Svobodné rádio

Alternativní stream pro poslech: ZDE

Záložní stream: ZDE

 

V současné době je slovo svoboda skloňované však ve všech pádech. Čím více je však toto slovo používané, tím méně je jeho význam naplňován. Svobody, a to ve všech směrech, ubývá stejnou měrou, jakou je toto slovo zneužíváno. V podstatě slouží jen jako kamufláž. Čím více chce kdokoliv lidskou svobodu potlačit, tím více o ní hovoří. Jde o paradox doby. Lidstvo, a to nejen u nás v republice a v Evropě, ale po celém světě, je zbavováno nejzákladnějších lidských svobod každým dnem, každým nově přijetým zákonem každé země na světě, neboť všechny v současné době přijímané zákony všech zemí světa, jsou směřovány proti lidem, proti jejich svobodě v jakémkoliv směru.

Všude, a to bez rozdílu, jde nejmocnějším tohoto světa o jediné, co nejvíce zbavit lidstvo svobodného rozhodování, zbavit ho svobody myšlení, získávání pravdivých a nezkreslených informací a podle nich směřovat své vlastní rozhodování a směřování. Jde jim o to nahustit co největšímu počtu lidí světa jejich názory, jejich myšlenky, jejich uvažování, aby ti, kdož potom půjdou, jak ovce pod nůž řezníkovi, ještě těm, kteří je tam směřují a vedou, tleskali. A jak vidíme dnes a denně kolem sebe, daří se jim to. Z vlastenců udělají rasisty a xenofoby, z vlastizrádců nadělají držitele různých cen, pravda se stává lží a lež je považována za svatou pravdu. Ano, takto dnes funguje svět, ten svět, který se na popud temných sil již vydal na pouť ke svému sebezničení. Svět a lidé v něm jdou a jsou sami ze sebe nadšeni, jak jsou uvědomělí, chytří a správní. A ty, kteří poukazují na to, že král je vlastně nahý, kamenují slovy jedu, plivají síru a dští plameny nenávisti. Ano, přesně takto je mocnými a temnými silami světa, nazývejme je, jak chceme, iluminatis, NWO, či Bilderberg, veden svět do vlastní záhuby.

Je zde však ještě dost lidí, kteří nezapomněli pocit sounáležitosti s rodnou zemí, kteří ještě vědí, co to vlastně je vlastenectví, kteří chápou rozdíl mezi ním a bohapustým nacionalismem, kterým se snaží mocipáni pravé vlastenectví očernit. Ještě zde jsou lidé, kteří chtějí své spoluobčany pravdivě, a to skutečně v pravém smyslu tohoto slova, pravdivě informovat o všem, co se děje u nás i ve světě. A ještě je zde, naštěstí, mnoho lidí, kteří tato pravdivá slova chtějí poslouchat.

A právě pro ně, pro vás, vážení posluchači, toto naprosto Svobodné rádio vzniklo a je tady pro vás. Nikdy, opravdu nikdy se nestane fiat alternativou, jako jiná média, která mají ve svém názvu též ono vznosné slovo svoboda, a přesto zavádějí své posluchače ze správné a rovné cesty změny, někam na vedlejší stezky, kde se ztratí ve spleti podružností a pozání. Svobodné rádio ze své přímé a rovné cesty nikdy nesejde, stejně tak, jako lidé, kteří za ním stojí, nikdy nesešli z cesty pravdy, skutečné pravdy a nikoliv té sluníčkářské a všelijak pokroucené.

Svobodné rádio vysílá svobodně pro svobodné lidi a nikdy tomu nebude jinak.


699 Responses to Svobodné rádio

 1. Avatar Pavel Fiala
  Pavel Fiala says:

  Dobrý den,rád bych zde sdělil informaci,že Národní domobrana se nerozpadla.Tato informace je ověřitelná,šíříte lži,které si ani neověříte.V čím zájmu takto rozdrobujete alternativu nevím,ale je to od Vás podivně neprofesionální přístup.

 2. Avatar Zdeňka Růžičková
  Zdeňka Růžičková says:

  Pane Kapale, posílám Vám k přečtení tohle povídání o prezidentu Zemanovi. Bezvýhradně s ním vždycky souhlasit nelze, ale tohle povídání jsem si s chutí přečetla. Zdraví Zdena Růžičková
  https://www.email.cz/download/k/utcjKPfNIMsi3ZAElnw9TzYqzkqK04J2QucNR7LY4zm7WvxmI9zHbAXYD6KR5JuuLPAnupg/Kdo_je_Zeman.pdf

 3. Avatar Marian K.
  Marian K. says:

  Dobrý večer. Tak na pana Vondrušku se opravdu těším !! Kvalitní a plodný autor . Učíst se to všechno nedá , ale když už ,tak to je vždy “ pochoutka “ viz. Třeba “ Breviář pozitivní anarchie „. Dobrá volba p. Kapale. Srdečně zdravím a přeji vše dobré v práci i v životě. Oběma. Marian K.

 4. Avatar Dagmar
  Dagmar says:

  Dnes začal ma ČT2 seriál o Muhammadovi, tedy o Proroku Mohamedovi… Bude určitě zajímavé a přínosné jej sledovat. Vypadá to na pěkné vymývání mozků!

  • Avatar Marian K.
   Marian K. says:

   Tak to tedy ano. To je neuvěřitelné k čemu se ČT za naše peníze uchyluje. To si opravdu myslí, že jsme tak hloupí ? I když, pravda,po právě proběhnuvších volbách člověka napadají všeliké myšlenky.

 5. Avatar Jaroslav
  Jaroslav says:

  Vazeny p. Kapal, pri pondelnim poslechu Nad dopisy posluchacum jsem (a nejen ja ) zustal u vytrzeni….

  • Avatar Martin Dukát
   Martin Dukát says:

   Na Váš příspěvek Vám bude odpovězeno nad dopisy posluchačů (Příští pondělí) Jsme rádio, nikoliv chat.