ubyžujete prostě KLÍDEK a tabáček že no ono to není jednoduché i to chápu, ale i nechápu pro rozjezd je potřeba udělat i nemožné. Vše je vaše věc i když se chce otstatovat škoda zařízení na vysílání spí a jeho majitelé též. Hlavně tento koment zcenzurujte a je to. Hezké dny a odcházím na SVSK a pak se divme že je tam tolik českých občanů jak diskutujících tak i pozvaných na diskuse od samotného SVSK.

  • Dobrý den,

   Děkujeme za Vaše upřímné uznání, nicméně mohl byste nám prosím poradit v situaci, kdy zatím ve čtyřech vysílajících lidech s každodenní civilní prací 8 hodin denně a s ještě večerními vysíláními Svobodného rádia máme vysílat o víkendu tak, abychom se z toho za několik týdnů nesložili? Možná byste Vy mohl vypomoct o víkendech, co říkáte? Velmi bychom to uvítali. Nicméně hádám, že demonstrativním odchodem na SVSK tím Vaše aktivita končí. Nejsme plnoformátové rádio, a pokud v budoucnu budeme, tak potom jako SVSK nás to musí uživit tak, abychom mohli pustit civilní job.

   Hezký den, a pozdravujte prosím od nás na SVSK při nedělních diskuzích:).

   • Avatar FAKTA
    FAKTA says:

    Já vám p.Vítek nic nevyčítám jen konstatuji ony FAKTA zde poslechněte první minutku a budete v obraze pan Koroni má také neděli a vysílal — youtube.com/watch?v=E1UDMCN_O5s —- holt je to om nasazení a zápalu k věci pak se dostaví i finance, ale samy penízky od sebe nikdy nechodí ! jak píši spěte dál a já zase půjdu na SVSK :-)

    • Vážený pane Fakta,

     Plnně s Vaším smutkem soucítím, a proto by bylo fajn, kdybyste nepřispíval do diskuze rádia, s nímž se nestotožňujete. Odporuje to jakési vnitřní logice. Pokud se mě něco nelíbí, nemám potřebu ztrácet svůj drahocenný čas diskuzí tam.? Prostě jdu dál, a zastavím se tam, kde mám pocit, že mohu vnést pozitivní atmosféru. Odrážet neustále nějaké podpásové útoky ve stylu šermíře s mečem mě osobně nebaví. Uvedl jsem, že se musím živit civilní prací, a rádio je ve volném čase, které nás neuživí + neustálé studium materiálů, abych byl v obraze s hosty zabere rovněž dost času. Jentak tlachat, jak je to tu všechno špatné, a jak to zlepšit levitováním mě opravdu nebaví. Raději vysílat méně a kvalitněji, než nedělní tlachárna vesměs o ničem. Nezlobte se prosím, své jsem si řekl, a toto vlákno končím.

     hezký den

   • Avatar Boris
    Boris says:

    ……zatím ve čtyřech vysílajících lidech s každodenní civilní prací 8 hodin denně ….. Tak to se musím zasmát. Ten, co se označuje, že je novinář, jo Kapal se prý jmenuje, tak ten říká, že je důchodce a ten druhej, myslím, že má přezívku dukát, tak ten říkal, že chodí jen o berlích a je v invalidním důchodu. Ti dva jako někde pracují 8 hodin denně ? Kde ?

    • Vážený pane Borisi,

     Ano, zasmějte se, smích je zdravý, ale pokud je ho příliš, svědčí to o psychickém narušení jedince. Obávám se, aby to nezačal být Váš případ.

     Co se týče našich civilních prací, tak Martin pracuje v erotickém klubu kasírováním zákazníků arabské klientely v Teplicích, a Vladimír se věnuje investicím do písků v Antarktidě a ledů v Africe. Je Vám asi jasné, že Vám vůbec, ale vůbec nic není do toho, co v soukromém životě děláme, že? Rovněž své jsem si řekl, a toto vlákno končím, nezlobte se.

     Mějte se krásně a hezký den

     • Avatar FAKTA
      FAKTA says:

      Pane Vítek VY JSTE ASI DOBRÝ ČLOVĚK ale ti lidé co vám zde píší jsou vaším zrcadlem a kdyby Vám nepsali asi by to bylo pro Vás horší no zkuste se zamyslet negativní odezva také odezva a proč lidé nadávají že nejste více v internetovém éteru – pokud se zamyslýte též toto o něčem vypovídá nebo Vám to nedochází ???

 275. Avatar albatros
  albatros says:

  Otázka pro pana VK. Byl moon landing fake?

 276. Avatar K.K.
  K.K. says:

  Slibotechna aneb slibem nezarmoutíš, že ? Kde je to slibované Počítačové okénko ? Jenom sliby, kecy, Dukátovy bajky a Kapal, že je novinář ? Kde proboha jako novinář pracoval a jak dlouho tam vydržel ? K.K.

  • Avatar Staxp
   Staxp says:

   Dobrý večer Klaudie, nebojte se vše bude… Martin Dukát

  • Dobrý den,

   Děkujeme za Váš vytříbený takt a slušný projev, těchto dvou vlastností si u Vás vysoce cením. Jaká témata byste si představovala v počítačovém okénku? Totiž nějak nemám nápady, o čem bychom v oblasti IT měli vyprávět, přiznám se, že mě osobně nebaví porovnávat desítky typů hardisků, základních desek, pamětí, sestav stejně jako různé tweaky a vychytávky, jak si systém vytunit jsou vyčerpatelné. Takže budeme rádi, když nám poradíte.

   Hezký den

 277. Avatar albatros
  albatros says:

  Pan docent nechápe, že EU se rozpadne tak jako tak. Demografie muslimů je matematická záležitost a evropský chalífát je otázka času.

 278. Avatar Luk
  Luk says:

  Dobrý den vážení vysílatelé sháníte kontakty na posluchače a tím i peníze ano nic proti, ale musíte si sem dát také odkazy na spřátelené weby proč má Hlávka zde svůj banner a vy nikoli – http://www.nwoo.org/ – že by byl vynalézavější tak tomu nevěřím, ale asi bude vychytralejší tomu už by se věřit dalo. Tak že co vám radím, dejte si sem, co nejvíce spřátelených webů tím natáhnete ony sponzory a ne způsobem sedej panenko v koutě tím se nepohnete ani o píď. Držím palce ahoj.

  • Avatar Vítek
   Vítek says:

   Vážený pane Luku,

   Ano, máte pravdu ohledně bannerů, a rozhodně s Vámi souhlasíme. V současnosti pracujeme na bannerech stejně tak jako na kontaktování webů, které jsou s námi na stejné alternativní vlně. Je hodně věcí a vychytávek, které postupně chystáme, např. bych si představoval i podcast na všechny pořady, Paypal pro lacinější možnost přispění ze zahraničí, ale všechno jedeme za pochodu, dejte nám čas, málo lidí, hodně práce:).

   Mějte se hezky

  • Vážený pane Luku,

   Ano, máte pravdu ohledně bannerů, a rozhodně s Vámi souhlasíme. V současnosti pracujeme na bannerech stejně tak jako na kontaktování spřátelených webů, které jsou na naší alternativní vlně i dalších vychytávkách např. bych si představoval i podcast pro všechny pořady SR, Paypal pro snazší možnost lacinější podpory ze zahraničí apod. Všechno ale děláme za pochodu, dejte nám prosím čas, hodně práce, málo lidí:). Makáme ale na tom.

   Mějte se hezky

 279. Avatar Boris
  Boris says:

  Chtěl jsem moc poděkovat Standovi, že reagoval na můj příspěvek, viz výše, hodně jsem se pobavil, ale i současně zatrnul, jací lidé tady žijí mezi námi. Standa tvrdí, že jeho máma mohla studovat jen tajně a současně se ptá jak jsem studoval já. Pokud je Standovi skutečně 29 let jak tvrdí, tak si dovolím odhadnout věk jeho matky a mohu jen žasnout, jak někdo může tvrdit, že v těch sedmdesátých a osmdesátých letech minulého století musel někdo studovat tajně, možná tak teologii. Je to naprostá blbost. Studovat se dalo, pravdou je , že nabídka oborů nebyla tak velká jako dnes, ale rozhodovaly znalosti, studijní výsledky a každopádně nevylučuji, že mnohé naprosto podprůměrné to štvalo a vše svalili na režim. Ostatně si nedovedu vůbec představit jak vypadá takové tajné studování, moc by mě to zajímalo. Jinak Standovi odpovídám, že jsem studoval zcela normálně jen dle mých schopností a znalostí. Dále Standa uvádí a to mě skutečně rozesmálo, že jeho otec měl zákaz 6 let se Standou bavit od jeho nové partnerky. Musím uznat, že znám hodně tzv. podpantofláků, ale s takovým případem jsem se ještě nesetkal a už vůbec ne, aby to někdo takhle veřejně prezentoval za účelem sebelítosti. Myslím, že i takového expremiéra Nečase to hodně štvalo, když pronikly nahrávky o jeho vztahu s Nagyovou a určitě by to sám nikdy neprezentoval a už vůbec ne za účelem sebelítosti. Dále se mě Standa ptá jestli jsem byl 2 roky na invalidním vozíku, odpovídám ne, nebyl a jestli byl Standa, je mi to úplně lhostejné, invalidní vozík není žádná zásluha, ale nikomu nebráním bojovat sebelítostí i takto u ostatních spoluobčanů, u mě však neuspěje. Jinak z toho co a hlavně jak Standa píše, je zřejmé, že se jedná o neskutečného barbara jazyka českého. S takovými chybami nemůže psát žádný vlastenec České republiky a proto si myslím, že Standa asi ani neví, co vlastně znamená svým významem sloveso „osočovat“, které mi přisoudil k mému příspěvku k jeho osobě. Milý Stando, nešlo o žádné osočování, ale jen o reálné zhodnocení Vašeho zábavného vystoupení. Jste fakt dobrej týpek k pobavení a to je tak asi vše.

  • Avatar Staxp
   Staxp says:

   Myslím že s provokátorem z Moravy se viz vaše hovory ve vysílání se nemá cenu zabejvat:-)) Jste prostě troll. Martin Dukát

 280. Avatar Normen
  Normen says:

  Kdo je Martin Böhm jako osoba jak a v jaké struktuře zainterosovaná? V nejbližších dnech podám podnět PČR pro podněcování lidu této země. Zajištění a zjištění této osoby je prioritní pro český národ.

  • Avatar Jirka
   Jirka says:

   Ty priorito pro český národ, když neumíš používat gůgl tak snad ani nikam vůbec nepiš. Podej podnět s přisudkem a příslovečným určením třeba do blázince a určitě tě budou rádi poslouchat. A pak sem pošli zápis 😀

 281. Avatar pepe
  pepe says:

  Pre mňa sú všetky cirkve sekty vytvorené na okrádanie a ovládanie oviec.

  pepe.

 282. Avatar Jan Zolkovský
  Jan Zolkovský says:

  Děkuji p.Kapale za pořad „Hnutí Zeitgeist Co jsme netušili“ je jasné o co v tomto hnutí jde a já jej sleduji též delší dobu a mám přesně váš názor. Je dobře, že jste konečně vyslovil pravdu o těchto lidech. Ještě jednou děkuji.

 283. Avatar Jirka
  Jirka says:

  Hele jirizkolina
  trollíku a blbe jdi trollovat někam jinam a když se ti tu nelíbí tak táhni jinam, jinak se to nedá ani napsat. Škoda písmen ztrácet z čas. Jdi radit do ČT tam na takový voly jako ty čekají. Zdar a ani nemá cenu na tebe již vůbec reagovat.

 284. Avatar jirizkolina
  jirizkolina says:

  Jednu dobrou radu do života, pane Dukát. Srovnávejte se vždy s lidmi z oboru. Jedině takto si můžete udělat objektivní představu o skutečné úrovni vaší činnosti.

  Přestože nejsem školený moderátor a mým celoživotním oborem je elektrotechnika, kde jsem špičkový odborník (ve srovnání s lidmi v oboru), tak si troufám napsat, že jako moderátor bych jistě podal násobně lepší výkon než vy.

  Co se týče mluveného slova, tak jste pane Dukáte naprosto nepřirozený, máte nepříjemný hlas, to vaše nucení se do dynamiky působí komicky, nemáte intelektuální ani znalostní přehled, často jste velmi netaktní, celkově váš přednes působí buranským dojmem, do toho ta katastrofální gramatika a sociální neomalenost.

  Být vámi, tak bych vůbec nevyskakoval, opravdu se nemáte čím pochlubit. Takový pan Vítek také není profi-moderátor, ale ve srovnání s vámi je to přímo SUPERNOVA.

  • Avatar Staxp
   Staxp says:

   Važený pane Kolino,

   děkuji za názor, dám Vám také radu do života: Neposlouchejte vysílání kde jsem já.. Dofám že se podle toho zařídíte. Martin Dukát

  • Avatar Petr
   Petr says:

   pane Jiří samochvála smrdí.Schválně víte jakou barvu má nulák v Japonsku ?

 285. Avatar Staxp
  Staxp says:

  Vážení přátelé, posluchači,

  ode dneška lze Svobodné rádio poslouchat i v aplikaci NOBEX.

  Týn techniků Svobodného rádia

 286. Avatar Boris
  Boris says:

  Právě poslouchám představení toho Staxp a říkám si to teda bude rádio ! Ten kluk stále dokola memoruje jakej balík vydělávala jeho matka a otec a jaké závratné alimenty na něho platil. Jak byli za vodou, jak mohli cestovat, ale co dokázal on a co umí , to mi v tom představení nějak chybí, teda jo ,prej dělá někde pečovatele. Teď je písnička a říkám si jak dlouho to vydrží, aby zase neřekl, jak velké prachy jeho rodiče vydělávali. JO ! Už to zase vzpomenul, fakt dobrej týpek !

  • Avatar Staxp
   Staxp says:

   Pene Koudelka, jste známá trollská firma. My o Vás víme. Pěkný večer…Martin Dukát

  • Avatar Staxp
   Staxp says:

   Dobrý den pane Koudelka,jen jste v tom vašem komentáři,asi opomenutím, zapomněl dodat jak to bylo to bylo dále. Škoda,že posloucháte jen asi 5 řádků dokola. Také jsem zmínil, že máma za minulého režimu, mohla studovat jen tajně. A copak vy???? Asi normálně,že??? Už podle komentáře, a že se v mých 11 letech se rozvedli, jen dodám krásná léta,když měl můj otec 6 let zakázáno se mnou mluvit od jeho nové partnerky. A když se rodiče rozváděli v dost hnusném duchu. Asi podle vašich výroků jste měl podobné dětství? Já už si uchovávám jen vzpomínky kladné a to na cestování,které si každý a ani já dnes nemohu dovolit.Asi jste dokázal více než já. Také jste byl 2 roky na invalidním vozíku???? Krásna věc. Nebil, protože by jste to takto nemohl říci. Já jsem prošel několik profesí a opravdu to nebyla občas procházka růžovím sadem. Dnes jsem hrdý na to, že si vydělávám co mám a s přítelkyní vychováváme mého syna, který má atypický autismus. A dokonce jsme,přes pravidla, dokázali to,že chodí na normální školu za pomoci asistentky na všechny hodiny a má velmi slušné známky. Kolik jste toho vlastně dokázal vy, že dokážete osočovat????? Srovnat si život je základ, nežli soudíte druhé a poslouchat vše je vstřícné, nežli komentář vypustíte.

   S pozdravem Standa (studio Staxp)

   • Avatar Staxp
    Staxp says:

    Dobrý večer,
    Ještě bych si rád dovolil poznámku, kterou jsem ve vysílání nezmínil. Já na rozdíl od spousty lidí, od svých rodičů od 14 let neviděl žádné kapesné aby ušetřili na cesty do zahraničí, tak jsem dělal správu sítě,pomocníka při komparzech (třebas Big Brother…. etc.), a fotil modely/ky na komparzy o víkend abych měl na své požitky a nezatěžoval tím svoji mámu!! Opravdu jsem toho za život udělal tak málo? Jsem moc rád,že mi vychovala, hrál jsem vrcholoví hokej a naučila mně sobjestačně žít a to je pro mne to velmi cenné!! A dnes si toho velmi vážím!

   • Avatar jirizkolina
    jirizkolina says:

    Upřímně, pane „Stando“, podle toho co píšete, tak nic moc. Myslím, že jste ve vašem životě nic moc nedokázal. Opravdu jsem nezaznamenal, že byste se měl čím pochlubit.

    Za minulého režimu statisíce lidí nemuseli studovat tajně, zcela účelově útočíte na pana Koudelku.

    Psát, že jste prošel několik profesí a nyní si vyděláváte. Pane Stando, takto lidé žijí zcela běžně, nevidím na to nic k pochlubení nebo výjimečného.

    A potom ta gramatika „Nebil“ nebo „růžovím“ nebo „vrcholoví hokej“, tak to je skutečně katastrofa.

    Evidentně máte obrovský problém s rodným jazykem, pane Stando. Tak na co vy jste skutečně hrdý?

    Dle mého názoru nejste ničím výjimečný. Takto tuctově jako vy žíjí v ČR statisíce lidí.

    Kolik třeba ovládáte cizích jazyků. Jak vidím, tak ani rodný jazyk neovládáte.

    Co ovládáte opravdu mimořádně, že byste byl nejlepší v ČR, je něco takového?

    Kolik máte vědeckých patentů, nebo vysokoškolských titulů?

    Opravdu nechápu, na co vy jste hrdý, pane Stando.

    • Avatar Staxp
     Staxp says:

     Dobrý den pane Jiří,
     Problém je v tom, že jsem nikde neuvedl kolik lidí muselo studovat tajně za minulého režimu,ale bavil jsem se pouze o jednom člověku.
     Ano gramatika je moje neřest,což o sobě vím i na gymnáz(s)iu jsem s tím měl problémy.
     Ano jak sám říkáte, žiji tuctově a v tom je problém?? Nebo snad zastáváte názor ,, bohatí a chudí“? Když střední třída u nás není.
     Cizí jazyk ovládám pouze jeden.
     A právě to je ta pointa neřadím se mezi žádnou elitu národa, ale mezi normální lidi.
     Mohu se zeptat proč sem pletete vědecké patenty nebo vysokoškolské tituly?? Nemám ani jedno, ale znám spousty lidí,kteří tituly mají, někteří jsou úspěšní a některým je i titul k ničemu. Navíc znám lidi,kteří dělají v cizině v kolikrát vyspělejších zemích nežli jsme mi a tam titul smí používat jen ke své profesi. Kdyby se s titulem představili v běžném životě tak by to mohla být bráno jako urážka druhého člověka.
     Na co jsem opravdu hrdý??? Nevím jak to berete vy,ale na to,že uživím svojí rodinu a žiji normálním životem. Myslím,že to je pro spousty lidí dnes, to nejdůležitější.

    • Avatar Staxp
     Staxp says:

     Vážený pane Jirí Kolino,

     když tady kritizuje kolegu, jak by vypadalo asi potom vaše vysílání? Martin Dukát

 287. Avatar igi
  igi says:

  Zdravím, chtěl jsem se zeptat, dnes jsem si pustil sr o půl jedenácté a místo VK, VLK na slobodném v. Proč?

 288. Avatar Mirek
  Mirek says:

  Zdravim cely Svobodne radio team a preji si aby zustalo to vase radio porad tak dobre jak doposud.To, ze jste se odelili od Svobodneho vysilace je jen a jen dobre.Cely ten koncept Svobodneho vysilace ztracel kvalitu asi temi recmi o poznani, zeitgeist a ty nekonecne duchovni a nabozenske porady a jejich nekonecne opakovani.Studio Kladno melo vzdycky kvalitni vysilani a vyborne hosty a podle meho nazoru se to asi vedeni Svobodneho vysilace moc nelibilo.Jo v Cesku se uspech neodpusti,to je vseobecne znamo.Poslucham ted pravidelne Svobodne radio i dlouho do noci a uz ani jinou stanici nezapinam.Svobodne radio i kdyz zacalo teprve pred par tydny vysilat jeho kvalita se srovnanim Svobodneho vysilace je bez konkurencni a cim dal lepsi a kvalitnejsi.Uz si ani nedokazi predstavit vecerni ctvrtek s panem Dolezalem a patky s panem VK.Do budoucna preji moc a moc uspechu a zdravim pana Vladimira a Martina a pani Sonu! Mirek

 289. Avatar josef
  josef says:

  Zdravím, něco se asi pokazilo, poslední záznam v archívu s p. Doležalem má jen 10 a půl minuty.

  • Avatar albatros
   albatros says:

   Takovej WALL OF TEXT 😀 Dali ste si záležet. K zeitgeistu mám takovou poznámku. Jestli chcete přerozdělovat zdroje nějakym super počítačem, tak musíte do toho PC naládovat data a požadavky. Takže bude úzká skupina programátorů ze kterých se stanou de fakto feudální vládci systému. Tomu říkám pokrok jako sfiňa :)

   Jo a Hlávka je jako vždy totálně mimo. Názory sou v pohodě. Fakta a poznání můžou býti objektivní, jakože např: venku je XY stupňů celsia, ale to co si z toho vyvodíte je subjektivní. Pro jednoho je venku vedro jako prase a pro jinýho zase jakž takž teplota, že by ani bundu nesundal. Takže ani fakta a poznání nevede ke 100% shodě názorů 😉

 290. Avatar Jiří
  Jiří says:

  Dobrý den, poraďte mi jak můžu stáhnout pořad z archivu. Děkuji

  • Avatar Staxp
   Staxp says:

   Dobrý den,

   V archivu je pod názvem vysílání je vždy odkaz na přehrátí souboru. (Přehrávač) Pro stáhnutí souboru klikněte na odkaz „Stáhnout“ pravím tlačítkem myší a dejte uložit odkaz jako…. A vyberte složku kam chcete záznam u sebe v počítači uložit. Martin Dukát

 291. Avatar pepe
  pepe says:

  SVCZ fičí na jednom Icecast2 serveri a má 2 datové toky to je celé
  načo by im bolo 5 serverov.

 292. Avatar J.Novotný
  J.Novotný says:

  Pane Dukát když to opravíte to streamování na TapinRadio tak to sem alespoň napište, ještě se zeptám proč Hlávka má 5. ano slovy pět streamovacích serverů a vy pouhý jeden ono se stačí se v tom rádiu Tapin podívat nic na tom není i pro méně zkušené to by nemněl být žádný velký ořech. DĚKUJI ZA OPRAVU.

  • Avatar Staxp
   Staxp says:

   Bohužel jsme museli změnit server, nicméně dnes by již Tapin rádio mělo hrát. Stáhněte si novou aktualizaci databáze. Martin Dukát

   • Avatar J.Novotný
    J.Novotný says:

    Pane Dukát nejsem počítačový negramot abych si neuměl zaktualizovat aplikaci ale vy jste změnil streamovací server a na toto jste pozapomněl a dále jak je možné ptám se již po druhé že Hlávka má pět stremovacích serverů a vy dřepíte na jednom to je to až tak finančně náročné – ne není ! Jinak se sebe nenechávám rád dělat blbce, ale jak jsem již psal, přeji vám vše nejlepší k rádiu, nemáte zatím v ČR konkurenci.

    • Avatar Staxp
     Staxp says:

     Pan Hlávka má 5 stream serverů vysílá totiž poněkud déle než my. Aktualizovaná databáze Tapin rádia by měla být k dispozici během několika hodin.Vše bude ale né hned. Nejsme komerční rádio… Martin Dukát

     • Avatar J.Novotný
      J.Novotný says:

      Paní Soňo Zikmundová já to v žádném případě nemyslím zle jen a pouze dobře zvláště když a to budeme patrně na stejné vlně a Hlávku nemohu ani cítit a jen malou poznámku. Počet stremovacích serverů nezáleží na délce vysílaní ostatně zeptejte se p. Vítka ten má podle mne z vás největší přehled co se PC týče. Jinak díky za vaše vysílání JSTE HVEZDIČKOU NA NEZÁVISLÉM VYSÍLÁNÍ a to je hlavní nějaké servery na tom nic nezmění.

     • Avatar Staxp
      Staxp says:

      Děkujeme za podporu, ale opravdu, ono to neni jednoduché se stream servery, takže se zatím vysílá pouze na jednom. Jinak SR již jede v Tapin rádiu. Takže vše bude prosíme ale ještě o trpělivost. Martin Dukát

     • Avatar J.Novotný
      J.Novotný says:

      Martine vše jsem pochopil a aktualizovaná databáze je již hodinu funkční asi stačilo jen zadat změnu streamu na jejich server příště prosím tomuto věnujte větší pozornost, i když je jasné že vše člověk nestíhá a ani nemůže při jakékoli změně domyslet: má osobní zkušenost.

    • Pane Novotný, omlouvám se za předchozí můj post ohledně aktualizace, což už máte, příště si přečtu kompletní vlákno nejprve:). Funguje Vám tedy SR na Tapin-radiu po té aktualizaci? Ohledně streamů, Pavel jede na icecastu přes port 8000 na vm1357.cust.netio.cz, což je dns překlad na IP adresu 185.25.184.149, v úspornějším formátu OGG více datových toků bitrate. Obě adresy jsou de facto totéž, proto jsou tam dvě resp. tři. Čtvrtá na IP 95.154.254.153 je na listen2radio jako sekundární stream v případě výpadku Netia. Pátý je snad 16kb/s pro mobily, ten na běžném PC nejspíš nefunguje. Až se skonsolidujeme, budeme rovněž uvažovat o nějakém stabilnějším řešení zabezpečení serveru streamovacího providera, tohle je fakt nouzovka na rozjezd, ale víceméně běhá v cajku:). Mějte se hezky, a omlouvám se za komplikace v Tapin-radio.

 293. Avatar J.Novotný
  J.Novotný says:

  Respektive vy tam jste, ale stream vám nefunguje již týden musíte si to také vyzkoušet, než něco pustíte lidem k užívání.

 294. Avatar J.Novotný
  J.Novotný says:

  Zdravím a přeji úspěch, ale dát si na stránky odkaz na TapinRadio a nebýt zde obsažen je při nejmenším více než podivné. Prověřte si tuto skutečnost a zajistěte nápravu, je to především ve vašem zájmu, děkuji.

  • Vážený pane Novotný, Svobodné Rádio muselo kvůli technickým komplikacím měnit streamovací adresu. Ta je promítnuta i do aktualizace databáze Tapin-radio od 1.12. Prosím jděte do menu/soubor/aktualizovat databázi stanic, a to potvrďte. Po dokončení aktualizace vepište do vyhledávacího tuneru v hlavním okně TR Svobodné rádio, které se ihned objeví ve vyhledaných výsledcích. Bez aktualizace databáze je tam pořád ten starý stream, který už nefunguje. Hezký den.

 295. Avatar Nestor
  Nestor says:

  Zdravím p.Vítka vyposlechl jsem si z archivu váš páteční pořad z této stránky kde jsou vynechané písničky a jde se přímo k věci https://www.youtube.com/user/archivSV/videos bylo pro mne překvapením, jak jste měl nastudované dané téma ne jen, že máte vlohy, co se týče upoutávek, ale vy dokonce umíte vlastně i novinařinu. Vážený pane, jste pro SVOBODNÉ RÁDIO velikou posilou a věřím, že budete i na dále jednoho z hlavních tváří tohoto rádia. Děkuji moc Nestor.

  • Pane Nestore, moc Vám děkuju za pozitivní ohlas, to vždy potěší, a dodá motivaci pro další práci. Snažím se nasávat informace, kde se dá:). Mějte se hezky, a třeba nám i někdy zavoláte:).

 296. Avatar Gustav
  Gustav says:

  Vážené Slobodné rádio, s radosťou Vás počúvam a rád by som Vám poslal na rozvoj Vášho rádia nejaké finančné prostriedky. Asi najlacnejší a najrýchlejší by bola platba prostredníctvom SWIFT, ale bohužiaľ neuvádzate swiftový kód Vašej banky. Môžete mi ho prosím poskytnúť? Sú to len písmenká, ale dôležitá pre realizáciu platby zo zahraničia. Ďakujem. Gustav

 297. Avatar Vladimír Kapal
  Vladimír Kapal says:

  Vážený pane, je mi líto, pokud neumíte poslouchat. Řekl jsem, že EK zakázala veřejné zabíjačky zákonem, a to je fakt. Zároveň jsem řekl, dle výkladu právníků zabývajících se mezinárodním právem, že pokud člověk zabíjí vepříka doma, tak může, ale jakmile by pozval někoho mimo rodinu, stává se to, dle výkladu právníků, veřejnou produkcí, veřejnou zabíjačkou, a tam hrozí pokuta. Takto jsem to řekl, a tak to je. O domácích zabíjačkách v rámci rodiny jsem nehovořil, jestli jste to tak pochopil, je to váš problém.

 298. Avatar jirizkolina
  jirizkolina says:

  Dnes jsem opět mimoděk narazil na článek, který vyvrací mýtus, který rovněž šíří pan Kapal. O co se jedná? Že údajně již nesmíte pozvat přátele na domácí zabijačku, že to zakázala Evropská komise zákonem.

  Tento odkaz:

  http://ekonomika.idnes.cz/podle-milose-zemana-chtela-evropska-komise-zakazat-domaci-zabijacky-1g1-/test.aspx?c=A151126_190221_test_ozr#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=ekonomikah&utm_content=main

  A co na to pan Kapal?

 299. Avatar jirizkolina
  jirizkolina says:

  Pane Jiří,

  2. Nepoukazuju na zástupný problém, příklady z Blesku a Novy jsem vybral zcela náhodně, už jsem to psal, abych uvedl na pravou míru Vaše snahy o navození dojmu našich neustálých nepřesností ve srovnání s vědomými manipulacemi oficiálních sdělovacích prostředků.

  Je to pořád dokola, opakovali bychom se. Ke konkr. moderátorovi musíte přistupovat adresně přímo jemu. Za sebe se snažím dělat chyb co nejméně, semtam mě také něco unikne, to se holt stává stejně jako u ostatních. Nemám ten pocit, že bychom tak činili neustále. Ke konkr. otázkám se musí vyjádřit povolaný moderátor, mě to nepřísluší, nemám v úmyslu někomu ingerovat do jeho programů, protože nemám rád, když je tak činěno mě:).

  ——————————————————————————————-

  Že si vybíráte „náhodně“ různá pochybení mainstreamu neznamená, že nevytváříte „zástupný problém“ Je docela možné, že nevíte, co si představit pod termínem „zástupný problém. To znamená, že místo, abyste řešil váš problém, tak raději poukážete na problém jiný. Tomu se v komunikaci říká „zástupný problém“ a je to velmi známý „komunikační faul“.

  Co se týče pochybení moderátora Kapala, komunikuji s vámi, jelikož vy sám jste se instaloval do role jeho mluvčího, potažmo mluvčího celého rádia.

  Je vidět, že vám došly argumenty, tak se z této role rychle sám deinstatlujete.

  Leccos to vypovídá o vás i celém rádiu.

  Jinak, ten černý podklad je naprosto šílený a příšerný, je to jak někde na Warezu.

  • Pane Jiří,

   Zkuste si spočítat, kolikrát jste Vy sám ve svém posledním příspěvku použil slovo problém. Pokud opravdu máte osobní problémy, třeba i zástupné, měl byste uvažovat o uklidňujících prostředcích, protože Vás evidentně něco hrozně žere, nevím. Jednoduše pokud nemáte chuť konzumovat naše médium, tak nás svobodně vypněte, jak pravíme v jednom z našich jinglů. Udělal jsem chybu, že jsem s Vámi začal komunikovat, a Vy se mě ještě odvděčíte nějakými stupidními hláškami o nějakém instalovaném mluvčím atp. Tedy abych Vás uklidnil, toto je má poslední komunikace s Vámi. Nechť ostatní posoudí míru svobody Svobodného rádia, kdy je celý tento flame ponechán v diskuzi.

   Hezký den

   • Avatar jirizkolina
    jirizkolina says:

    Evidentně jste vůbec nepochopil, že jsem se vám snažil vysvětlit, co je to „zástupný problém“ Takže v podstatě jsem použil slovo problém jen jednou, jeslikož se to týkalo nestále jednoho námětu.

    Uklidňujíc prostředky nepotřebuji, vždy jsem vám psal klidně, slušně a smysluplně.

    Začínáte směšně abstrahovat od skutečné podstaty toho, co jsme komunikovali.

    O žádný „flame“ se nejedná, to vám jen došly argumenty. :)

 300. Avatar Otázka pre Vítka
  Otázka pre Vítka says:

  brat, prečo nedáte vysielanie na tune in.com ? To je operácia, ktorá zaberie 10 minút a v ten moment to máme aj v mobiloch a kde chceme … Tunein.com je najlepšie rádio je tam toho najviac a najviac možností

 301. Avatar Nestor
  Nestor says:

  Je dobré a zdravé že zde uveřejňujete jak souhlasné ta záporné reakce jen ten centristický příspěvek po napsání je zbytečný lid je s vámi z 90% ale chápu, že musíte filtrovat tzv. trestné komentáře jinak jste výborné rádio, Jinak škoda že v neděli nebylo co nového poslouchat, prostě ale vy to víte, budete muset táhnout více práce na svá bedra možná, že ani obývák časem bude těsný. Rádio OK ale musíte vysílat jinak vám lidi nic nepošlou no ale za mne + a díky.

  • Avatar Staxp
   Staxp says:

   Děkujeme moc, vážíme si vaší podpory, byť zatím nemůžeme vysílat v takovém rozsahu jako SVCS. Zatím v době kdy se živě nevysílá tak přebíráme SV SK protože SV SK je stokrát lepší než SVCS. Budeme zvěřějňovat zatím vše. Pokud by Však nějaký uživatel byl neustále vulgární bude po časem blokován. Za Svobodné rádio Martin Dukát

 302. Avatar Staxp
  Staxp says:

  Vážení přátele,

  nyní již lze Svobodné rádio poslouchat i na mobilu pomocí aplikace Nobex.

  Tým techniků Svobodného rádia

 303. Avatar norosert
  norosert says:

  RE : ALBATROS tady se podívej nová celoplošná + internetová TV – http://www.intv.sk/ – to je Noro, ale to víš to je dravec ale zde jsme neustále buď pod modlícím se Hlávkou anebo jeho ezoterickým kamarády a jejich nesmysly a nebo zde na SR. a zde je pravda alespoň na prvním místě.

 304. Avatar albatros
  albatros says:

  SVČS se poslední dobou profiluje do ezoterického rádia a svým vysíláním mi připomíná obdobu časopisu Žralok apod. Někteří hosti jsou jasně poznat, že jejich „názory“ se formulovaly v 90-tých letech, kdy běžely hitovky typu A.C. Clarke, Daniken nebo Akta X. Kdo si tu dobu pamatuje, tak při poslouchání svčs se mu vybaví přesně tento formát vysílání a pořadů z oblasti záhadných věcí, UFO atd. Prakticky všechna studia jsou laděni více či méně tímto směrem.

  Pořád by to ještě nějak šlo překousnout, pokud ovšem by se v českém alternativním prostoru nevyskytla filozofie rezignace na normální postupy. SVČS dost agresivně šíří negativní myšlenky typu „všechno je na nic“. Volby, politici, demonstrace, politika, občanská iniciativa atd. Místo toho razí neurčité teorie „všeholidu“ a internet vše vyřeší. Cokoliv zavání řádem, organizací nebo vedením je pro ně nepřijatelné, protože oni přece mají internet a všeholid.
  Výsledkem je, že za půl roku přemlouvání všeholidu mají asi 2 lidi co shání podpisy s tím, že chtějí sehnat alespoň 80 000. Při jednom z vysílání Hlávka nebyl ani ochoten pochopit, že potřebuje lidi, kteří se vyznají v zákonech a mohli by napsat nové pravidla pro fungování ČNB v novém systému. Oni přece mají internet :)
  Nejsem proti alternativním myšlenkám nebo ezoterice jako takové, ale v tomto případě už to přestoupilo hranice racionálního uvažování a taky je to znát na výsledcích SVČS. Kecy, kecy, kecy a nikde nic. Takové jsou jejich výsledky.

  • Avatar Staxp
   Staxp says:

   Ano matá pravdu, nemám nic proti záhadám atd… Zde je toho už poněkud dost, než je únosná míra A reálné věci se neřeší. Bohužel. To už je lepší SV SK. Martin Dukát

  • Avatar josef
   josef says:

   Albatrosi, plný souhlas, jen doplním, p. Hlávka v loňském roce rozjel spolupráci s radiem p. Veličky, spolupráce trvala ani ne měsíc, další s p. Ortekem CNTV, to bylo slávy že mají i TV vysílání a nakonec se p. Ortek osamostatnil a asi věděl proč. JIž delší dobu tuto stanici neposlouchám, na ty kecy vyššího stupně poznání nejsem zvědav, nevím, kdy se p. Hlávka takto probudil, ale v roce 2010 kandidoval na poslance do sněmovny za VV, když mu to nevyšlo, tak v roce 2013 do krajského zastupitelstva a když ani to nevyšlo, tak založil SVCS.

   • Asi by bylo dobré se o tom, jak to bylo s Veličkou – kdo ho pozval do vysílání a proč odešel a také s P.Ortekem – někde u zdroje zeptat a neplácat zde nějaké nepodložené dedukce! A také jak to bylo s p.Hlávkou. Myslím, že by jste byl Josefe velmi překvapený.

 305. Avatar Sentor
  Sentor says:

  Mino zdejší diskusi ale stojí to za juknutí, co z nás dělají prorežimní média za hlupáky. Příkladná manipulace ČT-24 proti prezidentu Zemanovi, pochybuji, že by toto naklikali diváci protože tam bývá max. 150 až 300 reakcí „ano / ne“ prorežimní ČT trhá rekordy v manipulaci občanů, aby se ještě více zavrtala do zadku západního hnusu… >>> http://www.ceskatelevize.cz/porady/1096898594-udalosti-komentare/ <<< a pak neposlouchej Sv.rádio …

 306. Avatar Inovativec
  Inovativec says:

  Drahé Kladno, dejte si místo toho obrázku koule s mikrofonem tento obrázek s mikrofonem: http://memeobrazky.com/wp-content/uploads/2012/09/trollface_hi_res.png
  Ne že byste byli trolové. 😀 Ale bude sranda!! :) No ták. Věřte mi! Chce to trošku inovace. 😉

 307. Avatar Josef
  Josef says:

  Konference výborný nápad, skvělý hosté. Díky
  Josef z Moravy

 308. Avatar Robert
  Robert says:

  Blahopřeji k úspěšnému a dlouhodobě připravovanému puči na Svobodném vysílači. Jenom nechápu, že když Kapal blekotal, že nemá prostor, že má spoustu pořadů a hostů, tak tady je program nulový, stejně jako archív. Kdyby alespoň Kapal zveřejnil ty telefonické nahrávky, o kterých blekotal v tom posledním vysílání na Svobodném vysílači. Jo a chci se zeptat Kapala, který furt tvrdí, že je novinář, kde teda jako novinář působil a jak dlouho tam vydržel ? Jinak myslím, že starého psa novým kouskům nenaučíš, tak si myslím, že i zde bude Kapal cenzurovat jakékoli nesouhlasné postoje a názory, stejně, jak to dělal na Svobodném vysílači, kdy okamžitě takové volající utnul a ještě je označoval za placené – nevím kým – provokatéry či agenty BIS. „Svobodné“ rádio jen pro Kapala a jeho partu nikoli pro posluchače.

  • Avatar jirizkolina
   jirizkolina says:

   Lépe to snad ani nešlo napsat, 100% souhlas. :) Kdo si dá tu práci a začne si průběžně ověřovat projevy Kapala, tak brzy zjistí, že Kapal si spoustu věcí naprosto vymýšlí. Samozřejmě, že pokud jej požádáte o zdrojový link, tak se nikdy nedočkáte odpovědi a už je na vás políčeno jako na provokatéra, nejlépe placeného.:) A nemilosrdně je takový člověk ustřihnut, nejlépe zablokovaný telefon do studia. Předpokládám, že od nynějška už budu mít blok na komentáře. :) Kapal například tvrdil, že jsme poslední ze dvou zemí na světě, kde mají v platnosti akcie na doručitele. To samozřejmě není pravda, to skončilo v roce 2013. :) Nebo opravdová perla, kdy Kapal tvrdil v pořadu s Ortegem, že v Africe žije 5 míiliard lidí a z toho 10% je podle Kapala 5 miliónů.:) A podobné nesmysly fabrikuje Kapal prakticky týden co týden.:)

   • Avatar Kamjdu
    Kamjdu says:

    Vy oba dva, co si tu notujete a závistivě a současně povýšeně kritizujete, kdybyste měli dělat vysílání jako pan Kapal a spol., tak byste jim, odhaduji, nesahali ani po kotníky. Je jen dobře, že mají Kapalovci útočící nepřátele, svědčí to, že jsou oni morálně pevní a že mají opravdu co říci.

  • Avatar Štefan Petrucha
   Štefan Petrucha says:

   Nepočúval som SVCS dosť dlho, takže som nezažil, že by Vladimír Kapal usekol telefonát nejakého poslucháča a označil ho za provokatéra. Naopak si myslím, že je príliš tolerantný voči klamárom, keď napríklad reláciu s agentom Vlkom (nemeckým, bruselským a v konečnom dôsledku aj americkým) dotiahol do konca. Na V. Kapalovi si cením, že dokázal tohto podvraťáka a vlastizradcu odhaliť hneď na prvý raz a povedať mu rovno, že je luhár. Tento agent má v SVSK pravidelnú reláciu, kde ho moderátor bráni pred poslucháčmi, že máme zniesť aj iné názory. Ale sakra keď si chcem vypočuť nejaké lži, pustím si mainstream a nepotrebujem priplácať za alternatívu. SVSK s vyštvaním Norberta Lichtnera stratil chrbtovú kosť. Poslucháči tuším zatiaľ nikde nemajú na ružiach ustlané. 😉

   • Avatar albatros
    albatros says:

    Je pravda, že slovenský vysílač po odchodu Nora ztratil ten rebelský alternativní styl, který mi posluchači měli rádi. Ale nevěřím tomu, že Noro byl vyštván. Poslouchal sem skoro každou relaci SV po dobu cca 2 let a jasně bylo znát jak Noro přechází z nadšeneckého stavu vysílání do mechanického až nudnýho formátu. Poslední díly Info vojen s Huděm byly dost strašné a už jen mlátili prázdnou slámu. Bylo jasný, že se musí něco stát a je škoda, že Noro se na to vykašlal, ale on je typ člověka, kterýho baví rozjíždět nový věci a nebaví ho chodit pravidelně do háku. Sám se vyjádřil v tom slova smyslu, že rozjížděl podniky v různých zemích a SV v tomhle nebyl výjimkou, snad jenom, že nešlo čistě jenom o zisk, protože Noro je velmi pravděpodobně těžce za vodou, jinak řečeno zajištěn.
    Výmluva na Páleša byla smutně ubohá a neměl odcházet jak malé děcko, ale na rovinu říct, pánové, už mě to nebaví, du pryč. Takhle bych to pochopil a bylo by to čestné. Boris v jednom vysílání ho vyzval ať se vyjádří k tomu, že chtěl odejít ještě před kauzou Páleš a Noro mlčel. Takže já v tom mám celkem jasno.
    Nyní opět rozjíždí nový projekt, který ale začal budovat až po odchodu ze SV. Noro je prostě samorost generálskýho typu, který dlouho nikde nevydrží. Procestoval nevim kolik zemí, to mluví samo za sebe. Uvidíme jak to dopadne s tou TV. Pár ovcí z mainstreamu by to přetáhnout mohlo.

   • Avatar Jan Žižka
    Jan Žižka says:

    PRESNE TAK ŠTEFAN :)

  • Pane Roberte,

   1. Dlouhodobě docházelo k myšlenkovému odklonu názorové platformy, a proto se usoudilo, že z dlouhodobějšího hlediska bude lepší poskytnout oběma stranám větší plochu a prostor, kde si každý najde to své včetně Vás. Není v zájmu nikoho vzájemná konkurence obou alternativních platforem. nejde o tunel, o pol. vliv, o prachy narozdíl třeba od Úsvitu / SPD. Považujete-li to za puč, myslím, že se mýlíte.

   2. Program vč. archivu se chystá, jedeme něco přes týden. S bližší přípravou výběru hostů nejsem obeznámen.

   3. Tel. nahrávky nemáme v úmyslu zveřejnit, neboť jsou soukromé povahy, a nesmyslně by rozdmýchávaly vášně. Eskalace nikam nevede. Nejsme Blesk, který by si v tom bahnil. Snad Vás to nemrzí.

   4. Ohledně novinářského působení pana Kapala, zkuste ho kontaktovat, nemám jeho neautorizovaný životopis, v rádiu jedu jako tým a sám za sebe, nepovažuji se za příslušníka k nějaké osobě, nicméně všech, kteří vykonávají tuto práci si vážím.

   5. V běžných médiích jsou určena pravidla pro telefonující posluchače tak, aby se dostalo na všechny. Pokud má někdo potřebu neúměrně natahovat vlastní komentář na úkor druhých, je požádán o dotaz, pokud neuposlechne, je vypnut. Pokud má posluchač tendenci takto činit opakovaně, je zablokován, neboť si ostatní oprávněně stěžují, že se na ně nedostane. Pokud tomu říkáte cenzura, myslím, že se opět pletete. Pokud Vám tato regulace debaty připadá nedemokratická narozdíl od Bakalových či Babišových médií, Vaše věc.

   6. Min. o jednom telefonujícím jsme měli informace o vazbách a napojení na BIS. Omlouvám se, na to asi webový odkaz neseženeme:). Pokud Vaše zaměření dosahuje hlubší psychologie, zkuste rozanalyzovat profil kombinace komunikačních kliček, naučených opakujících se frází (vložit do širšího rámce atd.), chytání za slovíčka těch, o kterých mluvíme. Je evidentní snaha o rozleptání diskuze dohadováním se o žabomyších dílčích nepodstatnostech. Cíl odvedení pozornosti, relativizace atd. Indicie a symptomy provokatérů v diskuzích na Internetu i rádiích. Byli před plyšákem, jsou i po plyšáku:).

   Pane Jiří,

   7. Souhlasím, že většina faktů musí být doložitelná, a semtam něco ujede např. 10% z 5 mld. také si to pamatuji, zde byla chyba. Pokud jsou informace z uzavřených zdrojů, těžko na ně seženeme link, to za další.

   Závěrem: Když např. TV Nova prohlásí, že černošské skupiny pořádající výtržnosti ve Furgasnu a dalších městech získaly od Sorose $30 mil. třičtvrtě miliardy KČ. budete tomu tupě věřit bez doložení faktů linkem jen proto, že to řekla ó věhlasná Nova? A teď co kdybychom tuto informaci v rádiu oznámili my. Budete nám rovněž důvěřovat, i když nejsme ó věhlasná Nova? Nebudete, budete požadovat link pro verifikaci. Chápete? Když dva prohlásí totéž, není to totéž. Jinak tuto informaci neoznámila žádná Nova, přineslo ji The Washington Times. Proto se vždy najde skupina důvěřivě baštící vše z mainstreamu, protože „to přece řekli v televizi“, a zpochybňující i počasí ohlášené v alternativě. To záleží na naturelu a inteligenci každého jedince. Proto překáží-li Vám naše informace, jednoduše je prosím nekonzumujte.

   Hezký den

   • Avatar jirizkolina
    jirizkolina says:

    Pane Vítku, proč zde zatahujete nějaké informace z NOVY? Já jsem uvedl zcela zásadní nesrovnalosti, se kterými nemá nějaká NOVA nebo Blesk nic společného. Všichni si přeci mohou zjistit, že v Africe nežije 5 miliard lidí, že je to něco přes miliardu a že 10% ani z miliardy není 5 miliónů. Prostě Kapal nezná základní počty.

    Dále je tady ta informace o akciích na doručitele, evidentně nezná Kapal fakta.

    Dále Kapal tvrdil, že platíme na dotační programy do EU 400 miliard ročně a přitom je to jen 65 milaird a navíc máme čistou ziskovou pozici 60 miliard, protože v průměru ročně dostáváme 130 miliard. Takže opět těžká Kapalova neznalost.

    Kapal tvrdil, že je zmanipulovaná statistika o smrtelných nehodách, že se počítají jen mrtví, kteří zemřou do tří dnů. Opět to není pravda, počítají se do obětí lidé, kteří zemřou do 30 dnů.

    Kapal tvrdil, že vláda provozuje web, kde láká uprchlíky do ČR.

    Není to pravda!

    Uveďte tedy zde do diskuse odkaz na tento web! Nebo opět budou nějaké vytáčky? Jsem přesvědčen, že ano, že tento link nikdy neuvěřejníte.

    Mohl bych pokračovat desítkami podobných Kapalových nesmyslů.

    Prostě Kapal je naprosto nedůvěryhodný.

    Jak jsem psal, až si začnou lidé poctivě ověřovat to, co Kapal říká do vysílání, tak na to sami přijdou.

    Jenže lidé jsou pohodlní a neověřují si, a proto můžete programovat jak se vám zlíbí.

    A případné pozorné posluchče jako jsem já, tak zablokujete, aby nemohli mluvit do vysílání.

    To je celá a jednoduchá pravda o vašem vyílání a Kapalovi obzvláště.

    • Pane Jiří,

     Skutečnost, proč jsem uváděl Novu nebo Blesk byly jen namátkové příklady, na kterých jsem ilustroval daleko větší nesrovnalosti z pozice mainstreamu. Např.
     A: Česká Televize 18.9.2015 v raním studio 6 ve 35. minutě se ústy Jany Peroutkové dopustila totálního překreslování historie, kdy začátek 2. sv. války uvedla 17.9.1939, a navíc Rusko resp. Sovětský Svaz označila za agresora.
     B: Radní Michal Jankovec a jeho prohlášení: „ČT má skutečně určený úhel pohledu“ na základě doporučení Evropské komise, která povoluje veřejnoprávním médiím fungovat z poplatků pouze tehdy, pokud prosazují a dívají se na věci z úhlu pohledu tradic evropského humanismu a kritického myšlení.“
     C: Amber Lyonová, trojnásobná držitelka novinářské ceny Emmy prohlásila, že je CNN běžně placena americkou vládou a zahraničními vládami za to, aby selektivně informovala o jistých událostech.

     Otázka: Jaká je věrohodnost placených novinářů v žoldu mediálních dómů/kolosů, kteří lžou, zkreslují, podprahově manipulují, a zamlčují zcela vědomě na základě interních direktiv či strachu o místo, a mezi Vladimírem a potažmo námi alternativci, kteří se dopustíme semtam nějakých nepřesností nikoli záměrných, ale nevědomých? Proč Vaše plamenné rozvášněné filipiky nevznášíte na výše zmíněná média, ale budete se tu alibisticky ukájet nad několika nepřesnostmi z naší strany, které podotýkám nejsou záměrné, ale nevědomé? Víte Proč? Protože my děláme tu chybu, a vůbec se s vámi bavíme. Výše zmíněná média by Vaše připomínky hodila do koše, s nějakými odpověďmi by se vůbec neobtěžovala, a ve fórech byste si ani neškrtl, narozdíl od fóra tohoto. Každý si udělá obrázek, kde je ona svoboda.

     Jinak, abych Vám udělal přecejen radost, přikládám link na dokument Johna Pilgera Válka, kterou nevidíte, který bezvadně vykresluje obludnost manipulace médií ohledně válek a informací pro jejich ozpravedlnění.
     http://ulozto.cz/x9woWsiW/valka-kterou-nevidite-presvedcte-se-jak-funguje-masinerie-propagandy-zurnalistiky-v-praxi-avi
     ps: Prozraďte, vysílal jste také někdy? Protože, víte, on je docela rozdíl pěkně si všechno v klídku poshánět během psaní, a pak to copypastnout, než se muset všechny informace namemorovat v rámci verbálního projevu. Nemáme kolem sebe papírky s poznámkami nebo počítače, kde bychom to četli, a dělali, že si to všechno pamatujeme:).

     • Avatar jirizkolina
      jirizkolina says:

      Pane Vítku zaprvé) jak můžete vědět, že nevznáším námitky na nesmysly v mainstreamových médiích? Proč mi podsouváte, že tak jistě nečiním?

      zadruhé) vůbec nechápu smysl vaší konverzace, že se bráníte poukazováním na zástupný problém?

      Opět jsme u té mé první otázky. Proč sem pletete nejaké příklady z Novy, Blesku, nebo jiných médií? Mne to nezajímá.

      Já jsem psal o nesmyslech, které tvrdí do vysílání pan Kapal.

      Buď mi to vyvraťte, že to není pravda, nebo se omluvte za nesrovanolosti, případně to řeště personálně.

      Já chápu, že se to může občas státi. Jenže to není případ pana Kapala. Tam je to neustále. Já nevím jestli je to tím, že to pa Kapal nezvládá nebo na tu práci nemá schopnosti. A je mi to jedno, nepoteřebuji to vědět. Já chci smysluplné zpravodajství a pravdivé informace.

      A toho pan Kapal není schopen.

     • Pane Jiří,

      1. Pokud tak činíte, a bdíte nad precizní exaktností i u ostatních médií, potom se Vám za toto omlouvám.

      2. Nepoukazuju na zástupný problém, příklady z Blesku a Novy jsem vybral zcela náhodně, už jsem to psal, abych uvedl na pravou míru Vaše snahy o navození dojmu našich neustálých nepřesností ve srovnání s vědomými manipulacemi oficiálních sdělovacích prostředků.

      Je to pořád dokola, opakovali bychom se. Ke konkr. moderátorovi musíte přistupovat adresně přímo jemu. Za sebe se snažím dělat chyb co nejméně, semtam mě také něco unikne, to se holt stává stejně jako u ostatních. Nemám ten pocit, že bychom tak činili neustále. Ke konkr. otázkám se musí vyjádřit povolaný moderátor, mě to nepřísluší, nemám v úmyslu někomu ingerovat do jeho programů, protože nemám rád, když je tak činěno mě:).

   • Avatar Namen
    Namen says:

    Pane VÍTKU že se s takovými trouby vůbec utrácíte čas, takovéto bláboly co (Robert
    21.11.2015 – 17:08 ) může napsat i konkurence a nebo i nějaký zpravodajec či zoufalec v žoldu, aby vám znepříjemnil práci. Celkem shrnuto jsou to škarohlídi ponechme sranou či hloupí nebo placení. Vám osobně pane Vítku, přeji další růst v rámci Svobodného rádia, jste talent neb vámi připravené upoutávky jsou perfektní a i celkový rozhled je na vysoké úrovni. Jinak zdravím celé Svobodné rádio.

    • Děkuju Vám, já jen aby nikdo zase neřekl, že se zabýváme jen pochvalnými komentáři atp. :-)

     Mějte se fajn a děkujeme za přízeň

 309. Avatar Jarda
  Jarda says:

  Dobrý den,
  poslouchám, fandím i přispívám :-)

  Hezký den přeju

 310. Avatar African Boy
  African Boy says:

  Dobrý večer, dotaz ohledně víz byl položen špatně z mé strany. Otázka měla být : Můžete doporučit jak nejrychleji dostat víza, nebo ruské občanství? Bude možnost aby paní „pozorovatelka“ přišla do Svob. Radia pro vysvětlení symboliky?

  • Avatar pepe
   pepe says:

   Bež na velvyslanectvo a musíš mat závažný dôvod ktorý posúdia.
   taktiež musíš mat už vybavené ubytovanie a prácu. aby si nebol príťažou.

   pepe.

  • Dobrý den,

   Aha, špatně jsme to pochopili, omlouváme se. Zkuste prosím zavolat do některého z příštích pořadů s panem VK, buď se mnou či Vladimírem, pro znovu formulování dotazu. Ohledně paní Pozorovatelky, zatím se spolupráce nechystá, třebaže bych osobně rád, nejen pro symboliku, přecejen ženský element ve vysílání osvěží atmosféru než skoro samí chlapi:).

   Hezký den

 311. Avatar skysurfer
  skysurfer says:

  zdravím,

  jen technikálie
  můžete na stránky umístit odkaz na stream radia v m3u?
  aby ho bylo možno přidat a otevřít např. ve Winampu.

 312. Avatar Jarda
  Jarda says:

  Zdravim, stale mam na streamu slovenska vysilac. Cekam na p. Orteka a zatim nic… Chtelo by to nejake info.. Dik.

  • Avatar Staxp
   Staxp says:

   Bohužel jsou technické problémy , proto se vysílání opozdilo Martin Dukát

 313. Avatar Lenka Lanikova
  Lenka Lanikova says:

  Dobry den. Je možne vaše radio nyní poslouchat nekde na mobilu?

  • Milá Lenko,

   Ohledně mobilů, Svobodné rádio již bylo zařazeno do databáze Nobex, nyní se čeká jen na schválení. Zatím nás lze poslouchat pouze přes počítač spuštěním prohlížeče a webu SR nebo konfortně pomocí desktopové aplikace tapinradio.com.

   Hezký den

 314. Avatar krtek
  krtek says:

  Dobrý den, když se hlásíte tak k České republice, proč používáte slovo džingl (ani nevím jak se to píše), když existuje krásné české sovo a to je upoutávka.

  • Avatar Staxp
   Staxp says:

   Dobrý den,

   Pozitivní vztah k České republice se přece nevylučuje s občasným používáním cizích výrazů. To už bychom se pak dostávali do opačného extrému etimologie základů slov, kdy je-li slovo odvozené z němčiny, polštiny či slovenštiny, taky jej nemáme používat apod. Jednoduše všeho s mírou.
   Hezký den

  • Avatar Iva F.
   Iva F. says:

   Protože SVOBODA, krtku.:-)

 315. Avatar Zdeněk Posledník
  Zdeněk Posledník says:

  Dobrý den,

  přeji mnoho zdaru ve vysílání. Pan Kapal je profesionál, diskuse dovede vést kultivovaně, věcně, zkrátka profesionálně. Velký kvalitativní postup jsem zaznamenal u p. Martina Dukáta, který roste vedle profesionála každým dnem. Výběr témat je rovněž výborný. Důležité je zachovat realistický pohled na problematiku obecně, což Vaše studio praktikovalo od počátku. Ezoterika a spirituální vidění světa nelze zavrhovat, patří však do samostatných kapitol a není možné je aplikovat jako stěžejní a nosné myšlenky vývoje světových dějin, případně zavrhovat vědcké poznatky, které jako každá lidská činnost, probíhají neustálým vývojem.

  Ještě jednou hodně zdaru a síly Vám všem v kladenském studiu a dobrou spolupráci s ČNTV pana Orteka.

 316. Avatar Štefan Petrucha
  Štefan Petrucha says:

  Mohli by ste dať sem na stránku číslo účtu aj vo formáte IBAN, aby sme mohli prispieť aj zo zahraničia, napríklad zo Slovenska? Teda za predpokladu, že prijímate dary na podporu tohto média. 😉

 317. Avatar albatros
  albatros says:

  K rozdělení dojít muselo, protože si nedokážu představit, že studio Kladno podporuje demonstrace, shání organizátory a hosty a studio Plzeň potom dělá všechno proto, aby tuto činnost shodilo.
  Pan Hlávka už několik měsíců přesvědčuje všechny o své pravdě, ale výsledky nejsou nikde. Jeho pochlebové, kteří mu volají do studia a zuřivě s ním souhlasí, tak ani jeden z nich si Knihu Lidu nevzal a nikdo z nich ani nikdo z posluchačů, ale ani pan Hlávka žádné podpisy neshání a všechno zůstává jenom u keců.
  SVČS se stalo tlachárnou s kavárenským přístupem.

  • Avatar jirizkolina
   jirizkolina says:

   V podstatě se celé SVČS zcela přesouvá do roviny démonismu, spiritismu a okultismu. Zelenka, Koucký, Chvátal, Insider a spol. Určitě se ještě přidá okultista Schmidt.

   Nyní Hlávka přitáhl nějakého nového týpka, Insider, co tam vykládá takové nesmysly, že až rozum stojí.

 318. Avatar Staxp
  Staxp says:

  Vážení přátelé,

  do databáze Nobexu již bylo Svobodné rádio zadáno. Nyní čekáme na schválení. Brzy už bude možno poslouchat i na mobilních telefonech.
  Zdraví
  Tým techniků Svobodného rádia

 319. Avatar Eva
  Eva says:

  Dobrý den,

  bohužel mi nejde spustit rádio ani na mobilu ani na PC.

  Eva

  • Avatar Soňa Zikmundová
   Soňa Zikmundová says:

   Mobil mi také ještě, bohužel, nefunguje, ale kluci na tom pracují. Chvíli to trvá než se to rozjede, nicméně počítač zkuste restartovat. Zdraví
   Soňa Zikmundová

  • Paní Evo,

   Pokud preferujete desktopovou aplikaci, stáhněte si prosím přehrávač Tapin-radio na
   http://www.tapinradio.com/downloads/tapinradio_installer.exe
   a po instalaci programu dojde k aktualizaci databáze stanic, kterou potvrďte.
   Po dokončení procesu do vyhledávacího tuneru v hlavním okně programu vepište
   Svobodné rádio
   které se ihned objeví ve vyhledaných výsledcích. To můžete po jeho spuštění klávesou F5 přidat do Vašich oblíbených stanic, a mít tak Svobodné rádio kdykoli ihned po ruce jen několika kliky z plochy.

   Pokud preferujete přehrávání rádia z Vašeho prohlížeče, tak jděte na stránku
   https://www.adobe.com/software/flash/about/
   A: Zde klikněte na odkaz Player download center
   B: Na další stránce pozor na volitelné nabídky, které odškrtněte např.
   nainstalovat Mcafee security scan
   nastavit Google Chrome jako výchozí prohlížeč a nainstalovat ho
   nainstalovat panel nástrojů Google pro IE
   atd.
   C: Pak klikněte na Instalovat
   D: Na další stránce dojde k vyhodnocení Vašeho OS tzn. systém, bitová struktura, a po chvilce Vám bude nabídnuta instalace Flash playeru. Tu buď rovnou nainstalujte, nebo stáhněte do Vašeho počítače, a po ukončení prohlížeče Flash nainstalujte jako jakýkoli jiný exe installer.

   Pokud jde o mobilní zařízení, zde je nutné zřejmě vyčkat.

   Hezký den
   Vítek

   • Avatar pepe
    pepe says:

    Vítku nespravíš nejakú humoristickú reláciu, ten hlas máš jak Lúďa sobota na hovorenie ftipov 😀

    pepe

 320. Avatar emil
  emil says:

  Koukám, že tady máte fajnovou demogracii – jen samé pochvalné příspěvky – a kritické censsurně mizí. Tož tak dál vy demograti.

 321. Avatar Michal
  Michal says:

  Zdravím celé studio Kladno a zvláště pana Vladimíra Kapala, kterého nesmírně rád poslouchám neboť je skvělý vypravěč a jeho pořady mě vždy velmi bavily. Přeji také Svobodnému Rádiu jen to nejlepší a věřím, že bude pokračovat ve stejném duchu jako na SVCS. Mrzí mě toto rozštěpení, protože SVCS poslouchám již rok a půl, ale chápu vzájemnou ne jednotu v názorech mezi panem Hlávkou a studiem Kladno. Budu naslouchat jak SVCS tak i Svobodnému Rádiu, protože každý je svým způsobem zajímavý a podnětný. Takže Svobodnému Rádiu přeji hodně svobodných posluchačů a podporovatelů mezi které se řadím i já.

 322. Avatar Naďa
  Naďa says:

  Zdravím všechny. Mne osobně to rozdělení hodně mrzí. Poslouchala jsem všechno a rozdílné názory mě nijak neiritovaly. Chodí to podobně i v životě a člověk má aspoň možnost o věci popřemýšlet a vybrat si. Ale stalo se, co se stalo. Možná, až horké hlavičky vychladnou, se nějak rozumně dohodnete a budete programy vzájemně koordinovat. Za sebe mohu říct, že budu sledovat „radio“ i „vysílač“ a vůči nikomu se nebudu vymezovat. Takových nás bude určitě většina. Každopádně vám přeji hodně zdaru a za vaši práci moc děkuji!

 323. Avatar Kamjdu
  Kamjdu says:

  Vážení v Kladenském studiu, sledoval jsem vývoj vašeho sporu s panem Hlávkou a jsem jednoznačně na vaši straně. Vaše vysílání se mi líbí a rád vás tedy budu poslouchat i nadále. Pana Hlávku ale nezavrhuji a také si některé jeho relace rád vyposlechnu i když s nim v něčem nesouhlasím. Takový je život, je to pestré a někdy je třeba se jasně a třeba i tvrdě vymezit a i se rozejít. Přeji vám, aby jste měli i nadále silný tok oduševnění a velký stupeň srdnatosti, opravdovosti a konstruktivnosti.

 324. Avatar Maria
  Maria says:

  Přeji hodně úspěchu!
  Včera jsem posílala panu Hlávkovi 2 emaily /plzeňskému studiu a přímo p.Hlávkovi/, že končím s poslechem jejich rádia a příspěvky na něj, poněvadž mi připadají jeho názory /Zeitgeist , odmítání demonstrací, petice k panu prezidentovi/ jako odvádění posluchačů od problémů, které nás teď pálí nejvíc. To jest včas zvednout hlas a říci, že tu nechcem uprchlíky, než nás převálcují a vytvoří tu mohamedánský stát.
  Oba emaily se vrátily jako nedoručitelné.

 325. Avatar Katie
  Katie says:

  Dobrý večer, zdravím studio Kladno. Děkuji za vysílání. Držte se, máte naši podporu!Svobodnému rádiu zdar! :)

 326. Avatar Pavel Klauser
  Pavel Klauser says:

  Zdravím do studia Kladno – nového Svobodného rádia a už se těším na další vysílání. Přeji Vám vše dobré.
  Pavel Klauser

 327. Avatar K.L.
  K.L. says:

  Dobrý den pane Dukát, většina posluchačů SVCS se přesune na vaše rádio na …http://www.svobodne-radio.cz/…to je již jasné a pan Hlávka ať si dál káže bludy o společnosti bez peněz CAJGAJST nebo jak se ta hloupost nazývá a podobná pochybná duchovna těm pár pomýleným hlupákům to stačí ostatně nebude čistě spekulativně to studio Plzeň také ona fiat-alternativa? Ono vše tomu totiž při jeho poslechu naznačuje. Mnoho zdaru do nového vysílače Kladno přeje K.L.

  P.S. děkuji za vaši práci a odpověď, neboť podezření na p.Hlávku že je právě on ta ona fiat-alternativa již mám snad více jak půl roku.

  Píši to i zde Vám na webu http://aeronet.cz je již má úvaha zveřejněna.

  • Avatar Staxp
   Staxp says:

   Vážení posluchači a příznivci Svobodného rádia, prosíme o strpení, neboť na projektu se stále ještě pracuje. Zítra, tj. 16.11.2015 v 17,00 hod. začíná první živé vysílání, dolaďujeme prakticky všechno. Věřte, že uděláme maximum, aby výsledek byl co nejlepší, a toto rádio bylo naplněním očekávání jak pro vás, tak i pro celý tým lidí, kteří se na novém rádiu podílejí. Témat i zajímavých hostů máme přichystáno dost, zvláště v této vyhrocené době. Vzhledem k tomu, že se nejedná o předem dlouhodobě připravený záměr, nemáme možnost plynule přejít na předem připravené webové stránky. Jinými slovy: díky za přízeň i trpělivost, a zítra…..těší se za celý tým.

   Soňa Zikmundová

   • I Běžní lidé jsou schopni se mrknout na to, kdy byla založena doména svobodne-radio.cz
    Dle všeho již v půlce září. Nyní je půlka listopadu a to jsou 2 měsíce. Nemyslím, že by to bylo děláno na rychlo. Spíše to vypadá na dlouhodobou přípravu jak rozložit Svobodný vysílač.

    • Avatar josef
     josef says:

     Anonyme xxx, není mi jasné, co jste tímto chtěl sdělit. Pokud jste sledoval vysílání SVCS, tak vám určitě neuniklo, že celý spor mezi Plzní a Kladnem začal někdy v srpnu kauzou „Urminský“. Pan redaktor SVSK Urminský byl odsouzen slovenským soudem k nepodmíněnému trestu odnětí svobody 1 roku za trestní čin neplacení výživného na své děti. Tento pán, který se ani nedostavoval k jednání soudu, po nastouprní trestu zahájil hladovku a vyhrožoval, že v tom vydrží až do konce. Této situace samozřejmě okamžitě využily různé zájmové skupiny, mj. hnutí cajgast a pan Hlávka z SVCS s oddůvodněním, že se jedná o zvůli justice s cílem likvidace jedince za jeho názory, který nesouhlasí s monetárním systémem. Takže pokud by pan Urmiský byl osouzen za své názory, které hlásil na SVSK, potom s tímto tvrzením souhlasil, ale tento pán byl odsouzen za neplacení výživného! Studio Kladno a konkrétně pan Kapal si k tomuto případu zjistil potřebné informace a toto odvysílali, ale to zřejmě neměli dělat druhý den si vzal vysílání pan Hlávka a za podpory cajgastu opět vyvraceli tvrzení pana Kapala. Tím vlastně posluchače přímo naváděli, že platit výživné na své děti, pokud mám jiné smýšlení a neschvaluji současný peněžní systém nemusím.!! Takže pane xxx, pozorně poslouchejte p. Hlávku, aby jste dospěl k vyššímu stupni poznání, protože on, jako technik k tomu dospěl již dávno, a ti, k teří k tomu ještě nedospěli se musí ještě moc učit, takže přeji hodně štěstí.

     • Avatar já
      says:

      S Urminským to tak jednoduché nebylo. A poslední hřebík do vyhazovu Kapala s Dukátem byl hnus, který předvedli když si pozvali Vlka.

     • „Studio Kladno a konkrétně pan Kapal “ — pan Kapal by se měl nechat léčit z toho jeho psotníku. Pane Kapale, nechte pana Hlávku na pokoji, on vás přibral jako spolupracovníky do JEHO rádia, teď máte svoje, tak si ho provozujte. Nenávistným zvracením na pana Hlávku dosáhnete asi čeho? Dosáhnete toho, že se z vás pozvrací mnoho dalších lidí navíc k těm, co už z vás blijí hned jakmile zaslechnou váš nepříjemný otravný krákoravý tlachavý hlas.

    • Avatar Soňa Zikmundová
     Soňa Zikmundová says:

     Doménu jsem zakoupila na základě iracionálního chování v principiálních otázkách SV vůči studiu Kladno, s tím, že nebude třeba jí použít. Bohužel bylo. Málokdy se pletu v odhadu lidí.
     Soňa Zikmundová

   • Avatar Mirka
    Mirka says:

    Dík za vaši práci pro celek, byť se to jistě někdy zdá marné a nevděčné konání.
    Praktiky z Plzně mne nepřekvapily. Pan Hlávka má bratra, ten má „jiné“ zájmy ve veřejném sektoru, ale způsoby podobné, ne-li shodné. Takže nejsem překvapena, protože před pár lety podobná snaha o svobodu slova a odhalování špíny na regionální úrovni probíhala podobně. To bude v genech a výchově…:) Jediný rozdíl je, že vy pokračujete dál, tehdejší aktivista a jednotlivec skončil (nejen) profesně. Tak vám držím pěsti-štěstí a přeji si, kéž se vám daří vysílat vyváženě, nadějně, at to není jen „na depku“ a pocit bezmocnosti. Pamatujte stále, že nač se zaměřujeme, to roste ! Tak opatrně a s Boží Pomocí, ať se nechtěně /v energiích/ nepřisírá na větší hromadu, vám přeje Mirka P. :)

    • Avatar Soňa Zikmundová
     Soňa Zikmundová says:

     Milá Mirko P, děkujeme za vaše slova, nikdy jich nebude dost, protože je všichni moc potřebujeme. Začínáme, ale principům, kvůli kterým jsme vznikli, se nezpronevěříme. Spojovat Čechy a nezkreslené informace pro posluchače, zajímaví lidé. Budeme se snažit.
     Soňa Zikmundová

 328. Avatar Zdeněk Mikulka
  Zdeněk Mikulka says:

  A co páni povíte na toto? http://forum.sebesdileni.cz/viewforum.php?f=73 ? Nejnovější ze včerejška o vašem odchodu. Do teď jsem si vše velmi pozorně nastudoval a pokud se mám na věc podívat objektivně, tak jste teda pěkně manipulativní prevíti. Stačí jen chvíli dávat pozor a nenechat se agresivníma řečka odradit. No hlavně si vše řádně nahrajte. http://forum.sebesdileni.cz/viewtopic.php?f=73&t=207&sid=db03281bedd19b8f6d78b0734e03311f . 😀

 329. Avatar run
  run says:

  Co je to. Bez zadnyho vysvetleni. To je nejaka odnoz svobodneho vysilace nebo co? Co je to za projekt. Kde mate program, slozeni atp. Mimochodem nechapu, kde na tyhle projekty berete penize. Linece i pro internetove vysilani stoji docela velkou castku kazdy mesic a jde to videt na slovenskem Slobodnem vysielaci, kolik potrebuji jen na provoz + poplatky za autorska prava za hudbu. Cili kdo tohle vsechno plati? Uz hrajete, takze platite. A je naverim, ze nekdo vytahnulů z vlastni kapsy par desitek tisic. Od lidi se tolik nevybere a onzerce je jedno velke nic.
  Tyhle stranky jsou v podstate informacne nulove. Diky za info

  • Avatar josef
   josef says:

   Co to tady plácáte o nějaké licenci? Pokud si založíte vlastní televizi na internetu, nepotřebujete k tomu žádnou licenci. Nevztahují se na vás žádná pravidla, reklamy můžete vysílat kolik chcete a pokud na to uživatele viditelně upozorníte, můžete za bílého dne vysílat i porno.

   • Avatar Petr
    Petr says:

    Každé internetové rádio musí měsíčně platit několik tisíc OSA a Intergramu. Jednoznačně by zde mělo být uvedeno kdo a z čeho uvedené poplatky hradí. Zde ale není ani kontakt na provozovatele rádia…

  • Avatar Mirka
   Mirka says:

   kdybyste sledoval, věděl byste. dřív soud než poznání hloupost jednání plodí …

  • Avatar Jana K.
   Jana K. says:

   Za licence se neplatí, platí se OSA apod. od určitého počtu posluchačů a nejsou to velké částky, pokud je do 500 posluchačů.

 330. Avatar Jana K.
  Jana K. says:

  Možná že kdyby se do praxe zavedlo to, co Pavel Hlávka propagoval na počátku projektu – tedy že každé studio bude mít svůj účet, kam mu posluchači mohou posílat peníze na provoz, dle svých presferencí, pak by nedošlo k takovým problémům.
  Začalo to ale myslím rozdílnými názory na kauzu p. Urmínského, a pak na Zeistgeist movement. Kladenské studio bylo k pojetí P. Hlávky kritické.

 331. Avatar Jirka
  Jirka says:

  Dobry vecer, rad posloucham (asi uz „poslouchal jsem“) Vase vysilani na s-vysilaci – je to prijemna zmena proti bludum ze vsech ostatnich proudu. Patri Vam velke diky.

  PS. Kdyby jste potrebovali pomoci s webem, tak urcite napiste – rad pomuzu

 332. Avatar Pavel
  Pavel says:

  Dobrý den. Velmi rád Vás poslouchám a těšim se na Vaše další vysílání. Děkuji všem ve studiu. Pavel Vrána

 333. Avatar Maroš
  Maroš says:

  Dámy a páni!
  Vzhľadom na veľmi ponurú náladu, nakoľko svine
  čakali, až niekto zase zabije aspoň 200 ľudí, aby
  nám v rámci boja proti terorizmu mohli obmedziť
  ďalšie občianske práva, a tiež, aby sa naši
  skorodôchodcovia v zálohe mentálne pripravili
  na československoamerické manévre na východnom
  fronte, dovoľujem si vás-nás – priaznivcov
  proruských závislých médií, uviesť do správnej,
  salámovej – hip hop raggae militantnej nálady,
  aká vládne na budúcom fronte…

  5’nizza – Ja soldat – video
  https://www.youtube.com/watch?v=T9Wb0qZMp7M
  5’nizza – CCCP Antem
  https://www.youtube.com/watch?v=WsZL-OcPKgM
  Ja soldat – len hudba – pekný čistý zvuk
  https://www.youtube.com/watch?v=n8ukBgJX2tw
  5’nizza – 40 min. koncert – začiatky
  https://www.youtube.com/watch?v=D3NqDQ8-UjU

 334. Avatar Radomír Cichoń
  Radomír Cichoń says:

  Dobrý den,rád poslouchám vaše vysílání a stále budu.Jste pro mě vzor… VELIKÉ DÍKY, držte se a nedejte se!

 335. Avatar Jarka
  Jarka says:

  Poslouchám včerejší vysílání a připadá mi, že NWO snad připravoil sám pan VK, děs !!!

  • Avatar jirizkolina
   jirizkolina says:

   To máte 100% pravdu. Úplně mne šokoval ten rozbor nepodmíněného základního příjmu. Kdyby si alespoň o tom něco nastudoval, tak tam jenom plácal hlouposti, konkrétně, že prý základní příjem budou mít jen nezaměstnaní. Přitom, to je to nejpodstatnější, budou jej mít všichni, to jest i zaměstnaní a dokonce i děti.

   Dále, že prý povede ke schudnutí obyvatel. Bude to právě naopak. Nepodmíněný základní příjem podpoří zaměstnanost a zvýší „domácí spotřebu“, protože za práci jsou koláče, ale nebudeme je dávat strojům ale sami sobě.

   VK na mne působí jako nastrčený agent, aby rozvracel skutečně objektivní myšlení obyvatel.

   • Avatar Jarka
    Jarka says:

    Mám naprosto stejný pocit z pana VK, taky ho označuji jako agenta. Jeví se mi to, jakoby sám připravoval NWO a řídil to co nastane. Doslova to programuje. Jde mi z toho mráz po zádech. Naprosto stejný pocit jsem měla z pana Doležala, už jsem ho přestala poslouchat. On však najednou otočil a mluví úplně jinak. Žeby horká půda pod noham? Zkuste si pustit vysílání před několika měsíci a porovnejte z dneškem. Zůstává mi z toho rozum stát, jak se člověk dokáže měnit a převlíkat kabát. To financování je taky zvláštní. Snad se studio Kladno nestane jen užitečnými …

    • Avatar Kamjdu
     Kamjdu says:

     Vážení v Kladenském studiu, sledoval jsem vývoj vašeho sporu s panem Hlávkou a jsem jednoznačně na vaši straně. Vaše vysílání se mi líbí a rád vás tedy budu poslouchat i nadále. Pana Hlávku ale nezavrhuji a také si některé jeho relace rád vyposlechnu i když s nim v něčem nesouhlasím. Takový je život, je to pestré a někdy je třeba se jasně a třeba i tvrdě vymezit a i se rozejít. Přeji vám, aby jste měli i nadále silný tok oduševnění a velký stupeň srdnatosti, opravdovosti a konstruktivnosti.

  • Avatar Jan Žižka
   Jan Žižka says:

   Přesně tak!!! Mám stejný názor.

 336. Avatar Ruzena Vrtalova
  Ruzena Vrtalova says:

  Vcera jsem poslouchala Vase prohlaseni, chapu naprosto, ze v takovych podminkach se pracovat neda. Drzim Vam palce, mate nasi podporu a tesim se na Vase vysilani.
  Docela uvitam, ze Boha bude ve vysilani Svobodneho radia mene,.(:-))

  • Avatar Štefan Petrucha
   Štefan Petrucha says:

   Vážená pani, z Vašej poslednej vety je zrejmé, že nemáte potuchy, kto alebo čo je Boh. Nebojte sa, nebudem Vám to vysvetľovať, keďže sa pred pravdou uzatvárate. Človek by však mal veľmi dobre zvážiť, čo si želá, lebo sa mu to môže splniť – za každé rozhodnutie nesieme zodpovednosť, pred ktorou niet úniku.

 337. Dúfam že u vás bude aj archív inak nestihnem počúvať ani jednu reláciu takže dúfam že to nejako zariadite.

  • Avatar Soňa Zikmundová
   Soňa Zikmundová says:

   Dobrý den, všechny pořady budou v archivu. Prosím o strpení, archiv bude instalován během tohoto týdne, dle možností pracovníků SR, takže všechny pořady si budete mít možnost stáhnout. Děkuji za pochopení.
   Soňa Zikmundová

 338. Avatar Maroš
  Maroš says:

  Zdravím vospolok! Toto, čo prebehlo u Vás s Hlávkom,
  prebehlo u Slobodného vysielača. Červená kontrolka
  mi zasvietila pri poznámke o jeho súkromných peniazoch na činnosť, ale najmä, že toto šéf – Norbert, prišiel vybudovať zo zahraničia. A ajhľa – rovnaké logá slov. aj čes. verzie. Moju poznámku k ich NEcenzúrovanému – pseudoobjektívnemu vysielaniu /keďže všetko je o výbere témy – ostatné tak „neexistuje“/ objavíte v TV Magazíne CNTV 13.10. Niečo podobné – rok práce v prdeli a vytunelovanie veľmi úspešnej regionálnej TV mám za sebou z roku 1998. Osobne dúfam, že aspoň Petr Ortek bude silný v trakoch a nezradí. Celá tá skrumáž je v podstate aj očakávaná provokatívna činnosť, ktorá má naviazať
  na seba určitú názorovú skupinu a tú potom eliminovať. Toť riziko bojovníka – raz tú hlavu zo zákopu
  vystrčiť musíte, inak sa bojovať nedá. Som rád, že ostáva aspoń nejaký čas. Ako copywriter Vám vyslovene odporúčam – hoďte čím skôr reč s Lokal TV
  o bartri na výmenu reklamných banerov. Króner je rovnaká krvná skupina. Lokal TV má riadne v piči určité autority a preto je veľmi sledovaná práve takouto krvnou skupinou. Oni potrebujú rozšíriť reklamu určite aj do Čiech – ten jeden chlievik ich nezabije a Vatikán sa práve do nich srať asi /určite/ nebude. Držte sa! Maroš P.S.-pošlite mi prosím Vašu mailovú adr. Diky.

  • Avatar Jana K.
   Jana K. says:

   Nerozumím co konkrétně myslíte …“ čo prebehlo u Vás s Hlávkom, prebehlo u Slobodného vysielača.“…
   To, že logo je stejné bude tím, že Noro měl zájem aby v ČR vznikl také SV, dokonce přijel do Prahy na pozvání P.H., který předtím jel do BB, protože ho projekt slovenského SV zaujal.
   Na té schůzce jsem také byla, a odvezla jsem si starší malý mixážní pultík s tím, že bych případně také mohla spustit vysílání /což se nestalo/. Byla dohodnuta podpora slovenského SV – stream, přebírání pořadů apod.
   Nevím, jak to myslíte s tím vytunelováním – jestli vidíte jako poškozeného Nora, který založil vlastní projekt Infovojna.sk nebo zbytek SV.

 339. Avatar Milan
  Milan says:

  Prosím o zveřejnění streamu svobodneho radia,chci si vás přidat do svého WiFi Radio přijímače.Mám uložený pouze stream Studia kladno-meta cz : http://95.154.254.153:9448. Děkuji Milan.