Svobodné rádio

Alternativní stream pro poslech: ZDE

Záložní stream: ZDE

 

V současné době je slovo svoboda skloňované však ve všech pádech. Čím více je však toto slovo používané, tím méně je jeho význam naplňován. Svobody, a to ve všech směrech, ubývá stejnou měrou, jakou je toto slovo zneužíváno. V podstatě slouží jen jako kamufláž. Čím více chce kdokoliv lidskou svobodu potlačit, tím více o ní hovoří. Jde o paradox doby. Lidstvo, a to nejen u nás v republice a v Evropě, ale po celém světě, je zbavováno nejzákladnějších lidských svobod každým dnem, každým nově přijetým zákonem každé země na světě, neboť všechny v současné době přijímané zákony všech zemí světa, jsou směřovány proti lidem, proti jejich svobodě v jakémkoliv směru.

Všude, a to bez rozdílu, jde nejmocnějším tohoto světa o jediné, co nejvíce zbavit lidstvo svobodného rozhodování, zbavit ho svobody myšlení, získávání pravdivých a nezkreslených informací a podle nich směřovat své vlastní rozhodování a směřování. Jde jim o to nahustit co největšímu počtu lidí světa jejich názory, jejich myšlenky, jejich uvažování, aby ti, kdož potom půjdou, jak ovce pod nůž řezníkovi, ještě těm, kteří je tam směřují a vedou, tleskali. A jak vidíme dnes a denně kolem sebe, daří se jim to. Z vlastenců udělají rasisty a xenofoby, z vlastizrádců nadělají držitele různých cen, pravda se stává lží a lež je považována za svatou pravdu. Ano, takto dnes funguje svět, ten svět, který se na popud temných sil již vydal na pouť ke svému sebezničení. Svět a lidé v něm jdou a jsou sami ze sebe nadšeni, jak jsou uvědomělí, chytří a správní. A ty, kteří poukazují na to, že král je vlastně nahý, kamenují slovy jedu, plivají síru a dští plameny nenávisti. Ano, přesně takto je mocnými a temnými silami světa, nazývejme je, jak chceme, iluminatis, NWO, či Bilderberg, veden svět do vlastní záhuby.

Je zde však ještě dost lidí, kteří nezapomněli pocit sounáležitosti s rodnou zemí, kteří ještě vědí, co to vlastně je vlastenectví, kteří chápou rozdíl mezi ním a bohapustým nacionalismem, kterým se snaží mocipáni pravé vlastenectví očernit. Ještě zde jsou lidé, kteří chtějí své spoluobčany pravdivě, a to skutečně v pravém smyslu tohoto slova, pravdivě informovat o všem, co se děje u nás i ve světě. A ještě je zde, naštěstí, mnoho lidí, kteří tato pravdivá slova chtějí poslouchat.

A právě pro ně, pro vás, vážení posluchači, toto naprosto Svobodné rádio vzniklo a je tady pro vás. Nikdy, opravdu nikdy se nestane fiat alternativou, jako jiná média, která mají ve svém názvu též ono vznosné slovo svoboda, a přesto zavádějí své posluchače ze správné a rovné cesty změny, někam na vedlejší stezky, kde se ztratí ve spleti podružností a pozání. Svobodné rádio ze své přímé a rovné cesty nikdy nesejde, stejně tak, jako lidé, kteří za ním stojí, nikdy nesešli z cesty pravdy, skutečné pravdy a nikoliv té sluníčkářské a všelijak pokroucené.

Svobodné rádio vysílá svobodně pro svobodné lidi a nikdy tomu nebude jinak.


Komentářů: 710

 1. Avatar Marian K.
  Marian K. says:

  Dobrý večer. Co se týče tzv. zpěváka s nejsprostějšímy texty p. Bangy a jeho ocenění , tak to je zcela neuvěřitelná záležitost. Tady je už to je vše ůplně postaveno na hlavu. O té stupidní EU , multi-kulti , řízené migraci a pod. se už nemá smysl ani zmiňovat. Tam je potřeba poslat pluk psychiatrů a celé to vyřešit. Zdravý rozum už zdá se, naprosto opustil tato teritoria.Co dělat ? Snažit se oslovovat myšlenkami , které mají být samozřejmou součástí našich životů ten prostý lid / čest výjimkám /, který je zmasírován nesmysly , lhaním a stupiditami v podobě všelikých seriálů zcela odtržených od života ? OVM … pět minut a dost. Čistá manipulace.To člověku slábnou mnohdy paže nad neinformovaností a leností přemýšlet o věcech , které nás obklopují ” Zatím je dobře .. o to nic nevím.”. A podobně.Bezmoc se tomu říká.Se vším , co jste tady dnes p. Kapale , řekl , naprosto souhlasím. Cítím to úplně stejně. Od těch kamer, přes zákazy až po Plastiky. Je to tak. Po devětaosmdesátém , protože člověk neměl více informací , svitla jiskřička, že bychom mohli začít trochu lépe. Nestalo se. Pracuji s lidmi a musím říci, že je řada lidí, smýšlejících podobně, nicméně je to v takovém “mrtvolném” stavu. Opravdu bych si už nepomyslel, že se ještě dožiju těchto bezůtěšných dnů. Před ” Listopadem ” nebylo vše dobře, nicméně měl ten život určitý řád i jistotu. A také jsme žili. Nezbývá než začít znovu. ” Budiž Okamura a SPD ” ! P.S. Musím však dodat, že mne také znepokojují na Vaší stanici ty preference pro p. B Nikdo neví, jak to dopadne ! Já pravím : SPD i 30 % ! .A rovněž kroky prezidenta , vstřícné, zejména teď před volbami k tomuto člověku, mi vadí. . Asi tak. No a p. Procházková Lenka ? Vzácný ůkaz. Dočítám teď tu její knížku ” Živé duše ” a byť některé články už znám,stále mne oslovují. Přeji hezký večer a mnoho sil do další práce. Zdravím.M.K.

 2. Avatar Dagmar
  Dagmar says:

  Tak jsem si celý ten pořad vyslechla ještě jednou… Až do chvíle, kdy se začalo hovořit o D. Trumpovi, to ještě šlo… Pak zaznělo k politické situaci: Severní Korea ohrožuje Ameriku!!! a Rusko se šikuje k boji- parafráze- na hranici s Pobaltskými republikami…. Vždyť opak je pravdou!!! Tady se pán poprvé odkopal. Dále, můj postřeh…. v další části se několikrát zmiňoval o Židech, možná má nějaký komplex z pogromů na Židy, jak k nim průběžně docházelo. Naprosto bez kontextu např. zmínil, že Turecko je jedinou zemí, kde nebyly pogromy na Židy, Zcela mimo kontext. P. Kapal hovořil o Turecku v kontextu zničení křesťanské Anatolije. P. Schneider to přetočil na Židy. Dále…. odvolává se pořád na džezmeny, no sám je džezmen a byl blízký Plastikům, snad dokonce bubeník. Tak to je jako nějaká vyvolená kasta, ti džezmeni, podle t ěch se mají ostatní řídit? Nebo podle Cassiuse Claye? Dále ten jeho příklad lékaře, který odpustil.. Vždyť to je čirá demagogie. Já bych k tomu akorát řekla, že výjímka potvrzuje pravidlo… Znám mnoho křesťanů, kteří odpustili, jsem jedním z nich. A nikomu to nevěším na nos a nepíšu o tom knihy, i když jsem prožila ztrátu nejtěžší. Viníkovi jsem odpustila. MImochodem pán velmi útočí na křesťany a přitom právě křesťané jsou v současné době obětmi nejpočetnějšími. To, co pak následovalo, to už snad ani radši nekomentovat. Pan Schneider má jistě přehled a je to bývalý pracovník BIS. Pracoval pro polistopadové vlády v různých významných pozicích, lze dohledat. Ať má názory jakékoliv, v rozhovoru je možné tyto názory prezentovat, ale nikoliv dehonestovat partnera, snažit se ho tzv. nachytat na tom, že nezná to, či ono, dehonestovat jeho názory a názory diskutujících. Některé ty knižní tituly, jak o nich hovořili oba pánové , bude dobré si vyhledat a možná i přečíst. Všem diskutérům, kteří umějí diskutovat a naslouchat odlišným názorům, přeji pěkný zbytek dne.

 3. Avatar Marcel Šabata
  Marcel Šabata says:

  Dobrý den, pane Kapale. Měl jsem Vás rád, ale po diskusi s panem Schneiderem Vás mám mnohem radši. Jste fakt profík! Zdravím Vás a přeji ať vytrváte.
  Marcel Šabata

 4. Dobrý den,odezva na pana Schneidra….jeho hláška…PROČ BY SE MĚLA BANDA IMIGRANTŮ,KDYŽ SEM PŘIJDE INTEGROVAT?
  Jinak jeho názory nechápu,co je to za člověka….u něj všichni lžou a on má rád muslimy a nejsou nebezpečný…a podle něj jsme.kdo s ním nesouhlasí,tak tomu nerozumí….fakta o Teplicích atd.nebere……bezpečnostní analitik…alias SLUNKO….no já bych to nevydržela,já bych ho vypla už dávno..pan Kapal vydržel…má můj obdiv….škoda,že nedošlo na více telefonátů.. Nováková

 5. Avatar Dagmar
  Dagmar says:

  Ten rozhovor s panem Schneiderem si poslechnu ještě jednou, a to kvůli jeho arogantní a faktograficky nepodložené argumentaci. Jeho vyjádření k tématu imigrace a Islám byla arogantní, demagogická a znevažující znalosti a názory pana Kapala. Pana Kapala, obdivuji za to, že to celé neutnul, ale se ctí a přehledem ustál. Byl to ale nervák…. . Radikálně měním názor na tohoto analytika.

 6. Avatar Lukáš Havelka
  Lukáš Havelka says:

  Pan Schneider se snaží všechny muslimy “házet do jednoho pytle”. To není rozhodně korektní přístup. Nemůže pomocí jednoho či dvou kladných příkladů poukazovat na chování většiny. To je absurdní a šílená demagogie.

  • Avatar Petr
   Petr says:

   Pořad s panem Schneiderem byl otřesný. Je strašlivě arogantní a používá naprostou demagogii. Například prý je Česká republika muslimská země. Všechny země jsou muslimské, kde žije alespoň jeden muslim. To si lze jen poklepat na čelo a takového člověka nelze brát vážně.

   • Avatar Lukáš Havelka
    Lukáš Havelka says:

    add Petr – Pořad byl naopak velice akční a zábavný. Člověk se neustále těšíl, jaká perla ještě z hosta vypadne.

 7. Avatar smrtka
  smrtka says:

  Zdravim vsechny, dnes to bylo s p. Schneiderem docela vyzivne a byt s nim uplne nesouhlasim, tak jej chapu – nechce skatulkovat. Bohuzel do interakce volaji stale stejni lide, tak si nelze moc dobre udelat obrazek.Hlavne ta ukricena pani, co je pro SPD (ja tez budu p. Okamuru volit) a fanaticky provolava nekdy uplne nesmysly skoro v kazdem poradu dela podle meho nazoru medvedi sluzbu nebot kdybych byl nahodou nerozhodnuty volic co si pusti par poradu, kam pani vola, tak snad i ztratim zajem je volit 🙂 at se na me nezlobi, ale mela by se trosku zklidnit. Snad si to precte a vezme si to jako podnet nikoliv jako shazovani jejich nazoru a obav.

 8. Avatar Marian K.
  Marian K. says:

  Dobrý večer. Tak ten pan dnešní host p.Schneider je buď tak naivní , nebo čistokrevný demagog nebo …….. A pakliže je toho názoru, že mu snad jeho názory akceptujeme tak to se hluboce mýlí. No , co dodat. Koho chleba jí, toho píseň zpívá. To je smutný muž. Na druhé straně p. Kapale , oceňuji, že i takovýmto ” extrémúm ” občas dáte příležitost. To , zdá se , je velmi demokratické. Čím však déle sleduji tento pokus o rozhovor , přikláním se k tomu, že je pravděpodobně Váš host intelektuálně na nížžší pozici pomyslného žebříčku iQ. To je mi líto, že se tento typ lidí v našich geografických šířkách vůbec vyskytuje. Přeji Vám do budoucích relací šťastnější ruku při výběru hosta. P.S. Teď už není pochyb o tom , koho volit. Okamuru a SPD ! Klidnou noc Vám přeji !

  • Avatar Janap
   Janap says:

   Co k tomu dodat? Jen se podepsat. Jen to IQ bych vynechala, tohle svědčí o charakteru člověka.

 9. Avatar Janko Pucka z Očovej
  Janko Pucka z Očovej says:

  Ježišmarjá, čo je tam dneska za jebnutého slniečkárskeho kokota, neustále obhajujúceho jebnutú islamskú čvargu? Musím vaše rádio dneska prepnúť nemôžem toho kokota počúvať , ješišmarjá jak je jebnutý, až to v riti štípe, tak by som mu jeho jebnutú papuľu rozbil že by to už nikdy nerozchodil !!!!!

 10. Avatar Dagmar
  Dagmar says:

  Dobrý den,
  dnes jsem zachytila na internetu prohlášení pana europoslance Zdechovského, v němž označil Tomia Okamuru za lháře. Údajně pan Okamura uvedl na svém webu – snad i jinde?- lživé informace o hlasování našich europoslanců ohledně sankcí vůči ČR v souvislosti s odmítáním kvót. Doporučuji si vyhledat, přečíst i podívat se na jeho video a následně si na stránkách EU vyhledat hlasování našich europoslanců v této záležitosti. Každopádně by pan Okamura měl na toto reagovat a doporučuji zeptat se jej na celou záležitost v připravovaném pořadu.
  Zdravím všechny pracovníky Svobodného rádia i všechny posluchače a vlastnece.

 11. Avatar radek
  radek says:

  pozdrav ze Spojenych Statu!
  I ja se snazim otevirat oci mym znamym v Cechach a doporucuji volit pana Okamuru

 12. Avatar Martin Bürger
  Martin Bürger says:

  Pane Kurasi, také by jste měl promluvit ve vašem NEsvobodném radiu o tom, jaké zvěrstva páchali Rusové za druhé světové války. A kdo vymyslel koncentrační tábory a jak šílená korupce v Rusku je. Také by stálo za to, připomenout, kdo se vylodil v 1944 v Normandii a osvobodil západní evropu od nacismu. Kdo osvobodil Plzeň a další naše města…

  • Avatar Martin Dukát
   Martin Dukát says:

   Pane Burgere,

   nikdo na vaše trollské nazory neni zvědav. Apropo již se Vám na ně odpověděl v posledním pořadu Dynamit http://svobodne-radio.cz/2017-08-31-studio-lipa-studio-kladno-dynamit-diskuzni-porad-posluchacu/ (na konci pořadu) tím je pro mne celá záležitost ukončena. Již dále nebudu reagovat. A vaše další komentáře již nebudu zvěřejňovat. Hezký den

   • Avatar Martin Bürger
    Martin Bürger says:

    Ve svobodném radiu byste měli zveřejňovat všechny komentáře pokud nejsou vulgární, rasistické a xenofobní a ne je mazat.

    • Avatar Martin Dukát
     Martin Dukát says:

     Dobrý den, protože jste rasista vůčí bílé rase a jste pro její genocidu přívalem migrantů. Tak právě proto, vaše komentáře nebudeme zveřejňovat. Návíc podporuje TOP 09 která má genocidu českého národa v programu. je to strana asociálů alkoholiků a zlodějů….

 13. Avatar Martin S
  Martin S says:

  Zdravím všitkich.Souhlasim s panem Kollerem,zrobit si zbrojak,ja sem robil zkoušky v březnu 2018 a to bez ztraty jedineho bodu,kver mam v “chalupě” cca 2 měsice,kdokoli ma řidičak,zrobi i zbrojak,je to hodně podobne,je třeba sa nabiflovat zakon o zbranich a střelivu(a to doslova),z parurazu zajit na střelnicu si “pohrat s kverem” a fajront.Z 20 ludi u zkoušek neprošel testy enem 1 uchazeč a to o1 bod!Takže ludi,valte do teho,vice informaci na zbraněkvalitně.cz.

 14. Avatar Marian K.
  Marian K. says:

  Docela fajn chlapik je ten p.Koller , ale také tak trochu ” brouk PYTLÍK ” ,zdá se. Rád poslouchám jeho zasvécené komentáře , leč v odhadu volebních preferencí bych na něho nedal. Soudím , že tyto důležité volby leckoho překvapí. P.Kollera nevyjímaje. P. Okamura zdaleka neřekl poslední slovo. Aspoň doufám. Je to jediná volitelná strana / SPD / , která by snad mohla zvràtit neblahý vývoj v této zemi. Jinak už nevím. S Babišovci leda tak do ” babišistánu ” a se Sobotkovci, nedejbože Kalouskovci rovnou do pekel. Ne bůh , nýbrž ” zdravý rozum s námi “. Howgh !

 15. Avatar Marian K.
  Marian K. says:

  Tak jestli má podle toho pána p.Okamura tzv.” hluchý program ” , tak to je vedle , jak ta jedle. Akademické , promiňte , žvásty. Krom toho už není nutno popsat , co je příčinou problémů . To všichni, kdo chtějí, velmi dobře vědí. To se mají pořád dokola omílat ty stejné průšvihy ? Okamura prostě jen jednodušeji, nicméně se znalostí věci i poměrů – pro všechny voliče – sděluje , co bude dál a jak se tomu má čelit ! Jednoduché , ale účinné. Co tato země už opravdu nepotřebuje, jsou právě takové zbytečné a pro život neužitečné akademické řeči. Intelektuálové nikdy nic nevyřešili, pouze pseudointelektuálním balastem věci více zamlžili. Krom toho jsem přesvědčen, že hovoří bez znalosti věci resp. programu SPD. Diletantismus v politické debatě je spíše na škodu. A tzv. ANO a 30 % ? Také se nesázím. Zde bych to však zkusil. Maximálně 15%. A SPD ? Překvapí !!! Nevím , dnešní host je pro mne tak trochu zklamáním. Ale to se nedá nic dělat. Není člověk ten….

 16. Avatar gaja@seznam.cz
  gaja@seznam.cz says:

  Dobry den, co se deje na aeronetu neni mozne nacist stranky. Dekuji za odpoved Hana

 17. Avatar Vlasta
  Vlasta says:

  Dobrý den, chci ze zeptat, existuje seznam knih, které byli tady namluveny? A ještě jedna věc, dneska mi strašně tato stránka “padá”, sem sama?

  • Avatar Slovanka
   Slovanka says:

   Web stránky padaly i dnes – zajímavé, že v prohlížeči Mozilla mi naběhly ( mám oba prohlížeče)
   Přeji nám všem pevné nervy a sílu …..

 18. Avatar Petr M.
  Petr M. says:

  Je potřeba se spojit k nenávisti vůči muslimům. Nenávidět je stejně, jako oni nenávidí nás, všechny nemuslimy a nevěřící. Džihád je současná podoba holocaustu. Oni nás zabíjejí, najíždějí do nás auty, podřezávají nás, Alrawi veřejně vyzývá k bití dětí a k zabíjení bezvěrců. Tohle chceme?

  • Avatar Milan Dvorský
   Milan Dvorský says:

   A co tak spojit se, ne k nenávisti, protože nenávist plodí jen další nenávist, ale k ráznému odsouzení agresivní politiky USA, které spoustu muslimských a nejen muslimských, zemí rozvrátily, “humanitárně” bombardovaly, nyní po té USA dovezené “demokracii” je v těchto zemích bezvládí, chaos a nyní i obrovský migrační exodus do Evropy. USA podporují teroristy všeho druhu, kterým říkají kdoví proč, umírněná opozice, ostatně i Islámský stát se rozrůstal, když proti němu USA-NATO jakože “bojovaly”, až po zásahu Ruska, které si pozval Assad na pomoc, se daří IS konečně ničit. Ta USA “umírněná” opozice vždy provádí za USAky tu špinavou práci proti řádně zvoleným poltikům, kteří v té dané zemi nejdou “na ruku” zájmům USA. Např. Lybie, byla v daném regionu vyspělou zemí, Kaddáfí měl s EU smlouvy o zadržování migrantů z Afriky a také je dodržoval. Jenže pak se USAnům znelíbil, protože už nechtěl obchodovat v dolarech, chtěl založit Africkou banku atd. a tak ho USAni označili za diktátora a spolu s vazaly NATO Libyii zničili. Nyní tam vládne chaos a přes Lybii se valí černoši ze všech koutů Afriky do Evropy. USA jsou nejagresivnější a nejnebezpečnější stát na světě. USA jsou kromě několika málo let neustále v nějakém válečném konfliktu. Jen v nesmyslné vietnamské válce jim padlo za obět víc než 3,5 milionů lidí. No a výrok toho jejich nobelisty za mír svědčí o mnohém – USA zkroutí ruce každému, kdo by šel proti jejich zájmům. No a kroutí je neustále.

 19. Avatar Marian K.
  Marian K. says:

  Dobrý večer. P. Kurasi , poprosím : Proč a čím se p. Okamura poškodil ? Děkuji za odpověď.