Svobodné rádio

Alternativní stream pro poslech: ZDE

Záložní stream: ZDE

 

V současné době je slovo svoboda skloňované však ve všech pádech. Čím více je však toto slovo používané, tím méně je jeho význam naplňován. Svobody, a to ve všech směrech, ubývá stejnou měrou, jakou je toto slovo zneužíváno. V podstatě slouží jen jako kamufláž. Čím více chce kdokoliv lidskou svobodu potlačit, tím více o ní hovoří. Jde o paradox doby. Lidstvo, a to nejen u nás v republice a v Evropě, ale po celém světě, je zbavováno nejzákladnějších lidských svobod každým dnem, každým nově přijetým zákonem každé země na světě, neboť všechny v současné době přijímané zákony všech zemí světa, jsou směřovány proti lidem, proti jejich svobodě v jakémkoliv směru.

Všude, a to bez rozdílu, jde nejmocnějším tohoto světa o jediné, co nejvíce zbavit lidstvo svobodného rozhodování, zbavit ho svobody myšlení, získávání pravdivých a nezkreslených informací a podle nich směřovat své vlastní rozhodování a směřování. Jde jim o to nahustit co největšímu počtu lidí světa jejich názory, jejich myšlenky, jejich uvažování, aby ti, kdož potom půjdou, jak ovce pod nůž řezníkovi, ještě těm, kteří je tam směřují a vedou, tleskali. A jak vidíme dnes a denně kolem sebe, daří se jim to. Z vlastenců udělají rasisty a xenofoby, z vlastizrádců nadělají držitele různých cen, pravda se stává lží a lež je považována za svatou pravdu. Ano, takto dnes funguje svět, ten svět, který se na popud temných sil již vydal na pouť ke svému sebezničení. Svět a lidé v něm jdou a jsou sami ze sebe nadšeni, jak jsou uvědomělí, chytří a správní. A ty, kteří poukazují na to, že král je vlastně nahý, kamenují slovy jedu, plivají síru a dští plameny nenávisti. Ano, přesně takto je mocnými a temnými silami světa, nazývejme je, jak chceme, iluminatis, NWO, či Bilderberg, veden svět do vlastní záhuby.

Je zde však ještě dost lidí, kteří nezapomněli pocit sounáležitosti s rodnou zemí, kteří ještě vědí, co to vlastně je vlastenectví, kteří chápou rozdíl mezi ním a bohapustým nacionalismem, kterým se snaží mocipáni pravé vlastenectví očernit. Ještě zde jsou lidé, kteří chtějí své spoluobčany pravdivě, a to skutečně v pravém smyslu tohoto slova, pravdivě informovat o všem, co se děje u nás i ve světě. A ještě je zde, naštěstí, mnoho lidí, kteří tato pravdivá slova chtějí poslouchat.

A právě pro ně, pro vás, vážení posluchači, toto naprosto Svobodné rádio vzniklo a je tady pro vás. Nikdy, opravdu nikdy se nestane fiat alternativou, jako jiná média, která mají ve svém názvu též ono vznosné slovo svoboda, a přesto zavádějí své posluchače ze správné a rovné cesty změny, někam na vedlejší stezky, kde se ztratí ve spleti podružností a pozání. Svobodné rádio ze své přímé a rovné cesty nikdy nesejde, stejně tak, jako lidé, kteří za ním stojí, nikdy nesešli z cesty pravdy, skutečné pravdy a nikoliv té sluníčkářské a všelijak pokroucené.

Svobodné rádio vysílá svobodně pro svobodné lidi a nikdy tomu nebude jinak.


Komentářů: 710

 1. Avatar Slovanka
  Slovanka says:

  Pane Dukáte,
  napište zde prosím, kdy bude náhradní vysílání s p. Kollerem ( dnes 8.8. byl zřejmě další útok- vůbec nešlo)
  Napište info.
  Mockrát děkujeme a držte se !

  • Avatar Martin Dukát
   Martin Dukát says:

   Dobrý den, kvůli výpadku internetu (nešlo o útok) běžel po 19 hodin náhrádní program ze studia Green. Pan Koller vystoupí příští pondělí (14.8.2017)

 2. Avatar Michal
  Michal says:

  Dobrý den
  Nemáte dnes nějaké problémy ?Nedaří se mi rádio spustit jinak stránky fungují ale streamy ne.
  Na chvilku naskočil cca 19:10 pak zase konec.

  Zdravím Michal

  • Avatar Martin Dukát
   Martin Dukát says:

   Dobrý den, kvůli výpadku internetu (nešlo o útok) běžel po 19 hodin náhrádní program ze studia Green. Pan Koller vystoupí příští pondělí (14.8.2017)

 3. Avatar Franta
  Franta says:

  Jedině SPD se svým programem, Okamurou a se současnými preferencemi je naše největší naděje. VOLÍME SPD! Tomio – vyhrajeme!!!

 4. Avatar Jiří CH.
  Jiří CH. says:

  Jsem rád,že se zde předčítá Páni a otroci,kterou jsem doporučoval už asi před rokem.Na tuto problematiku je už dost informací.Je potřeba si to vyhledat a potom je jasné o co se jedná.Ono jde v podstatě o to že židé jsou jako jediný národ vyvolení vládnout.Je to rasa geneticky vyšlechtěna k tomuto účelu.Lze to dohledat v historických pramenů.Dá se to najít i v Bibli.Aby naplnili tento projekt,tak se neštítí ničeho a bohužel jsou rozlezlí všude,hlavně kde jsou banky,moc atd.Stačí zavelet a všichni se spojí a jsou poslušní(vyšlechtěná genetika). Je potřeba si uvědomit o co jde a jestli se nespojíme ve volbách tak je opravdu konec bíle rasy.Ptám se?, komu vadí Adam Bartoš a proč?Nezačal odhalovat pravdu?Je dobré se podívat zde https://aryanrebel.files.wordpress.com/2008/03/castecny-seznam-zidu-a-zidovskych-misencu-v-politice-csfr-cr-a-sr-po-r-1989.pdf ,kdo nám vládne.Myslím si,že vše dává smysl .To je hlavní příčina na kterou je potřeba se soustředit.Ostatní věci jsou účelové a zavádějící,aby se nemluvilo o příčině.Doporučoval bych o tom diskutovat natvrdo!

 5. Avatar Marian K.
  Marian K. says:

  Zdravím p. Okamuro a vůbec nemám obavy z toho, že byste neuspěl. Pokud mohu posoudit situaci třeba ve svém okolí, tak získáváte obrovskou podporu . Ani už není jiná volba , než Vy a SPD. Váš program splňuje vše pořebné. Stop islamismu je jeden z nejdůležitějších . Je neuvěřitelné, že máme naše spoluobčany , které jsme si navolili aby nás co nejlépe zastupovali , kteří dělají pravý opak srovnatelný s vlastizradou. Živnostníci , malí podnikatelé uvěřili minule Babišovi a ti ho zvolili. Všechny zklamal ! Neznám nikoho, kdo by ho teď volil. Nikoho.Možná se projeví později. Nevím. Teď a asi už naposledy upírají svoji pozornost a důvěru k Vám. Věci máte srovnané. Jasné. Přímočaré. Tak to má být. A věřím tomu, že nelžete.ˇVyjádřil jste se, že zrušíte to šmírovací svinstvo / promiňte ten silný výraz / – EET. Dodržíte slib ? Živnostníci jsou disciplinovaní voliči , protože už dávno pochopili, že jedině volby rozhodují nejen o jejich životech. A proto chodí k volbám. I se svými rodinami. Nezklamte je, prosím. Pevné zdraví Vám přeji.

  • Avatar Miroslav k..
   Miroslav k.. says:

   Já ho volím také ale obávám se že nebude mít tak velkou podporu pan Okamura.Lidé prostě nalítli Babišovi a bezmezně mu věří i každou lež.Prostě co řekne tak je a i kdyby jim holil hlavy a říkal že to není pravda tak oni budou tvrdit že to není on ale někdo za něj namaskovaný.Myslím že SPD se ani kdyby měla 10% tak se do koalice nedostane.Spousta hlupáků bude volit ODS KDU TOP09 Cssd a to pořád dokola a tyhle strany tu koalici zuřivě rychle doplní.Babiš půjde třeba s čertem jen aby byl ve vládě ale ne s SPD.Ostatní strany totiž budou plnit úkol z Berlína-zničit tuhle zem.Do tohoto SPD nezapadá a tak nesmí být ve vládě.Oni si to zařídí i kdyby měli ve finále volby zfalšovat.Globalisté stejnou chybu jako v USA nepřipustí.A i tak si s nepohodlným prezidentem rychle poradili.Dnes je bezmocný jak děcko a je větší loutka než Obama.Cipras v Recku je příklad císlo 2

  • Avatar Milan Dvorský
   Milan Dvorský says:

   Proč by se mělo rušit EET, přece platit daně je normální a ne se této povinnosti záměrně vyhýbat, jak to dělala spousta živnostníků. Jak k tomu potom přijdou ti poctiví živnostníci, kteří daně řádně platí a jsoui vůči zlodějům značně znevýhodněni. EET nechat, jen je “dopilovat” a odstranit některé chyby, které se tam vloudily. Daně je správné platit a kdo se jim vyhýbá, ten musí nést pak následky.

   • Avatar Normen
    Normen says:

    JSTE BLB ono to zavedení EET někoho prostě vyřadí vás asi ne neb jste diletant a hlupák ti co vydělávají méně než 250.000,- ročně to bude opravdu zásah a mnoho jich těch cca 30.000,- NA POŘÍZENÍ NESMYSLU ani nedá a budou ve frontě na úřadu práce jak jsem psal jste prostě BLB.

    • Avatar Milan Dvorský
     Milan Dvorský says:

     Normen, potrefená huso, zřejmě asi právě vás EET vyřadilo z podvádění, že. Ale je jen dobře, že díky EET mají zloději a podvodnícií po “kšeftech”, však taky nejvíc řvou.

 6. Avatar Petr Janda
  Petr Janda says:

  Dobrý den. Co říkáte na cenu CERNu? Prý přes 5 miliard euro.

 7. Avatar Josef
  Josef says:

  Pánové VK

  Dnes jsem Vás poslouchal ze záznamu ” hovory s VK z 28.7.2017. Při poslechu části, kde se opíráte o policisty, kde nic nedělali při střelbě v hospodě a posléze kritice celé policie, že je neschopná, jsem byl konsternovaný. Sám jsem BYL policistou a vím, že takových policistů za mne nebylo moc. Vždy v každé komunitě lidí se najdou hrdinové a zbabělci. A já u policie znám více hrdinů jak zbabělců, ovšem jak je zvykem u nás v ČR o hrdinech se mlčí, kdežto na zbabělce se poukazuje ( asi nemáme dostatek sebevědomí, nebo jsme tak malí, že se musíme sebemrskat). A upozorňuji na to, že pokud tato společnost bude dehonestovat práci policie (což děláte vesele oba VK), tak stateční a poctiví policisté již nebudou chtít pracovat (nasazovat svoji kůži) pro národ,který na ně jako státní úředníky plive. Mimochodem byla to jedna z mých “kapek” do džbánu, proč jsem se rozhodl odejít od policie. Chránit někoho, kdo mi dnes a denně hází klacky pod nohy a obden nadává do flákačů a nacistů, tak to pardon, za to mi tento národ nestojí. Proto si prosím uvědomte, co to udělá s mladým policistou, který Vás bude poslouchat. A když se Vám nelíbí práce Policie, zaměřte se na strukturální problém (jakožto běžný problém v ČR-přece že neletěl speciál pro naši občanku do Egyptu, za to nemůže pilot letadla) a neplivejte na řadové policisty.
  Přeji hodně štěstí ve Vašem boji Josef.

  • Avatar Miroslav k..
   Miroslav k.. says:

   Ale pane Josef policie si tohle dělá naprosto sama že jí vidí negativně značná část občanů.Ti lidé mají na to právo protože je platí ze svých daní.Zároven velmi dobře.To není malost to je právo.Lidé to vidí na ulicích když policie šikanuje slušné lidi a proti grázlům není schopna zasáhnout.Takové případy nejsou vůbec ojedinělé.Policie lustruje nějakého tatíka na Václaváku a 5m od nich se perou Nigerijci o drogy.To je však vůbec nezajímá.Ono totiž střet s grázly dost často hodně bolí.Je proto lepší si nadělat služební body na tom tatíkovi.Ten se nebrání.Lidé to vidí velmi často i na demonstracích i mimo ně.Je jasné že tohle je více vidět než pozitivní příklady.U policie je opravdu těch excesů až až.Myslím že výběr lidí do policie není vůbec kvalitní.Myslím že minimálně polovina lidí je tam jen kvůli penězům a výhodám.Pomáhat a chránit jim je k smíchu.Ten příklad v Brodě to jen dosvědčuje.Prvotní zásah 00 nic a zasahovka se jaksi opozdila.Na tohle mají danoví poplatníci právo reagovat absolutní nedůvěrou v policii.A to at si myslíte vy co chcete.

 8. Dobry den. K dnesnimu tematu-jak vidite ANS z hlediska voleb? Jejich pronarodni program mi pripada lepsi nez Okamurova strana.

 9. Avatar Miroslav k..
  Miroslav k.. says:

  No v tom ANO jsou také pěkní lumpové.Např. paní Jourová to je typický příklad kolaborantky a vlastizrádce.Přesvědčená nebo lépe řečeno dobře zaplacená EU soudružka hrdě mlátí hubou proti všem co nechtějí poslouchat soudružku svazačku Merkelovou a Napoleonka Macrona.Nového osvíceného.Je velmi vytrvalá v kydání hnoje na svou vlast.Jestli tato dáma vůbec ví co ten pojem znamená.Ono totiž soudružko Jourová jde tady o to zdali vůbec v té vaši špinavé unii chceme být.Proč myslíte že vláda nechce připustit referendum???Pan Sobotka dobře ví že 84% lidí by bylo pro vystoupení.To je průser soudružko co???

  • Avatar Vašek
   Vašek says:

   Miroslave, víš vůbec jak je definovaná vlastizrada? Ato tvoje napadání, nepodložené fakty, jsou jen urážky. Nic víc.

 10. Avatar Michal HB
  Michal HB says:

  Dovolím si sem do diskuze přidat pár odkazů na průzkumy volebních preferencí. Zároveň je to i reakce na včerejší pořad s panem Fialou za SPD, kde padlo, že SPD má vyšší preference, než 12-15%. Podívejte se, popřípadě sdílejte adresy serverů, ať se projeví více lidí, ať je to ještě více objektivní. U průzkumu z Novinky.cz nelze hlasovat, tento průzkum už skončil, ale ostatní stále běží.

  https://www.ihlas.cz/komu-date-hlas-v-pristich-volbach-2015/
  http://predvolebnipruzkum.cz/
  http://volby-do-poslanecke-snemovny.cz/vysledky-a-statistika_83.html#statist
  https://nejhorsi.cz/reakce/v/cervenec
  https://plus.google.com/+KBVCZ/posts/Yuqxq92jm4u

 11. Avatar Marian K.
  Marian K. says:

  p. VK bych chtěl vzkázaz, že ” lupénka ” není nakažlivé onemocnění !!! A do bazénu je u nás vstup povolen. Pravdou zůstává, že při extremním postižení se sami pacienti koupalištím vyhýbají.Ze zřejmých důvodů. Takže poprosím nešířit zbytečně nepravdivé informace . Děkuji. M.K.

 12. Avatar Miroslav k.
  Miroslav k. says:

  Ted jestě k prezidentským volbám.Je třeba volit M. Zemana.Sice dělá kiksy a z některých jeho názorů mi vstávají vlasy třeba poplatky v nemocnici. ODS a ANO hadr ale je alespon národovec a nepustí sem migranty.Horáček a Drahoš jsou vítači to nebrat.Ti by nám to tady zaplevelili těmi přičmoudlými netáhly že by se náš stát nedoplatil.Jak jsem již psal mají schváleno 21000Kč na měsíc a osobu a ještě se jim platí bydlení a energie.O tom se nám ani nesnilo a bez práce.Mě se např nikdy nesnilo ani o takové výplatě jelikož jsem jako mnoho dalších pracoval u soukromníků velmi v úvozovkách štědrých kteří než by přidali zaměstnanci 100Kc za 5 let tak si raději koupili o 3litry nafty více do svého súv.Ale to jen bokem. Nedopustte aby sem nějací Horáčci tahali statisíce lidí co jsou i zadarmo drazí.At si jich užijí v Německu a neobštastnují s nimi i nás.

 13. Avatar Miroslav k.
  Miroslav k. says:

  Je to pravda lidé si neuvědomuji že tyto volby jsou o budoucnosti národa.Eu se nám ráda postará o konečnou.Zaplevelení nemakavými nevzdělanými a nemocemi prolezlými špinavci a ztráta suverenity s pádem sociálního systému se blíží.Vyplácením 21000Kč statisícům migrantů a zároven placení jejich bydlenínemůže tento stát utáhnout.Pan Babiš pro tohle zvedl ruku.Za pár let nám pak bude vykládat že stát nemá na důchody a budeme muset dělat do 80let.Což už dnes říká jeho ministr financí pan.Pilný.Babiš tohle vše bude prosazovat protože je z EU propojen byznysem.Babiš není alternativa.Nevím jak si to lidé mohou myslet a jaký mají proto důvod.Je to tipický politik a byznysman dnešní doby.On zvysoka kálí na lidi on jen potřebuje jejich hlasy.Je stejný jako ODS CSSD KDU TOP 09 ODA STAN.Pokud vyhraje volby klidně se s těmito stranami spojí bude li to potřebovat a to i s kalouskem.Však si ve skutečnosti velmi dobře rozumí.Navenek jen hrají divadlo s názvem Kašpárku uteč!Jediná alternativa dnes je SPD.To může přinest změnu ale od Babiše ji nečekejte.Pokud bude chtít zachovat byznys tak se musí klanět Merkelové uřvanému trpaslíkovi Macronovi a dalším.On prostě ani jinak nemůže.Kdo to nechápe a bude ho volit tak záhy bude velmi rozčarován.Je mi líto.

 14. Avatar Marian K.
  Marian K. says:

  Co se týče p. Babiše, právě dnes jsem se dnes jednomu ” přesvědčenému voliči Babiše ” snažil vysvětlit , že ta pravá volba je p. Okamura a SPD. Vtip je v tom, že ti lidé ač jsou tzv.přesvědčení / a ty ploché argumenty bych Vám přál slyšet / vůbec neví, co má SPD v programové nabídce. NIC ! Ale neví nic ani o Babišovi. Jemn to, že ” tady začal dělat pořádek ” a že Sobotka na něho udělal podraz. Toť vše. A toto je stav části současné populace. Ale už je zaděláno. Prezident Zeman skrze své anální alpinisty z řad starostů stačí rozsévat mezi tyto neinformované , sémě Babišových preferencí. Je to tak. Je to chyba jako hora, ale stát se opravdu může, že se to Babišovi podaří. To je problémn. Anebo se s lidem této malé země hraje naprosto sprostá, vysoká politická hra , která ovšem nadělá v této zemi naprostou destrukci. Už teď je chaos . Co by na to řekl p. VK ? Děkuji. M.

 15. Avatar Hlavacek
  Hlavacek says:

  Dobry den pane Kapale, kdyz jste toho pana Babise tak dobre proustroval tak ho muzu volit.Jinak Vas rad posloucham

 16. Avatar Marian K.
  Marian K. says:

  K p. Babišovi. Vplit ho už nikdy nebudeme. Ruce klesly po tom všem , co jsme se o něm, nejen od Vás dozvěděli.Ale Zeman mu dělá kampaŇ. To jste snad zaznamenal.Nenápadně , leč přece. Tam je dohoda jistá. Co říkáte ?

 17. Avatar aktualita
  aktualita says:

  Dobrý den
  Nepřemýšleli ste pozvat do pořadu Antonína Baudyše ml. ? Z diskuzí na Aeronetu, kam p. Baudyš občas zavítá pod jeho vlastním jménem vidím, že je celkem dobře orientovaný v situaci.
  Mohl by to být zajímavý pořad.

 18. Avatar EDICE PŘEČTI A POŠLI DÁL
  EDICE PŘEČTI A POŠLI DÁL says:

  Dobrý den, dovolil jsem si vytvořit leták na podporu Svobodného rádia a webové stránky, kde si může leták každý stáhnout, vytisknout a šířit… http://edice-precti-a-posli-dal.webnode.cz
  (Nemám prostředky na vytisknutí většího množství, ale kdyby měl někdo možnost letáky vytisknout ve velkém – ofsetem, tak je klidně roznesu do schránek po celém Brně.)

 19. Avatar ista pravda
  ista pravda says:

  Jak dlouho se necháme ještě dojit jako ti hloupí Ukrouši?
  ZDE: https://tinyurl.com/y7ox5njh

 20. Avatar SiM
  SiM says:

  Dnes kolem 20.35 volal maník ze severu čech a prej “svobodní od nás (asi SPD dle jeho náklonnosti k této straně) kopírují program”. To mě rozesmálo:-) Svobodní mají konzistentní názory od založení 2009, kdežto SPD byla založena 2013. Kdo koho teda kopíruje:-) Hezký večer

  • Avatar Martin Dukát
   Martin Dukát says:

   Strana Svobodných nemá žádné sociální cítění, proto neni volitelná..

   • Avatar SiM
    SiM says:

    Narážel jsem na argumentaci volajícího, který bohužel nevěděl fakt, který jsem prvně psal. Nijak jeho názory respektuji.
    O sociálním cítění řeč nebyla, spíš bych uvedl, že stana která hraje city to má u lidí dobré:-) Hezký den.