Svobodné rádio

Alternativní stream pro poslech: ZDE

Záložní stream: ZDE

 

V současné době je slovo svoboda skloňované však ve všech pádech. Čím více je však toto slovo používané, tím méně je jeho význam naplňován. Svobody, a to ve všech směrech, ubývá stejnou měrou, jakou je toto slovo zneužíváno. V podstatě slouží jen jako kamufláž. Čím více chce kdokoliv lidskou svobodu potlačit, tím více o ní hovoří. Jde o paradox doby. Lidstvo, a to nejen u nás v republice a v Evropě, ale po celém světě, je zbavováno nejzákladnějších lidských svobod každým dnem, každým nově přijetým zákonem každé země na světě, neboť všechny v současné době přijímané zákony všech zemí světa, jsou směřovány proti lidem, proti jejich svobodě v jakémkoliv směru.

Všude, a to bez rozdílu, jde nejmocnějším tohoto světa o jediné, co nejvíce zbavit lidstvo svobodného rozhodování, zbavit ho svobody myšlení, získávání pravdivých a nezkreslených informací a podle nich směřovat své vlastní rozhodování a směřování. Jde jim o to nahustit co největšímu počtu lidí světa jejich názory, jejich myšlenky, jejich uvažování, aby ti, kdož potom půjdou, jak ovce pod nůž řezníkovi, ještě těm, kteří je tam směřují a vedou, tleskali. A jak vidíme dnes a denně kolem sebe, daří se jim to. Z vlastenců udělají rasisty a xenofoby, z vlastizrádců nadělají držitele různých cen, pravda se stává lží a lež je považována za svatou pravdu. Ano, takto dnes funguje svět, ten svět, který se na popud temných sil již vydal na pouť ke svému sebezničení. Svět a lidé v něm jdou a jsou sami ze sebe nadšeni, jak jsou uvědomělí, chytří a správní. A ty, kteří poukazují na to, že král je vlastně nahý, kamenují slovy jedu, plivají síru a dští plameny nenávisti. Ano, přesně takto je mocnými a temnými silami světa, nazývejme je, jak chceme, iluminatis, NWO, či Bilderberg, veden svět do vlastní záhuby.

Je zde však ještě dost lidí, kteří nezapomněli pocit sounáležitosti s rodnou zemí, kteří ještě vědí, co to vlastně je vlastenectví, kteří chápou rozdíl mezi ním a bohapustým nacionalismem, kterým se snaží mocipáni pravé vlastenectví očernit. Ještě zde jsou lidé, kteří chtějí své spoluobčany pravdivě, a to skutečně v pravém smyslu tohoto slova, pravdivě informovat o všem, co se děje u nás i ve světě. A ještě je zde, naštěstí, mnoho lidí, kteří tato pravdivá slova chtějí poslouchat.

A právě pro ně, pro vás, vážení posluchači, toto naprosto Svobodné rádio vzniklo a je tady pro vás. Nikdy, opravdu nikdy se nestane fiat alternativou, jako jiná média, která mají ve svém názvu též ono vznosné slovo svoboda, a přesto zavádějí své posluchače ze správné a rovné cesty změny, někam na vedlejší stezky, kde se ztratí ve spleti podružností a pozání. Svobodné rádio ze své přímé a rovné cesty nikdy nesejde, stejně tak, jako lidé, kteří za ním stojí, nikdy nesešli z cesty pravdy, skutečné pravdy a nikoliv té sluníčkářské a všelijak pokroucené.

Svobodné rádio vysílá svobodně pro svobodné lidi a nikdy tomu nebude jinak.


Komentářů: 710

 1. Avatar Marian K.
  Marian K. says:

  Prakticky ve všem v této diskusi souhlasím. Tady už není co dodat . Jsme v daleko horší totalitě než za bolševika. O tom kuřáckém zákoně nemá smysl ani hovořit. Totální stupidita.Do vedení země , ale i ostatních celků se dostali a bohužel dostávají demagogové , idioti a nefachčenkové první kategorie. Lidé co něco umí s kvalitními životními postoji vesměs na tyhle posty nereflektují, protože na ně prostě ani čas. ||No. ale teď. co s tím dělat ??? I kdyby člověk hned chtěl něco, třeba mimo velká města zorganizovat, prakticky nemá šanci. Proč ?Protože lidé jsou dnes hodně zaměstnáni / což je účel , zadlužit obyvatele a nechat je makat aby drželi ústa /a natolik zdecimovaní těmi např. pitomými seriály , přihlouplými pořady v televizi, že přestávají myslet. Nedostatek informací a mediální masáž vykonává , bohužel, své ! To je hrozná doba.Ale co dělat ? Vzít lopaty a konat ?

 2. Avatar Břéťa
  Břéťa says:

  Odbory – legální vyjádření nesouhlasu jsou stávky pod ochrannou rukou odborů ne? Není třeba nějakých demonstrací atd, jak tady v rozhovorech poslouchám, pracující mají přece perfektní a legální mechanismus, a nějak jsem zatím neslyšel o využítí odborů.

 3. Avatar Petr
  Petr says:

  Zdravim!
  Nemohu najit v archivu 2017-05-05-Studio-Beta-Henry-Makow_Iluminati_13_dil, nezapomneli jste na to, to tam dat?
  Dekuji za Vasi praci.
  S pozdravem P.

 4. Dokument z dílny ČT s názvem Hnusáci a úchyláci z cyklu Queer (angl. ve smyslu “teplouš, teploušský”), velmi ilustrativní: http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10520528904-queer/217562210900009-hnusaci-a-uchylaci

 5. Avatar Branislav Trnkócy
  Branislav Trnkócy says:

  zdravím, opět klasika, záznam z rozhovoru s doc. Valenčíkem, deklarovaný s délkou 112,41 MB je ve skutečnosti pouze 50 497 kB dlouhý, t.j. je v archivu pouze jeho první (hodinová) část. Podobný problém se notoricky objevuje i záznamů Joe Doležala. Prosím administrátora, aby zaměřil pozornost na archiv. Ne všichni mají možnost sledovat živé vysílání. Rovněž jsem pak v rozpacích dávat na FB link na takto neúplné záznamy.
  Děkuji za pochopení, Trnkócy

  • Avatar Martin Dukát
   Martin Dukát says:

   Dobrý den, jste jediný kdo si na toto stěžuje. Jedná se pravděpodobně problém v konfiguraci vašeho počítače, nebo špatným připojením k internetu.

 6. Avatar David Papalášek
  David Papalášek says:

  Dobrý den pane Kapale, co říkáte na článek z webu občanský týdeník, kde se do vás pouští jakýsi všemoudrý blb Jindra, který nemá ani vysokou školu? http://www.obcansky-tydenik.cz/tak-jsem-si-poslechl-svobodne-radio-pana-kapala-a-jeho-maly-alternativni-mainstream/

  • Avatar Karel Tomákšek
   Karel Tomákšek says:

   Dobrý den pane
   Davide Papalášeku,
   pan Kapal diskuse zásadně nečte a dělá v zásadě dobře, avšak pokud jste věrným posluchačem S.R. tak toto jistě víte, doporučuji aby jste panu Kapalovi napsal na jeho mejl , tam vám určitě odpoví.
   S pozdravem Karel T.

 7. Avatar Angelo Angelopulos
  Angelo Angelopulos says:

  Zdravím do radia,

  mám prosbu. Jakožto nepřítel času, kterému jsme se museli přizpůsobit a stát se do jisté míry jeho otroky, bych chtěl požádat, zda nejde “Program vysílání” (Google appka) přepnout do 24 hodinového formátu. Já nechápu jak se v tom AM/PM amíci vyznaj. Ale jim je asi jedno miliarda sem, bilion tam 😀

  Díky za reakci

 8. Avatar aktualita
  aktualita says:

  Vážení, myslím si, že na stranu p. Robejška můžete tak trochu zapomenout. Média ho nikde nezmiňují anebo jen minimálně. Možná zkusí něco před volbami, ale zatím je klid. KDO ale je poslední dobou v mainstreamu pečený vařený, pravidelně na titulních stranách novinek, idnesu atd. a dokonce má vypracován příznivý průzkum veřejného mínění? No je to maličká, bezvýznamná strana Piráti. Nemusím se asi zmiňovat o tom, že tato strana sou převlečení Zelení, plná neoliberálních havloidních kreatur mající pouze jednu známou, dobře rétoricky vybavenou osobnost Ivana Bartoše, předsedu strany.
  Tato malá a téměř neznámá strana si z ničeho nic může dovolit mít každý den jeden článek typu “Co si myslí Piráti na téma XY” na mainstreamu na titulní straně. Umíte si představit kdo musí tahat za nitky a kolik peněz taková kampaň stojí? Takové peníze sehnat by měla problém i velká mainstreamová strana, natož malí neparlamentní Piráti.
  Proto je jasné, že někdo chce opět dostat malou stranu do parlamentu, další “Věci Veřejné” další “Zelené” a tato strana by mohla v koalici pomoci komu? No mohla by dělat opět užitečné idioty, tentokrát Babišovi. Takže pozor na Piráty, máme tady další stranu na jedno použití na jedno volební období a potom odchod na smetiště dějin. Nicméně škoda už by byla napáchána. Proto varujte veřejnost, protože mladí lidé sou náchylní přesně na tento typ stran.

 9. Avatar Branislav Trnkócy
  Branislav Trnkócy says:

  Zdravím Vás. Z různých důvodů poslouchám pořady s panem VK z archivu. Z neznámého důvodu jsou prakticky všechny tyto archivované pořady ke konci oříznuté, zkrácené. U jiných pořadů to nemám vyzkoušené. Tím pádem jsou tyto archivy prakticky nepoužitelné.
  Je zde možnost kompletní záznam pořadu stáhnout z http://www.uloz.to, což dělám, ale tím přicházíte o page rank a vše co s tím souvisí. Můžete se, prosím, podívat, v čem je zmiňovaný problém?

  Děkuji, Branislav Trnkócy

  • Avatar Martin Dukát
   Martin Dukát says:

   Dobrý den,

   žádný záznam pořadu s panem VK nebyl nikdy zkrácen…. Martin Dukát

 10. Avatar Jan Toman
  Jan Toman says:

  Malý dodatek pro nezasvěceného proč to co patří p. Hlávkovi píši zde ono totiž na tom hlávkově „SVOBODNÉM VYSÍLAČI“ tak svobodno není neb co tam napíšete tak vám dobrá duše svého rádia p.Hlávka cenzuruje a kdy si stěžujete tak vám prostě s úsměvem jemu vlastním napíše, že hlouposti padají prostě do spamu a je to…
  Jste naštvaní, rozčilení a vlastně bezmocní – ano tento pán vás může dohnat k pocitu bezmoci, ustřihne hovor, nepustí vás ke slovu, aby přímo kaskadérským kouskem řeči z vás udělal naprostého hlupáka.
  Prostě SVOBODNÝ VYSÍLAČ jak má být a pro to píši zde neb kdybych toto napsal panu Hlávkovi rovnalo by se to psaní do komína. Za zveřejnění děkuji zde lidem ve SVOBODNÉM RÁDIU, že mohu upozornit na jednoho FIAT ATERNATIVCE a hlavně pozor !!!!
  Ano na tyto prašivce mohli by nám totiž v nadcházejících volbách svou propagandou poničit svými nepravdivými výroky další život v naší milované zemi.
  Alternativa jak vidět má opravdu rozličné tváře lidé rozpoznávejte !!!

 11. Avatar Jan Toman
  Jan Toman says:

  Spirituální vysílání p.Hlávky na Svobodném vysílači CZ.
  Aneb nikdo nemá pravdu pouze já a hlavně nechoďte k volbám.
  Tak toto se nám jako posluchačům snažil namluvit prochladlý p.Hlávka v jeho žumpě dne 23.3.2017 od 17:04 – 19:00 Hod.
  Pomne-li drzost samotného pána tvrdit že k volbám se chodit nemá a pomneme – li že den před tím že telefonujícího pána do pořadu konspirace z USA sprostě při telefonování ustřihl (je možno nahlédnou do archivu SVCS zde http://www.svobodny-vysilac.cz/?p=11031 v minutě 1,39:50) a přihlédneme- li k vysílání ze dne 23.3.2016 kde v pořadu interakce v akci, kdy nám p.Hlávka přislíbil vysvětlit co před cca 24 hodinami říkal tak se opět nic nekonalo k volbám prostě nechodit zaznělo a hotovo.
  Závěrem bych chtěl poděkovat zdejšímu svobodnému rádiu za vše co pro lid děláte.
  Jan Toman Česká Skalice

  • Avatar Palpav
   Palpav says:

   Pan Hlávka je naprostý idiot. S ním poslouchám jen pořad s panem Chvátalem. V tomto pořadu se pan Hlávka dostane ke slovu jen minimálně, pokud ale otevře hubu je to k zoufání.
   Dne 24.3.2017 byl pořad absolutně neuvěřitelné věnovaný finančním systémům. Pan Chvátal tam rozvíjel určité teorie o tom že v nynější době jsou státy ve vazalském postavení různých nadnárodních finančních institucí a najednou mu pan Hlávka skočil do řeči, cituji:

   „Jestli můžu, patrně si chtěl tím říci tu nesmyslnost právě těch voleb, že ty volby skutečně, ty si to myslím popsal velmi přesně, že jsou k ničemu když s tím stejně nemohou jakákoliv jakákoliv strana nic udělat, protože jsou v pasti té té dluhové jako mašinérie těch nadnárodních komperací ééé těch ehm no, těch nadnárodních korporací, pardon, korporací a těch bank. Takže vo to tady jde, to je to proč říkám že nemá smysl chodit k volbám, pokud se tu nezmění ten volební systém a ten politicko socioekonomický systém, že s tím stejně nikdo nemůže nic udělat, a to je to co lidi nechápou. Já si myslím, že sto teď vysvětlil velmi velmi dobře ale smysl podle mě toho výkladu mělo bejt ukázáno ta nesmyslnost nebo zbytečnost těch těch voleb který nás tu zase čekají, jestli jsem to správně pochopil.“
   Konec citace.

   Já málem spadl ze židle když jsem to slyšel. I pan Chvátal byl jak zkoprnělý a nechal to bez reakce. Pan Chvátal, Zelenka, Doležal by si měli uvědomit co je pan Hlávka zač a měli by z jeho pořadu odejít.

 12. Avatar J.T.
  J.T. says:

  Pravda nastala a já musím s politováním konstatovat že máme v ČR jedno rádio co se nezříká pravdy a tím je vaše rádio SVOBODNÉ RÁDIO to druhé co vede pan Hlávka od konkurence si to opravdu zmrvil tím že hlásá lidu této země aby NEŠLI K VOLBÁM což se rovná položení hlavy na špalek.
  O to více by jste mněli vy burcovat proti takovýmto nepřátelským vlivům aby lid náhodou nepojal nesmysly vyřčenými onou FIAT ALTERNATIVOU v podání SVOBODNÉHO RÁDIA a osobně onoho pana Hlávky z Plzně.
  Věřím že takovéto parazity společně porazíme ve volbách a proto znovu apeluji šiřte myšlenky že volby jsou nutné a je nutné volit ty strany které si to zaslouží jinak bude s naším národem opravdu konec.
  Jan Toman Česká Skalice

 13. Byla tu řeč o šíření informací všemožnými prostředky včetně letáků, zde je pokus, alespoň pro inspiraci: Leták 2xA4 Rusko chce válku.pdf se snaží zjednodušeně vysvětlit, kdo chce válku, proč a co s tím dělat. Shledáte-li to vhodným, šiřte!
  poslisoubor.cz/…/…
  nebo
  nahrajsoubor.cz/…/

 14. Avatar john
  john says:

  Tak toto vážení stojí opravdu za poslech – 10.3.2017 23:33 (7/8) Ondřej Kundra: Putinovi agenti., link na stránku : http://hledani.rozhlas.cz/?query=putinovi+agenti&offset=0&porad=^%22Radiokniha%22$

 15. Avatar Marian K.
  Marian K. says:

  Dobrý den. Prakticky se vším , co tady dnes p. Okamuro říkáte souhlasím. Trochu bych Vás poopravil o počátku ” fámy ” případné koalice s Babišem a Ano. Sám jste televiznímu reportérovi po posledních volbáích na jeho dotaz o případné koalici , řekl že připadá v ůvahu ANO. Tak to bylo. Ale nevadí. Mně osobně by to velmi ovlivnilo u parlkamentních voleb. Jinak ale máte pravdu. Je to tady katastrofa. Už ve všem. Zajímá mne však jedno. Zrušíte v případě úspěchu ten ” šmírácký nesmysl ” EET ? Děkuji za odpověď.

  • Avatar SITRA AHRA
   SITRA AHRA says:

   Ano, pane Kapale/ pani Procházková, bol to Štefánik ktorý uviedol Masaryka a Beneša do tých “vyšších vrstiev”; treba si však uvedomiť, že keby neboli všetci traja slobodomurári vysokého stupňa zasvätenia a keby sa nebola Benešova žena Hana vyspala s francúzskym predsedom vlády a minister zahraničia, menom Aristide Briand (1862-1932), ktorý dokonca v roku 1926 obdržal Nobelovu cenu, nikdy by asi nebolo Československej republiky.
   Nábytok – spálňu, v ktorej sa táto súlož odohrala, je možné vidieť na barokovom zámku v Táboře-Měšicích.

   A čo sa týka Štefánikovej smrti, boli svedkovia, ktorí obsluhovali ten kanón, z ktorého san a lietadlo strieľalo – to lietadlo bolo zostrelené.

  • Avatar SITRA AHRA
   SITRA AHRA says:

   Zdravím, k vášej relácii 10,3,2017:
   Minimálna mzda je obrovský, nechutný žart a nikdo z nej nemôže vyžiť, nezáležiac na tom, či žije na Slovensku, alebo v ktorejkoľvek inej krajine.
   Tieto zamestnania sú pre školopvinné deti, ktoré stále žijú doma a ktoré chcú mať nejaké “drobné” na weekend. To nie je súdené pre tých, ktorí sa pokúšajú “zarobiť na svoje živobytie”; a predsa mnohí sú povďační, že majú tieto bezcenné zamestnania, pretože väčšina toho, čo zvyklo byť “dobré zamestnania”, viac neexistujú, boli zrušené a tovary všemožných druhov, väčšinou podradných kvalít, sa dovážajú zo zahraničia. Nikdy nebolo viac ľudí nezamestnaných – dokonca ani počas “Veľkej Depresie” rokov 1929-1930.
   Mnoho prívržencov tzv. NEW AGE (Nový Vek), hovoria, že je ‘dosť peňazí pre každého’. Samozrejme nechcú povedať pravdu, že to, čo myslia “peniaze”, je v obehu len pár miliónov. Vezmúc do úvahy pár ‘nových’ milionárov, mnoho peňazí je už mimo krajiny, mnoho ‘uviazaných’ v rôznych ilegálnych biznisoch (drogy a iné) a stále mnoho schovaných doma v madracoch, atď., čo necháva len pár Eur na žijúcu osbu, alebo trochu viac, ak chcete počítať len dospelých.
   Teda NIE JE dosť peňazí pre každého. Čoho je doť, sú “kredity” (pôžičky) a množstvo tých je neobmedzené.
   Ovšem v demokraciách to ani inak nie je možné, o čom málokdo vie, lebo málokdo premýšľa a o to ľahšie naletí na sľuby a demagogiu politikom.

 16. Avatar Helena
  Helena says:

  Dobrý deň pán Kapal.
  Reagujem na reláciu s pánom VK o úniku radiácie.
  Ako sa má chrániť človek, ktorý má vyoperovanú štítnu žľazu?
  Pre neho je iodid draselný už zbytočný?
  Ďakujem za odpoveď i za vašu prácu.

 17. Avatar Eva
  Eva says:

  Poslouchám pana Humla, a je tedy naprosto neuvěřitelné, jak tvrdí, že mu není nic známo o tom jak jsou ubytováváni azylanti v Havířově! Všichni kdo čtou různé zprávy o tom už dávno vědí a člen Bezpečnostního výboru tvrdí, že o tom neví!!!???? To už můžete uveřejnit rozhovor s běžným občanem ČR!

 18. Avatar Míra Vopršálek
  Míra Vopršálek says:

  Dobrý den, můžete mi prosím sdělit, jaké zdroje byly použity ke zpracování zajímavého pořadu o New Age? Děkuji a přeji hezký den.

  • Avatar Martin Dukát
   Martin Dukát says:

   Zdroje: zahraniční servery

   • Avatar Míra Vopršálek
    Míra Vopršálek says:

    Zahraniční servery? Já bych ale rád slyšel jména těch vševědoucích lidí, kteří staví každé netradiční náboženství na úroveň sekty. Aspoň mi řekněte, zda jde o křesťana, abychom si ujasnili odkud fouká vítr.

 19. Avatar Posluchač
  Posluchač says:

  Slovenka spalující korán: Do pořadu s panem VK volal posluchač, který uvedl, že viděl video již dříve (před měsícem či dvěma) a bez vlajky Slovenska. Zde je video https://www.youtube.com/watch?v=TiOKWKOm-rc vloženo na youtube dne 27.12.2016 a vlajka na něm je. Má-li někdo video bez vlajky s ověřitelnou časovou verifikací, dejte mi sem odkaz.

  K manipulaci na idnes.cz: O manipulaci bych nemluvil. Zde http://zpravy.idnes.cz/slovensko-nahravka-niceni-koran-vyhrozovani-muslimove-pj8-/zahranicni.aspx?c=A170217_163143_zahranicni_ale je screen z videa na youtube.com. Nenašel jsem nic mimo. Screen je akorát pořízen v čase, kdy aktérka zakrývá symbol na slovenské vlajce. Možná jen náhoda, možná záměr. Možná podprahový screen. Ale kdo zná vůbec ruskou vlajku? Takže i zde jsem zdravě skeptický k informacím, které zazněly v pořadu v tomto konkrétním bodě.

 20. Avatar D.J.Ornen
  D.J.Ornen says:

  Dobrý den.
  Zdravím do studia jak p.Kapala a p.Soňu kteří nazývají věci pravým jménem a v neposlední řadě vedoucího technického zajištění celého Svobodného Rádia p.Martina Dukáta.
  Nedávno se do vašeho rádia navážela jistá sekta a tak jsem se zaměřil na monitorování jejich stránek a to ze několika vícero důvodů je však tristní že poslední záznam na tomto fóru je od Martina Böhma a to :
  14.01.2017, 11:17 https://forum.sebesdileni.cz tito kačeři s vámi chtějí soupeřit a toto umírající fórum a umírající sekta a její přihlouplí sektisté?
  Vyhrožování možnými trestními oznámeními je více než úsměvné oni sami jsou však na hraně žalovatelnosti což si ve své hlouposti asi neuvědomují.
  Přeji Vám mnoho zdraví a vitality do nového roku.
  D.J. Ornen