Svobodné rádio

Alternativní stream pro poslech: ZDE

Záložní stream: ZDE

 

V současné době je slovo svoboda skloňované však ve všech pádech. Čím více je však toto slovo používané, tím méně je jeho význam naplňován. Svobody, a to ve všech směrech, ubývá stejnou měrou, jakou je toto slovo zneužíváno. V podstatě slouží jen jako kamufláž. Čím více chce kdokoliv lidskou svobodu potlačit, tím více o ní hovoří. Jde o paradox doby. Lidstvo, a to nejen u nás v republice a v Evropě, ale po celém světě, je zbavováno nejzákladnějších lidských svobod každým dnem, každým nově přijetým zákonem každé země na světě, neboť všechny v současné době přijímané zákony všech zemí světa, jsou směřovány proti lidem, proti jejich svobodě v jakémkoliv směru.

Všude, a to bez rozdílu, jde nejmocnějším tohoto světa o jediné, co nejvíce zbavit lidstvo svobodného rozhodování, zbavit ho svobody myšlení, získávání pravdivých a nezkreslených informací a podle nich směřovat své vlastní rozhodování a směřování. Jde jim o to nahustit co největšímu počtu lidí světa jejich názory, jejich myšlenky, jejich uvažování, aby ti, kdož potom půjdou, jak ovce pod nůž řezníkovi, ještě těm, kteří je tam směřují a vedou, tleskali. A jak vidíme dnes a denně kolem sebe, daří se jim to. Z vlastenců udělají rasisty a xenofoby, z vlastizrádců nadělají držitele různých cen, pravda se stává lží a lež je považována za svatou pravdu. Ano, takto dnes funguje svět, ten svět, který se na popud temných sil již vydal na pouť ke svému sebezničení. Svět a lidé v něm jdou a jsou sami ze sebe nadšeni, jak jsou uvědomělí, chytří a správní. A ty, kteří poukazují na to, že král je vlastně nahý, kamenují slovy jedu, plivají síru a dští plameny nenávisti. Ano, přesně takto je mocnými a temnými silami světa, nazývejme je, jak chceme, iluminatis, NWO, či Bilderberg, veden svět do vlastní záhuby.

Je zde však ještě dost lidí, kteří nezapomněli pocit sounáležitosti s rodnou zemí, kteří ještě vědí, co to vlastně je vlastenectví, kteří chápou rozdíl mezi ním a bohapustým nacionalismem, kterým se snaží mocipáni pravé vlastenectví očernit. Ještě zde jsou lidé, kteří chtějí své spoluobčany pravdivě, a to skutečně v pravém smyslu tohoto slova, pravdivě informovat o všem, co se děje u nás i ve světě. A ještě je zde, naštěstí, mnoho lidí, kteří tato pravdivá slova chtějí poslouchat.

A právě pro ně, pro vás, vážení posluchači, toto naprosto Svobodné rádio vzniklo a je tady pro vás. Nikdy, opravdu nikdy se nestane fiat alternativou, jako jiná média, která mají ve svém názvu též ono vznosné slovo svoboda, a přesto zavádějí své posluchače ze správné a rovné cesty změny, někam na vedlejší stezky, kde se ztratí ve spleti podružností a pozání. Svobodné rádio ze své přímé a rovné cesty nikdy nesejde, stejně tak, jako lidé, kteří za ním stojí, nikdy nesešli z cesty pravdy, skutečné pravdy a nikoliv té sluníčkářské a všelijak pokroucené.

Svobodné rádio vysílá svobodně pro svobodné lidi a nikdy tomu nebude jinak.


Komentářů: 710

 1. Avatar 4321
  4321 says:

  Komentáře od 4321 na Aeronetu již neuvidíte – jsou všechny již pravidelně zablokované od toho komentáře, když jsem mu napsal styďte se ….. – ten poslední ještě prošel.

  VK a Babiš mají následující společné – nesmíte se ozvat proti vedoucímu, jinak Vás ze své organizace odstrani. Oba mají dokonce údajně firmu v Německu, ale přesto si myslím, pan VK pod Babiše nespadá. Zveřejňovat třeba na jeho webu totiž info, proč dává třeba idnes.cz před volbami takový prostor Pirátům – které na alternativě všichni tak doslova nenávidí – to by byla opradu pro Babiše na alternativě pouze a jen medvědí služba. Právě Piráty pak pan VK použil, jako článek (píseň) na přání masy, aby ji trochu uklidnil a k tomu, aby jeho redakce (jeho rozhlas) mohla jet dál + dále se v něm také snažil sebrat jemným způsobem potencionální, nerozhodnuté a zranitelné voliče panu Okamurovi – ale proč to dělal nyní těsně před volbami? Proč udělal celou tuhletu věc? Proč se šťourá ve straně panu Okamurovi dva tři dny před volbami, když všichni víme on sám nemá ani pod kontrolou ani tu svojí Pozorovatelku? Ta zahrála teď takové hysterické divadlo, že to snad není ani pravda. Reakci pana Kapala na její telefonát odhadla přesně a správně dopředu a využila ji pro svůj dehonestační článek. To se jí musí nechat. Ono, jak pan Kapal nechtěl dát paní Pozorovatelce prostor ve svém vysílání – to lidi hodně iritovalo a toho ona právě plně využila k jeho dehonestaci. Pana Kapala Pozorovatelka doslova “zbožňuje” a tak se v její přirozenosti nedivím, že se situace tak vehementně chytila a přihřívá si teď na ni svojí vlastní polívčičku.

  Dostala pana VK Biska? Ne, to si nemyslím. Pan VK vkládal články na Aeronet konstatně. Provoz Aeronetu jel velmi pravidelně – tato skutečnost infiltraci Aeronetu nenasvěčuje.

  Zeptejme se jinak. Čeho pan VK tímto na Alternativě s SPD teď docílil? Že by toho, co docílil mainstream u Babiše? Chtěl toho pan VK docílit a nebo se mu to jen vymklo z rukou? Každopádně demokracie v diskuzi po “Babišovsku” se mi na Aeronetu silně nelíbí a dělá této organizaci velmi špatný obrázek.

  S pozdravem 4321

  • Avatar Martin Dukát
   Martin Dukát says:

   Dobrý den, veškeré mé komentaře už AE NEWS nezveřejnil. rovnež ani další opoziční komentáře proti panu VK nejsou zveřejněny. A to prý AE NEWS komentáře necenzuruje…

   • Avatar Karel Nepraš
    Karel Nepraš says:

    Dukáte, už tam nelez, z ostudy tam máš kabát.

    • Avatar Martin Dukát
     Martin Dukát says:

     Víte, chodí nám stovky e-mailů o tom, jak lidem AE NEWS nezveřejnil jejich kritický komentář vůči panu VK. Ačkoliv pan VK tvrdí že diskuze zásadně necenzurují. Takže kdo má tady ostudu? Nejde si nevšimnout sprostoty většiny diskutéru na AE NEWS vůči posluchačům Svobodného rádia. To má být ten lepší svět, za který bojujete?

 2. Avatar Milan
  Milan says:

  Vrátil jsem se z okrskové volební komise za SPD, tak jsem poslouchal pořad s V.K. pouze z archívu. Pokud tři dny před volbami vyjde článek proti konkrétní straně, je to vždycky předvolební podraz. Ať už je to záměrné, cílevědomé nebo pouze z neznalosti a neověření faktů, pořád je to jenom podraz. Ze všech indicií to vypadá spíše na záměr. V.K. ve svých článcích na Aeronetu trefil kozla a řádně se trefil do kolena svou dehonestací SPD. Pokud V.K. přejde na Svobodný vysílač k moderátorovi Hlávkovi, tak tam si budou oba dva pánové spolu prima rozumět. Hlávka zásadně vždy umlčuje svého oponenta a nenechá ho říci svůj názor a V.K. zase příspěvek svého oponenta na Aeronetu okamžitě maže. Prostě demokratická výměna názorů na úrovni. Ať si pan V.K. píše, co chce, já volím jednoznačně SPD.

 3. Avatar Michal Czech
  Michal Czech says:

  Tak tohle je terno s tím V.K. Podvodník. Pozorovatelka taky. Už se začíná naplňovat velký plán NWO Zeitgeist, který vlastní Svobodný vysílač. Už jsem ani nedoufal, že na to nepřijdete! V.K. je ze Zeitgeistu a málem mu to vyšlo! Pane Kapale gratuluji k odhalení, jsem váš pravidelný posluchač a poslouchám dál. Děkuju za vaší práci! SPD mám už odvoleno, musíme ty neřády vypráskat.

 4. Avatar Marian K.
  Marian K. says:

  Dobrý večer p. Kapale. Tak ta záležitost s p. V.K. je velmi smutná story. Přes určitou názorovou rozkolísanost a občasnou nejasnost výkladů p. V.K. musím přiznat , že jsem ho celkem se zájmem poslouchal. Pokud je však tento člověk tzv. ” krtkem ” nasazeným do Svobodného rádia, tak pak už člověk začíná být opravdu znechucen ! Svět není černobílý a spravedlivý , ale to už by bylo opravdu přes čáru. Hnus ! .. se tomu také říká. A v tomto případě by byl p. V.K. velmi ” smutný muž” ! I takoví se rodí. Nechme je být. Můžeme si snad uplivnout a ani za to by asi nestál. Pro nás , příznivce Vás , p. Okamury a slušných lidí v SPD se nic nemění. Právě naopak.! Tímto svinstvem snad jen posílí. A vsadím si skoro na to, že volby vyhraje. Vám přeju pevné zdraví , klid a konečně férové, slušné a kvalitní hosty. Držte se ! Marian K.

 5. Avatar Rudolf Benacka
  Rudolf Benacka says:

  Dobry vecer p. Kapal,

  podla mojho nazoru do fungovania Aeronetu.cz zasiahlo riadenie globalneho prediktora a toto je vysledok.

  S priatelskym pozdravom a zelanim vsetkeho dobreho

  Rudolf Benacka, Nitra

 6. Tak nějak se mi zdá ,že nejste nezávislí rádio, ale SPD rádio ! Neztrácíte svojí svobodu názorů ve svých vysílání ? Jinak proti SPD nic nemám ale pan Okamura nemá vždy pravdu .( Děkuji

 7. Avatar Slovanka
  Slovanka says:

  Pane Dukáte,
  bude dnes ,prosím Vás, fungovat telefon pro volání do pořadu s VK, nebo se budou
  posílat jen SMS ?

  Děkuji.

 8. Avatar Milan
  Milan says:

  V.K. nám radí na Aeronetu, že nemáme volit SPD, ale máme volit Rozumné s protižidovsky zaměřeným Bartošem a SPOZ, kteří nepřekročí 5% a hlasy těchto voličů beznadějně propadnou ve prospěch ANO, ČSSD a KDU-ČSL. V.K. vystupoval dlouhodobě na Svobodném rádiu jako důvěryhodná a čestná osoba a najednou před volbami se z něho vyklubal největší předvolební podrazák. Demokratickou diskusi si V.K. vysvětluje tak, že všechny pro něho nepříznivé diskusní příspěvky na Aeronetu ihned smaže. Já volám jednoznačně SPD.

 9. Avatar Vladimíra
  Vladimíra says:

  Pane Vladimíre a paní Soňo, volíme zítra pana Okamuru, nenecháme se ovlivnit ničím. Hodně zdraví a pevné nervy přeje Vlaďka

 10. Avatar Dagmar
  Dagmar says:

  Zdravím všechny milé lidi, které jsem měla tu čest poznat v sobotu ve Velké Dobré. Jak řekl včera Pepa ze Severu v pořadu s interakcí, tak setkání idí, které spojuje společný zájem a cíl, jsou zvláště v dnešní době virtuální komunikace velmi vzácná a obohacující a jsem za každé takové setkání vděčná “hostitelům i hostům”. Přeji nám všem, abychom se ve zdraví setkali zase na jaře příštího roku, také hodně zdravíčka a hlavně sílu a odhodlání v nasazení svých sil či schopností v boji za tu nejsprávnější věc. A H O J!!! Dagmar z Tábora

 11. Avatar Marian K.
  Marian K. says:

  Kniha ” S bonem a fašisty ” je na Martinus.cz

 12. Avatar Marian K.
  Marian K. says:

  Dobrý den . Pro příznivce Tomia Okamury , rovněž tedy i Vaši redakci, lze informovat, že po přečtení článku na PL : ” Hayato Okamura: Důrazně vás varuji před svým bratrem. Slouží Rusku a to je největší nebezpečí ! ” by jeden nabyl přesvědčení že ” kdosi je tady mdlého rozumu ” ! To se dějí věci ! A rovnou před volbami. Není nad příkladnou bratrskou lásku. Howgh !

 13. Avatar Dagmar
  Dagmar says:

  Dobrý den, prosím nešlo by v programové nabídce používat 24-hodinový formát. Takhle to AM, PM se strašně plete. A pochybuji, že třeba důchodci neznalí angličtinu, tomu rozumí.

 14. Avatar Dagmar
  Dagmar says:

  Moc vás prosím, nešlo by v programu používat 24-hodinový formát ? Stále se mi to plete. Děkuji, posluchačka Dagmar

 15. Avatar Martin Bürger
  Martin Bürger says:

  V

  • Avatar Martin Dukát
   Martin Dukát says:

   NIC SE VÁM SLUNÍČKÁŘI ZVEŘEJŇOVAT NEBUDE !!!!!

   • Avatar Martin Bürger
    Martin Bürger says:

    Ale bude 🙂

    • Avatar Martin Dukát
     Martin Dukát says:

     Žádný váš komentář kde budou odkazy nebo urážky na Svobodné rádio nebo na SPD NEBUDOU ZVEŘEJNĚNY. VAŠE DVA PŘREDCHOZÍ KOMENTÁŘE JSOU JIŽ VE SPAMU !!!

 16. Avatar Marian K.
  Marian K. says:

  Dobrý večer. K tomu co dnes povídá ta paní o těch přivandrovalcích a jejich nárocích lze pouze / klausovsky/ pznamenat, že to už je pod ” rozlišovací schopnost ” teď už každého normálního člověka.Tak buď už ti úředníci / rozumějme – naši sousedé, kamarádi, přátelé /totálně hloupnou , nebo se blíží apokalypsa. To je – n e u v ě ř i t e l n é ! To se nechce věřit. Na tzv. ” sluníčkáře ” příměr ” debilové ” je p. Kapale , velmi, velmi slabý. Snad už jen – psychopati.Pořád jsem toho názoru, že se to musí změnit. Poslat je všechny zpět ! Ať se vrátí odkud přišli a budují si své země tak , jak si je evropané budovali po světových válkách. Já bych jim dal / ! / wifi ! Italové a nejen oni to těžce platí a nefachčenkové by to měli mít zadarmo ??? To už všichni naprosto zpitoměli ? Nebo to je nějaký virus, kterým jsou napadeni všichni ti, jenž tady způsobují tuto apokalypsu v Evropě ? Nemoc , Šílenství ? Co se to vlastně děje ? Jak to , že zodpovědní vůči svým občanům politikové už nezasahují ve prospěch svého lidu ? To budeme muset toho Okamuru naklonovat ?? Slova té paní jsou šokující !!!! A neuvěřitelná ! Je potřeba s tím opravdu už něco dělat !

 17. Avatar Jiří CHrobák
  Jiří CHrobák says:

  Dobrý den.Měl bych takový nápad.Jsem příznivcem Tomio Okamuri jako SR.Na Ytube dává krátké příspěvky k situaci co se u nás děje.
  Nebylo by možné jeho příspěvky prokládat do vysílání po celý den jako reklamu.Nebo alespoň do hudebního mixu?Případně bych to mohl převést do MP3 a posílat do redakce.

 18. Avatar Marian K.
  Marian K. says:

  Dobrý den. Opravdu bych si nedovolil a ani to nemám v ůmyslu ,se někoho jakkoliv dotknout. Respektuji i tuto diskusi se vším všudy. i. Přesto se člověku chce zvolat : … ” vaše starosti bych chtěl mít ! ”
  Ale s řadou názorů, mimo věrouku , lze i souhlasit .
  Mimo diskusi a z jiného ranku bych si ve vší skromnosti dovolil upozornit na dva zajímavé tituly. . John Perkins – Zpověď lovce ekonomik 2. Václav Smil – Globální katastrofy a trendy. Přeji vše dobré a mnoho dalších zajímavých hostů i debat. Marian K.

 19. Avatar Připomenutí.
  Připomenutí. says:

  Dne 7.10.1952 se narodil Vladimír Putin.

  Vše nejlepší k narozeninám Vladimire Vladimiroviči, vše nejlepší pro Vás, Vaši rodinu a Vaši zem. Sílu medvěda, sibiřské zdraví a dlouhověkost horala, pro pokračování toho co děláte !

  • Avatar Milan Dvorský
   Milan Dvorský says:

   Také se připojuji k blahopřání panu Putinovi. Je to světový politik č.1., který se dokáže domluvit s každným, kdo je toho schopen, přitom vždy jedná v zájmu Ruska, ale nikdy ne logikou nulového součtu. A toto nedokážou západní politici vůbec pochopit, protože ti jsou zvyklí získat vše jen pro sebe a za nic.

  • Avatar Martin Bürger
   Martin Bürger says:

   Du blít

 20. Avatar Petr
  Petr says:

  Ještě k panu Schneiderovi. Kdysi jsem sledoval přednášky pana Robejška v rámci Institutu 2080.Tam si vždy pozval hosta o kterém si myslel, že má jeho posluchačům co říci.Byl tam Cílek, Bárta ,Neff.Pak si pozval Schneidera a od počátku bylo vidět, že toho lituje.Zatím co Robejšek srozumitelně vysvětloval, co mu na EU a Eurozoně vadí,tak Schneider mlžil a překrucoval témata. Nebyl jste první pane Kapale kdo se v něm spletl.