Svobodné rádio

Alternativní stream pro poslech: ZDE

Záložní stream: ZDE

 

V současné době je slovo svoboda skloňované však ve všech pádech. Čím více je však toto slovo používané, tím méně je jeho význam naplňován. Svobody, a to ve všech směrech, ubývá stejnou měrou, jakou je toto slovo zneužíváno. V podstatě slouží jen jako kamufláž. Čím více chce kdokoliv lidskou svobodu potlačit, tím více o ní hovoří. Jde o paradox doby. Lidstvo, a to nejen u nás v republice a v Evropě, ale po celém světě, je zbavováno nejzákladnějších lidských svobod každým dnem, každým nově přijetým zákonem každé země na světě, neboť všechny v současné době přijímané zákony všech zemí světa, jsou směřovány proti lidem, proti jejich svobodě v jakémkoliv směru.

Všude, a to bez rozdílu, jde nejmocnějším tohoto světa o jediné, co nejvíce zbavit lidstvo svobodného rozhodování, zbavit ho svobody myšlení, získávání pravdivých a nezkreslených informací a podle nich směřovat své vlastní rozhodování a směřování. Jde jim o to nahustit co největšímu počtu lidí světa jejich názory, jejich myšlenky, jejich uvažování, aby ti, kdož potom půjdou, jak ovce pod nůž řezníkovi, ještě těm, kteří je tam směřují a vedou, tleskali. A jak vidíme dnes a denně kolem sebe, daří se jim to. Z vlastenců udělají rasisty a xenofoby, z vlastizrádců nadělají držitele různých cen, pravda se stává lží a lež je považována za svatou pravdu. Ano, takto dnes funguje svět, ten svět, který se na popud temných sil již vydal na pouť ke svému sebezničení. Svět a lidé v něm jdou a jsou sami ze sebe nadšeni, jak jsou uvědomělí, chytří a správní. A ty, kteří poukazují na to, že král je vlastně nahý, kamenují slovy jedu, plivají síru a dští plameny nenávisti. Ano, přesně takto je mocnými a temnými silami světa, nazývejme je, jak chceme, iluminatis, NWO, či Bilderberg, veden svět do vlastní záhuby.

Je zde však ještě dost lidí, kteří nezapomněli pocit sounáležitosti s rodnou zemí, kteří ještě vědí, co to vlastně je vlastenectví, kteří chápou rozdíl mezi ním a bohapustým nacionalismem, kterým se snaží mocipáni pravé vlastenectví očernit. Ještě zde jsou lidé, kteří chtějí své spoluobčany pravdivě, a to skutečně v pravém smyslu tohoto slova, pravdivě informovat o všem, co se děje u nás i ve světě. A ještě je zde, naštěstí, mnoho lidí, kteří tato pravdivá slova chtějí poslouchat.

A právě pro ně, pro vás, vážení posluchači, toto naprosto Svobodné rádio vzniklo a je tady pro vás. Nikdy, opravdu nikdy se nestane fiat alternativou, jako jiná média, která mají ve svém názvu též ono vznosné slovo svoboda, a přesto zavádějí své posluchače ze správné a rovné cesty změny, někam na vedlejší stezky, kde se ztratí ve spleti podružností a pozání. Svobodné rádio ze své přímé a rovné cesty nikdy nesejde, stejně tak, jako lidé, kteří za ním stojí, nikdy nesešli z cesty pravdy, skutečné pravdy a nikoliv té sluníčkářské a všelijak pokroucené.

Svobodné rádio vysílá svobodně pro svobodné lidi a nikdy tomu nebude jinak.


Komentářů: 710

 1. Avatar okolokolemjdoucí
  okolokolemjdoucí says:

  Tyhle sr… mají moje děti zakázané, řekl o sociálních sítích bývalý viceprezident Facebooku Chamath Palihapitiya
  “Neuvědomujete si to, ale jste programováni,” řekl. Sám prý používání Facebooku omezil na nejmenší možnou míru.
  https://www.novinky.cz/internet-a-pc/457633-tyhle-sr-maji-moje-deti-zakazane-rekl-o-socialnich-sitich-byvaly-viceprezident-facebooku.html

  • Avatar Martin Dukát
   Martin Dukát says:

   A neni to nahodou tak aby se sociální sítě zakázali jen proto jelikož se lidé na Facebooku dozvědí pravdu? A to neni žádoucí.

 2. Avatar Miroslavov
  Miroslavov says:

  Nevěřím médiím, věřím na chem trails a na spiknutí. Jste jediné pravdivé rádio. Také jsem volil SPD a myslím si, že jsme jediní normální lidé. Ostatní jsou zabednění. Vlády se spiknuly a všechno je spiknutí. Informujte mnohem víc o konspiracích jako jsou chem trails, pravda o 11. září, chemikáliích v potravinách a vodě.
  Ať žije Tomio, ať žije velké Rusko ať žije Putin! Náš nový vládce!

 3. Avatar okolokolemjdoucí
  okolokolemjdoucí says:

  Uplakaná reportáž ČT hemžící se skrytými výhružkami proti Okamurovi.
  https://www.youtube.com/watch?v=eia2H6pR1JI

 4. Avatar kennedy
  kennedy says:

  Dobrý den jsem posluchačem Vašeho radia a jsem rád že i v Česke Republice jsou lide ,kterym není dění ve světě lhostejne a jsou solidarni s lidmi kteří zažívají utisk a nespravedlnost..Vaše vysíláni mi osvětlilo ruzdné oblasti s aktuálním děním ve světě..Děkuji a at se Vam daří a mate stále nove posluchače ..S pozdravem ..posluchač Milan

 5. Avatar Renata
  Renata says:

  Zdravím a obracím se na všechny s doporučením.

  Mezi knihami jsem objevila knihu “SVĚT ŽALUJE V NORIMBERKU” autorem je Dr. Rostislav Kocourek.
  Možná ji znáte. Myslím si, že by měla být povinnou četbou ve školách a nesmí být zapomenuta. Velice bych se přimlouvala a doporučuji ji k veřejné četbě, a dát ji na youtube co nejdříve, aby si celý svět připomněl, kam vede benevolence.
  Ukázka z knihy:
  Zahajovací prohlášení hlavního amerického prokurátora Roberta H. Jacksona:… “Rozhodujícím krokem k tomu, aby nebylo periodických válek, jež jsou nutné, nevládne-li v mezinárodním životě zákon, je učinit státníky odpovědnými před zákonem. …Tento zákon může odstranit a potírat tyranství uvnitř států a útoky vládnoucích proti právům občanstva, bude-li platit pro všechny lidi…Tento proces představuje usilovnou snahu lidstva, aby SÍLY ZÁKONA BYLO POUŽITO PROTI STÁTNÍKŮM, KTEŘÍ UŽILI SVÉ STÁTNÍ MOCI K ÚTOKU NA ZÁKLADY SVĚTOVÉHO MÍRU A K ÚTOKŮM NA PRÁVA SOUSEDŮ.

  Poslouchám mimo jiné i Vaše četby a proto se na Vás obracím s prosbou o zveřejnění, Vaše posluchačka

 6. Avatar Dagmar
  Dagmar says:

  Tak koukám, že tu jsem na diskuzi delší čas jen já…. škoda! LIdi, piště, musíme se vzájemně povzbuzovat a informovat se. Mám vzkaz pro kamioňáka Václava. V8clave, seděli jsme na podzim u jednoho stolu na setkání příznivců SR. Moc děkuji za nádherné svědectví v pořadu s p. biskupy Metodějem a Timotejem. Také mi tekly slzy a díky moc za tvoji upřímnost. Jdi dál tou svojí cestou a nepropadej skepsi, protože i kdyby všichni byli proti nám, kdo proti nám, když s námi Bůh!!!. Na to vždy mysli a zůstaň věrný své cestě. Těším se zase někdy na osobní setkání.

  P.S. K pořadu…
  Co se týče pana kardinála Duky, poslala jsem mu v určitém rozpoložení asi před rokem otevřený osobní dopis. Jeho odpověď byla stručná, ale jasná a povzbudila mne. Jeho odvážná prohlášení či kázání z tohoto roku mne povzbudila o to víc. Děkuji všem ze SR i pánům biskupům za vše.

 7. Avatar Dagmar
  Dagmar says:

  Výborný pan Jaroslav Bašta dnes v Devadesátce ČT 24!! ČT je taková jaká je, ale i tam se občas objeví někdo normální a řekne se něco, co není politicky korektní. Musíme teď asi vše sledovat, vyhodnocovat informace a číst tzv. mezi řádky i v meanstreamu. Pak si k tomu přidat vlastní názor a hlavně používat zdravý rozum.

 8. Avatar Dagmar
  Dagmar says:

  Doporučuji shlédnout dokument vysílaný na ČT 2 s názvem Děti státu. Je to o norském sociálním úřadu Barnevernet a odebírání dětí z rodin. Vystupujei paní Michaláková, Češka, která bojuje o své odebrané děti. Český stá t jí nepomohl. Obdivuji odvahu toho, kdo to natočil a toho, kdo to nakonec zařadil do vysílání na ČT 2. Je to v rámci cyklu Český žurnál, odvysíláno v úterý asi ve 20h. Repríza byla včera odpoledne v 16h.

 9. Avatar Kelt
  Kelt says:

  Zpěvák SABATON Joakim Brodén, který drží české občanství a šíří v písních jméno pilota RAF Karla Janouška či hrdinství Československa za okupace po celém světě byl 16.11.2017 nečekaně a narychlo bez jakéhokoliv oficiálního prohlášení vyřazen z Českého slavíka.

 10. Avatar Pavel Fiala
  Pavel Fiala says:

  Dobrý den,rád bych zde sdělil informaci,že Národní domobrana se nerozpadla.Tato informace je ověřitelná,šíříte lži,které si ani neověříte.V čím zájmu takto rozdrobujete alternativu nevím,ale je to od Vás podivně neprofesionální přístup.

 11. Avatar Zdeňka Růžičková
  Zdeňka Růžičková says:

  Pane Kapale, posílám Vám k přečtení tohle povídání o prezidentu Zemanovi. Bezvýhradně s ním vždycky souhlasit nelze, ale tohle povídání jsem si s chutí přečetla. Zdraví Zdena Růžičková
  https://www.email.cz/download/k/utcjKPfNIMsi3ZAElnw9TzYqzkqK04J2QucNR7LY4zm7WvxmI9zHbAXYD6KR5JuuLPAnupg/Kdo_je_Zeman.pdf

 12. Avatar Marian K.
  Marian K. says:

  Dobrý večer. Tak na pana Vondrušku se opravdu těším !! Kvalitní a plodný autor . Učíst se to všechno nedá , ale když už ,tak to je vždy ” pochoutka ” viz. Třeba ” Breviář pozitivní anarchie “. Dobrá volba p. Kapale. Srdečně zdravím a přeji vše dobré v práci i v životě. Oběma. Marian K.

 13. Avatar Dagmar
  Dagmar says:

  Dnes začal ma ČT2 seriál o Muhammadovi, tedy o Proroku Mohamedovi… Bude určitě zajímavé a přínosné jej sledovat. Vypadá to na pěkné vymývání mozků!

  • Avatar Marian K.
   Marian K. says:

   Tak to tedy ano. To je neuvěřitelné k čemu se ČT za naše peníze uchyluje. To si opravdu myslí, že jsme tak hloupí ? I když, pravda,po právě proběhnuvších volbách člověka napadají všeliké myšlenky.

   • Avatar Milan Dvorský
    Milan Dvorský says:

    Je to USA dokument a v USA je přece ta správná pravda a láska, USA náš vzor, na věčné časy a ani o den déle.

 14. Avatar Jaroslav
  Jaroslav says:

  Vazeny p. Kapal, pri pondelnim poslechu Nad dopisy posluchacum jsem (a nejen ja ) zustal u vytrzeni….

  • Avatar Martin Dukát
   Martin Dukát says:

   Na Váš příspěvek Vám bude odpovězeno nad dopisy posluchačů (Příští pondělí) Jsme rádio, nikoliv chat.