Svobodné rádio

Alternativní stream pro poslech: ZDE

Záložní stream: ZDE

 

V současné době je slovo svoboda skloňované však ve všech pádech. Čím více je však toto slovo používané, tím méně je jeho význam naplňován. Svobody, a to ve všech směrech, ubývá stejnou měrou, jakou je toto slovo zneužíváno. V podstatě slouží jen jako kamufláž. Čím více chce kdokoliv lidskou svobodu potlačit, tím více o ní hovoří. Jde o paradox doby. Lidstvo, a to nejen u nás v republice a v Evropě, ale po celém světě, je zbavováno nejzákladnějších lidských svobod každým dnem, každým nově přijetým zákonem každé země na světě, neboť všechny v současné době přijímané zákony všech zemí světa, jsou směřovány proti lidem, proti jejich svobodě v jakémkoliv směru.

Všude, a to bez rozdílu, jde nejmocnějším tohoto světa o jediné, co nejvíce zbavit lidstvo svobodného rozhodování, zbavit ho svobody myšlení, získávání pravdivých a nezkreslených informací a podle nich směřovat své vlastní rozhodování a směřování. Jde jim o to nahustit co největšímu počtu lidí světa jejich názory, jejich myšlenky, jejich uvažování, aby ti, kdož potom půjdou, jak ovce pod nůž řezníkovi, ještě těm, kteří je tam směřují a vedou, tleskali. A jak vidíme dnes a denně kolem sebe, daří se jim to. Z vlastenců udělají rasisty a xenofoby, z vlastizrádců nadělají držitele různých cen, pravda se stává lží a lež je považována za svatou pravdu. Ano, takto dnes funguje svět, ten svět, který se na popud temných sil již vydal na pouť ke svému sebezničení. Svět a lidé v něm jdou a jsou sami ze sebe nadšeni, jak jsou uvědomělí, chytří a správní. A ty, kteří poukazují na to, že král je vlastně nahý, kamenují slovy jedu, plivají síru a dští plameny nenávisti. Ano, přesně takto je mocnými a temnými silami světa, nazývejme je, jak chceme, iluminatis, NWO, či Bilderberg, veden svět do vlastní záhuby.

Je zde však ještě dost lidí, kteří nezapomněli pocit sounáležitosti s rodnou zemí, kteří ještě vědí, co to vlastně je vlastenectví, kteří chápou rozdíl mezi ním a bohapustým nacionalismem, kterým se snaží mocipáni pravé vlastenectví očernit. Ještě zde jsou lidé, kteří chtějí své spoluobčany pravdivě, a to skutečně v pravém smyslu tohoto slova, pravdivě informovat o všem, co se děje u nás i ve světě. A ještě je zde, naštěstí, mnoho lidí, kteří tato pravdivá slova chtějí poslouchat.

A právě pro ně, pro vás, vážení posluchači, toto naprosto Svobodné rádio vzniklo a je tady pro vás. Nikdy, opravdu nikdy se nestane fiat alternativou, jako jiná média, která mají ve svém názvu též ono vznosné slovo svoboda, a přesto zavádějí své posluchače ze správné a rovné cesty změny, někam na vedlejší stezky, kde se ztratí ve spleti podružností a pozání. Svobodné rádio ze své přímé a rovné cesty nikdy nesejde, stejně tak, jako lidé, kteří za ním stojí, nikdy nesešli z cesty pravdy, skutečné pravdy a nikoliv té sluníčkářské a všelijak pokroucené.

Svobodné rádio vysílá svobodně pro svobodné lidi a nikdy tomu nebude jinak.


Komentářů: 710

 1. Avatar Pavla S.
  Pavla S. says:

  Dobry den,kdy bude v archivu včerejší vysílání s Martinem Kolerem?dekuji Pavla S.

 2. Avatar Akr
  Akr says:

  Ve Středozemním moři se utopilo 26 dívek, mohly být zneužité
  V České republice se objevují muslimští migranti!
  https://www.youtube.com/watch?v=kxR5d7Bf0ZE

 3. Avatar Akr
  Akr says:

  To je politický Bordel !
  Šok v kauze Nagyová: Soudkyně zničehonic označila odposlechy za nezákonné
  Soudkyně z Prahy 1 Helena Králová dostála své kontroverzní pověsti a při úterním hlavním líčení v tzv. kauze Nagyová týkající se údajných poslaneckých trafik náhle rozhodla o nezákonnosti odposlechů jako důkazu v daném případu.

 4. Avatar elko
  elko says:

  Dobrý den
  ráda Vás poslouchám, stejně jako svobodný vysílač. V současné době jsou na svobodném vysílači projevy členů aliance národních sil. Samozřejmě považují svůj program za jedině správný a o SPD se vyjadřují, že její program je nesplnitelný.
  viz zde
  http://www.svobodny-vysilac.cz/2017-11-05-komentovane-udalosti-aliance-narodnich-sil-a-agentura-exanpro-studio-kadan/
  Nešlo by udělat diskusní pořad na kritizovaná témata s nimi a s někým kompetentním z SPD ?
  Myslím, že by tyto polemické programy měly velkou sledovanost
  Moc Vám držím palce

  • Avatar Slovanka
   Slovanka says:

   Reakce na ANS

   Pro mě osobně – po delším sledování této strany už před volbami – není volitelná.
   Počínaje tím, že od začátku plivají na SPD – přitom většina jejich programu je převzatá podle SPD..
   .přes nepodmíněný příjem (nesmysl) , 4.průmyslová revoluce. …a když se pořádně pročtete přes jejich celé stránky, přijdete na to,
   že je tam hromada “ezotero-zeitgeistovských blábolů” – proto se tak teď prezentují v diskuzi na Aeronetu a i na SVCS
   …a konče tím, že oni mají pomalu nad hlavami svatozář – jde jim přece o lidi – p. Vítová medovým hláskem napadá jak Svobodné rádio
   tak SPD – oni nic, to jen větříček = nesnáčím pokrytectví !!!.

 5. Avatar okolokolemjdoucí
  okolokolemjdoucí says:

  Na AE teď kydají na SPD líp než mainstream. Prý, že se odkopali, protože nechtějí z NATO. Přičemž, ale každý kdo poslouchá rozhovory s lídry SPD tady na rádiu, tak ví, že SPD nechce z NATO dokud nebude mít republika plán náhrady za NATO. Ale kdo chce psa bít atd.
  Taky je velmi příznačné to spojení se svobodným vysílačem, kde se zas dozvíte “informace” jak nechodit k volbám a meditovat, popřípadě si můžete zanadávat na politiky a hlavně na ty alternativní. Stavět vzdušné zámky tu se systémem zeitgeist anebo budovat doma na koleni novou ústavu, bez jakékoliv šance něco takového reálně prosadit anebo jezdit po republice a sbírat podpisy pro Zemana, který má něco radikálně prosadit pomocí těch podpisů. Šílenci.
  Zajímavé je, jak se některé alternativy odkopaly právě když došlo na volby. Ať už tady v ČR anebo na Slovensku, kde zas “alternativa” začla kopat do Luba Huďa, když kandidoval do VÚC a taky pár dní před volbama.

 6. Avatar Michal Pavlíček
  Michal Pavlíček says:

  No jo, všechno by bylo lepší, kdyby s náma tak necloumali emoce. O emocích, jako o poškozujícím elementu každého člověka, píše velmi výstižně pan Tomáš Keltner v “Transformaci vědomí”.. U pana VK jsem si cenil informace v oblasti sionského řízení události, ale opačně jsem odhalil jeho nestabilní emoce, při božském vychvalování Trumpa před volbami. Pak po volbách už na něj spílal. Nu, každý jsme nějakej…..

 7. Avatar Petr
  Petr says:

  Veletoč pana VK a Aeronetu mi trochu připomíná obrat pana Čulíka a jeho Britských listů.Pořád si ztěžoval na financování a jak je ohroženo jeho místo na universitě v Glasgow.Po první kritice Ruska a Putina je najednou v klidu,ale BL už nikdo nečte.Situace kolem AE je asi jiná, doufám že VK nepřešel jako Čulík na druhou stranu.

  • Avatar htre
   htre says:

   A mě zas veletoč Kapalovic famílie připomíné lecos z neblahé jejich minulosti – Dukáte maž, ty demograte!

   • Avatar Martin Dukát
    Martin Dukát says:

    Ještě abyste měl argumenty, Vy hlupáku… Mohl byste vědět že cizímu člověku se netyká !!!!

 8. Až piráti jako poslanci budou chodit na jednání ,dávejte jim pane Okamuro, líznout a neboli test na přítomnost drog.Mám silnou obavu,že uspějete a zachováte demokracii i v poslanecké sněmovně . Děkuji
  https://www.youtube.com/watch?v=xmc8dMI6Zpo

 9. Avatar Miroslav k..
  Miroslav k.. says:

  Výsledky voleb jsou otřesné.Já pana Hlávku vždy kritizoval že vyzývá k neůčasti ve volbách(Svobodný vysílač).Dnes ale vidím že měl pravdu.Kdyby lidé nešli k volbám tak by se staré strany zvolili mezi sebou ale ted díky voličům ale i manipulaci tam máme protinárodní strany v kompletním gardu.Takhle špatné to tedy nebylo ani před volbami.Ted už je tam Okamura a částečně Ksčm jako strany pronárodní.A to s nepříliš zářným výsledkem.ČEŠI by na tom tedy byli lépe kdyby bývali nešli k volbám.

  • Avatar okolokolemjdoucí
   okolokolemjdoucí says:

   Co ste to napsal za blbost??? Vy si myslíte, že lidi co volili PROTInárodní strany poslouchají svobodný vysílač a nešli by volit? NAOPAK, oni by šli volit tak jako tak a ten kdo nešel volit jako alternativec, tak takový člověk je obyčejný zrádce a hlupák, protože jinak než volbami nemá šanci cokoliv ovlivnit, jak ostatně už několik let ukazuje příklad pana Hlávky a ten jeho spolek rádoby moderátorů, kteří z většiny oplývají intelektem pavlačové drbny.
   Poslouchají ho už jen jeho ultras, neustále ti samý. Ten pan Hlávka má podobnou “zásluhu” na umístění SPD jako VK, ale jiné řešení nemá, pouze nějakou směšnou “knihu lidu”, kde má pár stovek podpisů a myslí si, že Zeman, kterému končí mandát, s tím jako něco udělá. SMĚŠNÉ !!!
   Neustálé výzvy k pasivitě z jeho strany a debaty s přitroublým taxikářem, který neustále lidem lže o protiústavním rozdělení republiky, což je lež, protože republika byla rozdělena JINÝM zákonem, než byl zákon o vystoupení republiky z federace prostřednictvím referenda a ten jiný zákon byl schválen naprosto právním způsobem.
   Takže všichni tihleti experti si podejte ruce a děte brečet na vysílač, protože ničeho jiného nejste schopni.

 10. Avatar Jiří
  Jiří says:

  Včera jsem se díval na „Aréna Jaromíra Soukupa“. Hostem byl odborář Josef Středula.
  To co zde vládne je bezohledný kapitalismus a s Babišem to je opravdu výhra.
  Co s tím?Nebylo by od věci zvát odboráře do „Svobodného Rádia“a naučit lidi jak se bránit?
  Vytvořit silné odbory do kterých může vstoupit každý občan a platit známky jako to bylo dříve?
  Za to by měl odpornou pomoc atd.Mohlo by to fungovat přes internet,kancelář. Svolat stávky a prosadit co je pro nás prospěšné a ne pro olichardy. Vyplnil by se pořad „slavného VK“.
  Dávám to k úvaze jak se postavit proti zlořádům a v tom by mola pomáhat SPD.

 11. Avatar God's Warrior
  God's Warrior says:

  Tento výsledek voleb, a to hlavně úspěch pirátů je důsledkem českého školství. A bude hůř. Tam se vůbec nevychovávají lidé, teří mají pro-české myšlení. Dokonce i včerejší tiskové prohlášení skupiny PPF na stránkách ppf.cz něco naznačuje. Stát jim totiž nedovolil vybudovat soukromé gymnázium Open Gate II. Místo toho tam postaví nějaké hřiště. Důvod je jasný každému. Školství musí mít plně pod kontrolou stát resp. EU a Brusel.
  Cituji část jejich tiskového prohlášení:

  “Důvodem tohoto rozhodnutí je skutečnost, že ani po více než dvou a půl letech se nepodařilo získat všechna povolení potřebná pro zahájení výstavby školy Open Gate II. Současně se v České republice stále více omezuje možnost vzniku nových soukromých gymnázií, kdy například vládní strategie rozvoje středního školství nepočítá s jejich další podporou”

  To je snad první kritika PPF směrem ke státu.

 12. Avatar Jiří
  Jiří says:

  Všem výtačům a obhájců muslimů,Bartoš,Bělobrádek,Gazdík a ostatním zaplatím dovolenou v Londýně nebo Paříži v muslimské čtvrti.Mohou si vzít sebou milenky,manželky.Nehlaste se všichni najednou ale postupně.Nejlépe bude když SPD je odveze autobusem.
  Nebo můžeme založit stranu a budeme tyto pravdoláskaře vozit do muslimských rodin v Německu,Francii atd.,na víkendy.

 13. Avatar Milan
  Milan says:

  A je po volbách. Je po volbách, které svým výsledkem dospěly ke svému tragickému vyústění. Český Titanic právě vyplul na svou plavbu dne 21.10.2017. Pasažéři se veselí a tančí za zvuků lodní kapely. Dostali jsme se přesně do analogické situace, jaká nastala po volbách dne 26. května 1946, které vyhráli Komunisté. Další volby byly naplánovány na rok 1948. Komunisté začali počátkem roku 1948 ztrácet voličskou přízeň a s největší pravděpodobností už by další volby v tomto roce nevyhráli. A proto všichni víme k čemu došlo dne 25. února 1948. Proto následné volby dne 30. května 1948 byly už plně pod taktovkou Komunistů a tak to trvalo až do roku 1990. Historie se bohužel s železnou pravidelností opakuje.

  • Avatar jeni
   jeni says:

   Kdo z vás udělal to co VK?:

   • Avatar Martin Dukát
    Martin Dukát says:

    Ano, pan VK má jistě zajímavé informace. Ale ono je třeba mít také dobrý morální profil. Což u pana VK chybí

   • Avatar Slovanka
    Slovanka says:

    Takže pan VK z toho zřejmě nic neměl, že ? Žádnou 3.hodinovou propagaci svého webu a sám sebe ….
    A to, jaký způsobem se celou dobu někteří diskutující plivali a plivají na SV , to je jako v pořádku….a že pan VK a admin
    na to nic – to je také v pořádku…
    tak takto se chovají “vlastenci ” ????

 14. Avatar Helena
  Helena says:

  Dobry vecer pane Kapale,
  posloucham vas z Irska kde ziji uz temer dvacet let. Politicka a obcanska vzdelanost je velmi dulezita,mate pravdu. Tady v Irsku je nulova. Za vlastenectvi je tu povazovana lidova hudba a fotbal. Ale vsechno narodni bohatstvi je v cizich rukou a vy si hrajte a myslete si,ze jste vlastenci. Delate vybornou vzdelavaci praci. Nezvazujete pozvat nekdy pani Klaru Samkovou? Dekuji Helena

 15. Avatar NWOfob
  NWOfob says:

  Je něco hodně nezdravého, nebo podezřelého na tom, když nadpoloviční většina voličů ČR podporuje dílem mafíánské kriminálníky a tuneláře a dílem feťácké sodomity. Většina lidí, s kterými přicházím do kontaktu, zvěrstva odsuzují, a nepřestanu tedy pochybovat o korektnosti voleb. Sám jsem několik lidí získal pro volbu SPD, a jedině svědomí tiší moje zklamání nad tak žalostným výsledkem voleb. Lidé ze SR a jejich příznivci jsou stateční vlastenci, kteří se nikdy nevzdají a moje maličkost, jako smějící se bestie, taky ne.

 16. Avatar Dagmar
  Dagmar says:

  Dobrý večer,mám jen jednu otázku. Kde byl ten pán, co píše , že zná, a už dlouho, tzv. pana VK? Proč své popisované zkušenosti nesdělil během těch dvou let aspoň panu Kapalovi? Nejen, že je nesdělil, ale navíc pořady asi pravidelně poslouchal a představoval si pěnu v koutcích úst pana VK. Je mi ze všeho nanic!!! JInak mi ještě napadá, že případ Schneider onehdá cosi předznamenal…. Při vší úctě k týmu Svobodného rádia se domnívám, že spolupracovníky je asi třeba velmi pečlivě vybírat a prověřovat. Pokud ten kontakt vznikl tak, jak jsem ve vysílání slyšela, o panu VK vlastně nevěděl nikdo nic a přesto dostal velký prostor v alternativním médiu. Vůbec mne nenapdalo, že ten kontakt vznikl tak, jak vznikl a že tudáž nikdo osobu p. VK nijak neprověřil. Rádi jsme ty rozhovory obou pánů VK poslouchali. DRžme se ale do budoucna raději těch, kteří žijí zde, v naší vlasti a které známe i z jejich vlasteneckých postojů. Myslím, že těch osobností i přes těžkou dobu tady máme dost. Přeji šťastnou ruku při výběru hostů a těším se na další pořady.

 17. Avatar albatros
  albatros says:

  Já bych ještě dodal, že od toho článku admin nechává na diskuzi podezřelé existence propagující stranu ANO a další evidentní kavárenské trolly, zatímco bývalé diskutéry nekompromisně maže.
  Volební výsledky sou otřesné. Okamura sice získal slušný výsledek i proti zradě “alternativních” médií jako je svobodný vysílač cs, která nabádala k NEúčasti u voleb anebo té mediální popravě ze strany aeronetu, ale koalice Babiš a ODS za tiché podpory pirátské pražské kavárny v otázkách migrace, bude pro tuto zemi další otřesná zkušenost.

 18. Avatar N.N.
  N.N. says:

  Vím, kdo je pan VK. Poznal jsem ho totiž už dávno po hlasu, ale než se takhle sám odhalil, nechtěl jsem nic proti němu říkat, poněvadž by mi nikdo z jeho současných milovníků nevěřil. On si dovede získat důvěru — a využít jí. Všichni infiltrátoři přece takhle pracují: dlouhý čas si budují neotřesitelnou důvěru, a v rozhodující chvíli zradí. V mládí jsem ho velice dobře znal. Radši jsem ho neměl nikdy potkat. Už tenkrát to byl podrazák, podvodník a lhář, který zrazoval, okrádal a udával své kamarády, kteří ho také považovali za svatého — ke své škodě ovšem. Jeho hlasový projev je nezaměnitelný, i to, jak si plete významy slov “zbytnělý” — “zbytečný”, “smyslný” — “smysluplný”… a vzájemně je zaměňuje. Vždy, když ho slyším, vybavuji si i tu jeho odpornou pěnu v koutcích úst, která se mu tam tvořila při mluvení. Odporný člověk. Nechtěl jsem věřit, že je vlastencem, a čekal jsem, kdy se projeví jeho pravá povaha. Nyní se tedy s ostudou projevila a já cítím, že konečně mohu promluvit. Jeho pravé jméno je Roman Šedivý alias Šedivák alias Romy Grey. Pokud si vzpomínám, pochází z obce Myštěves nebo Pšánky u Hradce Králové, vyučen automechanikem, pracoval též jako řidič nákladního automobilu. Kde žije a čím se živí nyní, to nevím, ale pochybuji, že bydlí v Německu, protože zjevně vůbec neumí německy, jinak by například nemohl vyslovovat jméno Seehofer (čteno německy “zéhófer”) jako “síhofr”. Od té doby, kdy jsme se znali, prodělal zřejmě výrazný vývoj, co se týče znalostí, ale v podstatě zůstal pořád stejný. To jsem si neustále připomínal během poslechu jeho pořadů. Nikdy jsem nevěřil tomu, co říká. Spálený nevěří ohni. Jeho současné znalosti snad vyvěrají ze spolupráce s tajnými službami, s nimiž je od mládí ve styku. To, že s hanbou ukončil vysílání, jsem přijal s úlevou. Nikdy tomuhle člověku nevěřte! Jméno Máca, které je v souvislosti s osobou takzvaného pana VK zmiňováno, je mi také povědomé. Jakéhosi Mácu jsem také znával a pokud je to opravdu on, zná ho i pan VK. O Mácovi ale už nemohu říci nic dalšího.

  • Avatar NWOfob
   NWOfob says:

   Pokud je to pravda, žádá si to o zveřejnění. Mě od začátku udivovalo, proč si pan tajemný “Roman Šedivý alias Šedivák alias Romy Grey” dal přezdívku Vedoucí kolotoče. Taky mně pěkně povozil. Z kolotoče jsem vystoupil, a stydím se, že jsem na něj, po svých zkušenostech, vůbec kdy nasedl :-/

  • Avatar Marcel Šabata
   Marcel Šabata says:

   No jo, ale Vy jste taky anonym. Jak Vám můžeme věřit i když Vaše sdělení se jeví autenticky. Proč jste stále mlčel? Proč jste už dávno V. Kapala neupozornil, jakého hada polyká?

 19. Avatar okolokolemjdoucí
  okolokolemjdoucí says:

  Vidím, že tu máte i negativní názory. To vám gratuluji, protože na AE teď admin maže negativní názory jako vzteklej.

 20. Avatar Tomáš Pek
  Tomáš Pek says:

  Z komára udělat velblouda. To přesně sedí na reakci Vaší redakce na článek VK. Styďte se, VK je člověk na úrovni. Urážející smrť telefonátů po jeho logickém odchodu mluví za vše. Připomínáte mi sektu.

  • Avatar Martin Dukát
   Martin Dukát says:

   Pan VK není schopen si veřejně obhájit v éteru svůj postoj, proti svým oponentům. A proto nebyl v pořadu až do konce… Je zajímavé že tvrdí že necenzuruje diskuze na AE NEWS, ale máme důkazy že většinu opozičních názorů na diskuzi AE NEWS nejsou zveřejňování. Situace je ještě horší než na novinkách.cz

  • Avatar Slovanka
   Slovanka says:

   Víte co,
   jděte se zapojit do diskuze IV.cenové kategorie na Aeronetu – pokud už tam nediskutujete.