Svobodné rádio

Alternativní stream pro poslech: ZDE

Záložní stream: ZDE

 

V současné době je slovo svoboda skloňované však ve všech pádech. Čím více je však toto slovo používané, tím méně je jeho význam naplňován. Svobody, a to ve všech směrech, ubývá stejnou měrou, jakou je toto slovo zneužíváno. V podstatě slouží jen jako kamufláž. Čím více chce kdokoliv lidskou svobodu potlačit, tím více o ní hovoří. Jde o paradox doby. Lidstvo, a to nejen u nás v republice a v Evropě, ale po celém světě, je zbavováno nejzákladnějších lidských svobod každým dnem, každým nově přijetým zákonem každé země na světě, neboť všechny v současné době přijímané zákony všech zemí světa, jsou směřovány proti lidem, proti jejich svobodě v jakémkoliv směru.

Všude, a to bez rozdílu, jde nejmocnějším tohoto světa o jediné, co nejvíce zbavit lidstvo svobodného rozhodování, zbavit ho svobody myšlení, získávání pravdivých a nezkreslených informací a podle nich směřovat své vlastní rozhodování a směřování. Jde jim o to nahustit co největšímu počtu lidí světa jejich názory, jejich myšlenky, jejich uvažování, aby ti, kdož potom půjdou, jak ovce pod nůž řezníkovi, ještě těm, kteří je tam směřují a vedou, tleskali. A jak vidíme dnes a denně kolem sebe, daří se jim to. Z vlastenců udělají rasisty a xenofoby, z vlastizrádců nadělají držitele různých cen, pravda se stává lží a lež je považována za svatou pravdu. Ano, takto dnes funguje svět, ten svět, který se na popud temných sil již vydal na pouť ke svému sebezničení. Svět a lidé v něm jdou a jsou sami ze sebe nadšeni, jak jsou uvědomělí, chytří a správní. A ty, kteří poukazují na to, že král je vlastně nahý, kamenují slovy jedu, plivají síru a dští plameny nenávisti. Ano, přesně takto je mocnými a temnými silami světa, nazývejme je, jak chceme, iluminatis, NWO, či Bilderberg, veden svět do vlastní záhuby.

Je zde však ještě dost lidí, kteří nezapomněli pocit sounáležitosti s rodnou zemí, kteří ještě vědí, co to vlastně je vlastenectví, kteří chápou rozdíl mezi ním a bohapustým nacionalismem, kterým se snaží mocipáni pravé vlastenectví očernit. Ještě zde jsou lidé, kteří chtějí své spoluobčany pravdivě, a to skutečně v pravém smyslu tohoto slova, pravdivě informovat o všem, co se děje u nás i ve světě. A ještě je zde, naštěstí, mnoho lidí, kteří tato pravdivá slova chtějí poslouchat.

A právě pro ně, pro vás, vážení posluchači, toto naprosto Svobodné rádio vzniklo a je tady pro vás. Nikdy, opravdu nikdy se nestane fiat alternativou, jako jiná média, která mají ve svém názvu též ono vznosné slovo svoboda, a přesto zavádějí své posluchače ze správné a rovné cesty změny, někam na vedlejší stezky, kde se ztratí ve spleti podružností a pozání. Svobodné rádio ze své přímé a rovné cesty nikdy nesejde, stejně tak, jako lidé, kteří za ním stojí, nikdy nesešli z cesty pravdy, skutečné pravdy a nikoliv té sluníčkářské a všelijak pokroucené.

Svobodné rádio vysílá svobodně pro svobodné lidi a nikdy tomu nebude jinak.


Komentářů: 710

 1. Avatar Ladislav B.
  Ladislav B. says:

  Čemu se divíte pane J.H. je nad míru jasné že tento Böhm bude asi toho z buzerantských hodnot spolupracovník a již neví jak na p. Kapala, kdyby se raději staral o svůj program na sříhání videa již je na tento program podáno oznámení, tak že onen pán bude mít více starostí než-li si dovede vůbec představit.

  • Avatar SITRA AHRA
   SITRA AHRA says:

   Tesla je firma ktora vyraba elektricke auta, lithium potrbuju na vyrrobu baterii do tych aut

 2. Avatar J.H.
  J.H. says:

  A DEHONESTACE p.Kapala nabývá další rychlost ,

  Příspěvek od Martin Böhm » 10.01.2017, 17:45
  Vzhledem k tomu, že je toto téma opět příznivci rádia sledováno, přikládám sem tímto odkaz na oněch 38 otázek s citací mailu odeslaného na e-mailové adresy rádia vlad.kapal@email.cz a studio-kladno@svobodne-radio.cz dnes v 11:45 hodin a uvidíme, co a zda vůbec nám na to odpoví:
  Hezký den, pane Kapale,

  s kolegy navrhujeme samostatný pořad u Vás s námi, tak jako uskutečňujete pořady s jinými lidmi a uskupeními, do kterého byste si Vy připravil otázky na nás, co by na Hnutí Zeitgeist, a my si připravili otázky na Vás, co by na investigativního novináře. Co říkáte, můžeme se na tom spolu domluvit? Věřím, že takový pořad bude jen obohacující pro obě strany.

  Děkuji předem za odpověď.

  Odkaz na otázky ZDE, které jsme chtěli položit včera, ale položili pouze jednu, na kterou mně pan Kapal ani neodpověděl (nesdělil zdroj jeho informace, prý „to našel na internetu”, ale nepamatuje si kde konkrétně) a kolegu Michala dokonce nenechal položit otázku ani tu jednu. Než mě odpojí nebo se se mnou nedobrovolně rozloučí, jsem čekal až tak kolem třetí otázky; že ale neodpoví ani na jednu, tak zde se přiznám, že mne překvapil. Nečekal jsem, že nebude mít argument ani na jednu jednoduchou.

  Nicméně na, podle jeho slov v pořadu, „našem” Svobodném vysílači CS bude samozřejmě následovat reakce.
  „Jsem odpovědný za to, co řeknu a učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí.”; „Člověk přesvědčuje o nemožnosti čehokoli ostatní pouze do té doby, dokud s hotovou věcí nepřijde někdo, kdo to nevěděl.” Již se nechcete podílet na drancování zdrojů a devastaci naší planety? Pomozte nám. TZM
  Qestament
  VIP uživatel

  • Citovat
  Příspěvekod Qestament » 10.01.2017, 18:10
  Čemu se divíš? Co čekáš od člověka, kterej chodí po nocích vožralej po ulicích, huláká jak na lesy a močí na bezdomovce…
  Není nic horšího, než srážka s blbcem, kterých je v naší společnosti vzhledem k neustále narůstající pohodlnosti, a tedy i debilizaci, lidí více než požehnaně…
  Martin Böhm
  Administrátor

  • Citovat
  Příspěvekod Martin Böhm » 10.01.2017, 18:17
  To zní zajímavě. Máš nějaké foto, nahrávku, záznam, nějaký jiný důkaz?

 3. Avatar J.H.
  J.H. says:

  Dobrý den p. Kapal a kolektive S.R.
  Včera jste to těm Zeitgeist zase nandal, tímto děkuji za včerejší pořad : Studio Beta – ŽIVĚ – Co je to Zeitgeist?
  Výborné a pan Martin Böhm si ani neškrtl s jeho 38 otázkami správně jste ho usadil že má nárok na jednu otázku a zodpověděl jste ji brilantně jen tak dále, ostatně zde si můžete přečíst ty hromady výkalů co na vaši hlavu tato sekta hrne hnána strachem z vaší pravdy.
  https://forum.sebesdileni.cz/viewtopic.php?f=11&t=238&start=15
  Děkuji za vysílání a to všem ze S.R. a zdraví přeje J.H.

 4. Avatar aktualita
  aktualita says:

  Švédsko přestává zvládat migraci, narůstá kriminalita i strach místních lidí, říká Janouchová

  9. 1. | Multikulturalismus byl pro Švédsko velmi dobrý, země byla drsná a nudná, bylo to jako koření, když jídlo ale přesolíte, tak ta sůl v tom jídle není dobrá, říká Češka žijící dlouhodobě ve Švédsku Kateřina Janouchová a dodává, že země přestává masivní migraci zvládat. Ve Švédsku podle jejích slov roste kriminalita, mnoho migrantů nemá pasy a úmyslně se vydává za děti, aby získali lepší sociální dávky. Řada migrantů prý naletěla pašerákům, kteří jim slibovali nesplnitelné. V zemi mají existovat místa, kde dochází k častým střetům mezi policisty a migranty. Řada policistů chce údajně opustit práci, a někteří Švédové chtějí dokonce odejít ze země.
  https://video.aktualne.cz/dvtv/svedsko-prestava-zvladat-migraci-narusta-kriminalita-i-strac/r~0ab6755ad5de11e681020025900fea04/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

 5. Avatar albatros
  albatros says:

  Iděs už začal dělat Robejškovi reklamu a lidi pod článkem jásají, že je načase vymést TOPku a ODS. Pokud to finančně pokryje Penta, tak budeme mít po příštích volbách dalšího globalistu ve vládě.
  http://video.idnes.cz/?idVideo=V161206_140515_zpravodaj_krr&c=A161205_135606_domaci_jkk

 6. Avatar Gulliv
  Gulliv says:

  Co dodat nad částkou 34042,-Kč mi srdíčko poskakuje radostí a vidím, že opravdu ta pravá pravda získává mít na vrch a těch lživých pravd a lásek jimiž jsem již pře-zmanipulovaný. Jak vidno pravda je jen jedna. Moc Vám děkuji že jste jen tak dále a díky p.Kapale a kolektive S.R.!!!

 7. Avatar zazrakem
  zazrakem says:

  POZOR Nejaka paraziticka fasisticka luza se snazi přiživit na vasem radiu https://www.youtube.com/watch?v=vDhzxdLf8B8

  • Avatar Kapal
   Kapal says:

   Není mým zvykem se vyjadřovat do jakýchkoliv diskuzí, ale v tomto případě musím udělat výjimku. Na falešném profilu našeho rádia na youtube se již podruhé objevila podvodná nahrávka. Důvodem je poškodit skvělou spolupráci Svobodného rádia se šéfredaktorem Aeronetu.cz panem VK, protože společné velice úspěšné pořady nedají spát deprivantu, který neunesl fakt, že jsme se s ním museli pro jeho naprostou neschopnost a pro jeho pomlouvačnou kampaň proti nám, rozloučit. Minulý podvodně sestříhaný pořad na falešném profilu i tento je pouze snahou o vražení klínu mezi nás a pana VK. Tomu, kdo se tímto ubohým způsobem snaží našemu rádiu škodit, to však není nic platné. Jenom to ukazuje na jeho ubohost, mstivost a záštiplnost. Tohoto člověka, který vytvořil jak falešný profil rádia a dává na něj tyto výblitky, je mi líto. Je totiž vždy politováníhodné, když se nula snaží vyniknout, a pokud se to nule nepodaří, škodí, jak jen může. Je proto nutné na tento falešný profil nechodit, a pokud se tam opět cokoliv objeví, kontaktovat nás. Zde, na stránkách Svobodného rádia jsou uvedeny maily, pište nebo volejte na mé uvedené číslo do studia Beta, rád vám všem podám vysvětlení. A jen tak na okraj, studio Beta a Kladno mají dohromady šest plně profesionálních mikrofonů, takže je naprosto vyloučeno, že bychom někdy museli vysílat umělým počítačovým hlasem, jaký je v tomto falešném fake. Všichni, kdož již celý rok naše rádio poslouchají vědí, že se nikdy nestalo a nikdy nestane, že bychom museli sáhnout k umělému hlasu počítače, jaký je například v programu PC pro slepce. Nám mikrofony vždy fungují.
   Vladimír Kapal

 8. Avatar Pozor na 17. listopad
  Pozor na 17. listopad says:

  S vysokou pravděpodobností se chystá provokace toho nejtvrdšího zrna aneb další student Šmíd. Informace mi přišla z relevantních zdrojů. Jestli tam někdo dete, dejte na sebe pozor a všechno důkladně natáčejte na kameru.

 9. Avatar Jan H.
  Jan H. says:

  Dne 7.10.1952 se narodil Vladimír Putin.

  Vše nejlepší k narozeninám Vladimire Vladimiroviči, vše nejlepší pro Vás, Vaši rodinu a Vaši zem. Sílu medvěda, sibiřské zdraví a dlouhověkost horala, pro pokračování toho co děláte !!!

 10. Avatar Name S
  Name S says:

  Zdravím všechny lidi dobré vůle.
  Tak mi dnes dorazili ty hlasovací listiny a našel jsem tam jen jeden v té zlodějské smetánce co se tam nabízí . Okamura bude zaručeně jedinou možnou volbou.
  Ono dnes to již není o nějakém snění ale o realitě a to kdo mne uchrání před těmi záměrně importovanými čmoudy sem do Evropy (o sebe strach nemám, jsem již 25 let členem střeleckého klubu) ale, vynakládám další a to nebýt tohoto nepořádku tak by byly zbytečné částky na vyzbrojování a zbrojních průkazů . Vyzbrojení celé mé rodiny pokládám za nynější situace za stěžejní .
  Děkuji celému kolektivu SR za pravdivé informace které ostatně korespondují i z ostatními nezávislými zdroji, S.O.

 11. Avatar Morozova N.
  Morozova N. says:

  Dobrý den p.Dukát doporučuji Vám i posluchačům si poslechnout tyto sprosté žvásty kde p.Dvořák z rádia „PLUS“ já je vnímám jako rádio FLUS, diskutuje s panem superstar Ting Tang-Jandou http://www.rozhlas.cz/plus/zaznamy/#/2016-09-13/17 v čase od 17:10 a stojí to opravdu za to.

 12. Avatar Nataša
  Nataša says:

  Vždyť vůbec nekoresponduje, to co tam hraje s programem!!!

 13. Avatar Akr
  Akr says:

  Seniorce se udělalo nevolno, mladík ji odvezl domů a okradl !!!!!

  Chybí těm mladým morálka a nějaká ta výchova ! To za komančů vyřešili vojnou a potom prací ! A takové poflakování tento systém měl vyřešen ! Z dětí se stali chlapi a otcové rodin ! A dnes ? Škoda mluvit !

  Příležitost dělá zloděje ! A v tomto případě to platí 2x ! Je z něho hyena, která se musí zastydět při pohledu co je to za člověka !!

 14. Avatar Akr
  Akr says:

  Muslimové chtějí dobýt Evropu a vymýtit křesťanství, řekl rakouský kardinál…..

  Konečně po dlouhé době slyším Pravdu a ta je jenom jedna ! Pan kardinál Vás všechny zrádci právě poslal do (_!_)

 15. Avatar Akr
  Akr says:

  Poslanec Stupčuk se přiznal, že boural opilý. Po nehodě tvrdil, že neřídil

  vezměte si kolik se schválilo zákonů zákonodárci a byli vyloženě ožralý při hlasování! Kážou pít vodu ale sami mají ty své držky v kalužích chlastu !
  Kolem oběda bych jim dal namátkově dýchnout a bez náhrady platu posílat domů ! Ve sněmovně by nakonec nikdo nebyl ale věděli bychom,že za nás nerozhodují ožralové !

  • Avatar Roman Peléšek
   Roman Peléšek says:

   Dobrý den studio a dobrý den pane okamuro:Strany co nám vládnú sú už jen lútky a dle mého by měly byt rozpuštěné a zakázané všecky strany které nám 20 rokú vládly, stejně jako byla DS co na to říkáte vy?

 16. Avatar Akr
  Akr says:

  Státní zaměstnanci, lékaři, sestřičky. Všem přidáme, rozhodla vláda …………….

  Nůžky se rozevírají i když si lékaři a hlavně sestřičky zaslouží peníze, to je bezesporu ale myslím si vládo kocourkovského typu,že tu máte i jiné spoluobčany co si zaslouží za svou práci důstojné žití v banánové republice ! Nemyslíte ? Až tu budou údajně sociálně slabí uprchlíci, kolikpak těm dáte aby jste jim zavřeli ústa ?

  Jen mi prosím řekněte ! Proč se tato republika musela od roku 89 tolik zadlužit ! Hlavně mi neříkejte ,že tu vše od pádu komunismu bylo zničené a vy jste museli např. postavit nové metro a nebo králikárny aby tu lidi mohli žít ! Jen si přiznejte ,že se tu kradlo v období od 89 až do roku 2015 tunelem Blankou apod. opencard atd. a privatizace Ježka a Klause ! pane Sobotko nebyl jste tehdy ministrem financí,který má podíl na zadlužení této země !! Byl to mi stačí ! Patříte mezi ty zloděje také s Kalouskem apod.!

 17. Avatar Dalibpr
  Dalibpr says:

  Ve Vidnavě u Jeseníku je již ubytováno 600 přistěhovalců. Ano 600, pěkně nenápadně, utajeně. Já se ptám, víte o tom? Kdy tam byli dopraveni a kým? Kdo dal k tomu svolení a kdo to organizoval? Z jakých zemí jsou? Takových míst, kam jsou v naší zemi tajně umístování tito přistěhovalci je několik.

 18. Avatar Jirka
  Jirka says:

  Ve Vašich pořadech se neustále opakují technické problémy s telefony diváků, (nehledě na kokrhání a jiné nepatřičné zvuky). Jinde, např. na Slobodném vysielači takové problémy nemají. Proč se s nimi neporadíte neporadíte, jak to dělají a místo toho se stále jen snažíte organizovat volající.

  • Avatar Martin Dukát
   Martin Dukát says:

   Dobrý den,

   nikdo Vás nenutí poslouchat naše vysílání…. Pokud se Vám naše vysílání nelíbí poslouchejte něco jiného. Apropo příspíváte?

   • Avatar Jirka
    Jirka says:

    Pane Dukáte, nikdo mě nenutí Vaše vysílání poslouchat, ale to neznamená, že po několika letech činnosti by se Vaše rádio nemohlo vyrovnat s dětskými nemocemi, zvláště když často a rád sám připomínáte, že posloucháme přední alternativní rádio. A proč se ptáte na přispívání? Znamená to, že ve Vašem, „svobodném rádiu“, kdo nepřispívá nemá právo vyjádřit svůj názor?

    • Avatar Martin Dukát
     Martin Dukát says:

     Vážený pane, chcete mi snad napsat, že jste nemohl svobodně projevit váš názor? Svobodu jste dostal tak co? Nelíbí se Vám, jak vysíláme… Dostal jste radu jak s tím naložit… Dále vyšlo najevo že nepřispíváte ale chtěl byste přitom co nejlepší kvalitu vysílání…. Já se ptám jakým právem??? Právem člověka, který naše vysílání roky sleduje ale nepřispívá… Dobře, pak si ale nestěžujte